myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Ιούλ 31, 2014 11:59 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 37 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ...ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!! ...ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥ!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 29, 2008 2:04 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
witch

Αγαπητή κυρία Ανεμομύλου!

Δεν ξέρω αν μας διαβάζετε στα αλήθεια, αλλά νομίζω ό,τι θα πρέπει να διαλέξετε έναν άλλον τρόπο να διαφημίσετε την επιχείρησή σας...

Είμαστε μεγάλα κορίτσια με φυσιολογικό αριθμό IQ και καταλαβαίνουμε πολύ περισσότερα από αυτά που νομίζετε...

Υ.Γ.
Σίγουρα δεν είναι όλες οι κοπέλες βαλμένες από την Ανεμομύλου, αλλά εδώ έχει παραγίνει το πράγμα σε σημείο γελοιότητας και ως γνωστόν:

..."ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΞΕΡΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΛΩΡΑ..."

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ...ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!! ...ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥ!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 29, 2008 7:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
tatoula

ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΣΤΟ ΑΤΕΛΙΕ ΤΗΣ. ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΕΡΙ "ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΑΜΟΣ", ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΠΟΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ; ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ (ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ), ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΗΣ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΑ. ΜΗΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΤΙΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΝΑ;;;;

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 29, 2008 8:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
daisy

tatoula σου έχω στείλει π.μ. Το έλαβες;

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 29, 2008 9:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
seniora

Αν σε ενοχλεί να γράφονται καλά για κάποιον τότε το πρόβλημα είναι δικό σου.

Εγώ όταν πήγα σε 13 ραντεβού έγραψα σχόλια για όλους. Για άλλους καλά και για άλλους κακά.

Λες να πληρώθηκα από όσους έγραψα καλά σχόλια?????

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που μας προσβάλεις έτσι. Εγώ το νυφικό μου το ράβω εκεί και είμαι πολύ ευχαριστημένη και αν χρειαστεί να πω χίλια ακόμα καλά θα τα πώ γιατί τα πιστεύω είτε σου αρέσει είτε όχι.

Πριν λοιπόν αποφασίσεις να προσβάλεις κάποιους ανθρώπους να προσέχεις τί λές γιατί δε μας ξέρεις...........

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 29, 2008 9:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
cockeraki

:D egw pantws akousa tosa kala logia kai apofasisa na thn episkeytw.... katebhka a8hna kai ekleisa se aythn kai sthn pateroni, akribws giati epsaxna forema kai oxi nyfiko.. e thn paroimia me thn alepou kai to pazari thn 3erete??? htan ekeinh h mera me to trello to xioni kai den katafere KANENAS tous na katebei sto atelie, telos pantws symbainoun ki ayta apla 8a mporousan na mou kanoun kanena thlefwno na mhn paw tzampa
en katakleidei den katafera na ta dw apo konta kai etsi den mporw na exw apopsh
PS den katalabainw giati mia sxediastria na mhn kanei metatroph sto sxedio ths... de mou xei tyxei na to akousw pote ayto nomizw....

[link=http://daisypath.com][img noborder]http://davm.daisypath.com/9qilp2.png[/img][/link]a>

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 30, 2008 4:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
peaches_in_white

witch νομίζω οτι είσαι λίγο άδικη στην συγκεκριμένη περίπτωση. Αυτό που έκανες, με το να υποθέσεις, γράφοντας με έναν "αέρα" σιγουριάς ,οτι η ίδια η σχεδιάστρια διαφημίζει την δουλεία της με "πλάγιο" τρόπο μέσα στο forum, είναι κατά την ταπεινή μου άποψη λάθος. Δεν σου τα γράφω αυτά με πρόθεση να σε θίξω. Αυτό που γράφει η tatoula για την αντίδραση της σχεδιάστριας στο άκουσμα του site, το είδα κι εγώ με τα ίδια μου τα μάτια, καθώς η κολλητή μου ράβει το νυφικό της εκεί και έτυχε να είμαι παρούσα στην πρώτη της επίσκεψη εκεί. Με το να κατηγορείς τόσο απροκάλυπτα έναν άνθρωπο, χωρίς να παρουσιάζεις αποδείξεις, βάζεις καταρχήν σε πιθανούς μπελάδες τους υπεύθυνους αυτού του forum. Εγώ αν ήμουν στην θέση της Ανεμομύλου ή της οποιασδήποτε Ανεμομύλου, θα ζητούσα να μάθω τα στοιχεία του ανθρώπου ο οποίος εξαπολύει αβάσιμες κατηγορίες εναντίον μου και θα του έκανα μέχρι και μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση. Αλλά αυτό θα έκανα εγώ! Όσο για το σχόλιο σου για το IQ των ατόμων που γράφουν σε αυτό το forum, αυτό είναι κάτι που καμμία κοπέλα απο το forum δεν σου ζήτησε να κρίνεις, οπότε το θεωρώ άσκοπο σχόλιο. Θα θεωρούσα δικαιολογημένη την αντίδραση σου μόνο στην περίπτωση που έβλεπες κάποιο post στο forum του τύπου "Γεία σας με λένε κυρία Τάδε, κάνω την Χ δουλειά, χρεώνω Ψ ευρώ και το τηλέφωνο μου είναι 210....." Είναι κάτι που το έχουμε δεί από διάφορους σε αυτό το forum να γίνεται και σε αυτή την περίπτωση όλες μας αντιδράσαμε. Ο σκοπός αυτού του forum δεν είναι μόνο να αναφέρουμε τα "στραβά" κάποιων επιχειρήσεων αλλά να επαινούμε , αν θέλεις, μέσω ενος απλού post την δουλειά κάποιων ανθρώπων που κατά την δική μας άποψη θεωρούμε καλούς επαγγελματίες.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 10:34 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

βρε καλη μου γιατι τοσα νευρα??????????????????????

εδω ειμαστε για να λεμε τα καλα της αγορας να σχολιαζουμε τα κακα... στο κατω κατω πηρες νυφικο και σε εκλεψε?????????? πηγιανε δες τη την και αμα δε σου αρεσει βγες και πες το αλλα εξηγησε τους λογους. οχι ετσι....

δε νομιζω καμια απο δω να παιρνει φραγκα για να τη διαφημιση γιατι απλα προσωπικα ξερω τι μια κοπελα.... και ξερω οτι δεν ειναι η ανεμ.

το να θιγουμε επαγελματιες ετσι αερα πατερα μαλλον δεν ειναι σωστο. βρες αποδειξεις και ελα να μας πεις τι σου αρεσε και τι οχι. ετσι θα βοηθησεις και αλλες κοπελες που ψαχνουνε οπως εχεις βοηθηθει και εσυ...

οσο για το χαμηλο IQ το αντιπερερχομαι ως μη λεχθεν.... πρωτον γιατι εχω πολυ παραπανω απο το μεσο ορο... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: και δευτερον γιατι απλα δεν ειναι ευγενικο και δε σε τιμα

φιλικα.

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 10:36 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
witch

Καταρχήν να σας ενημερώσω ότι δεν ντρέπομαι καθόλου που έγραψα την προσωπική μου εντύπωση.

1ον. Ελευθερία λόγου έχουμε και ο καθένας μπορεί να γράφει αυτό που νιώθει. Εσείς ενθουσιαστήκατε?? Ε κι εγώ βαρέθηκα... Άρα όπως εγώ τρώω στη μάπα τα εκθειακά ποστ των άλλων, να φάτε κι εσείς στη μάπα το δικό μου! Και τι εγινε δηλαδή? Με καθιστά αυτό κακό άνθρωπο? Δεν νομίζω.

2ον. Δεν απευθύνθηκα προσωπικά σε καμία κοπέλα, οπότε δεν χρειαζόταν να θιχτεί καμία...

3ον. Προσωπικά απευθύνθηκα μόνο στην Ανεμομύλου... Αφήστε λοιπόν την ίδια να παρεξηγηθεί ή όχι, και θα είναι και μια καλή απόδειξη για το αν μας διαβάζει ή όχι...!

4ον. Ούτε εσείς με ξέρετε, αλλά ευτυχώς κάποιες κοπέλες με έχουν γνωρίσει και ξέρουν μέχρι τώρα από όσα έχω γράψει τι άνθρωπος είμαι...

Κορίτσια λίγο χιούμορ δεν βλάπτει... 8)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 10:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

.Γ.
Σίγουρα δεν είναι όλες οι κοπέλες βαλμένες από την Ανεμομύλου, αλλά εδώ έχει παραγίνει το πράγμα σε σημείο γελοιότητας και ως γνωστόν:

..."ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΞΕΡΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΛΩΡΑ..."

θελεις να μας πεις ποιες ειναι η κοπελες που ειναι βαλμενες??? το κανεις λιγο προσωπικο .... νομιζω....

την αποψη σου πες τη αλλα χανεις το δικιο σου με τετοιον τροπο.

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 10:45 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
PIG

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ.....

ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ

ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΡΟΝΟΒΙΑΣ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΟΙΚΟΣ ΝΥΦΙΚΩΝ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ΤΟΣΕΣ ΜΑ ΤΟΣΕΣ ΨΩΝΑΡΕΣ ΝΥΦΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝΕ ΟΣΑ ΚΙ ΟΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΗΝ ΚΑΨΑ ΤΟΥΣ.......
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝΕ.......
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΟΙΚΟ ΝΥΦΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ;

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 10:47 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
witch

Ωραία ας γίνω λίγο πιο συγκεκριμένη!

Για το IQ δεν κατάλαβα τι είπα και θιχτήκατε... Υποτίθεται ότι μιλούσα στην Ανεμομύλου 8) και της έλεγα ακριβώς ότι έχουμε τουλάχιστον φυσιολογικό IQ, και γιατί όχι και πάνω από το μέσο όρο...

Όσο για το ποιες κοπέλες είναι ειλικρινείς για την Ανεμομύλου, φαίνεται πολύ καλά... Έχω διαβάσει τα πάντα, όλες τις περιγραφές από επισκέψεις σε οίκους και όλα τα σχετικά ποστ και φυσικά και κάποιες από εσάς ανάμεσα σε αυτές και ήταν απόλυτα δεκτές.

Αυτό που με κάνει καχύποπτη είναι τελευταίες συχνές δημοσιεύσεις από άτομα προσφάτως εγγεγραμένα με κεφαλαία γράμματα... 1, 2, 3 φορές εε στο τέλος κάτι λες δεν πάει καλά... Και αυτό συνέβη και με μια wedding list τώρα τελευταία... Δεν αντιλέγω ότι μπορεί να είναι και τυχαίο... Γι'αυτό με λίγο χιούμορ (και καθόλου νεύρα) έγραψα στην Ανεμομύλου κατευθείαν...

Οπότε για να μην φαίνομαι σαν καμιά περίεργη ή κακιά, δεν αναφερόταν νομίζω σε κάποια από εσάς που απαντήσατε... Σας ξέρω τις περισσότερες από άλλες συζητήσεις...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 11:00 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
peaches_in_white

Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι, λυπάμαι που αντί να προσπαθείς να μοιραστείς τις δικές σου εμπειρίες και να ενημερωθείς απο τα post τον υπολοίπων στο forum, εσύ θεωρείς οτι "τρώς στη μάπα post" και τώρα για να ανταποδώσεις δηλαδή πετάς κι εσύ ενα post για να κανείς τι ακριβώς? Όσο για την ελευθερία λόγου και την δημοκρατία, νομιζω οτι δεν αντιλαμβάνεσαι στο ελάχιστο την σημασία αυτών των 2 λέξεων. Βέβαια υπάρχει και η αλλη περίπτωση, μήπως τελικά είσαι αντίπαλος σχεδιαστής και θέλεις να θίξεις την συγκεκριμένη σχεδιάστρια? Σου ακούγετε κουτό αυτό ε? Τι να κάνουμε όμως ,μέσα στα πλαίσια της δημοκρατίας και της ελευθερίας λόγου όπως δείχνεις να την αντιλαμβάνεσαι εσύ, ο καθένας μπορεί να γράφει αυτό που νίωθει. Παρεπιπτόντως για να ξεκαθαρίσω και κάτι, εγώ από την Ανεμομύλου νυφικό δεν πήρα, αλλά θεωρώ άδικο να μην πώ καλά λόγια για την δουλεία της , απο τη στιγμή που είδα οτι είναι καλή, όπως είναι και η δουλεία πολλών άλλων σχεδιαστών.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 11:07 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
witch

peaches_in_white έγραψε:
Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι, λυπάμαι που αντί να προσπαθείς να μοιραστείς τις δικές σου εμπειρίες και να ενημερωθείς απο τα post τον υπολοίπων στο forum, εσύ θεωρείς οτι "τρώς στη μάπα post" και τώρα για να ανταποδώσεις δηλαδή πετάς κι εσύ ενα post για να κανείς τι ακριβώς? Όσο για την ελευθερία λόγου και την δημοκρατία, νομιζω οτι δεν αντιλαμβάνεσαι στο ελάχιστο την σημασία αυτών των 2 λέξεων. Βέβαια υπάρχει και η αλλη περίπτωση, μήπως τελικά είσαι αντίπαλος σχεδιαστής και θέλεις να θίξεις την συγκεκριμένη σχεδιάστρια? Σου ακούγετε κουτό αυτό ε? Τι να κάνουμε όμως ,μέσα στα πλαίσια της δημοκρατίας και της ελευθερίας λόγου όπως δείχνεις να την αντιλαμβάνεσαι εσύ, ο καθένας μπορεί να γράφει αυτό που νίωθει. Παρεπιπτόντως για να ξεκαθαρίσω και κάτι, εγώ από την Ανεμομύλου νυφικό δεν πήρα, αλλά θεωρώ άδικο να μην πώ καλά λόγια για την δουλεία της , απο τη στιγμή που είδα οτι είναι καλή, όπως είναι και η δουλεία πολλών άλλων σχεδιαστών.

Εγώ είμαι αυτή που δεν αντιλάμβανομαι την ελευθερία λόγου?? Ελευθερία λόγου δεν είναι μόνο τα θετικά, είναι και τα αρνητικά. Να τα δέχεσαι κι αυτά εξίσου...

Καλά οκ!! Δεν θα κάτσω να απολογηθώ άλλο. Ο αριθμός των δημοσιεύσεών μου δίπλα, όσο και το ύφος αυτών, δείχνει πολύ καλά τι άτομο είμαι, και πώς έχω χρησιμοποιήσει το φόρουμ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 11:14 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

κουλαρετε........ σερνονται εμφραγματα και αλλεργιες....... το ποσα ποστ εχει η καθε μια απο εμας δεν αντικατοπτριζει το αν γραφουμε τι γραφουμε και πως το γραφουμε...........

δε σου αρεσουνε καλη μου οκ μαζι σου. ειπες την αποψη σου την ακουσαμε αν δε σε αφορα το θεμα για την εκαστοστε μοδιστρα μπορεις απλα να μη συμμετασχεις στη κουβεντα. αυτο αφορα τα κεντρα τις μοδιστρες ή οτι δηποτε αλλο....... ας κλεισει εδω το θεμα και ας πουμε κατι αλλο.

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Μην πέφτετε εσείς σε αυτή την παγίδα....
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 31, 2008 11:15 am 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
admin

Κορίτσια ... μη πέφτετε σε αυτή την παγίδα και παρεξηγήστε μεταξύ σας για έναν "καλό" ή "κακό" επαγγελματία. Αυτά έχουμε πει τόσες φορές ότι είναι υποκειμενικά.

Είναι αλήθεια πάντως ότι κατά καιρούς "παίζουν" στο Forum "καμπάνιες" για συγκεκριμένες επιχειρήσεις. Δεν είναι πάντα κάτι που μπορεί να αποδειχθεί, αλλά είναι και το ένστικτο πολλές φορές που σε οδηγεί στη σκέψη, ότι κάτι δεν πάει καλά.

Εγώ απλά θα ήθελα να διευκρινήσω, γιατί δεν μας αρέσει να μαθαίνουμε ότι κάποιοι επαγγελματίες "σας το παίζουν" ότι δεν ξέρουν το teleiosgamos.gr και το Forum, ότι με τη συγκεκριμένη επαγγελματία έχουμε συναντηθεί 2 φορές, τις έχουμε παρουσιάσει το περιοδικό και έχουμε μιλήσει ακόμη περισσότερες φορές τηλεφωνικά μαζί της. Της έχουμε επίσης φιλοξενήσει νυφικό στο προηγούμενο ρεπορτάζ νυφικών (Ανοιξη Καλοκαίρι 2007) και την έχουμε ενημερώσει για τον λόγο που γίνεται για εκείνη στο Forum.

Αν μη τι άλλο λοιπόν, μας γνωρίζει και πολύ καλά μάλιστα. Όπως μας γνωρίζουν και οι περισσότεροι επαγγελματίες, γιατί και διαφημιζόμαστε συνεχώς και σε εκθέσεις παίρνουμε μέρος και με το μεγαλύτερο ποσοστό έχουμε συναντηθεί κλπ κλπ.

Αυτά και μόνο από εμάς, με τη συμβουλή να σταματήσετε να παρεξηγείστε μεταξύ σας.

Το Όλο είναι Άλλο

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 37 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: agap, anna_st, Bing [Bot], dwrap, ele26, eleni87, evp_s, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasia, kiki1982, Kolkyriaki, Nadine74, pharmacy, zaxaritsa

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24