myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Κυρ Οκτ 26, 2014 1:11 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 7492 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 500  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εντυπώσεις από οίκους νυφικών!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 9:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
bella 27

κοριτσια, ποια εχει παει σπο.. μο..; πιο πολυ για της καλλιθεας ενδιαφερομαι

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 9:17 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
zouzounitsa

bella 27 έγραψε:
εχω δει στο φυλλαδιο του δυο τρομερα νυφικα! βεβαια το στυλ μου δεν ειναι σαν της toubanaki,αν και το δικο της ειναι παρα πολυ ωραιο. εγω το θελω φουντωτο με στρας στο μπουστο. απο τιμες τι λενε;

έκλεισα κι εγώ το νυφικό μου απο τον contsantino και πραγματικά όπως έχω προαναφέρει έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Στα νυφικά που δοκίμασα εγώ που ήταν όλα με δαντέλα οι τιμές είναι από 1000 μέχρι και 1300 ευρώ μαζί με πέπλο και 2 παρανυφάκια. Αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι άλλο είμαι στην διάθεση σου!!!!!!

costantino ήθελα να γράψω και όχι αυτό που έγραψα!!!!!!!!!!!!!!!!

[/url]

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
vagelio4

Λοιπόν να και οι δικές μου εντυπώσεις από οίκους νυφικών:
Ρίτα Πατερώνη: τέλεια υφάσματα φοβερή εξυπηρέτηση, καλές τιμές (σχετικά με αυτά που έχω ακούσει). Ήταν το πρώτο μου ραντεβού έχω δεί δύο νυφικά ένα από μουσελίνα και ένα από σαντούκ και μάλλον σε αυτήν θα καταλήξω.
Βίκυ Τρίμη: Ωραία ρούχα αλλά από νυφικά τίποτα το ιδιαίτερα. Παλιακά σχέδια.
************: Το απόλυτο αίσχος! Απαίσια εξυπηρέτηση, κατινίστικη, χάλια υφάσματα τρελά παζάρια νυφικά β' κατηγοριας. Σόρυ για όποια τον επέλεξε:)
Mi Ro: Πολύ καλά υφάσματα, πολλα κια διαφορετικά σχέδια. Είδα κια έβαλα ένα που μου άρεσε πάρα πολύ αλλά δεν νομίζω ότι μορούσα να το υποστηρίξω . Άψογη εξυπηρέτηση αλλά δυστυχώς εμένα δεν μου πολυταίριαζαν στο στύλ μου. Από τιμές ακριβά 4.000 και πάνω αλλά το αξίζουν.
Ζούλιας: Ότι και να πώ είναι λίγο. Έβαλα ένα από τα νυφικά των ονείρων μου. Όμως πολύ τουπέ και πολύ ακριβά 6.000. Τίποτα κάτω από 4.000. Μόλις το άκουσα καράφλιασα. Η κυρία είπε από μόνη της ότι θα προσπαθήσει για φθηνότερα και ότι θα με έπαιρνε σήμερα αλλά δεν με πήρε. Θα πάρω εγώ αύριο γιατί κοντεύω να σκάσω. Το θέλω τώρα. Πάντως δεν βλέπω να παίρνουν από πολλά παζάρια.
Vera Wang: Απογοήτευση. Τίποτα κάτω από 4.500 € τα υφάσματα αίσχος, πολύ βαριά νυφικά. Μεγάλη κοροϊδία. Πληρώνεις μόνο τ' όνομα και τίποτα άλλο.

Έχω ακόμη να δώ Μιχάλη Μανιάτη, Constantinos Melis by Laskos και Ανεμομύλου στην οποία πιστεύω πολύ. Επίσης έκλεισα και Κονίδη πως την λένε αυτήγ έτσι για πλάκα δεν με βλέπω να πηγαίνω.
Θέλω του Ζούλια τώρα αλλά μάλλον για Πατερώνη με βλέπω. Τι να κάνω να πιέσω;;;
Της Πατερώνη είναι αέρινο στράπλες με πλισέ μουσελίνα πολύ στενό μπούστο. Και με βάση αυτό το στύλ που ταιριάζει σε όλο το κόνσεπτ του γάμου έχω βρεί στολισμό δεξίωσης προσκλητήρια και μπουμπουνιέρες. ¨ομως μου φαίνεται πολύ σκέτο το νυφικό. Τώρα Ζούλιας πέρα από πανάκριβο είναι άλλο στυλ. Σοά σοβάζ αν το λέω καλά στράπλες με φούστα ψιλοτούρτα με μεταξωτή οργάντζα πουά.... ¨οτι και πώ είναι λίγο και με έναν φοβερό φιόγκο και ψιλοξώπλατο . Απλά τέλειο, αλλά θα πρέπει να βρώ άλλη μπουμπουνιέρα, πορισκλητήριο διακ΄σμηση και ανησυχώ μήπως χάσω τ' αυγά και τα πασχάλια. Δεν νομίζω ότι η μπουμπουνιέρα λινάτσα αστερίας ταιριάζει με την πουά οργάντζα ενώ με την αέρινη μουσελίνα κάτι γίνεεται. Αυτά. Σόρυ για το παραλήρημα αλλά τα έχω παίξει!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
LinaP

κοριτσάκι μήπως μπορείς να μου πεις που περόυ κυμαίνονται οι τιμές στα φορέματα της Βίκυς Τρίμη???

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
vagelio4

Το πολύ 2.500. Πάντως είναι πολύ εξυπηρετική κυρία κια φαίνεται να ξέρει πολύ καλά την δουλειά της. Αν σου αρέσουν τα σχέδια της να πας οπωσδήποτε. Εγώ θέλω ζούλια θα σκάσω. Θα πάρω αύριο να μάθω τιμή νέα:)Λέτε να αποκλείστηκαν σήμερα και να μην πήγαν στο ατελιέ γι' αυτό να μην με πήρε εεεεεε;; Δώστε μου κουράγιο!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
LinaP

κοριτσάκι μου δεν ενδιαφέρομαι για νυφικό - νυφικό έχω ήδη κλείσει... ψάχνω για ιδέες προς τα που να κοιτάξουμε για καλό φόρεμα με την κουνιάδα μου...

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
vagelio4

πατερώνη και τρίμη θα σου έλεγα τα φορέματά τους ξεκινούν από 500 περίπου

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
LinaP

πολύ ωραία!! σ'ευχαριστώ πολύ!!! καλή συνέχεια στην αναζήτηση για το νυφικούλι σου!!

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 08, 2011 11:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
bella 27

κοιταξτε και τσαρλι. εχουν αμπιγιε φορεματα με το πολυ 500 και πολυ καλη ποιοτητα. επισης μπορει εκει να βρει και παπουτσι που να ταιριαζει

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 2:57 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Kokonaki

bella 27 έγραψε:
κοιταξτε και τσαρλι. εχουν αμπιγιε φορεματα με το πολυ 500 και πολυ καλη ποιοτητα. επισης μπορει εκει να βρει και παπουτσι που να ταιριαζει

Συμφωνω,τα Charly εχουν πολυ ωραια αμπιγιε φορεματα και μακρια και κοντα. Εχουν και site, για να δεις ποιο καταστημα βολευει.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 8:02 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
NIKOLARA

Παντως αν ενδιαφερεσται για τιμες που κυμαινονται μπορειτε να στειλετε email στους οικους - ατελιε και να σας κατατοπησουν περιπου στο στυλ που θελετε ναδειτε!!! φυσικα πρεπει να τα δουμε και απο κοντα για να εκτιμησουμε την δουλεια και το κοστος που λενε! εγω εστειλα μερικα εμαιλ για αερινο νυφικο αγορα και μου απαντησαν. ολοι παντως δεν ξεπερασαν τις 3000 ευρω!

Ευχαριστω αυτο για μενα!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 8:03 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
NIKOLARA

Παντως αν ενδιαφερεσται για τιμες που κυμαινονται μπορειτε να στειλετε email στους οικους - ατελιε και να σας κατατοπησουν περιπου στο στυλ που θελετε ναδειτε!!! φυσικα πρεπει να τα δουμε και απο κοντα για να εκτιμησουμε την δουλεια και το κοστος που λενε! εγω εστειλα μερικα εμαιλ για αερινο νυφικο αγορα και μου απαντησαν. ολοι παντως δεν ξεπερασαν τις 3000 ευρω!

Ευχαριστω αυτο για μενα!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 10:09 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
elfi_p

Καλημέρα κορίτσια!!!!Χθες πήγα σε ένα κατάστημα νυφικών (στην επαρχία) και δοκίμασα διάφορα νυφικά. Τα pronovias φανταστικά (!!!!). Δοκίμασα και ένα justin alexander το 9660 και οι μαμάδες ξετρελάθηκαν. Δείτε το λίγο στο site του.Θέλω γνώμες και απο σας!!!!Μου άρεσε αλλά κάτι με προβληματίζει!!!Δεν ξέρω τι????Πως σας φαίνεται εσάς?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 10:53 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Kokonaki

elfi_p έγραψε:
Καλημέρα κορίτσια!!!!Χθες πήγα σε ένα κατάστημα νυφικών (στην επαρχία) και δοκίμασα διάφορα νυφικά. Τα pronovias φανταστικά (!!!!). Δοκίμασα και ένα justin alexander το 9660 και οι μαμάδες ξετρελάθηκαν. Δείτε το λίγο στο site του.Θέλω γνώμες και απο σας!!!!Μου άρεσε αλλά κάτι με προβληματίζει!!!Δεν ξέρω τι????Πως σας φαίνεται εσάς?

Πολυ εντυπωσιακο! Αν κατι προτιμουσα διαφορετικο,θα ητανε η φουστα να ξεκιναει απο πιο χαμηλα..αισθανομαι οτι το μπουστο ειναι κοντο και ηθελε λιγο πιο μακρυ, για να δειξει περισσοτερο η μεση. Παντως ειναι πολυ ομορφο νυφικο και μου αρεσει που δεν ειναι παρα πολυ φουσκωτο και αυτο ερχεται σε ισορροπια με το πλουσιο υφασμα της φουστας.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 10:59 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
LinaP

Καλημερα!!!!! πολύ ωραίο το 9660 αλλά θα προτιμούσα να έχει λιγο πιο μακρύ το μπούστο και να ξεκινούσαν τα βολάν από πιο χαμηλα... έστω μια σειρά βολάν πιο χαμηλα... βέβαια εσύ το δοκίμασες και εγώ λέω απλά τη γνώμη μου από τη φωτογραφία που βλέπω...

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 7492 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 500  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], pinelopi1984, Robin, sophiaminnie, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24