myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Αύγ 01, 2014 6:05 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 168 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Φεβ 25, 2008 11:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
IlonaTh

aggeliki12 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ...ΠΗΓΑ ΣΤΑ PRONOVIAS ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΔΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΦΟΡΕΣΑ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ COLLECTION 2008 ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ...ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΤΟ ΛΕΝΕ "DEUSTO". ΠΕΡΙΜΕΝΩ NEA ΣΑΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!

αχ,τελειο το νυφικο σου!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
ποσο θα σου βγει αν επιτρεπεται? :P

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 12:22 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
KIKKI

fofo σου εύχομαι καλή επιτυχία στην αναζήτηση σου... και περιμένουμε φωτογραφία όταν με το καλό το βρείς!!!!!!!! Είμαι σίγουρη οτι θα βρεις αυτό που ζητάς!!! :D :D :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 9:44 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
gina77

Καλημέρα σε όλες! Αχ, επειδή κι εγώ τώρα ξεκινάω για αναζήτηση και μάλιστα μου έχει αρέσει φοβερά το Mecenas από το La Sposa- Pronovias. Jenny εσυ που το έκλεισες πως σου φάνηκε? Πόσο σου πήγε αν επιτρέπεται? Φαίνεται καλή η ποιότητα του, γιατί τελευταία με έχουν απογοητεύσει ότι η ποιότητα του Pronovias στις δαντέλες είναι φτηνιάρικη.
Jenny σε παρακαλώ αν διαβάζεις πες μου τη γνώμη σου!! Εγω δεν έχω πάει ακόμα να το δω. Εχω ραντεβού το Μάρτη.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 10:18 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Gewrgia

kalhmera Jina! loipon ema8a kapoies parathrhseis gia ta pronovias kai 8elw na tis para8esw.
ta au8entika pronovias einai apo polu finetsata ulika, lepta ufasmata kai danteles kai to kuriotero einai oti den einai xontrokommena.auta loipon pou mporei na dokimaseis kai einai apo sklhra ufasmata kai xontres danteles pou den kanoun swsth efarmogh den einai pronovias. ema8a loipon oti antigrafoun ta sxedia , ftiaxnoun idia nufika kai ta plasaroun gia pronovias. Ta au8entika pronovias einai me noumera...kai analoga me to swmatotupo prepei na sou fernoun to katallhlo noumero to opoio peftei ganti panw sto swma, kai oxi na bazoun karfitses klp.Gia na ta ksexwrhseis, kapou mesa sto nufiko uparxei h tampelitsa gnhsiothtas, enw ta upoloipa exoun mono sto pisw meros auto to siritaki me thn epigrafh pronovias!
Gi auto loipon...ta pronovias einai apo ta pio fthna mesa sthn agora.
Ta grafw auta dioti egw to tsekara idiois omassi...kai emeina eklplhkth. einai krima pragmatika.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 10:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
ravpas

Ax vre koritsia mas exete arrwsthsei! Ka8e mera kati diavazoume kai agxwnomaste...

Anyway, maimou - 3emaimou ta pronovias emena auto mou arese, auto erwteuthka kai me endiaferei na er8ei sthn wra tou, na mou ka8etai kala sto swma mou kai na mhn ypar3ei kanena problhma.

Ola ta ypoloipa einai arvulles gia na stenaxwriomaste...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 10:49 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Gewrgia

rapvas an sou ka8ete kala tote opws les ki esu....den exei shmasia.egw apla eipa ti eida.giati pragmatika, htan ta prwta pou dokimasa, giati einai fobera ta sxedia tou pronovias.otan loipon ta probara, den mou arese to srwsimo pou ekanan panw mou ....kai epeidh den eixa empeiria apo allo oiko nufikwn....anarwth8hka an esti einai na foras nufika.xontrokomena xwris xarh?e otan dokimasa ena allo (mallon 8a htan to au8entiko) estrwse ganti:) allo an den mou arese san ufos.....apo poiothta htan kalo.
ta parapanw den ta grafw gia na sas apogohteysw, vre :shock: apla mia parathrhsh ekana, isws einai xrhsimh 8)
kaloforeto pantws to diko sou! :)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 11:08 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
ravpas

Ma pes mas omws se parakalw auta pou mas les pws ta gnwrizeis? Pws einai auth h tainia gnhsiothtas? To diko mou htan mia xara me uperoxo ufasma kai foverh dantela. Kai ola osa dokimasa ekei.

Se poio pronovias phges?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 11:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Gewrgia

h tainia gnhsiothtas exei panw auto to iridize xrwma.....kai fusika to sumbolo R dipla apo th leksh pronovias. ki emena mou to eipan, den hksera kan oti sumbainei kati tetoio!kai apla to diapistwsa sto deutero radevou:) kapoia nufika eixan auth thn tainioula sto mesa meros tou nufikou, ta opoia kai ontws htan diaforetika apo 8ema poiothtas ,pio leptes danteles, pio malakes, kai oi tautades pio finetsatoi. ta alla pou htan maimou (mallon) htan xontrokomena. as poume sto mpousto, opws efarmoze panw sto sth8os, to teliwma htan 1 pontos paxos to ufamsa-fodra- ekane eksogwma:(
mexri na mou ferei to epomeno nufiko, egw tsekara tis tampelitses 8)
e auto den eixe! den kserw an einai tuxaio, to oti auto eixe kai xamhlh timh enoikiou 1300 eurw.

egw menw patra:)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 1:51 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
gina77

Gewrgia καταρχην σε ευχαριστω για τις πληροφορίες. Δηλαδή εννοείς ότι το ίδιο το μαγαζί γτιάχνει μαιμουδες για τον εαυτό του? Τι άλλο θα ακούσουμε? Εμένα μου άρεσαν φοβερά κάποια σχέδια. Πήγαν 2 γνωστές για δοκιμή τελευταί ακαι μου είπαν ότι δεν τους άρεσε καθόλοθ η ποιότητα. Τι να κάνω? Δεν ξέρω? Δεν θέλω να φαίνεται και τελείως φτηνιάρικη δαντέλα.
Κανένα άλλον οίκο προτείνετε?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 10:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

ΚΑΛΑ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ!!!!!!!
ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ Κ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥ PRONOVIAS.
ΜΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΣΤΙΣ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ € 2.800 ΜΕ ΤΟ ΠΕΠΛΟ ΤΟΥ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ €2.500. ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ??????

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 26, 2008 10:28 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

MIANA ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ ΤΟ PM ΣΟΥ..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 11:29 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
hellokitty

kalimera koritsia eimai new melos + the ithela + egw na katathesw tis entypwseis mou.

xthes episkefthika to pronovias - glyfada kai mallon auto me ta tempelakia gnisiotitas isxyei giati apo ta 5 nyfika poy foresa ta 2 teleytaia (Duesto+ Lantera) eixan kai tampelaki gnisiothtas, htan kai poiotikws kalytera kai efarmosan ganti epanw mou.Oso afora tin timi, to Duesto mou to kostologisan sta 3100 me 10% ekptwsi! den katalavainw giati tosi diafora stis times!!!! (episis mou eipan oti exw argisei para poly giati ta nyfika ftiaxnontai ispania kai kanoun 4 mines ara prepei opwsdhpote na apantisw mexri thn paraskeyh)

Tin proigoymeni ebdomada piga kai vera wang, emeina poly eyxaristimeni apo ta sxedia poy eixe kai apo tin exyphretisi twn koritsiwn ekei, poly omorfo perivallon. asxeta an auto poy epelexa kostize 8.000 kai etsi apla to aperripsa.

Koryfaia de exypiretisi kai poiotita kai sxedia stin Cilia Kritharioti. Htan ola teleia. An kapoios diathetei gia agora panw apo 5.000 pragmatika axizei na tin episkefthei.

Telos h xeiroteri empeiria itan ayth stin Kathy heyndels! aparadketi politria!den ixere ti tis ginotan+kathws episis me afine syxyli mesa sto dokimastirio synexeia, olo efeyge eite gia na milisei sto til eite gia na dei thn kopela apo dipla poy provare ena forema!! an kai eixa akoysei poly kala sxolia apo alles, egw ithela na fygw apo tin prwth stigmi, apogoiteytika para poly genika meta apo ayto!

Anyway, den to bazw katw! mexri to telos tis ebdomadas tha exw teleiwsei me ta rantebou+tha exw apofasisei!...elpizw!

(sorry gia to large megethos alla eixa polla na pw mallon!)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 28, 2008 2:04 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
sofiaNY

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!(ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΖΑΛΙΣΕΙ)http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?pageSize=8&page=11&style=A3133. AN TO EKANA ΣΩΣΤΑ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 28, 2008 9:47 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
mariaLS

sofiaNY έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!(ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΖΑΛΙΣΕΙ)http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?pageSize=8&page=11&style=A3133. AN TO EKANA ΣΩΣΤΑ.

Σοφούλα,τέλειο το νυφικό.... :D :D :D Πολύ χάρηκα που σου έκατσε κ το έκλεισες!!!!!!!!!

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 28, 2008 9:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
sofiaNY

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ!ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 168 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24