myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Σάβ Απρ 19, 2014 11:42 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 7102 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 474  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εντυπώσεις από οίκους νυφικών!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 11, 2011 12:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
angxomeni

littlebox έγραψε:
LinaP έγραψε:
εγώ που πήγα έχω πολύ καλές εντυπώσεις... η κοπέλα εξυπηρετικότατη, προσπαθούσε να με καταλάβει και να με βοηθήσει να βρω αυτό που ήθελα, μέχρι και μοδίστρα κατέβασε για να μου δείξει επιλογές για αλλαγή... αν δεν είχα ερωτευτεί το δικό μου μάλλον για εκεί με έβλεπα... έχει μεγάλη ποικιλία στο στυλ που θέλεις (μπούστο με πέτρες και φούστες φουντωτές) και θα σου πρότεινα να πας όταν με το καλό κατέβεις από την πατρίδα.... σου στέλνω και πμ με τιμούλες....

μπορω να εχω και εγω ενα πμ, με τιμεσ? ευχαριστω

κι εγω θέλω πμακι με τις τιμούλες του οίκου. 'εχω κλείσει ραντεβού την άλλη εβδομάα αλλά δεν έχω βρει κάτι από το site που να μου αρέσει....

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 11, 2011 12:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
angxomeni

ang έγραψε:
nelly81 έγραψε:
ang φωτογραφία θα βάλεις να σε δούμε κιόλας?? icon_e_biggrin

Είναι το 3170 από τη σειρά του 2011.Μπορείς να το δεις στο site του demetrios.Από τη χαρά μου όταν το δοκίμασα δεν έβγαλα φωτογραφίες που το φοράω!!!!!!! :P

Στο 3170 κατέληξα κι εγώ από τον συγκεκριμένο οίκο αλλά μετά που το ξαναείδα στη φωτο κάτι με χαλάει μπροστά....δεν το έχω απορρίψει τελείως αλλά ψάχνω ακόμη....έχω πάει σε 10 οίκους αλλά ακόμη τίποτα 1 μόνο επικρατέστερο στο alexander collections έχω.....όσες θέλετε πληροφορίες για DEMETRIOS, PRONOVIAS, ΦΙΛΙΩ, ΜΕΛΙΤΙΝΗ, ΛΙΒΑΣ, ΑΡΚΑ, ALEXANDER, VERA WANG, ΚΟΛΛΑΡΟΥ,VLADIMIROS πολύ ευχαρίστως να σας δώσω.....

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 11, 2011 1:02 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
angxomeni

dimpap_4 έγραψε:
Miu έγραψε:
Τώρα που διαβάζω σχόλια απο άλλους οίκους νυφικών.... σκέφτομαι, "βρε μήπως έκανα γκάφα και έπρεπε να πάω και αλλού?? Μήπως βρώ ακόμα καλύτερο ??

Εγώ πιστεύω πολύ στο ένστικτό μας. Ποτέ δε θα μας προδώσει. Εφόσον αυτό σου'κανε click καλά έκανες και δεν πήγες αλλού. Είμαι σίγουρη ότι όπου αλλού πήγαινες, σε ό,τι δοκίμαζες θα'βρισκες κάτι να σε χαλάει.
MARIA.L έγραψε:
dimpap_4 μπορείς να μου στείλεις και εμένα πμ για τη προσφορά που σου έκαναν για το νυφικό!

Βεβαίως :wink:
kassie έγραψε:
ΤΟ Σάββατο έκλεισα το νυφικό μου και οφείλω να ομολογήσω ότι στα 2 μαγαζιά που πήγα έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από την αντιμετώπιση που είχα και από την εξυπηρέτηση

zouzounitsa έγραψε:
εγώ κοριτσάκια μου έκλεισα το νυφικό μου από το πρώτο κιόλας ραντεβού!

Συγχαρητήρια νυφούλες! Η ώρα η καλή και καλοφόρετα heartsmiley

κοριτσια κι εγώ θέλω πμακι με την προσφορά please!!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 11, 2011 1:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
angxomeni

angxomeni έγραψε:
littlebox έγραψε:
LinaP έγραψε:
εγώ που πήγα έχω πολύ καλές εντυπώσεις... η κοπέλα εξυπηρετικότατη, προσπαθούσε να με καταλάβει και να με βοηθήσει να βρω αυτό που ήθελα, μέχρι και μοδίστρα κατέβασε για να μου δείξει επιλογές για αλλαγή... αν δεν είχα ερωτευτεί το δικό μου μάλλον για εκεί με έβλεπα... έχει μεγάλη ποικιλία στο στυλ που θέλεις (μπούστο με πέτρες και φούστες φουντωτές) και θα σου πρότεινα να πας όταν με το καλό κατέβεις από την πατρίδα.... σου στέλνω και πμ με τιμούλες....

μπορω να εχω και εγω ενα πμ, με τιμεσ? ευχαριστω

κι εγω θέλω πμακι με τις τιμούλες του οίκου. 'εχω κλείσει ραντεβού την άλλη εβδομάα αλλά δεν έχω βρει κάτι από το site που να μου αρέσει....

ευχαριστώ πολύ για την τόσο γρήγορη απάντηση wave wave

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 11, 2011 5:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
ifip

Θα σας γράψω και τις δικές μου εντυπώσεις:

Αυτήν την εβδομάδα πήγα σε Demetrios και Arka wedding. Από εξυπηρέτηση ήταν άψογη και οι δύο οίκοι νυφικών. Στο μεν πρώτο με ανέλαβε η (γνωστή) κα. Μαρία και εξαρχής κατάλαβε το στύλ μου και το τι ακριβώς θα ήθελα! Νομίζω οτι βρήκα το νυφικούλι μου και όταν το έβαλα συγκινήθηκα αλλά είναι μόνο αγορά :( και δεν ενδιαφερόμουνα και συνεχίζω, δηλαδή για αγορά. Η τιμή ήταν μέτρια μεν αλλά...γενικώς επειδή είμαι αναποφάσιστη :?: :?: είπα να συνεχίσω την έρευνα μου (μέχρι να πώ οτι οκ εδώ είμαστε!!)
Όσον αφορά τον δεύτερο οίκο, είχε ωραία νυφικά, με καλή ποιότητα και η κοπέλα μου με εξυπηρέτησε αν και άπειρη ήταν πρόθυμη και ευγενική. Και σ΄αυτόν τον οίκο είναι μόνο για αγορά (κάτι που δεν το ήξερα :roll: )και οι τιμές ήταν πιο ακριβές σε σχέση με τον πρώτο οίκο νυφικών!

Για την εβδομάδα που μας έρχεται έχω κλείσει ραντεβού σε Pronovia και sposa moda, θα σας γράψω εντυπώσεις!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 12, 2011 8:45 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
NIKOLARA

angxomeni έγραψε:
ang έγραψε:
nelly81 έγραψε:
ang φωτογραφία θα βάλεις να σε δούμε κιόλας?? icon_e_biggrin

Είναι το 3170 από τη σειρά του 2011.Μπορείς να το δεις στο site του demetrios.Από τη χαρά μου όταν το δοκίμασα δεν έβγαλα φωτογραφίες που το φοράω!!!!!!! :P

Στο 3170 κατέληξα κι εγώ από τον συγκεκριμένο οίκο αλλά μετά που το ξαναείδα στη φωτο κάτι με χαλάει μπροστά....δεν το έχω απορρίψει τελείως αλλά ψάχνω ακόμη....έχω πάει σε 10 οίκους αλλά ακόμη τίποτα 1 μόνο επικρατέστερο στο alexander collections έχω.....όσες θέλετε πληροφορίες για DEMETRIOS, PRONOVIAS, ΦΙΛΙΩ, ΜΕΛΙΤΙΝΗ, ΛΙΒΑΣ, ΑΡΚΑ, ALEXANDER, VERA WANG, ΚΟΛΛΑΡΟΥ,VLADIMIROS πολύ ευχαρίστως να σας δώσω.....

Kαλημερα angxomeni μου ! Αν μπορουσες να μου δωσεις πληροφοριες για την Μελιτινη και Koλλαρου!!!! με ενδιαφερουν αυτα τα 2 ατελιε....(οσον αφορα τιμες και υφασματα) ψαχνω φορεμονυφικο ρομαντικο και λιτο.

Σε ευχαριστω πολυ!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 12, 2011 5:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
Jela

Καλησπέρα κοριτσάκια...Εντυπώσεις από τις σημερινές εξορμήσεις σε οίκους νυφικών...
Pronovias:Πήγα στην Ερμού στο στενάκι, η κα Λίτσα που με εξυπηρέτησε ήταν πάρα πολύ καλή, τα φορέματα πολύ όμορφα, ξεχώρισα το φημισμένο Alcanar και από τη σειρά του St.Patrick το Carey.Τιμούλες όχι με μεγάλη διαφορά μεταξύ τους και για ενοικιο και για αγορα... Τελειώνοντας λοιπόν απο κει πέρασα "σφήνα" από το Demetrio στον Πειραιά να ξαναδοκιμάσω το 3170, η πολύ γλυκειά κα Μαίρη με εξύπηρέτησε ανάμεσα σε δύο ραντεβού να μου βάλει μόνο αυτό το φόρεμα για να το ξαναδώ...Μου είπε τιμούλα πιο χαμηλή από ότι μου είχαν πει αρχικά στον Πειραιά και έκλεισα να ξαναπάω την Τρίτη να δω και μία δαντέλα που μοίαζει κάπως με του Pronovia τα νυφικά και μετά να αποφασίσω...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 13, 2011 4:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
sofia7

Kallia έγραψε:
giorts έγραψε:
κοριτσια καλησπερα!ευχομαι σε ολεσ μας η ωρα η καλη!μολις τελειωσα την αναζητηση νυφικου στην Αθηνα και θελω να σας μεταφερω τις εμπειριες μου
γιατι αυτο το φορουμ με βοηθησε πολυ στην επιλογη των οικων για τα ραντεβου!πριν ξεκινησω θελω να πω οτι εψαχνα για νυφικο αερινο
η στενο η γοργονε, οχι φουσκωτο και οχι πολλα πολλα κεντηματα και στρας!
PRONOVIAS: εχουν ειπωθει πολλα σε αυτο το φορουμ, εγω πιστευω οτι η νυφη πρεπει να εχει καταληξει στο στυλ του νυφικου που θελει για να μπορεσει να τη βοηθησει η πωλητρια διοτι εχει μεγαλη ποικιλια
ΤΕΟΚΑΤΗ:εγω δεν βρηκα κατι εχει ωραια υφασματα αλλα ΛΙΓΟ πιο βαρια πιο κεντημενα και πιο φουσκωτα απο αυτα που ηθελα εξυπηρετηση οχι τελεια οχι κακη!
CONSTANTINO: σχεδια καλουτσικα υφασματα καλα εξυπηρετηση καλη
ΑΝΕΜ: πηγα με πολυ μεγαλεσ προσδοκιεσ αλλα δεν ειδα αυτα που περιμενα ομωσ εχει ωραια υφασματα σχεδια πρωτοτυπα αλλα δεν ενθουσιαστηκα , εξυπηρετηση καλη αλλα οι τιμεσ τσιμπημενεσ!
KONSTANTINIOS MELIS:πρεπει να εισαι ετοιμη οτι θα φορεσεισ πιο ιδιαιτερο νυφικο με σχεδια και υφασματα που ξεφευγουν αρκετα απο τα συνηθισμενα! αυτο που μου αρεσε ειναι οτι τα περισσοτερα νυφικα αλλαζουν για τη δεξιωση με εξυπνεσ ιδεες των σχεδιαστων ( βαζοντασ μια ζωνη η κατι αλλο) εξυππηρετηση πολυ καλη!
ΜΕΛΙΤΙΝΗ: κοριτσια για μενα ειναι απο τα καλυτερα ατελειε!μονο θετικα εχω να πω: λατρεψα τα νυφικα, ολα ενα και ενα, με ωραια εφαρμογη τελεια και ξεχωριστα υφασματα, η εξυπηρετηση τελεια σου λενε τη γνωμη τους χωρισ να προσπαθουν να σου πουλησουν κατι που δεν σου παει! τρεισ γυναικεσ με μερακι και ορεξη γι'αυτο που κανουν!οι τιμεσ πολυ καλεσ σε σχεση με τα υπολοιπα που επισκεφτηκα σε σχεση παντα με αυτο που προσφερουν, αγορα και ενοικιαση!!να πατε!!!!!!!!!
ΚΑΤΕΛΛΑΝΟΣ:ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ
ΕΛΕΝΑ ΚΥΡΙΤΣΗ:ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ
COSTARELLOS: τι να πρωτοπω!!!! με το που φορας ενα νυφικο τουσ καταλαβαινεισ οτι φορασ ενα ρουχο πολυ προσεγμενο με τα καλυτερα υφασματα και ιδιατερες ραφεσ!πιστευω οτι για αυτουσ το νυφικο ειναι επιστημη1!!!!!!τα νυφικα τους μεσα απο την απλοτητα τουσ σου χαριζουν αρχοντια και φινετσα!πολυ προσιτοι ανθρωποι και καθολου δηθεν!ειναι οι μοναδικοι που μασ προτειναν απο μονοι τουσ να τραβηξουμε φωτο ενω ολοι οι αλλοι στραβωνουν!απλα εναι σιγουροι για αυτο που προσφερουν χωρισ να ειναι εγωιστεσ!τιμεσ καλεσ σε σχεση αυτο που προσφερουν και για το ονομα τουσ!μονο αγορα και αυτο ειναι λιγο αρνητικο για καποιον που δεν θελει να ξεπερασει ενα συγκεκριμενο budget!να πατε οπωσδηποτε!
AMBER:μικρη ποικιλια
ελπιζω να βοηθησα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα, θα συμφωνήσω για Costarello! Μου έκανε τρομερή εντύπωση οτι ήταν και ο ίδιος εκεί καθόλη την διάρκεια της πρόβας, ήταν πολύ φιλικός και πολύ καλός επαγγελματίας. Τα νυφικά του πολύ ωραία, τα υφάσματα του πολύ καλής ποιότητας και πολύ ελαφριά και καλοδουλεμένα. Μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις -παρόλο που τελικά δεν κατέληξα σε δικό του νυφικό- μαζί με Kathy Heyndels και Vera Wang. Η χειρότερη εικόνα που ήταν για Pr.

κοριτσια κ εγω ενθουσιαστηκα με τα νυφικα costarellos μηπως ξερετε να μου πειτε τιμες για 2 απο τα νυφικα του?αυτο με τη δανδελα quipour και το μπακλαβαδωτο οπως το λενε εκει οι πωλητριες!!!!
ευχαριστωωωωω!!!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 13, 2011 4:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
sofia7

Mel27 έγραψε:
Κοριτσία γεία σας,

Αυτό το φόρουμ και οι συνομιλίες σας με βοήθησαν να βρώ το νυφικό μου και ετσι θα ήθέλα να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου από τους διάφορους οίκους. Βασικά εγώ έψαχνα νυφικό που να μην είναι φόρεμα αλλά να είναι απλό και ο γάμος θα γίνει σε νησί. Επισκέφτηκα και κάποιους οίκους στο Λονδίνο σε ένα ταξίδι που πήγα. Έλπιζω τα παρακάτω να βοήθησουν κάποια κορίτσια.

Vera Wang: Είχα κολλήσει με τα νυφικά της αλλά δεν βρήκα κάτι να με κερδίσει. Επισκέφτηκα το κατάστημα στο Λονδίνο στο Selfridges και αυτό στην Αθήνα. Το κατάστημα στο Λονδίνο δεν έχει περισσότερη ποικιλία από αυτό στην Αθήνα και οι κοπέλες είναι πολύ πιο εξυπηρετικές στην Αθήνα. Οι τιμές ηταν πολύ πιο τσιμπημένες στο Λονδίνο γιατι τα περισσότερα νυφικά εκεί ήταν από την luxe collection. (Αρκετά βαρετά και όχι ανάλαφρα νυφικά). Dοκίμασα το Fairy Dust (2009), Dierdre, Fariah, Ethel και το επικρατέστερο ήταν το Estelle. Αξίζει η εμπείρια αλλά οι τιμές ξεπερνάνε τα 4500.

Pronovias: Ήταν το πρώτο ραντεβού και δοκίμασα διάφορα στυλ για να δω τι μου πάει. Καλή εξυπηρέτηση αλλα δεν μου αρέσαν πολύ τα υφάσματα στα νυφικά που δοκίμασα. Φυσικά έχω φίλες που πήραν απο εκεί και μου αρέσε πολύ το νυφικό τους. Απλα εκείνα που δοκίμασα δεν ήταν αυτό που ονειρευομούν ή κάτι που με αντιπροσώπευε.

City Bridal : Δοκίμασα 3-4 νυφικά. Η κοπέλα ήταν πολύ αγενής μαζί μας αλλά μετά που μπήκε μέσα η ιδιοκτήτρια άλλαξε αμέσως ύφος. Έχει δίαφορους σχεδιαστές Peter Langner, Carolna Herrera, Monique Lhullier etc . Γενικά πολύ ώραία νυφικά με μεγάλη επιλόγη σε ballgown νυφικά.

Browns (Λονδίνο): Μεγάλη επιλογή σε νυφικά (είναι το αντιστοιχο του cιty bridal στο Λονδίνο) αλλα απογοητευτηκά πολύ με το καταστημά που θελει επειγόντως ανακαίνηση. Οι τιμές παλί πολύ τσιμπημένες που δεν νομίζω ότι αξίζει. Μεγάλη επιλογή σε ballgowns νυφικά. Βασικά είναι ότι καλύτερο υπάρχει στο Λονδίνο αυτή τη στιγμή αλλά δεν υπάρχουν νυφικά που να ταιρίαζουν για ένα γάμο σε ξωκλήσι η δίπλα στη θάλασσα.

ΑΝΕΜ: Στον οικό αυτό είχα την καλύτερή εξυπηρέτηση. Η σχεδιάστρια δεν υπάρχει, είναι ΤΕΛΕΙΑ. Μου έδώσε πόλλες και διάφορες λύσεις, είναι απλά απαίχτη. Αμέσως κερδίζει την εμπιστοσύνη σου, και σου λεεί καθαρα την άποψη της. Αλλά δεν βρήκα κατι όπως το φανταζόμουν. Ομώς αν δεν έβρισκά κάτι κάπου αλλού θα πήγαινά εκεί γιατι είμαι σιγουρή ότι μπορεί να σου κανεί τα πάντα. Απίστευτα υφάσματα, λεπτομέρεια, και πολύ καλό ράψιμο που ξεπερνάει κατα πολύ τους πιο πάνω οίκους. H Άννα είναι τέλεια. Τα νυφικά της μπορούν άνετα να συγκρηθούν με οίκους του εξωτερικού.

COSTARELLOS: ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ. τα νυφικά του είναι τοσό ώραια μεσά στην απλότητα τους. Το ένα πιο ωραίο από το άλλο. Δεν ήξερα τι να προτοδοκίμασω. Τελίκα βρήκα αυτό που έψαχνα. Είναι αυτό που ονείρευτηκα. Ναί ξέρω ότι οι τιμές του ξεπερνάνε τα 3000 ευρώ αλλά σε σχέση με τα αλλά που είδα στην Vera Wang και στο Browns που ξεπερνούσαν πολλές φορές τα 5000 ευρώ αυτό είναι όνειρο. Έκει πληρώνεις περισσότερο και το όνομα. Πολύ επαγγελμάτιας και άψογη εξυπηρέτηση. Σύντομα ξεκινάω πρόβες. Είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα επιτέλους αυτό που έψαχνα.

Ευχαριστώ:)

Αυτά :)

MEL γεια μπραβο που κατεληξες στο νυφικο ειναι πολυυυυ τρεξιμο.Μηπως σου ειπε ο κωσταρελλος τιμες για τα νυφικα με τη δανδελα quipour κ το μπακλαβαδωτο?????
σ'ευχαριστω πολύ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 13, 2011 7:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
vivianne

Sofia μου και εγω στο μπακλαβαδωτο κατεληξα καθως το ερωτευτηκα απο την πρωτη στιγμη που το ειδα!!!:) Προσπαθησα να σου στειλω με πμ την τιμη αλλα δυστυχως δεν μπορω καθως δεν εχω 50 δημοσιευσεις!!Παντως η τιμη μου φανηκε σχετικα νορμαλ αν αναλογιστεις οτι ειναι ολο απο μεταξωτη μουσελινα( η καλυτερη ποιοτητα που εχω δει)και το ραψιμο του εχει μια α δυσκολια!Εσυ ποσα θελεις να διαθεσεις?Πηγες εκει και τα δοκιμασες?χχ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 13, 2011 7:49 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2012
Wedding Angels 2012
toubanaki_s

καλε τι εννοειτε μπακλαβαδωτο? μου ανοιξατε την ορεξη τωρα...

ΕικόναMake a pregnancy ticker

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 13, 2011 11:17 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
vivianne

χι χι :) πολυ καλο τουμπανακι!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 14, 2011 10:19 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
Jianna

εκλεισα κι εγω!!!απο τον οικο Τρανούλη στην Κηφισιά. Δεν έχω φωτο, θα βγάλω την επόμενη φορά που θα πάω και θα την βάλω να την δείτε....

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 14, 2011 6:58 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
giapantaev

Jianna έγραψε:
εκλεισα κι εγω!!!απο τον οικο Τρανούλη στην Κηφισιά. Δεν έχω φωτο, θα βγάλω την επόμενη φορά που θα πάω και θα την βάλω να την δείτε....

τι τιμες παιζουν εκει jianna??

:)

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 14, 2011 7:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
VIVIAN_APO

ifip έγραψε:
Θα σας γράψω και τις δικές μου εντυπώσεις:

Αυτήν την εβδομάδα πήγα σε Demetrios και Arka wedding. Από εξυπηρέτηση ήταν άψογη και οι δύο οίκοι νυφικών. Στο μεν πρώτο με ανέλαβε η (γνωστή) κα. Μαρία και εξαρχής κατάλαβε το στύλ μου και το τι ακριβώς θα ήθελα! Νομίζω οτι βρήκα το νυφικούλι μου και όταν το έβαλα συγκινήθηκα αλλά είναι μόνο αγορά :( και δεν ενδιαφερόμουνα και συνεχίζω, δηλαδή για αγορά. Η τιμή ήταν μέτρια μεν αλλά...γενικώς επειδή είμαι αναποφάσιστη :?: :?: είπα να συνεχίσω την έρευνα μου (μέχρι να πώ οτι οκ εδώ είμαστε!!)
Όσον αφορά τον δεύτερο οίκο, είχε ωραία νυφικά, με καλή ποιότητα και η κοπέλα μου με εξυπηρέτησε αν και άπειρη ήταν πρόθυμη και ευγενική. Και σ΄αυτόν τον οίκο είναι μόνο για αγορά (κάτι που δεν το ήξερα :roll: )και οι τιμές ήταν πιο ακριβές σε σχέση με τον πρώτο οίκο νυφικών!

Για την εβδομάδα που μας έρχεται έχω κλείσει ραντεβού σε Pronovia και sposa moda, θα σας γράψω εντυπώσεις!!

Στον DEMETRIO μπορείς να μου στείλεις πμ για τις τιμές που βρήκες ; εγώ την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού.....

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 7102 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 474  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Alexa [Bot], Bing [Bot], ele26, Elena999, Exabot [Bot], funky, Google [Bot], Google Adsense [Bot], k_ioanna, limnos, MSNbot Media, Nadine74, nena13, simonabos

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24