myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Δευτ Οκτ 20, 2014 10:30 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 22 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Μόλις έκανα χημικό πήλιγκ!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 11:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΧΗΜΙΚΟ ΠΗΛΙΝΓΚ. ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΜΟΥ(Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!) ΚΑΙ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΜΗ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΟΒΕΡΟ. ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ! ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ, ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΝΕΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΝΑ ΧΗΜΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Τελευταία επεξεργασία από elsir και Πέμ Ιούλ 15, 2010 10:15 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αλλαγή τίτλου από κεφαλαίους σε πεζούς

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 11:38 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
haradia

Αγγελική καλημέρα....
Στις 13 του μηνα θα κανω κι εγω και εχω αγχωθει γιατι εχω διαβασει διαφορα για το χημικο, ότι ξεφλουδιζεις και γινεσαι χαλια, ότι πρεπει συνέχεια να φοράς αντιηλιακη κτλ.
Είναι όντως έτσι?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 12:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!

Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΑΚΜΗ???
ΚΟΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΛΛΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΙ. ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!
ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 12:37 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Gewrgia

aggelikoula.....poioi mporoun na kanoun xhmiko peeling...kai gia poio logo?
otan exeis idiaitero problhma sto proswpo as poume?

pantws mia kataplhktikh krema me vitaminh C einai ths Murad....h essencial C...einai foberh....kostizei bebaia 90 eurw...alla aksizei ta xrhmata ths. rwta thn dermatologo sou....kai pes mou poia sou protinei auth me vitaminh c:)
kalo 3hmero!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 1:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
haradia

Αυτή η εβδομάδα είναι που με αγχώνει...πως θα πηγαίνω στην δουλειά μου :cry: ?
Κάνω θεραπεία για ακμή και μου είπε ότι το χημικο θα μου κάνει καλό και για τα σπυράκια (που τώρα ευτυχώς εχουν ελλατωθεί κατά πολύ) αλλα και για τα σημαδάκια.
Οταν το κάνω θα σου πω εντυπώσεις.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 2:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

ΗΑRADIA MOY ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!! ΘΑ ΔΕΙΣ...ΑΞΙΖΕΙ!

GEWRGIA MOY ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΗΜΑΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΑΚΜΗ , Η ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ... ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 2:25 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
siamo

Να σας δώσω και εγώ λοιπον κορίτσια τα "φώτα" μου μια και κάνω χημικο (δεν είναι στην ουσια χημικο αν σκεφτεις ότι γίνεται απο οξέα φρούτων) τα τελευταία 5 χρονια. Μέχρι τα 18 μου είχα σοβαρό πρόβλημα κυστικής ακμής σε σήμειο που αναγκάστηκα (αφου δεν γίνοταν τίποτα με την απλη φαρμακευτική αγωγή) και ενω είχα αλλαξει χιλιαδες δερματολογούς (αυτόν που έχω τα τελευταια 12χρονια δεν τον αλλαζω με τιποτα!) να πάρω τα γνωστα ρουακοταν (που αντεδικνυνται σε περίπτωση που θες να κάνεις μπεμπε για τα επομενα 2 χρονιά γιατι προκαλούν τερατογεννέσεις- αλλα δεν το είχα σκοπό τότε) ξεφορτώθηκα την κυστική ακμη (είναι λίγο επιπονη η αγωγή με το συγκεκριμένο φαρμακο- πρέπει να έχεις πολλές αντόχες) όχι ομως και τα σημάδια που μου προκάλεσε! Ετσι ξεκινήσαμε με το δερματολογο τα πιλινγκ!
-Πριν κάνεις πιλινγκ πρέπει να έχεις προετοιμάσει το δέρμα σου με κρέμα που κυκλοφορεί στο εμπόριο με οξέα φρουτων (την βάζεις σταδιακά κάθε βραδύ μέχρι να την αντέχεις όλοκληρο το βραδυ)
-Τα πίλινγκ στην αρχή γίνονται σε μηνιαία βάση για 1-2 χρόνια (ανάλογα με το μέγεθος του προβλήματος) και μετα με την μορφή συντήρησης (1 καθέ 2-3 μήνες ή κόντα σε γιορτες)
-Τα πήλινγκ γίνονταί το πολύ μέχρι το Μαίο γιατί δεν μπορείς να εκτιθεσαι στον ήλιο
-Οσό καίρο κάνεις πιλινγκ πρέπει να φοράς αντιλιακή κρέμα υψηλής προστασιας για να αποφύγεις το κάψιμο (ακομά και όταν πας στην δουλειά σου)
- Οταν κάνεις το πιλινγκ νιώθεις τσιμπιματάκια στο πρόσωπο και η διάρκεια που το αφήνει ο δερματολόγος στο προσώπο σου δεν είναι ανώτερη των 10 λέπτων (ανάλογα με το τρόπο αντίδρασης του κάθε προσώπου) όταν μέτα ξεπλένεσαι ομολογώ ότι σε καίει αρκετα, αλλα ο γιατρός σου βάσει μια αντιφλογώδης κρέμα και έρχεσαι στα ισια σου!
-Η ερυθρότητα μένει στο πρόσωπο για 2-3 μέρες αλλά μετά απο μια βδομάδα το προσωπό σου είναι γυαλι
- Μπορείς να βάλεις μεικ-απ απο επάνω δεν επηρεάζει την δράση του πηλινγκ η οποία είναι εσωτερική (αν και εγω το αποφεύγω ειδικα την ιδια μέρα για να είναι πιο σίγουρο), όσο βέβαια μπορείς να το αποφύγεις καλο είναι, αλλα μην πάμε και στην δουλεια μας σαν ερυθροδερμές!

Αυτά νομίζω! Εγώ συνεχίζω και κάνω πιλινγκ με την μορφή συντήρησης και ειμαι πολύ ικανοποιήμενη απο το αποτέλεσμα, το προσωπο μου πραγματικά δεν θυμίζει τίποτα απο αυτό των παλαιότερων χρόνων!

αααα να εμπιστεύεστε μόνο δερματολόγους που κάνουν αυτή την δουλειά γιατι κάθε δέρμα έχει και τις ιδιεταιρότητες του !

sorry για το μεγάλο ποστ, ελπίζω να βοήθησα,

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 2:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

SIAMO ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ POST ΣΟΥ. ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΗΜΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ.. ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. Α! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ LASER ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΑΥΤΑ!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 3:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
siamo

aggeliki12 έγραψε:
SIAMO ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ POST ΣΟΥ. ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΗΜΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ.. ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. Α! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ LASER ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΑΥΤΑ!

τι να σου πώ αγγελικούλα, μήπως χρησιμοποίει καποιά άλλη μέθοδο? μου φαίνεται απλά παραξενο που δεν σου έβαλε σε όλο το πρόσωπο αλλα ειδικά αυτό με το νέρο (εντάξει για το μεικ-απ συμφωνώ), αφου και όταν ξεπλενόμαστε νέρο δεν βάζουμε? Η ολη ενέργεια του πιλινγκ γίνεται εσωτερικά και μάλιστα το νέρο το βοηθάει! Το έχω ψάξει πολύ το θέμα και μέσω του γιατρού (σκέψου ώς και σε κάποια σεμιναριά έχω πάει μαζι με την γυναικά του η οποία είναι αισθητκός) αλλα και απο άλλες πήγες. Ρώτησέ τον για τις απορίες του (σου λέω και πάλι μπορεί να χρησιμοποίει κάποιο άλλο συνδιασμό οξέων και να γίνεται ετσί) και αφού το προσωπάκι σου είναι μια χαρά μην σε ενδιαφέρει και πολύ ο τρόπος (ειδικά αν εμπιστεύεσαι το γιατρό σου). Οσο για το laser καλύτερα να το αποφύγεις αν δεν έχεις τοσό σοβαρό προβλημα (μπορεί να σου δημιουργήσει άλλα προβλήματα ή μπορεί και να μην έχει και τα αναμενόμενα αποτελέσματα, και δεν συμφέρει και τόσο οικονομικά) απο την στιγμή που καλύπτεσαι απο το πιλινγκ. χαίρομαι που βοήθησα :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 5:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

siamo to mono poy mporo na sou po einai oti tin empisteuomai giati tin ksero xronia. Genika to derma mou den eixe megalo problhma mono se merika simeia. To laser tha mou to kanei topika opou theorei oti mporei na teleiopoihsei kapoioes ateleies. Tha doume omos..auta pros to paron!

Se eyxaristo kai pali! Xarika pou ta eipame...H ora i kali!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 5:56 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
eleni210gr

κοριτσια ξερετε ποσο καιρο πριν πρεπει να ξεκινησουμε τις περιποιησεις προσωπου?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 07, 2008 7:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
aggeliki12

TI ENNOEIS??? MILAS GIA PEELING H GIA APLO KATHARISMO??? AN EINAI GIA XHMIKO PEELING THA PREPEI NA TO KANEIS TORA....DIAFORETIKA PERIPIOHSH MPOREIS NA KANEIS KAI DYO MHNES PRIN TO GAMO...ETSI NOMIZO DHLADH ALLA KALYTERA NA ROTHSEIS KAPOIA EIDIKO, H , DERMATOLOGO..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 08, 2008 7:18 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
domenica

Εγώ κάνω θεραπεία με οξέα φρούτων και έχω δει αποτέλεσμα αλλά δεν είμαι σίγουρη οτι είναι το ίδιο με το χημικό πιλινγκ.Ενώ η διαδικασία είναι η ίδια δεν έχω αυτή τη κοκινίλα που λέτε...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 09, 2008 7:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
_Meltemi_

παιδιά εγώ θα κανω ενα πηλιγκ σε πλαστική χειρουργο..μουπε οτι σε γυναικες κατω των 30 δεν κανουν χημικο πηλιγκ απλά ενα πιο ελαφρύ δεν καταλαβα και πολλά που φινεται μια συνεδρια την εβδομαδα. εγώ ειπε να κανω 2-3 συνεδριες και στοιχιζει 100 ευρώ η μια. μουπε οτι πρεπει να γινει τωρα χειμωνας. θα ξεφλουδιζω αλλά οχι κατι υπερβολικο, μουπε οτι μπορώ να παω δουλειά και να βγώ έξω..

:roll: :roll: :roll:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 10, 2008 3:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
ioanna31

Ο ήλιος είναι ο χειρότερος εχθρός του δέρματος μου είπε η δερματολόγος μου.
Η συμβουλή μου σε όσες κάνουν είναι να αποφεύγετε τον ήλιο.

Εδώ που τα λέμε, και γενικότερα αν αποφεύγετε την επίμονη ηλιοθεραπεία αυτό θα είναι το καλύτερο δώρο για το δέρμα σας.

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 22 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], giadikiaroglou, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasia, limnos, Majestic-12 [Bot], mariakala, marymarymary, princess_nancy_k, renaki23, stella_85, tokoritsitoumai, πεταλούδα

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24