myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Κυρ Οκτ 26, 2014 4:11 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 28584 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870 ... 1906  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νυφούλες του '14
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 9:53 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

Ανεμωνη έγραψε:
Να 'μαι κι εγω...μολις γυρισα..με πολλα νεα παλι...
Αρια μου υπομονη μην σκας παντου υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι..να σκεφτεσαι ποσο ευτυχισμενη εισαι με τον ανθρωπο σου και ασ τους αλλους...
πολυ μου αρεσαν τα προσκλητηρια με τη λινατσα!!μπραβο σε οποια τα επελεξε (σορρυ αλλα διαβασα λιγο γρηγορα τις σελιδες και δε θυμαμαι)
Σκουντρακι..ασε κ εμεις τα ιδια παρολιγο να εχουμε με την αγαπημενη πεθερουλα...αλλα της το ξεκοψα της ειπα 250 ατομα θα καλεσω και τελος. Ετσι κι αλλιως θα δωσουμε λιστα με τα ονοματα των καλεσμενων στη δεξιωση, οποτε οποιος δεν ειναι στη λιστα δεν περναει..το ξερω πως πολλοι θα παρεξηγηθουν αλλα ΧΕΣΤΗΚΑ! Σορρυ κιολας αλλα δεν προκειται εμεις να βγαλουμε τις υποχρεωσεις των γονιων μας...

Και τωρα μπαινω στο κυριως...Εκανα λοιπον σημερα το απογευμα τα 2 ραντεβου μου οπως σας ειχα πει. Πρωτα πηγα στη Δημ... Παρ... κ εδω ξεκιναει το γελιο...μου λεει ελα να διαλεξουμε νυφικα. Που λεω εγω;; να εδω απο το ιντερνετ μου λεει..μενω λιγο καγκελο, αλλα επανερχομαι. Βλεπουε διαφορα σχεδια τα περισσοτερα ηταν της Lahav.. Λεω ωραια..θα μου φερετε να δοκιμασω καποια; μου φερνει 2-3 που αμιδρως μοιαζανε..λεω αντε αφου ηρθα ας τα δοκιμασω! Φοραω το πρωτο δεν εκατσε καθολου καλα..το δευτερο ηταν μεσα στη βρωμα οποτε το απερριψα χωρις να το δοκιμασω καν...κ λιγο πριν φορεσω το 3ο τη ρωταω τα νυφικα απο που ειναι; απο ισραηλ μου λεει..ειδες υφασμα;απο εκει ειναι η σχεδιαστρια μας. Κουναω κι εγω το κεφαλι μου κ δοκιμαζω το τελευταιο..οπως παω να το δοκιμασω λοιπον μου μενει ενα κομματ δαντελα στο χερι..απο καπου ειχε φυγει κ δε θα το πιστεψετε..οι δαντελα του νυφικου ηταν κολλημενη...με κολλα κανονικη!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: το νυφικο δε σκετο κουρελι...μου λεει αν το κλεισεις τωρα το παιρνεις δικο σου με 500ευρω... :lol: :lol:
σκεφτομαι οτι 500Ευρω να μου δινανε στο χερι δε φορουσα για κανενα λογο!!Της ειπα θα το σκεφτω κ εφυγα...
Παμε στο teo...τωρα της εδειξα τις φωτο απο αυτα μου αρεσαν, κ μου εφερε 3-4 κομματια, τα υπολοιπα δεν υπηρχαν..τα νυφικα ηταν υπεροχα..τα δοκιμασα κ τα 4, δοκιμασα κ αυτο που ειχα ποσταρει, η κυρια που μας εξυπηρετησε πολυ καλη και ευγενικη...αφου τελειωσαμε τη ρωτησα τιμες κ μου ειπε οτι της συγκεκριμενης εταιρειας ειναι μονο για αγορα κ οι τιμες ειναι απο 1700-2200..αναλογα τη δουλεια..Ηταν πολυ ομορφα αλλα πολυ ακριβα για μενα :( μου ειπε βεβαια οτι ειχε κ πιο οικονομικα γυρω στα 1000-1200 ενοικιο αλλα ηταν ολα ταφτας κ πιο στημμενα νυφικα κ δε μου αρεσαν..Μετα λοιπον κ τη σημερινη δοκιμασια..προχωραω..ελπιζοντας να βρω το precious..Συγνωμμη που σας ζαλισα :oops:

χαχαχα ωραια νυφοπεριγραφη....εκλασα στο γελιο σαν την γατουλα τησ Αντορα σας. :lol: :lol: :lol: :lol:

αργα η γρηγορα θα το βρεισ το νυφικουλι σου οποτε μην σκας.... δοξα τον θεο ατελιε εχει ενα ματσο η Αθηνα....μπες και στο Vl*d1m1r0s Sh0wr00m να δεις νυφικουλια μηπωσ θα σαρεσει κατι... οπου *=α, οπου 1=ι, οπου 0 = ο χαχαχα :lol: :lol: μα τι γραφω σημερα...

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 9:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

GAP έγραψε:
Tatibok έγραψε:
felicia87 έγραψε:
Τα δικα σου ρα χει παραγγείλει λογικα!!εγω δεν ρης ειχα πει ακριβώς ακριβως!!δεν ειχα δωσρο το οριστικό οκ!!

Αρια βιασου για τη γωγω γιατι η προσφορά ηραν μεχρθ τελος του χρονου!!θα ρην κρατήσει για λιγο καιρό για σας αλλα καταλαβες!!!

τι????????????????????? αμαν αμαν... εγω τησ ειχα στειλει φωτο αλλα σιγουρα θελω να ειμαι μαζι τησ για τα υλικα... αμαν πρεπει να παρω τηλ η να παω απο εκει.

Αρια παμε αυριο η εχεισ δουλειες μετα την εκθεση που θα παμε με τα κοριτσια????

ποια ειναι η Γωγώ;
χαθηκα!!!!

θα τον βρεισ τον δρομο σου .. χαχαχα αυτη που κλεισαμε εγω και η φελισια για στολισμο, λαμπαδες κλπ κλπ κλπ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 9:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
aria18

μολις μου ειπε φιλικη τιμη για χτενισμα 170ευρω και εμεινα λιγο \περιμενα λιγοτερα
αντε βρε αντορα εισαι και φιλοζωη!
ντροπη σου το ζουζουνοκουνελακι μου στιφαδο ονειρευεσαι???????
χαχα
τατι μου δεν μπορω να ερθω αυριο
οσο για τη γωγω δεν θελω ολο το πακετο, θελω πολυ λιγα πραγματα οποτε δεν νοιζω να εχει θεμα
2 ανθοδεσμες, στολισμο αυτοκινητου, ισως στεφανα καραφα ποτηρι

καλε δεν πατανε καλα, 500 ευρω για αυτο το νυφικο?
στο αλι περνεις καινουργιο με 50ευρω!! και πολυ καλυτερο

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 9:57 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

vasmen έγραψε:
η σχεδιαστρια ειναι απτο ισραηλ, αλλα 500 ευρω δεν κανουνε..χ.αχαχαχαχα..βαλε ενα μηδενικο και εισαι μεσα...ελεος!! αυτη ποιος ξερει ποσο τα παιρνει τα σαβουρια και τα πουλαει και 500...ελεος!!!!!!!!!!
καλη αναζητηση...ανεμωνη!

τατιιιι αφου ρυζι θα εχει εξω να παρουν μονοι τους...ή θα τους το πανε τα παρανυφακια??εξαλλου μεσα στην εκκλησια απαγορευεται τι να το κρατανε τσαμπα χαχαχαχαχαχα

τι εγινε τεμπελιες απο τωρα τα μικρα??? :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 9:58 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

aria18 έγραψε:
μολις μου ειπε φιλικη τιμη για χτενισμα 170ευρω και εμεινα λιγο \περιμενα λιγοτερα
αντε βρε αντορα εισαι και φιλοζωη!
ντροπη σου το ζουζουνοκουνελακι μου στιφαδο ονειρευεσαι???????
χαχα
τατι μου δεν μπορω να ερθω αυριο
οσο για τη γωγω δεν θελω ολο το πακετο, θελω πολυ λιγα πραγματα οποτε δεν νοιζω να εχει θεμα
2 ανθοδεσμες, στολισμο αυτοκινητου, ισως στεφανα καραφα ποτηρι

καλε δεν πατανε καλα, 500 ευρω για αυτο το νυφικο?
στο αλι περνεις καινουργιο με 50ευρω!! και πολυ καλυτερο

με την σειρα που τα εβαλεσ οι τιμες ειναι παρακατω σε εμενα τουλαχιστον¨:

τα στεφανα πανε στα 70 και τα καραφοποτιρα και δισκος στα 150 αν θυμαμαι καλα αλλα οχι το απλο σχεδιο το καλο που λεω εγω + στολισμενα.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 9:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
Ανεμωνη

Tatibok έγραψε:
Ανεμωνη έγραψε:
Αρια μου υπομονη μην σκας παντου υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι..να σκεφτεσαι ποσο ευτυχισμενη εισαι με τον ανθρωπο σου και ασ τους αλλους...
πολυ μου αρεσαν τα προσκλητηρια με τη λινατσα!!μπραβο σε οποια τα επελεξε (σορρυ αλλα διαβασα λιγο γρηγορα τις σελιδες και δε θυμαμαι)
Σκουντρακι..ασε κ εμεις τα ιδια παρολιγο να εχουμε με την αγαπημενη πεθερουλα...αλλα της το ξεκοψα της ειπα 250 ατομα θα καλεσω και τελος. Ετσι κι αλλιως θα δωσουμε λιστα με τα ονοματα των καλεσμενων στη δεξιωση, οποτε οποιος δεν ειναι στη λιστα δεν περναει..το ξερω πως πολλοι θα παρεξηγηθουν αλλα ΧΕΣΤΗΚΑ! Σορρυ κιολας αλλα δεν προκειται εμεις να βγαλουμε τις υποχρεωσεις των γονιων μας...

Και τωρα μπαινω στο κυριως...Εκανα λοιπον σημερα το απογευμα τα 2 ραντεβου μου οπως σας ειχα πει. Πρωτα πηγα στη Δημ... Παρ... κ εδω ξεκιναει το γελιο...μου λεει ελα να διαλεξουμε νυφικα. Που λεω εγω;; να εδω απο το ιντερνετ μου λεει..μενω λιγο καγκελο, αλλα επανερχομαι. Βλεπουε διαφορα σχεδια τα περισσοτερα ηταν της Lahav.. Λεω ωραια..θα μου φερετε να δοκιμασω καποια; μου φερνει 2-3 που αμιδρως μοιαζανε..λεω αντε αφου ηρθα ας τα δοκιμασω! Φοραω το πρωτο δεν εκατσε καθολου καλα..το δευτερο ηταν μεσα στη βρωμα οποτε το απερριψα χωρις να το δοκιμασω καν...κ λιγο πριν φορεσω το 3ο τη ρωταω τα νυφικα απο που ειναι; απο ισραηλ μου λεει..ειδες υφασμα;απο εκει ειναι η σχεδιαστρια μας. Κουναω κι εγω το κεφαλι μου κ δοκιμαζω το τελευταιο..οπως παω να το δοκιμασω λοιπον μου μενει ενα κομματ δαντελα στο χερι..απο καπου ειχε φυγει κ δε θα το πιστεψετε..οι δαντελα του νυφικου ηταν κολλημενη...με κολλα κανονικη!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: το νυφικο δε σκετο κουρελι...μου λεει αν το κλεισεις τωρα το παιρνεις δικο σου με 500ευρω... :lol: :lol:
σκεφτομαι οτι 500Ευρω να μου δινανε στο χερι δε φορουσα για κανενα λογο!!Της ειπα θα το σκεφτω κ εφυγα...
Παμε στο teo...τωρα της εδειξα τις φωτο απο αυτα μου αρεσαν, κ μου εφερε 3-4 κομματια, τα υπολοιπα δεν υπηρχαν..τα νυφικα ηταν υπεροχα..τα δοκιμασα κ τα 4, δοκιμασα κ αυτο που ειχα ποσταρει, η κυρια που μας εξυπηρετησε πολυ καλη και ευγενικη...αφου τελειωσαμε τη ρωτησα τιμες κ μου ειπε οτι της συγκεκριμενης εταιρειας ειναι μονο για αγορα κ οι τιμες ειναι απο 1700-2200..αναλογα τη δουλεια..Ηταν πολυ ομορφα αλλα πολυ ακριβα για μενα :( μου ειπε βεβαια οτι ειχε κ πιο οικονομικα γυρω στα 1000-1200 ενοικιο αλλα ηταν ολα ταφτας κ πιο στημμενα νυφικα κ δε μου αρεσαν..Μετα λοιπον κ τη σημερινη δοκιμασια..προχωραω..ελπιζοντας να βρω το precious..Συγνωμμη που σας ζαλισα :oops:

χαχαχα ωραια νυφοπεριγραφη....εκλασα στο γελιο σαν την γατουλα τησ Αντορα σας. :lol: :lol: :lol: :lol:

αργα η γρηγορα θα το βρεισ το νυφικουλι σου οποτε μην σκας.... δοξα τον θεο ατελιε εχει ενα ματσο η Αθηνα....μπες και στο Vl*d1m1r0s Sh0wr00m να δεις νυφικουλια μηπωσ θα σαρεσει κατι... οπου *=α, οπου 1=ι, οπου 0 = ο χαχαχα :lol: :lol: μα τι γραφω σημερα...

χαχαχαχαχαχαχαχα αστα βρε τατι για γελια κ για κλαματα η κατασταση!!

ΕΧΩ:Εκκλησια, Κεντρο, Φωτογραφο, Δισκο κλπ, γαμπριατικο, Νυφικο, dj,στολισμο,μαμαδοφορεμα, μακιγιαζ,μαλλια,μπομπονιερες, ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, στεφανα, βερες, προσκλητηρια, αδερφοφορεμα, λαμπαδες
ΨΑΧΝΩ: Δωρο κουμπαρων, ταξιδι

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:01 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
GAP

Ανεμωνη έγραψε:

ριξε και μια ματια στο d..eme..trios

Μάλλον καταλήξαμε: προσκλητήρια (ανάλογα την έμπνευση),
Ψαχνόμαστε : μπομπονιέρες,

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:02 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Gorgonitsa

Ηρθα και εγώ!!!!!
Εμενα ο αντρας μου βοηθαει μονο αν του το πεις....να κανει κατι απο μονος του δυσκολα...οσο για το μαγειρεμα;;;;Μονο αν του δώσω αναλυτικες οδηγιες βραζει μακαρονια... :lol: :lol: :lol:

jimmy αν πας ποιο περιποιημένη θα δειξει ποιο πολύ το νυφικο...θα σταθεί το πέπλο καλυτερα...

Αria οι άντρες μας αναγνωριζουν αν οι συγγενεις τους ειναι μιζεροι ή οχι,αλλά μας τα λένε για να πετάξουν ένα βάρος απο πάνω τους...εμεις το μονο που πρέπει να λέμε ειναι "τι κανεις;;;" και χαμόγελο!

Ανεμώνη τυχερη ησουν με την νεραιδονονά σου γιατι σκεψου να πηγαινες ναι να φρικαρες..τουλάχιστον τώρα ηξερες!

Felicia αυτα που πήρες για το ρυζι τα ειδα στο παιχνιδοκατάστημα..ξερεις τι με προβληματίζει;Οτι οπως θα τα πετάνε επειδη ειναι πολύ ελαφρά..θα φευγει το ρυζι μακρυα και αυτά θα πέφτουν μπροστά τους.Τα έχεις δοκιμάσει;;

Τατι πολύ ωραίο το σετ μπομπο-προσκλητηριο με την λινάτσα!

Μηπως μου κέρδισε καμια σας τα παπουτσια απο την Μενεγάκη;; :lol: :lol: :lol: :lol:

Εμεις πήγαμε στο εκπτωτικο χωριο για γαμπριατικο κουστούμι...βρηκαμε 2-3 που μας άρεσαν αλλά απο το boss μας είπαν οτι και στο κανονικο κατάστημα να πάμε απο Δευτερα θα εχουν 30% εκπτωση στα πιο πολλά οποτε θα μας έρθει μια η άλλη!Και στον β--α-ρ-δ--α πάλι την έκπτωση που θα βάλουν έχει...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:04 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

αα ξεχασα να πω Σκουντρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι στο τζαμπο δεν εχει αυτα τα κερακια που θες!!! πηγα και ειδα και ρωτησα. εχει μονο αυτα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

Gorgonitsa έγραψε:
Ηρθα και εγώ!!!!!
Εμενα ο αντρας μου βοηθαει μονο αν του το πεις....να κανει κατι απο μονος του δυσκολα...οσο για το μαγειρεμα;;;;Μονο αν του δώσω αναλυτικες οδηγιες βραζει μακαρονια... :lol: :lol: :lol:

jimmy αν πας ποιο περιποιημένη θα δειξει ποιο πολύ το νυφικο...θα σταθεί το πέπλο καλυτερα...

Αria οι άντρες μας αναγνωριζουν αν οι συγγενεις τους ειναι μιζεροι ή οχι,αλλά μας τα λένε για να πετάξουν ένα βάρος απο πάνω τους...εμεις το μονο που πρέπει να λέμε ειναι "τι κανεις;;;" και χαμόγελο!

Ανεμώνη τυχερη ησουν με την νεραιδονονά σου γιατι σκεψου να πηγαινες ναι να φρικαρες..τουλάχιστον τώρα ηξερες!

Felicia αυτα που πήρες για το ρυζι τα ειδα στο παιχνιδοκατάστημα..ξερεις τι με προβληματίζει;Οτι οπως θα τα πετάνε επειδη ειναι πολύ ελαφρά..θα φευγει το ρυζι μακρυα και αυτά θα πέφτουν μπροστά τους.Τα έχεις δοκιμάσει;;

Τατι πολύ ωραίο το σετ μπομπο-προσκλητηριο με την λινάτσα!

Μηπως μου κέρδισε καμια σας τα παπουτσια απο την Μενεγάκη;; :lol: :lol: :lol: :lol:

Εμεις πήγαμε στο εκπτωτικο χωριο για γαμπριατικο κουστούμι...βρηκαμε 2-3 που μας άρεσαν αλλά απο το boss μας είπαν οτι και στο κανονικο κατάστημα να πάμε απο Δευτερα θα εχουν 30% εκπτωση στα πιο πολλά οποτε θα μας έρθει μια η άλλη!Και στον β--α-ρ-δ--α πάλι την έκπτωση που θα βάλουν έχει...

χθεσ που εκανα βολτα στην γλυφαδα στα τυχαια... ( :lol: :lol: :lol: ) ειδα τιμες στα Guy Laroche κουστουμακια σε προσφορα για 10 μερε 350 , 470 ευρω τουλαχιστον τα 2 που ειχε εξω αλλα μου αρεσαν βεβαια ηταν στο μαυρο χρωμα που ο καλοσ μου δεν το θελει αλλα σιγουρα οταν ερθει η ωρα θα ρωτησω και εκει..χεχε αλλα πηγα και στο Boss ακομα και το μαυρο που ειχε απεξω.................αμαν αμαν ...φανταζομαι τον καλο μου εκει μεσα... και κολαζομαι...χαχαχα (τυχαι πηγα το ειπα??? :lol: :lol: ) 750 - 780 η τιμουλες απο τα 2-3 που ειχε βιτρινα. πφφφ αλλα τι λεμπτομεριεσ τι στυλ τι ...πωωωωωωωωωωωωωωωωω και ειανι πολυ κοντα στο γουστου του καλου μου γιατι ειναι τρομακτικα περιεργος.. και τισ λεπτομεριασ στο θεμα ρουχα!!! :lol: :lol:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
aria18

τις λαμπαδες σε τι τιμες της εχει?
σημερα δεν ειναι η μερα μου
μονο 1 απο τους 6 φωτογραφους βρηκα στο τηλεφωνο
θελω να κλεισω ραντεβου γτ εναν απο αυτους θα κλεισω

γοργονιτσα πως πανε οι προετοιμασιες?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:18 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

Gorgonitsa έγραψε:
Ηρθα και εγώ!!!!!

εγω πηρα και πουλιες καλυτερα αν γιενι ετσι οπωσ το λες εσυ γιατι αν το σκεφτεισ οταν θα μας βγαζουν φωτο... η ολη μαγεια θα ειναι γυρο γυρο καπως ετσι ...

Εικόνα

αχ παναγια μου καποια να με σταματησει δεν ξερω τι με επιασεεεεεεεεεε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

θα ζητησω απο τον φωτογραφο μασ να με βγαλει μια ετσι... :lol: :lol: :lol:

πατηστε γοογλε καμμενες φωτογραφιες γαμου... :lol: :lol: :lol: ντει αλογακι ντει.....

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:19 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tzourtzoureli

adora έγραψε:
Καλά μόλις έγινε το απίστευτο! Έκλασε το μικρό μπροστά από το αερόθερμο....το έχετε;
Τι στο καλό κατάρα κουβαλάω να με κυνηγάνε οι κλανιάρες;

Xaxaxaxaxa!!!Έχω σκάσει στα γέλια πάλι!!!!το καυμένο!!!ελευθερώνεται μπροστά σου μωρέ!!μην το κατηγορείς!!!αισθάνεται άνετα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Θα ψαξω: μπομπονιερες, προσκλητηρια, διακοσμηση εκκλησιας, στεφανα νυφικα παπουτσια, νυφική ανθοδέσμη κ.α..

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:19 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Tatibok

aria18 έγραψε:
τις λαμπαδες σε τι τιμες της εχει?
σημερα δεν ειναι η μερα μου
μονο 1 απο τους 6 φωτογραφους βρηκα στο τηλεφωνο
θελω να κλεισω ραντεβου γτ εναν απο αυτους θα κλεισω

γοργονιτσα πως πανε οι προετοιμασιες?

90 ευρω την μια αν θυμαμαι καλα αλλα αυτεσ που εινια τετραγωνες εχω παρει εγω αποσπομενες.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 10, 2014 10:20 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tzourtzoureli

vasmen έγραψε:
κοριτσιααα το φορεμα της μαμας ειναι ετοιμο ραμμενο με εστειλε μια προχειρη φωτο η κινεζουλα χαχα τελειο χρωμα και καλο το κανανει!

επισης ειμαι χαρουμενη γιατι βρηκα μια κοπελα που κανει νυφικο μακιγιαζ με 70 ευρω και το δοκιμαστικο μεσα!!!!!βαφει τελεια που ειδα μια νυφη..για περισσοτερες λεπτομερειες οταν την δω απο κοντα!! πωπωωω μακαρι και στο δοκιμαστικο να ειναι ετσι και σε εμενα!την πηρα τηλ της ειπα απο τωρα χαχαχαχαχα

καλε πως βρισκουμε τα κομμενα τουλια στο εβαυ??τα βρηκες φελισια μου??

εγω παραγγειλα κατι rose petals για να στολισω στο σπιτι κατι γυαλες που θελω..τα παρανυφακια κρατανε κατι στην εκκλησια??ξερετε??

πες μου από που το πήρες vasmen!!!ενδιφέρομαι κι εγώ!!μπορείς να μου στείλεις το Link από το φόρεμα και τη φώτο που σου έστειλε να δω please please???

Θα ψαξω: μπομπονιερες, προσκλητηρια, διακοσμηση εκκλησιας, στεφανα νυφικα παπουτσια, νυφική ανθοδέσμη κ.α..

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 28584 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 1864, 1865, 1866, 1867, 1868, 1869, 1870 ... 1906  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], felicia87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], meglicious, monaliza, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24