myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Απρ 24, 2014 11:35 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 48 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3, 4  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2007 9:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
chris

Οι Αμπελώνες Μάρκου οικονομικό;;;;;;;;;;;;
Ο χώρος αυτός είναι βέβαια υπέροχος, αλλά πολύ τσουχτερός, από τους πιο ακριβούς χώρους.
Μπορείτε να δειτε οικονομικούς χώρους αλλά όχι απαραίτητα και ωραίους (προσωπική άποψη πάντα) :

********* Edit από b3 ************

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2007 10:27 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
Lilith76

summerbride έγραψε:
Έχω ακούσει απο φίλες οτι οικονομικά βγαίνουν το "Μικελίνα" στην Παλλήνη, το κτήμα Νικολάου- δεν ξέρω που είναι, καθώς και οι Αμπελώνες Μάρκου στην Παιανία- ανάλογα με το κέτερινγκ που θα διαλέξεις στο Μάρκου.

Το Μικελίνα δεν το ξέρω. Στο κτήμα Μάρκου έχω πάει κι ήταν πολύ όμορφο, αλλά αν θυμάμαι καλά, με φαγητό από το "Οδός Κασσάνδρας" κόστισε στα παιδιά περίπου 65 ευρώ.
Όσον αφορά το κτήμα Νικολάου... ******************
Είναι ένα χωράφι με γκαζόν, δίπλα σε ένα μαντρί με πρόβατα, με ένα κοντέινερ σαν σπιτάκι στη μία άκρη και ένα υπόστεγο με τσίγκο στην άλλη. Στη μέση έχει ένα κομμάτι στρωμένο με πλάκες που το ονομάζει "πίστα".

********* Edit από b3 ************

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2007 11:59 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
summerbride

Κορίτσια καλημέρα ! Chris διευκρινίζω: οι Αμπελώνες Μάρκου έχουν δύο χώρους, έναν στην Παιανία και έναν μεταξύ Σπάτων- Πικερμίου, που λέγεται "Μουσείο Οίνου". Ο δεύτερος είναι πανέμορφος, μακράν απο τους καλύτερους χώρους που έχω δει, αλλά εμένα για ενοικίαση τον προσεχή Ιούνιο μου ζήτησαν, κρατηθείτε 7.800 ευρώ ! Μόνο ενοικίαση ξαναλέω. Ο άλλος χώρος στην Παιανία δεν είναι τόσο ακριβός, ανάλογα με το κέτερινγκ που θα επιλέξεις. Γι' αυτό πρέπει να επιμένουμε να μας δίνουν όλα τα κέτερινγκ με τα οποία συνεργάζονται. Ένα άλλο κτήμα το οποίο εσύ δεν αναφέρεις στη λίστα σου είναι το κτήμα Λάας στην Παιανία. Πανέμορφο. Με θέα όλα τα Μεσόγεια. Το έχει συγκεκριμένο κέτερινγκ σε αποκλειστική εκμετάλλευση. Ακόμη υπάρχει το Αγρόκτημα Μελεαγρίς, έξω απο τα Σπάτα. Απο τμές ξέρω για το Λάας οτι κοστίζει περί τα 5.500 η ενοικίαση και το μενού ξεκινά απο 35 αν θυμάμαι καλά. Α, υπάρχει και το Santa Maria στην Παιανία. Και κοντά στο Santa Maria υπάρχει το κτήμα Τζόρτζια. Ακόμη, το κτήμα Βλαχογιάννη στην Παιανία. Α και το αγρόκτημα ΒΙΛΙΖΑ, πάλι στην Παιανία. Πολύ ενημερωμένες μας βλέπω πάντως κορίτσια ! Για διοργανώτριες γάμων καλές θα είμασταν !

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 20, 2007 9:24 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ ΔΙΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΨΑΞΙΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΕΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΣΤΙΣ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΣΤΑ ΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΙΓΓΛΕΣΗ...

ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΟ, ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΤΛ....
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ?????
ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ PRONOVAS ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΠΟΥ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ... :oops: :oops: ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ??????? :wink: :wink:
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΔΙΣΤΡΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΙΔΕΕΣ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΤΗΜΑΤΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΝΤΡΙ! ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ...
ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΤΑΝ ΚΤΗΜΑ ΒΕΛΛΗ...ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ 60 ΕΥΡΩ...ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ SORRY ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΛΕΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΧΕΔΙΑΖΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ??? ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΨΑΧΝΑΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ.
ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΥΟ..ΤΟ ΡΟΔΑΝΘΗ ΚΑΙ ΤΟ ΙΟΛΗ. ΟΜΟΡΦΟΙ ΧΩΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΛΑ ΕΜΑΣ ΜΑ ΧΑΛΟΥΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ. ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΙΓΓΛΕΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ.
ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ...ΩΡΑΙΟΙ ΧΩΡΟΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!!!!
ΑΥΤΑ....ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ :D :P :P

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 20, 2007 2:49 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
summerbride

Γεια σου Αγγελικούλα ! Παντρεύομαι το επόμενο Σάββατο απο εσένα, στις 28/6 δηλαδή και έχω τις ίδιες αναζητήσεις ! έχω κλείσει και γω εκκλησία και δεξίωση και σκέφτομαι όλα τα άλλα ! Για νυφικό εγώ λέω να ράψω, βέβαια, θέλω κάτι απλό και αέρινο, σαν φόρεμα περισσότερο, οπότε δε θα είναι μεγάλος μπελάς. Γενικώς η ενοικίαση δε μου πολυαρέσει ως ιδέα, να φορέσω δηλαδή κάτι ξαναφορεμένο και - όπως είδες και στον Ευαγγελάτο- όχι και τόσο καλά καθαρισμένο !!! Για μπομπονιέρες σκέφτομαι τρία πράγματα: είτε να τις φτιάξω σε ένα κατάστημα που έχω εντοπίσει, είτε να τις φτιάξω μόνη μου- δε θα έχω πάνω απο 300 καλεσμένους στην εκκλησία - αγοράζοντας τα υλικά απο διάφορα μέρη που μπορείς να δεις εδώ http://www.teleiosgamos.gr/forum/viewtopic.php?t=1337, αλλά θα πάω και στην κα Κίκα που πρότεινε η Chris και άλλα κορίτσια απο το forum. Για προσκλητήρια στα ίδια μέρη, για λουλουδάκια έχω ραντεβού την Παρασκευή οπότε μπορώ να είμαι πιο συγκεκριμένη, τι άλλο μένει; Α, παπούτσια λέω να μου φτιάξουν, γιατί φοράω πάντα ψηλοτάκουνα και εκείνη τη μέρα θέλω να είναι ακόμα ψηλότερα, για πες τι μένει ακόμα ; Εσύ τι σκέφτεσαι;

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Κορίτσια,Βοήθεια!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 20, 2007 4:05 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Arwen

Χριστέ μου τιμές είναι αυτές; Εγώ έκλεισα του χρόνου τον Ιούλιο σε ένα ξενοδοχείο(επαρχία βέβαια) με 16 ευρώ το άτομο (3 σαλλάτες, 2 είδη πίτας, τυριά, παστίτσιο, ρολό κοτόπουλο και όλα τα ποτά) και εμείς θα βάλουμε και 10 αρνιά επιπλέον. Το ξενοδοχείο είναι δίπλα στη θάλασσα και από πάνω είναι και τα δωμάτια και έτσι οι καλεσμένοι δεν θα έχουν και την οδήγηση. Έχω πάει σε γάμο εκεί και σκας από το φαγητό και πολύ καλή ποιότητα! Μεγάλη εκμεταλλευση πάντως στην πρωτεύουσα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 20, 2007 4:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
witch

Ξεφτίλα είναι αυτό βρε....

Χτες διάβαζα από περιέργεια ένα γερμανικό φόρουμ γάμου, για να δω τι παίζεται και έπαθα πλάκα με τις τιμές... ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!

Καταρχήν δεν διάβασα ούτε έναν που να έχει καλέσει πάνω από 75 άτομα στο γάμο του! Καλούν τους απολύτους απαραίτητους, που σε τελική ανάλυση είναι αυτοί οι οποίοι χαίρονται και πιο πολύ για το γάμο σου. ’κουσα συνολικές τιμές 3500 ευρώ, 5000, 6000. Μέσο όρο εκεί κυμαίνονται...

Ένα θα σας πω...Νυφικό και παπούτσια μαζί 400 ευρώ και 450 κοστούμι και παπούτσια γαμπρού...

Εμείς έχουμε ξεφύγει τελείως εδώ στην Ελλάδα... Δεν ξέρω τι προσπαθούμε να αποδείξουμε... Πάντως τα τραβάει ο οργανισμός μας, οπότε καλά μας κάνουνε...

Στη συμπρωτεύουσα μέσος όρος είναι τα 30 ευρώ και πάλι μου φαίνονται πολλά... Και τώρα ακούω για 65 Αθήνα??? Έλλλεοοος...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 20, 2007 5:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
summerbride

Λοιπόν 55-65 ευρώ είναι μια μέση τιμή σε κτήμα, 40-45 περίπου σε χώρο τύπου κυριλέ αίθουσα και κάτι λιγότερο σε εστιατόριο-ταβερνο-μεζεδοπωλείο. Ναι έχουμε ξεφύγει τελείως, μη το συζητάμε. Διαβαζα το post της Arwen και ζήλεψα!!! Και συγγνώμη, αλλά κάνεις τόσα έξοδα και καλό λόγο δεν ακούς απο τους γύρω γύρω, μόνο απο κείνους που πραγματικά χαίρονται για σένα. ’λλη θεία θα γκρινιάζει για το φαγητό, άλλος δε θα γουστάρει τη μουσική, κάποιος θα βαριέται που αργείς να κόψεις την τούρτα, άλλος θα σχολιάζει τι μακριά που είναι το κτήμα και τρέχα γύρευε γενικώς ....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 9:00 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mariak

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!

Πάντως, αρχίζω να διαπιστώνω ότι τελικά οι τιμές για τη λεγόμενη δεξίωση-catering-όπως θέλετε πείτε το, είναι λίγο πολύ οι ίδιες.
Και γιατί το λέω αυτό;
Αν και εμείς έχουμε αποφασίσει μετά το μυστήριο να κάνουμε πάρτι σε δικό μας χώρο, οι προσφορές που παίρνω από τα catering είναι λίγο πολύ όμοιες με αυτές που ακούω από εσάς για τα διάφορα κέντρα-αίθουσες. Δηλαδή ουσιαστικά το ότι διαθέτω δικό μου χώρο, δεν κάνει μεγάλη διαφορά στην τιμή. Και μπορώ να πω, αυτά που ακούω με κάνουν ... :evil: έξαλλη...
’πό (σημειώστε από) €25 το άτομο έως €50 έχουν ακούσει τα έρημα αυτάκια μου μέχρι τώρα....
Για το τί θα κάνουμε, πραγματικά δεν έχω ιδέα..... :?:

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Εικόνα
[/url]

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 10:51 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

ΚΑΛΗ ΜΟΥ "MARIAK" ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΚΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ! ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...
ΑΥ ΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΠΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟ ΤΗΣ ΔΕΞΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CATERING ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΤΗΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΛΕΨΟΥΝ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ. ΑΝ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ "Summerbride" ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ???? ΤΕΛΕΙΑ! ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...ΛΟΙΠΟΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΑΨΩ ΝΥΦΙΚΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΙΚΑ???ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ??? ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ. ΠΟΣΟ ΧΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ??? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ...ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ! ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΥΣ 1000 ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ...ΟΠΟΤΕ ΟΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ? ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ Δ/ΝΣΗ..ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ..

"Arwen" Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!
ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΝU ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ...ΜΙΑΜΜΜΜ!!

"witch" ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ (20 ΗΜΕΡΩΝ)ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΥΣΤΡΙΑ, ΕΛΒΕΤΙΑ, ΛΙΓΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΚΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΥΤΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ!!!
Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.... :D :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 11:07 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
_KIKKI_

Δεν βάζω τιμή κατ' άτομο, αλλά εμάς μας βγήκε 6.000 ευρώ για 640 άτομα με κρασί, αναψυκτικά, ούζο, 3 σαλάτες, ορεκτικά και 5 μερίδες για να επιλέξουν οι καλεσμένοι σε ένα από τα καλύτερα μαγαζιά της πόλης. Ένα από τα λίγα καλά της επαρχίας!
Αθήνα και Θεσσαλονίκη είναι πανάκριβα!!!!!!!!!!!
Μόνο με λίγα άτομα ή να το κάνεις σε δικό σου χώρο συμφέρει!!!

Καλό κουράγιο κοριτσάκια και να βρείτε η καθεμιά τον χώρο που θα την ενθουσιάσει! :D :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 12:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mariak

aggeliki12 έγραψε:
ΚΑΛΗ ΜΟΥ "MARIAK" ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΚΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ! ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...
ΑΥ ΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΠΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟ ΤΗΣ ΔΕΞΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CATERING ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΤΗΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΛΕΨΟΥΝ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ. ΑΝ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!

Ευχαριστώ πολύ aggeliki12 για τις ευχές σου, αν και δεν γιορτάζω σήμερα :)
Αυτό που λες για το κόστος του catering, το ανακαλύπτω και δεν μου αρέσει καθόλου!!!Εμείς νομίζαμε στην αρχή ότι θα μας βγει πιο οικονομικό, αλλά μάλλον λάθος κάναμε.Όπως επίσης είχαμε την εσφαλμένη άποψη ότι δεν θα χρειάζεται τόσο τρέξιμο όπως ένας πιο "κλασσικός" γάμος.
Μπουχουχοουυυυυυ!!!..... Πόσο λάθος κάναμε !!!!;;;;;
Μόνο το στολισμό να βάλεις θέλει περίπου €2.000, με πολύ μετρημένα πράγματα.
Μου φαίνεται κορίτσια ότι παραμονές του γάμου μου θα στολίζω με κορδελάκια και φαναράκια το χώρο μόνη μου..(βρε λες;;;;;; :?: )

Εικόνα
[/url]

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 1:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
summerbride

καλημέρα ! Αγγελική μου μαζί θα τρώμε το λούκι, οπότε κουράγιο. Έχω πάθει πλάκα, έχεις χίλιους καλεσμένους ;;;;;;; :?: :?: :?: Δε το συζητάμε, εσύ συντηρητικά και οικονομικά, μιλάμε για επένδυση, όχι για γάμο ! Η κυρία Κίκα φτιάχνει μπομπονιέρες και προσκλητήρια, όχι νυφικά. Mariak, μην αποκλείεις να κάνεις τη διακόσμηση μόνη σου. Στη Θεσσαλονίκη δε ζεις; ΙΚΕΑ και πάλι ΙΚΕΑ. Το έχω γράψει σε προηγούμενο post, σε βάφτιση φίλης αγοράσαμε παμφθηνα υφασματάκια για runner σε πολύ όμορφα χρώματα. Αγοράσαμε και κορδέλες στις ίδιες αποχρώσεις, πήγαμε στο ΙΚΕΑ, πήραμε λευκά φανάρια, τα κρεμάσαμε απο τα δέντρα με τις κορδέλες ( ήταν σε αυλή εκκλησίας το τραπέζι), μαζί με κάτι πεταλουδίτσες λευκές απο είδη συσκευασίας, πήραμε και κατι γυάλες, όσες είχε η κάθε μια δηλαδη, βάλαμε μέσα βοτσαλάκια και λουλουδάκια ροζ απο το ανθοπωλείο και έμειναν όλοι έκθαμβοι. Αν το κάνεις πχ με ανοιχτό ροζ runner, φούξια κορδέλες και ροζ λουλούδια, δε βλέπω τι συγκλονιστικότερο θα κάνει στο δικό σου χώρο ένας διακοσμητής.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 1:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mariak

Summerbride,
thanks για τα tips σου!! Και ενώ μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με κάτι τέτοια σκέφτομαι :idea: εκείνες τις μέρες και του πανικού τις ώρες :D , θα έχω υπομονή, φαντασία και κέφι για τέτοια πράγματα ή θα είμαι "κομμάτια" από όλα αυτά που συνήθως προκύπτουν την τελευταία στιγμή;;
Θέλω να πιστεύω πως ακόμα έχω χρόνο για να πάρω και άλλες προσφορές και να κρίνω τελικά τι είναι καλύτερο να κάνω..
Απλά βρε κορίτσια,....., τελικά είναι ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ :shock: πράγματα που πρέπει να επιμεληθείς!!! (Οι 6 εργάσιμες ημέρες της εβδομάδας δεν μου φτάνουν για τα ραντεβού...)

Εικόνα
[/url]

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 21, 2007 1:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

Summerbride, μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς την δ/νση της Κ. Κίκας? Οπως καταλαβαίνεις με τόσα άτομα πρέπει να τρέξω. Βέβαια στο κτήμα θα έχω 350 άτομα...ελπίζω δηλαδή να είναι μόνο τόσα....φιλιά!

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 48 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3, 4  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: annalig, bella1, Bing [Bot], daskala, fabell, fountouni, G.G, Google [Bot], Google Adsense [Bot], k_ioanna, kasia, lenaki2001, mpandouri, MSN [Bot], MSNbot Media, nena13, psili, Stefaki, tzourtzoureli, Vickoni, zaxaritsa

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24