myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τετ Οκτ 22, 2014 5:47 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 10612 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 708  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: τελειος γαμος,τελειες εγκυμοσυνες!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 12:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
machoula

Katinaki εσύ φοβάσαι μην μείνεις φαφούτα εγώ το έχω σίγουρο ότι θα μείνω κουρούπα,με τέτοια τριχόπτωση τρίχα δεν θα μου μείνει στο κεφάλι.....
Σας ευχαριστώ πολύ κορτσάκια μου,θα σας έχω νέα την Τετάρτη!!!!

Εικόνα

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 2:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
window

καλησπερα και απο μενα!
πολυ χαιρομαι για τα μωρακια σας! σε λιγο καιρο θα εχουμε τα πρωτα καλοκαιρινα γεννητουρια!!

μαχουλα, μην αγχωνεσαι και ακου το γιατρο σου. κι εγω και πολλες αλλες ειχαμε αιμορραγια το πρωτο τριμηνο. καρδια ακουσα στην εβδομη εβδομαδα. το αιμα μπορτει να σημαινει κατι μπορει και οχι. οπως και να εχει.. ευχομαι για τα καλυτερα νεα την τεταρτη!

οσον αφορα στα δικα μου, δεν εχω και πολυ καλα νεα. παω για αμνιοπαρακεντηση την πεμπτη και θα ηθελα μια μικρη προσευχουλα απο την καθεμια σας την πεμπτη το πρωι για καλα αποτελεσματα. ειχα β επιπεδου την προηγουμενη εβδομαδα και εδειξε δυο ιατρικα προβληματα που μπορει να ειναι ανεξαρτητα και ανευ σημασιας αλλα τυχαινει να ειναι και ενδεικτες νταουν. (1. κομβιο-ασβεστωμα στο τοιχωμα της καρδιας-αυτο που ειχαν βρει και στην νεκταρια και 2. υπερηχογενες εντερο, που σημαινει αιμα στο εντερο). στην α ειχα πολυ καλες πιθανοτητες για μη υπαρξη τρισωμιας 21 αλλα τωρα μου βγαζει...... 1 προς 44!!! σκετο! το καλο μου ειπε ο γιατρος ειναι η ηλικια μου (26) αλλα οι πιθανοτητες ειναι πιθανοτητες.. επισης, ειμαι και σε μεγαλη εβδομαδα και η αληθεια ειναι τα εχω κανει πανω μου με τη παρακεντηση.. φοβαμαι και ο κοσμος δε βοηθαει και πολυ. ολοι εχουν γνωστο που κατι δεν πηγε καλα στην παρακεντηση.. εχω ομως εμπιστοσυνη στη γιατρο. ιδωμεν.
στην αρχη το πηρα πολυ βαρια αλλα τωρα ειμαι ετοιμη για ολα τα αποτελεσματα. το θεμα μου ειναι οτι εγω δε θελω να το σκοτωσω σε ενδεχομενη θετικη απαντηση νταουν. δεν μπορω. ο αντρας μου, πιο πρακτικος ων εχει αλλη αποψη. εν πασει περιπτωσει, βρισκομαι σε φαση να λαλησω.. να μη λαλησω??

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 2:40 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
sophie jolie

window μην ανησυχεις!!!το αγχος δεν κανει καλο..(αυτο το λενε κ σε μενα αλλα δεν πιανει ...) αρα προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα..Εμενα μια συναδελφος μου εκανε την α' επιπεδου κ δεν ηταν καθολου καλα τα αποτελεσματα.Τοτε εκεινη ηταν στεναχωρημενη οπως ολες θα ημασταν αλλα τελικα εκανε τροφοβλαστη κ ολα πηγαν τελεια..μην ακους εμπειριες ασχημες κ απογοητευεσαι ..θα πω μια προσευχουλα για σενα οπως κανω κ για μενα κ θα περιμενουμε τα νεα σου..Σε φιλω..κ σου στελνω θετικη σκεψη..!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 2:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Καλησπερα,καταρχας μαχουλα καλη επιτυχια, να γινει ο,τι ειναι καλυτερα και για σενα και για το μωρο.Εγω δεν το καταλαβαινα τοτε,αλλα τωρα λεω οτι καλυτερα που εγινε ετσι παρα να ειχε προβλημα.Window,καλη επιτυχια και σε σενα,αν και εγω πιστευω οτι ολα θα σου πανε καλα και το μωρακι σου θα ειναι μια χαεα,οντως παιζει μεγαλο ρολο και η ηλικια.Sophie πως εισαι??Ολα καλα?

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 2:53 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
elan

window όλα θα πάνε καλα.Είμαι σίγουρη... Μην αγχώνεσαι ούτε να στεναχωριέσαι. Μια ευχούλα και απο μένα...

Εικόνα Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 2:57 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
sophie jolie

dimitragiwrgos καλα ειμαι απλα αγχωνομαι μετα μετα απο την πρωτη ατυχια...Τελευται α φορα που πηγα στη γιατρο ακουσαμε καρδουλα κ χαρηκα ιδιαιτερα αλλα εχουν περασει πολλες μερες απο τοτε κ εγω ανησυχω οτι κατι μπορει να εχει αλλαξει χωρις να το εχω καταλαβει.Τα συμπτωματα που ειχα εφυγαν η δεν ειναι τοσο εντονα κ εγω ανησυχω.Θα παω στην γιατρο την επομενη Δευτερα κ ελπιζω να ειναι ολα οκ ...αλλα μεχρι τοτε ελεγα να κανω μια χοριακη για σιγουρια ..δεν ξερω ..αγχωνομαι πολυ κ ξερω πως δεν κανει..!Εσυ πως τα πας ?Προσπαθειτε για παιδακι ? ολα καλα?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 3:43 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
machoula

window έχεις και από εμένα θετική ενέργεια!!!!!! flying flying flying flying flying
όλα θα πάνε καλά,μην αγχώνεσαι,και μην ακούς τον έναν και τον άλλον τι σου λένε...Μπορείς να κλείσεις για λίγο τα αυτιά σου???
Δημητρούλα μου σου εύχομαι το συντομότερο με ένα υγιέστατο σποράκι στην κοιλίτσα σου....

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 4:02 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
lazariska

window μου τις καλύτερες ευχούλες μου,ότι καλύτερο,την άλλη βδομάδα τέτοια ώρα θα έχεις ήδη ηρεμήσει και θα αρχίσεις να ψωνίζεις για τον μπεμπούλη σου.Ξέρεις ότι είμαι πολύ ευαίσθητη με το θέμα μιας και το χω περάσει,πάλι καλά βέβαια πολύ νωρίτερα αλλά να ξέρες και τώρα πως τρέμει η καρδούλα μου.Όλα καλά θα πάνε και την Πέμπτη είναι και της Αγίας Κυριακής,θα σε προστατεύει.Όσο για την παρακέντηση σαν εξέταση δεν είναι τίποτα,απλά καλό είναι να ξεκουραστείς 2-3 μέρες μετά.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 4:28 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
katinaki

window το καλυτερο θα ηταν να ΜΗΝ λαλησεις!Λογικο το αγχος και η ανησυχια με τετοια αποτελεσματα αλλα παντα μιλαμε για πιθανοτητες,οποτε τιποτα δεν ειναι σιγουρο!Ο κοσμος που δεν βοηθαει καλο ειναι να μην μιλαει!Εμενα στην αρχη που δεν ειχα συμπτωματα μου λεγανε οπως και σε σενα,μια ιστορια απο καποια γνωστη τους που δεν προχωρησε η εγκυμοσυνη.Ε,λοιπον μια,δυο,απο ενα σημειο και μετα,αφου δεν καταλαβαιναν αυτοι,γινομουν κι εγω κακια!Μολις πηγαινε να μου πει καποιος κατι ελεγα:Σορρυ αλλα δεν θελω ν'ακουσω,σε παρακαλω μην συνεχισεις,και τελειωνε εκει το θεμα,κι οποιος θελει ας παρεξηγηθει!Δεν θα γινομαι εγω(κι εσυ) κουρελι ψυχολογικα γιατι αυτους δεν τους "κοβει" το μυαλο να το βουλωσουν!Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι δεν σε βοηθανε με αυτο τον τροπο?
Εγω ξερω πολλες γνωστες και φιλες που εκανα αμνιοπαρακεντηση και μια χαρα τα πηγαν μετα,εκτος απο το αποτελεσμα που τελικα βγηκε καλο,ξεκουραστηκαν 2 μερες(προληπτικα ξαπλα) και εχουν τωρα μωρα πανω απο ενος χρονου.
Οι προσευχες μας μαζι σου,για ενα πολυυυυυυ καλο αποτελεσμα με υγιες μπεμπακι!
machoula εγω πριν εναμισι χρονο περιπου,ασχετου εγκυμοσυνης,ειχα τρελλη τριχοπτωση και πηγα σε δερματολογο,εκανα αιματολογικες και εδειξαν χαμηλα επιπεδα στις αποθηκες σιδηρου,οποτε επινα μια κουτ.σουπας σιροπι HEMAFER(γευση σοκολατα-πεντανοστιμο!) τη μερα και ολα πηγαν καλα.Τωρα λοιπον που χρειαστηκε παλι να παρω για την εγκυμοσυνη,ειπα στο γιατρο την ιστορια και μου ειπε αφου μου αρεσει η γευση να παρω το ιδιο.
Εσυ πινεις σιδηρο?

Mon bebe!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 4:50 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
melitaki

Θετικη σκεψη κ προσευχουλες κι απο μενα!!!! Μη σκεφτεστε καθολου αρνητικα, pleaseeeeee!!!! Θα πανε ´ολα τελειααααααα!!!!! Δε δεχομαστε αλλες ατυχιες στην παρεα μας, απλα!!!! Κλεισαμε το φλεβαρη, τωρα εχουμε μονο ευχαριστα!!!!! Φιλακια πολλα σε ολες κ με το καλο συντομα με ενα μωρακι ολες μας!!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 5:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
window

σας ευχαριστω τοοοοοοοοσο πολυ ολες!
εχετε απολυτο δικιο σε ολα οσα λετε και θα προσπαθησω να τα θυμαμαι οταν εχω τα κατω μου.
μακαρι να εχουμε ολες μας καλα νεα και σε κανα χρονο να κανονισουμε φορουμοσυνατηση σε καναν παιδοτοπο!
(λαζαρισκα, σκεφτομουν αυτα που μας ελεγες τοτε και ειμαι ακριβως στην ιδια φαση. να ομως που γυριζει ο τροχος οπως λενε.. :))
σας φιλω!

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 04, 2011 6:38 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
nektaria 1981

καλησπερα κι απο εμενααα!! machoula ευχομαι ολα να πανε καλα και να ακουσετε καρδουλα-οντως ειναι πολυ νωρις- το αιμα δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο..κι εγω ειχα ελαχιστο και μου ειχε δωσει μερικες μερες utrogestan..

window μου οπως και οι αλλες κοπελες θα σου πω να μην αγχωνεσαι.. ετσι κι αλλιως περα απο την παρακεντηση δεν μπορεις να κανεις τιποτε αλλο..κι εμενα ο αντρας μου την ιδια αποψη με τον δικο σου εχει.. εγω..ειλικρινα δεν ξερω..ειναι πολυ μεγαλη αποφαση..ασε να δεις τα αποτελεσματα πρωτα και μετα.. εγω πιστευω οτι θα ειναι ενταξει..θα κατσεις ξαπλα 2 μερες και ολα θα πανε καλα.. κι εμενα μια φιλη μου εκανε παρακεντηση και τωρα εχει μια κορουλα 1 ετους και ειναι μια κουκλιτσα υγιεστατη!!! μαλιστα ο αντρας της μας ελεγε οτι στο 2ο παιδακι -υπαρχει δεν υπαρχει ενδειξη- θελει να κανουν ετσι κι αλλιως αμνιοπαρακεντηση για να ειναι εντελως σιγουροι..

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 05, 2011 1:02 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
AngelinaP

window έγραψε:
καλησπερα και απο μενα!
πολυ χαιρομαι για τα μωρακια σας! σε λιγο καιρο θα εχουμε τα πρωτα καλοκαιρινα γεννητουρια!!

μαχουλα, μην αγχωνεσαι και ακου το γιατρο σου. κι εγω και πολλες αλλες ειχαμε αιμορραγια το πρωτο τριμηνο. καρδια ακουσα στην εβδομη εβδομαδα. το αιμα μπορτει να σημαινει κατι μπορει και οχι. οπως και να εχει.. ευχομαι για τα καλυτερα νεα την τεταρτη!

οσον αφορα στα δικα μου, δεν εχω και πολυ καλα νεα. παω για αμνιοπαρακεντηση την πεμπτη και θα ηθελα μια μικρη προσευχουλα απο την καθεμια σας την πεμπτη το πρωι για καλα αποτελεσματα. ειχα β επιπεδου την προηγουμενη εβδομαδα και εδειξε δυο ιατρικα προβληματα που μπορει να ειναι ανεξαρτητα και ανευ σημασιας αλλα τυχαινει να ειναι και ενδεικτες νταουν. (1. κομβιο-ασβεστωμα στο τοιχωμα της καρδιας-αυτο που ειχαν βρει και στην νεκταρια και 2. υπερηχογενες εντερο, που σημαινει αιμα στο εντερο). στην α ειχα πολυ καλες πιθανοτητες για μη υπαρξη τρισωμιας 21 αλλα τωρα μου βγαζει...... 1 προς 44!!! σκετο! το καλο μου ειπε ο γιατρος ειναι η ηλικια μου (26) αλλα οι πιθανοτητες ειναι πιθανοτητες.. επισης, ειμαι και σε μεγαλη εβδομαδα και η αληθεια ειναι τα εχω κανει πανω μου με τη παρακεντηση.. φοβαμαι και ο κοσμος δε βοηθαει και πολυ. ολοι εχουν γνωστο που κατι δεν πηγε καλα στην παρακεντηση.. εχω ομως εμπιστοσυνη στη γιατρο. ιδωμεν.
στην αρχη το πηρα πολυ βαρια αλλα τωρα ειμαι ετοιμη για ολα τα αποτελεσματα. το θεμα μου ειναι οτι εγω δε θελω να το σκοτωσω σε ενδεχομενη θετικη απαντηση νταουν. δεν μπορω. ο αντρας μου, πιο πρακτικος ων εχει αλλη αποψη. εν πασει περιπτωσει, βρισκομαι σε φαση να λαλησω.. να μη λαλησω??

Window εννοείται θα κάνουμε μία προσευχούλα για σένα να πάνε όλα καλά!!! Για την εξέταση δεν πρέπει καθόλου να ανησυχείς. Έχει γίνει τόσο ρουτίνα για τους γιατρούς που μου φαίνεται αδιανόητο να πάει κάτι στραβά. Έχω πολλές φίλες που έχουν κάνει (κυρίως λόγω ηλικίας) και πάντα πήγε καλά τόσο η εξέταση όσο και τα αποτελέσματα! Δεν έχω ακούσει καμία ατυχία. Είναι πολύ συνηθισμένη εξέταση πλέον.
Όσο για την πιθανότητα για γεννετικό πρόβλημα νομίζω θα είχε φανεί και από το Α τεστ ή την αυχενική. Απλά η γιατρός σου θέλει προφανώς να είναι 100% σίγουρη. Νομίζω ότι πολλές φορές αγχωνόμαστε για πράγματα που στο τέλος εξελίσσονται καλά. Π.χ. κι εγώ είχα θορυβηθεί ότι δεν αιματώνεται καλά ο πλακούντας μου και φοβόμουν μήπως το μωρό βγει με καμία καθυστέρηση. Στην τελευταία εξέταση δεν φάνηκε κανένα τέτοιο πρόβλημα. Άρα τζάπα τόσο άγχος. Σου στέλνουμε τη θετική μας σκέψη και τις ευχούλες μας!

Ευχές πολλές και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για μωράκι... Όντως μακάρι του χρόνου να βγούμε όλες μαζί με τα καρότσια!!!

Εγώ καλά. Έχω την καθιερωμένη μου ανυπομονησία για τον υπέρηχο μέχρι να μάθω ότι το μικρούλι είναι καλά.
Μας ήρθε σήμερα και το καλαθένιο λικνάκι. Είναι πολύ γλυκό. Κόστισε όσο μία καλαθούνα με βάση. Στην ουσία είναι ένα μεγάλο καλάθι με στρώμα και θόλο από ύφασμα. Από κάτω έχει ροδάκια. Το θετικό του είναι ότι χωράει και μεγαλύτερα μωράκια απ' ότι η απλή καλαθούνα. Όλη μέρα στρώνω και ξεστρώνω τα σεντονάκια του και το παίρνω πάντα μαζί μου! Έχει πλάκα που ο άντρας μου είπε ότι τώρα που είδε την καλαθούνα συνειδητοποίησε ότι θα κάνουμε μωρό! (Του πήρε πολλούουους μήνες.......!) Τόσον καιρό έβλεπε την κούνια αλλά του φαινόταν μεγάλη και δεν το πίστευε. Τώρα με το καλάθι κατάλαβε ότι τέρμα τα ψέματα, θα γίνει μπαμπάς!

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 05, 2011 8:23 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
axoutou

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά!!!
window θα σου πω κι εγώ, όπως κι όλες οι άλλες κοπέλες, να μην αγχώνεσαι όσο μπορείς (το καταλαβαίνω ότι είναι τρομερά δύσκολο) αλλά θα δεις ότι στο τέλος όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου... σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια!!
machoula και σε σένα πολύ πολύ θετική ενέργεια, μη στεναχωριέσαι για το ότι είσαι ξάπλα, πρέπει να κάνεις ότι χρειάζεται για το μπεμπίνι σου και όλα θα πάνε καλά στο τέλος, θα δεις!!
angelina τι ωραία που ψωνίζετε πραγματάκια για το μωράκι σας!!! flying flying
'Οπου να'ναι έρχεται κι αυτό και θα γεμίσει τα ωραία πραγματάκια που του πήρατε και τότε να είσαι σίγουρη ότι ο αντρούλης σου θα το συνειδητοποιήσει μια και καλή!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 05, 2011 9:01 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
hello kitty

Window μου, σε παρακαλώ.....χαλάρωσε. Οι μέρες θα περάσουνε, θα κάνεις την εξέταση και τέρμα! Και εάν εσύ ακούς μόνο δυσάρεστες ιστορίες για την άμνιο, εγώ έχω να σου πώ μόνο καλές...από φίλες μου και γνωστές που την κάνανε, δεν διατρέξανε κανένα κίνδυνο, γεννήσανε υγιέστατα παιδιά και μέχρι να γεννήσουνε ήτανε σίγουρες ότι τα παιδιά είναι καλά.
Είναι η μόνη εξέταση που στο εξασφαλίζει αυτό, οι υπέρηχοι απλά πιθανότητες μας δείχνουν. Και παλιότερα, άκουγες διάφορα παρατράγουδα, τώρα πλέον έχουνε προχωρήσει τα πράγματα και δεν είναι το ίδιο.Καμία σχέση....
Στην αυχενική είχες κάποια ένδειξη? Ποιο ήτανε το αποτέλεσμα τότε?
Την Πέμπτη θα κάνω κι εγώ το β επιπέδου, οπότε θα έχουμε να συζητάμε τα αποτελέσματα.
Όσο για τον αιματοκρίτη που αναφέρατε παραπάνω, έχω πιάσει ΠΑΤΟ! 28.7 έχω τώρα και δεν έχω μπει καν στον 6ο. Και όλα αυτά, με διπλή δόση σιδήρου.... surprised
Η γιατρός μου πάντως δεν ανησυχεί, ίσως γιατί γενικότερα ξεκίνησα από πολύ χαμηλό αιματοκρίτη, λόγω στίγματος. Δεν μου πε πάντως σε καμία περίπτωση ότι δνε είναι καλό να έχω κάτω από 30. Τι να πω τώρα....δεν ξέρω!
Αυτά από μένα!Κουράγιο σε όλες σας, εξάλλου ο καιρός μια χαρά αμς πάει ως τώρα...δεν κάνει τπτ τρελλές ζέστες.
Window, προσπάθησε να ξεχαστείς και κάνε κουράγιο. Δύο μέρες μέινανε!

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 10612 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 708  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: angie14, Bing [Bot], Brownie, Google [Bot], Google Adsense [Bot], isis1986, kiki1982, Mary30300, Stefaki, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24