myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Σάβ Νοέμ 01, 2014 9:07 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 70 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Χαλιά-Μοκέτες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 12:38 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eirini

Κορίτσια μιας και ο χειμώνας έφτασε σιγα σιγά και πρέπει να ζεστάνουμε το νέο μας σπιτάκι καμια προταση για καποιο καταστημα που να πουλάει χαλιά και μοκέτες έχετε?

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 1:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
lisa

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΑΦΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΛΑΔΙΚΑ (ΜΟΙΡΑΡΑΚΗ, ΑΙΩΝ ΚΛΠ) ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΗ ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ. ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΕΙ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΕΣ. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙΚΟΤΕΡΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ (ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΠΑΝΤΑ)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 2:23 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
ElizaLa

Τι τιμές παίζουν στα χαλιά;

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 2:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
marmar

Εγώ κορίτσια παρότι παντρεύομαι 1/12 δεν θα πάρω τώρα χαλιά. Κάπως θα βολευτούμε λέω... εξάλλου στο σπίτι υπάρχει ξύλινο πάτωμα κάτω οπότε είναι πιο ζεστό (και στο μάτι).
Θα πάω για χαλιά τον Αύγουστο να τα πάρω με τις εκπτώσεις!!! Οι περισσότερες φίλες μου έτσι το έκαναν, γιατί να δώσουμε ένα σωρό λεφτά τώρα...;
Βρε Ειρηνάκι δεν το σκέφτεσαι λίγο;;; Μιλάμε για μισή τιμή και το χαλί δεν είναι ένα μπλουζάκι... είναι πολύ ακριβό! Δεν κοιτάς λίγο στο internet να βρεις που υπάρχουν stock. Ξέρω ας πούμε ένα στην Ιφιγενείας μεταξύ Ν. Ιωνίας και Ηρακλείου, δεν θυμάμαι το όνομά του, όμως είναι γνωστό μαγαζί...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 2:37 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
lisa

ΕΓΩ ΓΙΑ ΔΥΟ ΧΑΛΙΑ 2Χ3 ΠΛΗΡΩΣ 5500 ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΛΟΓΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΩΝ ΕΚΠΤΩΣΕΩΝ!!! ΟΝΤΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.
ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΧΑΛΙ ΜΗΧΑΝΗΣ, ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΡΕΛΑ. ΠΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 100-150 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΠΟΗΤΑ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 3:50 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
PIG

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΑΙΩΝ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ...ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ sTOCK ΤΗΣ ΠΕΡΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 5:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
red

Στη λαϊκή :oops: Όταν μετακομίσαμε και ήταν ακόμη Μάρτιος και εμείς πανί με πανί, κάπως έπρεπε να ζεστάνουμε το σπίτι. Πήγαμε λοιπόν στη λαϊκή της γειτονιάς μας και πήραμε μοκέτες για 3 δωμάτια και ένα διάδρομο με 50 ευρώ. Όχι ότι είναι της προκοπής αλλά μας βόλεψαν για δυο χρονάκια και τώρα τον Αύγουστο τα αντικαταστήσαμε με καλά χαλιά. Μηχανής βέβαια, σιγά.

(")_(") signature to help him gain world domination

Αλεξάνδρα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 16, 2007 7:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

stin ifigeneias sti nea ionia pou leei i marmar einai to carpet palace. exei poly oraia xalia.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 16, 2007 7:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

emena o antras mou eixe paei kai eixe agorasei panemorfa xalia prin 2 xronia pou emene monos tou. einai mixanis alla me poly oraia sxedia kai xromata. to ena to exo valei stin kouzina, to allo sto ypnodomatio tou ypologisti kai to trito sto siderotirio. sto diko mas ypnodomatio mas ekanan doro apo tin anatolia tria xalia xeiropoiita poly oraia. sto saloni volefthika me ena xali pou mas pire doro i giagia mou pou ekana kai ti dyskoli kai tis eipa ela tora vre giagia, emeis niopantroi tha paroume monterna xalia". kai telika to pire i manoula mou kai to evale stin apothiki mipos to xreiastoume.fetos omos pou pirame ta epipla kai den eixame xrimata gia xali leo sti mama mou. vre manoula mipos na do ekeino to xali tis giagias mpas kai volefthoume ? kai pathaino plaka..........exo megalo saloni kai to xali einai 3X4 kai exei diafora xromata mesa. mpez-oxras opos einai o toixos mas kai mpordo-porfyro-kerasi ena periergo xroma opos einai o dermatinos kanapes sto saloni. to "voutixa fysika" kai edese katapliktika me ta epipla. opote eimaste kalymenoi gia ta epomena 2 xronia. alloste skeftomaste kapoia stigmi na ftiaxoume to diko mas spiti stin eparxia kai de xreiazetai na pairno pragmata pou de tha mas tairazoun meta kai ta einai kai panakriva.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 18, 2007 1:19 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Black rose

Εμείς τα πήραμε απο την Αιων με τις εκπτώσεις του Αυγούστου σε πολύ καλή τιμή.Αλλά μιας και τον Φεβρουάριο θα ξανάρθουν οι εκπτώσεις δεν βολεύεσαι με κανα χαλάκι της μαμάς αν έχει και να πας τότε να κοιτάξεις?Είναι ακριβή αγορά αν θελεις κάτι καλό και χειροποίητο.Δεν αξίζει να δώσεις πεταμένα λεφτά τώρα και σε εναμιση μήνα απο τώρα να τα βρείς και στη μισή τους τιμή.....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 18, 2007 2:05 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
jenny

marmar έγραψε:
Κάπως θα βολευτούμε λέω... εξάλλου στο σπίτι υπάρχει ξύλινο πάτωμα κάτω οπότε είναι πιο ζεστό (και στο μάτι).
Θα πάω για χαλιά τον Αύγουστο να τα πάρω με τις εκπτώσεις!!! Οι περισσότερες φίλες μου έτσι το έκαναν, γιατί να δώσουμε ένα σωρό λεφτά τώρα...;

Το ίδιο και γω...Λόγω ξύλινου πατώματος και έλλειψης χρημάτων θα πάρουμε χαλια τον Αυγουστο.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 29, 2008 11:18 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Nasia

Καιρός και τώρα για χαλιά μιας και οι εκπτώσεις ξαναρθαν. Τον Αύγουστο είχα πάει Αιων (Γλυφάδα) και Εφραίμογλου (Ελληνικό), εκπτώσεις 50% και οι δύο. Πιο πολύ μου άρεσαν στον Εφραίμογλου και σίγουρα αυτόν τον καιρο έχει την ίδια προσφορά.
Να μοιραστώ κάτι μαζί σας. Τα χειροποίητα χαλιά που είναι σε τιμές προσιτές δε μου αρέσουν, καθόλου όμως. Χίλιες φορές προτιμώ της μηχανής με τον ψιλό κόμπο και τα περίτεχνα σχέδια (αναλογο σχέδιο σε χειροποίητο, τιμή 30.000 €). Και επιλέον στα χειροποίητα η σκόνη περνάει κάτω απο το χαλί στο πάτωμα. Πως καθαρίζονται; πχ εγώ δε μπορώ να σηκώσω την ασήκωτη τραπεζαρία για να βγάλω το χαλί και να βάλω ηλεκτρική;;; Κάποιες φίλες μου όμως είναι της άποψης ή χειροποίητο ή τίποτα.
Καλά εγώ θα πάρω μηχανής από άποψη.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 12, 2008 10:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
g_kor06

Καλησπέρα ,
Είμαστε και εμεις στην αναζήτηση χαλιών ενεκα εκπτώσεων.
Εχει καλές προσφορές αν το ψάξεις...
Ψιλοκαταλήξαμε σε ενα σετ χαλιών της Guy Laroche.
Θελουμε δυο ενα για το σαλόνι και ένα για την τραπεζαρια.
Το θέμα είναι το εξης μιας και οι χώροι είναι ενιαιοι επιλέγουμε
2 ίδια χαλία με διαφορετικές διαστάσεις βέβαια ή πάμε σε 2 διαφορετικά ?
Σε διάφορα μαγαζια που πάω μου λένε αντικρουόμενες γνώμες.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 13, 2008 7:29 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
mariaLS

Εγώ στον ενιαίο χώρο σαλόνι-τραπεζαρία επέλξα να βάλω 2 χαλιά 2Χ3 που έχουν το ίδιο σχέδιο σε διαφορετικές αποχρώσεις....
Δηλαδή, στο σαλόνι έβαλα σκούρο καφέ που ξανοίγει στη μέση και γίνεται μπεζ και ταιριάζει με τα wenge και μπεζ έπιπλα που έχω και στην τραπεζαρία έβαλα το ίδιο σχέδιο σε πορτοκαλί-κίτρινο που δένει με τις καρέκλες της τραπεζαρίας μου.....

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 19, 2008 11:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
vera9

Εμείς πήραμε τα χαλιά μας από τη Μεσογείων στην carpetpalace με χρήματα που μαζέψαμε στη λίστα μας! Με τις εκπτώσεις τα πήραμε σε πολύ καλές τιμές, όλα χειροποίητα κι αυτό που μας έκανε εντύπωση είναι ότι είχαν μεγάλη ποικιλία.... Έτσι τα δώρα από τους καλεσμένους μας έπιασαν τόπο. Τώρα ΄θα πάρουμε και κάποια ηλεκτρικά που μας λείπουν, πάλι με χρήματα από τη λίστα. Όλα καλά προς το παρόν κούκλες!

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 70 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], melmer, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24