myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Νοέμ 28, 2014 10:45 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 8 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 12:01 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
neraida_25

κριτσια εμείς λέμε με τον συντροφο μου μολις αρραβωνιαστουμε να βρουμε ενα σπιτακι και να μεινουμε μαζι. Αυτο δημαδη θα γινει κατα τον Νοεμβριο.Εσεις απο την εμπειρια σας τι λετε? Ειμαστε μαζι 6 χρόνια. βρίσκεις ευκολα σπιτι? Χρειαζονται πολλα λεφτα για να επιπλωσεις ολο το σπιτι. Λιογο που κοιταξα για ΙΚΕΑ και Neoset δεν είναι τοσο ακριβα. Θελουμε τοσο πολυ να μεινουμε μαζι...

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 12:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
roseD

Με το καλο!Ειναι σιγουρα απο τις πιο ομορφες και σημαντικες στιγμες στην πορεια ενος ζευγαριου η συγκατοικηση!Οσον αφορα το σπιτι, εξαρταται αναλογα τις απαιτησεις που εχετε και το τι θελετε!Περιοχη, τετραγωνικα, δωματια...αν και νομιζω οτι πιο ευκολα βρισκεις σπιτι παρα έπιπλα!Στην NEOSET εχουμε δει και εμεις με τον καλό μου και πραγματικα εχει πολυ ωραια, μοντερνα, με ευκολια στην προσαρμογη σε καθε χωρο και σιγουρα πολυ πιο οικονομικα!ΙΚΕΑ δεν εχουμε δει ακομα αν και μου φαινονται πιο φοιτητικα ή για εξοχικο!Καλη δυναμη για το ψαξιμο και καλη ζωη!!!! :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 1:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
daphne.l

Εμείς σπίτι να νοικιάσουμε βρήκαμε μέσα σε 2 σαββατοκύριακα, είδαμε συνολικά 6 διαμερίσματα και κλείσαμε το 4ο που είδαμε, βασικά το μόνο από όλα που ήταν ανακαινισμένο και καθαρό. Σαλόνι κ κρεβατοκάμαρα βρήκαμε σε μια μέρα μέσα από τη Sato (είχαν πρόσφορές, δώρο το μικρό καναπέ μαζί με το μεγάλο και το στρώμα μαζί με το κρεβάτι 8)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 17, 2007 9:41 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
neraida_25

Δηλαδή η τιμή που λέει για την κρεβατοκάμαρα δεν είναι μαζί με το στρώμα? Στο ΙΚΕΑ έχει ωραία πράγματα οπως ας πουμε το τραπέζι της κουζίνας. Δεν χρειάζεται να δλωσεις λενα σωρο λεφτά. Ενω για την τραπεζαρία σου θα δώσεις. Ελπιζω κι εγώ να βρω τοσο γρήγοτα και ευκολα σπιτι οταν θα αρχιζω να ψαχνω.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 17, 2007 12:33 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
xdesign

'Οπου και να καταλήξετε σε έπιπλα, να ξέρετε οτι ισχύει το παλιό γνωμικό "ότι πληρώνεις παίρνεις!"

Κάντε μια γύρα και στα παλιά κλασσικά "120" ας πούμε. Ψάξτε λίγο στα μαγαζιά της γειτονιάς σας.

Όσο για τη συγκατοίκιση, είναι απαραίτητη πρίν το γάμο. Εκεί θα δεις πολλά στραβά του καλού σου και του εαυτού σου! Είναι αναπόφευκτο. ’υτό όμως θα σας βοηθήσει να προσαρμοστείτε ο ένας με τον άλλον. Και οι δύο πλευρές θα πρέπει να κάνουν υποχωρήσεις και σίγουρα θα χρειαστεί υπομονή!

Καλή διαμονή λοιπόν!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 18, 2007 2:38 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..... ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ 55 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ .

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΕΠΙΠΛΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΝΕΑΝΙΚΑ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΦΘΗΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΥΣΗ. ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΗ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΤΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ... ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΤΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΙΣΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ.

ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΚΟΥΖΙΝΕΣ ΤΟΥ ΙΚΕΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ.

ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 18, 2007 4:28 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
neraida_25

Kelly σε αυχαριστώ πολύ για τα καλα σου λογια. κι εμεις έτσι λεμε για αρχη επιπλα απο το ΙΚΕΑ. Εχεις δικιο ειναι πολυ ομορφα. Αλλωστε καποια στιγμη που θα παμε στο δικο μας σπιτι θα τα παρω ολα καλα. Ωσο για το στρωμα συμφωνω απολυτα. Ο υπνος ειναι ιερο πραγμα, αμα ειναι να ξυπνας πιασμενη ή με πονικεφαλο αστα να πανε.
Σε ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλες...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 26, 2007 3:53 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
haradia

Επειδή κι εμείς δεν θέλαμε να δώσουμε πολλά χρήματα, για έπιπλα μιας και το σπίτακι που μένουμε τώρα είναι προσωρινό, πήραμε καναπέ, έπιπλο για την τηλεόραση, τραπεζαρία και τραπεζάκι σαλονιού απο το ΕΝΤΟΣ. Ημασταν βέβαια πολύ κωλοφαρδοι γιατί τα πήραμε απο το κατάστημα του Περιστερίου που είχε για μια μέρα 50% και τα πήραμε όλα 990€!!! συν ένα σκαμπώ που γίνεται κρεββάτι, δώρο!
Και από το Ικεα πήραμε καρέκλες τραπεζαρίας (οι 4 καρέκλες πιο ακριβές απο την τραπεζαρία) και κρεββάτι. Φυσικά στρώμα πήραμε καλό και όχι από το Ικέα.
Μέχρι στιγμής ευτυχώς όλα είναι οκ, δεν έχουν πάθει τίποτα!

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 8 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: april, Bing [Bot], chrysacy, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, ioanna_kat, maraki_89, sophiaminnie, tokoritsitoumai, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24