myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τετ Απρ 16, 2014 3:23 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 18659 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227 ... 1244  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νυφούλες του 2013
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 01, 2013 8:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
Stefaki

Ellend_gr και Έλενα είστε οι επόμενες.Να πάνε όλα τέλεια κούκλες μου και να περάσετε αξέχαστα!

Εικόνα

ΕικόναMake a pregnancy ticker

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 12:57 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
ellend_gr

Κοριτσακια μου καλά είστε τόσο γλυκές που μας σκεφτεστε !! ευχαριστώ πολυυυυ !! ξεκίνησε η βδομάδα μας λοιπόν κι εγώ ακομα δε μπορώ να το πιστέψω!! ήρθαν σημερα οι κουμπάροι που τους βαφτισαμε το παιδί να μας φέρουν μπεζεδες και "ν αρχισουμε" τον γάμο!! κερασαμε τα πρώτα μας άσπρα γλυκα, καταφθάνει και ο πρώτος κόσμος για τον γάμο κι είναι ωραία :D δυστυχώς δε μπορώ να πω ότι δεν εχω άγχος !! έχει κλείσει το στομάχι μου και μ ενοχλεί κι όλας αλλά το παλεύω! υπάρχουν και στιγμες που χαλαρώνω ευτυχώς !! αύριο εχω πάλι πρόβα για τα μαλλια μου, τρίτη τελική πρόβα για νυφικο και τετάρτη το παραλαμβανω !! για μακιγιάζ αποφασισα κ μένει ν αποφασισουμε για φαγητο στο κέντρο που ειμαστε ανάμεσα σε δύο και να βάλουμε τον κοσμο σε τραπέζια . ελπίζω πως όλα θα πάνε καλα και θα το απολαυσουμε !!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 11:11 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

Καλημερα,κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!Να ζησουν οι νυφες του σκ!!!!!!!!Οτι επιθυμειτε κοριτσακια και συντομα να φουσκωσουν οι κοιλιτσες σας!!!!!!!Εμεις τα εχουμε σχεδον ετοιμα!Την αλλη βδομαδα θα παμε να βγαλουμε τις αδειες,γιατι ο παπας της ενοριας μου ελειπε σε αδεια......την βδομαδα που πηγα εγω να βγαλω τα χαρτια μου.Επισης απο βδομαδα θα παμε να παρουμε και βερες.Στολισμο επιτελους εκλεισα!!!!!!Και τωρα μας εχουν μεινει πουκαμισο κια παπουτσια του γαμπρου,καραφα,ποτηρι και στεφανα,δωρα για τους κουμπαρους&κατι χαζολεπτομερειες....
Εσεις τι κανετε????????

https://www.facebook.com/Xaritini's Handmade Creations

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 3:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
marymarymary

Που χάνεσαι βρε Χαριτίνη???
Μάλλον έχεις αφοσιωθεί στα του γάμου απ' ότι κατάλαβα και τρέχεις!!!
Για πες μας λεπτομέρειες από το στολισμό σου!!!
Πάντως λεπτομέρειες σου έμειναν!!!
Με το νυφικό όλα εντάξει???Δεν πιστεύω να το έκλεισες μπροστά που σου έλεγαν κάποιες ότι είναι αποκαλυπτικό!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 7:01 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

Τριπλομαρακι μου,γλυκο!!!!!!!!!!Να ζησετε κουκλα μου!!!!!!!!!!Παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!
Δεν μπορω να πω οτι ειμαι και τοσο αφοσιωμενη στα του γαμου....εχω δει και χειροτερα απο μενα!!Μαλλον τερας αναισθησιας με λες!!!!!Χαθηκα γιατι ιουνιο-ιουλιο ειχαμε τη μικρη του αδερφου μου και ειχα παει να την προσεχω,μετα που γυρισα επρεπε να στρωσω το πωπουδακι μου να φτιαξω τους φιογγους απο τις μπομπο&εκει που ολα πηγαινανε καλα και τα χερια ειχαν παρει φωτια στο να κοβω τις κορδελες διαπιστωνω οτι οι μισες ειναι σε λαθος χρωμα.....Και εννοειτε οτι ηταν αυγουστος και οι εταιρειες ηταν κλειστες και επρεπε να περιμενω να ανοιξουν για να ξεκινησω.....ευτυχως τους τελειωσα χθες και τους 500!!!!!!!!!Ε,μετα ειχα κατι λιγες παραγγελιες που τις βιαζοντουσαν....Μετα με πηρε λιγο απο κατω που εβλεπα την γλυκια μου πεθερουλα να μην σκαει ουτε ενα χαμογελο για το γαμο οταν την ρωτουσαν και να ειναι σε ολα απαθεστατη με τη δικαιολογια οτι δεν μπορει,οτι ειναι κουρασμενη,οτι δεν βλεπει και μπλα,μπλα,μπλα&ειπα αει σιχτιρ μανταμ!Χαιρονται οι δικοι μου τοσο πολυ γιάυτο το γαμο που καλυπτει η χαρα τους και το γιο σου!!!!!!!!!
Με το νυφικο ολα οκ!Αρχες Οκτωβρη θα παω παλι για προβες,μαζι με το παπουτσι και εννοειτε οτι η πεθερα θελει να ερθει μαζι για να δει αν θα κλεισω το ντεκολτε,αλλα ο μπαμπας μου με απειλησε οτι θα μου κοψει τα ποδια αν κλεισω το ντεκολτε,οποτε τι να κανω????Να εναντιωθω στο μπαμπα μου.............Απαπαπαπα!!!!!!!!!
Οσο για το στολισμο θα ειναι τουλιπες και ζερμπερες και τα χρωματα ασπρο,old pink και καφε.Η ανθοδεσμη θα ειναι τουλιπες old pink σε χρωμα και θα βαλω εξω στην εκκλησια 4 μεγαλες γλαστρες με τα λουλουδια και 2 δεντρα(στην ουσια ειναι πολλα κλαδια που κανουν δεντρο).Αυτα!Και στο κεντρο θα βαλω γλαστρακια ειτε με ζερμπερες ειτε με χρυσανθεμα,ντυμενα με γλαστρακια.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 7:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

Καλα σεντονι απλωσα!!!!!!Εννοουσα οτι τα γλαστρακια θα ειναι ντυμμενα με λινατσα!!!!!!!!Επισης βρηκα και κατι ωραια κουφετα ιταλικα με γευσεις,φθηνα σε σχεση με τα αλλα τα γνωστα,οποτε αντιο κουφετα αμυγδαλου!!!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 9:11 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
elizampou

τριπλομαρια να ζησετεεεεεε!παντα ευτυχισμενοι και απο εδω!

χαριτινη μου μην τυχον και κανεις κατι που δεν θες,αν εσυ νοιωθεις αποκαλυπτικο το ντεκολτε-το οποιο νομιζω ειχα δει στο ββ σου δεν ηταν-τοτε και μονο τοτε κλειστο,αν το νοιωθεις ομορφα πανω σου αστο,η πεθερα σου μπορει να λεει το μακρυ και το κοντο της
:lol:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 9:37 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
marymarymary

Χαριτίνη τέλεια μου ακούγονται όλα!!!
Τα χρώματα αυτά νομίζω ότι ταιριάζουν γάντι με την εποχή που κάνεις το γάμο σου και οι τουλίπες σε αυτό το χρώμα είναι απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!!!
Όσο για το ντεκολτέ .... εννοείται ότι δε μπορείς να πας κόντρα στον μπαμπούλη (έτσι λέω τον δικό μου και λιώνει!!!!)!!!!
Elizampou σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!!!!
1 μήνας έμεινε κ σε εσένα!!!!
Κ μετά κ εσύ ληγμένη.....σνιφ!!!!
Βρε κορίτσια νομίζω ότι θέλω να ξαναπαντρευτώ τον τριπλομάριο!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 02, 2013 10:45 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

Ελιζακι μου,δεν υπαρχει πιθανοτητα να κανω κατι που δεν θελω....Αλλωστε,αν η πεθερα μου με γνωριζε πριν 6-7 χρονια και με εβλεπε με τα ντεκολτε που φορουσα,αυτο του νυφικου θα της φαινοταν ζιβαγκο!!!!!Δεν υπαρχει η πιθανοτητα να το κλεισω....Οχι μονο γιατι εγω η ιδια δεν το θεωρω αποκαλυπτικο,αλλα και απο πεισμα γιατι η πεθερα μου στο συγκεκριμενο θεμα εδρασε πολυ υπογειως......ας ειχε τα κοτσια να μου πει εμενα οτι το θεωρει πολυ ανοιχτο και τοτε ισως και να το συζητουσα να το κλεισω......ναι,οκ,ξερω ειμαι πολυ κακια,αλλα δεν μπορω τις υπογειες συμπεριφορες!!!!!!!!!!!!Απλα δεν τις μπορω!!!!!!!!
Καλε δεν σας ειπα!!!!!!!ΘΥμαστε που ειχε λυσσαξει να παρω χρυσαφικα????????Τελικα πηγα και πηρα ενα ρολοι.....καλη μαρκα,450 ευρω...και ενω περιμενα οτι θα αρχισει να λεει τα δικα της,τελικα τα λεφτα της φανηκανε λιγα και να παω να παρω και τιποτα αλλο γιατι τι θα πει ο κοσμος???????Οπως επισης την τελευταια φορα που πηγαμε να τους δουμε και επιασε παλι την κουβεντα για τα χρυσαφικα,οταν της ειπα οτι θα παρω μονο ρολοι,γιατι μονο αυτο θα φοραω,ενω ολα τα αλλα θα μεινουν κλεισμενα σε συρταρι,γυρισε και ειπε να παω να παρω δαχτυλιδι,κολιε,βραχιολι,γιατι ειναι σιγουρη οτι καποια μερα θα γυρισω και θα της πω οτι δεν μου πηρε χρυσαφικα...ευτυχως για πρωτη φορα ο καλος μου την εβαλε στη θεση της!!!!!!!!!τ'αγορακι μου με εκανε περηφανη!!!!!!!!!!!!
Οσο για σενα τριπλομαρακι μου,παρε τον τριπλομαριο μια μερα και πηγαινετε στο δημαρχειο και ξαναπαντρευτειτε!!!!!!!!!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 03, 2013 2:26 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
elizampou

Αχ λιγοτερο απο μηνα αν βαλεισ μεσα και το κρεββατι και τα τρεξιματα :shock:
Εμας ξερεις τι εκανε η δικη μου?Εμεις υπολογιζαμε κοσμο 120-150 ατομα για να δωσουμε προσκλητηρια,ειπε να δωσουμε στο χωριο κτλ και εδω αθηνα να μην δωσουμε στις δικες της υποχρεωσεις και εδω τα εφερε εκει τα εφερε εδωσε σε ολους!εκμεταλλευτηκε ασχημα το γεγονος οτι εγω εδω και δυο βδομαδες ειμαι στο κρεββατι με την μεση μου,ο λιζακος δουλευει πολλες ωρες και το βρηκε η κυρια ελευθερας!αποτελεσμα?220 ατομα πηραν προσκλητηρια και μας την ειπε οτι μερικοι επρεπε να παρουν παραπανω δλδ καλεσε μαμα κ μπαμπα και παιδια παντρεμενα με 1 προσκλητηριο αντι 3,σημερα ειχαμε μια εκρηξη απο τον λιζακο αφενος γτ το μαγαζι δεν χωραει τοσο κοσμο αφετερου ποιος θα πληρωσει αυτα τα ατομα?και οτι μην ξαναπει τπτ για τα προσκλητηρια γτ εμεις τα ειχαμε υπολογισει κανονικα αυτη εδωσε εκει που δεν της ειπαμε...
Τεσπα δεν βαριεσαι τουλαχιστον ειμαστε μαζι σε αυτο...Αντε τρεχα παρε και αλλες μπομπο και κορδελες κοροιδο λιζα...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 03, 2013 8:48 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

Καλημερα!!!!!!!!!Τι τραβας κι εσυ ρε κοριτσι???????Και θα βαλει&λευκο φορεμα!Η δικη μου δεν εχει κοιταξει καν για ρουχα!Εμας θελανεε να το κανουν τον γαμο λαικο προσκυνημα,για να βγαλουν τις υποχρεωσεις και να παρουν πισω ,αυτο ακριβως ειπαν,τα λεφτα που εχουν δωσει κατα καιρους σε αλλους γαμους,αλλα μετα σκεφτηκανε οτι ειναι πολλα τα λεφτα για να τους φερουν ολους στο τοπο μου&καλεσανε τους απολυτως απαραιτητους!!!!!!!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 03, 2013 9:10 am 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
Elena999

καλημερα κ απο μενα
χαριτινη το ιδιο ακριβως ειχε πει κ η πεθερα μου
οτι αν εχετε λιγα ατομα απο που θα μαζεψω τα ελφτα που εχω δωσει κατα καιρους σε αλλους γαμους
περσι που παντρευτηκε ο αλλος της γιος ελπιζω να τα μαζεψε χαχα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 03, 2013 1:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

Εμενα ευτυχως,σκεφτηκανε την μεταφορα και το γλιτωσα το λαικο προσκυνημα!!!!!!!!!!!Ας τα λουστει ο επομενος!!!!!!!!!!!!
Λοιπον,κοριτσια!!!!!!!!!Μολις γυρισα απο το μαγαζι που πηρα τα υλικα για τις μπομπο&ειχα παει να δοκιμασω κατι καινουρια κουφετα......Ενα εχω να σας πω:ηταν απλα θεικα!!!!!!!!!!!!!Καλυτερα και απο τα γνωστα&το κυριοτερο πιο φτηνα!!!!!!!!Ηταν τοσο μαλακα που δεν χρειαζοταν να τα εχεις μια ωρα στο στομα να μαλακωσει να το σπασεις,ακομη&αυτα που ειχαν&αμυγδαλο μεσα!!!!!!!&τελικα αποφασισα να βαλω 5 κουφετα,διαφορετικες γευσεις το καθενα&θα βαλω,στρατσιατελλα,τιραμισου,σοκολατα,σοκολατα-φραουλα&μια υπερτελεια γευση αχλαδι-ρικοτα....

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 03, 2013 1:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
Elena999

κ γω τα δικα μου τα πηρα απο τσακα... κ ειναι τελεια. αναμικτα μεσα στο σακουλακι
δεν πηρα του χατζη...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 03, 2013 1:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
xaritini

εμενα ελενακι μου,ειναι ιταλικα relc....λεγονται!Επαθα την πλακα μου μολις τα δοκιμασα!!!!!!!!!!Στην αρχη ειχα πει θα βαλω τα κλασσικα,γιατι τα γνωστα ξεφευγανε πολυ στην τιμη,αλλα επειδη συνεργαζομαι με την κοπελα μου ειπε οτι θα βαλει και αυτα και να περιμενω λιγο να ερθουν να τα δοκιμασω!Εσυ εχεις και λιγα ατομα για μπομπο,τι να πω και εγω που εχω 500 μπομπονιερες????????

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 18659 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226, 1227 ... 1244  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: anna_st, annalig, Bing [Bot], evp_s, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, ioanna7, k_ioanna, kasia, Kolkyriaki, limnos, Little_bride, littlebox, Louna, Mar Kat, maria81, Marinak, mary_m, mpandouri, mpoumpouk, MSNbot Media, Nadine74, nena13, psbot [Picsearch], renaki23, renia123, sofaki79, stella_85, tzourtzoureli

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24