myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Νοέμ 27, 2014 8:39 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 44 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Και για μας τις παχουλές???
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 04, 2008 6:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
vida

Αγαπητές φίλες,
έχοντας αρκετά κιλά παραπάνω γύρισα αμέτρητους οίκους προκειμένου να βρω ένα νυφικό, στο οποίο όχι απλά να χωράω, αλλά να με κολακεύει και να είναι για μελετημένο για παραπανίσια κιλά.Με μεγάλη μου λύπη διαπίστωσα πως όλα ήταν νυφικά για αδύνατες κοπέλες τα οποία θα μου τα φάρδαιναν. Που θα το βάλω κυρία μου εγώ το μπρατσάκι μου?? Έτσι σε κοινή θέα??? Μάλλον με θεωρούσαν και ηλίθια γιατί σε όλους αυτούς τους οίκους ΟΛΑ ήταν υπέροχα πάνω μου.... Μέχρι που βρήκα σοβαρή και έμπειρη επαγγελματία που ασχολήθηκε με εμένα και έτσι θα φορέσω το νυφικό των ονείρων μου...Γιατί μας θεωρούνε ηλίθιες και κοιτούν μόνο να μας τα πάρουνε??? Περιμένω εμπειρίες σας και απόψεις.

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Και για μας τις παχουλές???
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 2:30 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
maryangela

vida έγραψε:
Αγαπητές φίλες,
έχοντας αρκετά κιλά παραπάνω γύρισα αμέτρητους οίκους προκειμένου να βρω ένα νυφικό, στο οποίο όχι απλά να χωράω, αλλά να με κολακεύει και να είναι για μελετημένο για παραπανίσια κιλά.Με μεγάλη μου λύπη διαπίστωσα πως όλα ήταν νυφικά για αδύνατες κοπέλες τα οποία θα μου τα φάρδαιναν. Που θα το βάλω κυρία μου εγώ το μπρατσάκι μου?? Έτσι σε κοινή θέα??? Μάλλον με θεωρούσαν και ηλίθια γιατί σε όλους αυτούς τους οίκους ΟΛΑ ήταν υπέροχα πάνω μου.... Μέχρι που βρήκα σοβαρή και έμπειρη επαγγελματία που ασχολήθηκε με εμένα και έτσι θα φορέσω το νυφικό των ονείρων μου...Γιατί μας θεωρούνε ηλίθιες και κοιτούν μόνο να μας τα πάρουνε??? Περιμένω εμπειρίες σας και απόψεις.

Αγαπητή συνάδελφε vida,

Απο την προσφώνηση και μόνο θα έχεις καταλάβει ότι είμαι «συμπάσχουσα» στα κιλά ... Βέβαια η ώρα μου δεν έχει έρθει ακόμη αλλά για να μην έχω τα δικά σου προετοιμάζομαι όσο μπορώ απο τώρα (εννοώ πριν την πρόταση και τον ορισμό ημερομηνίας).

Έχω διαλέξει ένα νυφικό της Maggie Sottero και γνωρίζω ότι βγαίνει και για πολύ πιο παχουλές απο εμένα (το διαπίστωσα απο φωτό που έχουν ποστάρει νύφες του εξωτερικού οι οποίες είχαν επιλέξει το νυφικό που έχω επιλέξει και εγώ).

Όσον αφορά τα μπρατσάκια ... το έχω σκεφθεί και αυτό! Υπάρχουν υπέροχα μπολερό που καλύπτουν όσα αφήνουν ακάλυπτα τα έξωμα νυφικά ... Μάλιστα έχω δει στο Ιντερνετ κάποια μπολερό που κάνουν καμπάνα στα χέρια που σε εμένα προσωπικά πάει πολύ (έχω μπλούζες με μανίκια καμπάνα).

Όσο για τις κυρίες ... η αλήθεια είναι ότι έχω μάθει πως εκεί έξω είναι πολλές αυτές που απλά πάνε να σε δαγκώσουν ... Μη επαγγελματίες όπως το λές ... αλλά μην σκας καλή μου ... στην Ελλάδα είσαι εξάλλου ... για βγες παραέξω (στο εξωτερικό) να δεις τι ωραία που σε αντιμετωπίζουν και πόσο πιο φθηνά είναι τα νυφικά ... όχι εδώ που το έχουμε αναγάγει σε επιστήμη και γιαυτό κάποιοι και κάποιες θέλουν να μας φάνε αυτά που δεν έχουμε ...

Είμαι σίγουρη πως θα βρεις κάτι που να σου αρέσει ... κάνε απλά λίγο υπομονή ...

Εγώ σαν back up plan έχω ένα νυφικό που είχα δει παλιότερα στο κατάστημα νυφικών Γιαννούλας (κοντά στο Μετρό της Δάφνης, επί της Βουλιαγμένης) που ήταν υπέροχο ... με μανίκια ... και μάλιστα πάλι καμπάνα ...

Anyway σε έπρηξα ... αλλά ήθελα να απαντήσω μήπως και βοηθήσω την κατάσταση ... ελπίζω να το έκανα ...

Η ώρα η καλή πάντως γλυκιά μου ...
Αντε ... και στο κεφάλι μας οι λεύτερες ...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Και για μας τις παχουλές???
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 1:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
asimoula_8

maryangela έγραψε:
Έχω διαλέξει ένα νυφικό της Maggie Sottero και γνωρίζω ότι βγαίνει και για πολύ πιο παχουλές απο εμένα (το διαπίστωσα απο φωτό που έχουν ποστάρει νύφες του εξωτερικού οι οποίες είχαν επιλέξει το νυφικό που έχω επιλέξει και εγώ).

Αγαπητη μου Μαριατζελα, μπορεις να μου δωσεις το link που μπορω να βρω και εγω αυτες τις φωτογραφιουλες???Ευχριστω εκ των προτερων!! :D

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 17, 2008 9:34 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
eroica

Ασιμούλα συμφωώ μαζί σου! maryangela θέλεις να μοιραστείς μαζί μας περισσότερες λεπτομέρειες;;;;;;;;;

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 17, 2008 3:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΧΟΝΤΡΩΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ!!!

ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΜΕ ΛΙΓΑ Η ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ 15 ΜΙΝΙΜΟΥΜ... ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΜΑΣ... ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ!!!!

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ!!!!!!!!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 18, 2008 9:31 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Miloupi

Λευτεριά στη Βόρεια Μύκονο και στις φυλακισμένες των Bodyline ολου του κόσμου!!! :lol:

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 18, 2008 9:37 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΠΡΙΣ ΤΗΣ ΜΥΚΟΝΟΥ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ!!!!!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 18, 2008 9:43 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Miloupi

Εσυ εχεις και μια υποχρέωση Ιούνιο μήνα, μην ξεχνιόμαστε!
8)

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 19, 2008 1:32 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
maryangela

Κοριτσάρες!!!

Δεν σας ξέχασα ... κι ούτε σας "έγραψα" ...

Τις φωτό τις είχα βρει τυχαία ... δεν κράτησα το link ... ΑΛΛΑ ... έφαγα τον κόσμο και σας βρήκα (στο λιγοστό χρόνο που έχω δυστυχώς) κάτι καλύτερο ...

Για ρίχτε μια ματιά στο ακόλουθο link κυρίες μου και θα δείτε αρκετές συναδέλφισες - γλυκύτατες - χαμογελαστές αφρατούλες σε νυφικά της maggie sottero ...

http://www.maggiesottero.com/maggieBrid ... ?showAll=1

Για όσες απογοητεύονται θα προτεινα να εστιάσουν στην Keva Jones! Κορίτσια μην χάνετε την ελπίδα ... Θα είμαστε υπέροχες νυφούλες ... με διαφορά στήθους μπορώ να πω ...

Για να ακούσω τώρα τις γνώμες σας ....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 2:20 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
jordana

Koritsia steilte mou pm an thelete na sas steilo diefthinsi (Thessaloniki)
gia paxoules!!Exo ena periodiko gia nyfes kai eixe diafimisi!!Den grafo edo
dimosios kati, gia na min nomizei kaneis oti kano kai diafimisi!!!
Filakia kai an den ta poume xana Kalo pasxa!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 4:18 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mtsakmakli

Dystixos ayto einai pou symvainei genika stin agora! Yparxei mia ratsistiki antimetopisi sts kopeles me parapanisia kila (vazw kai ton eayto mou mesa) pou einai adikiologiti kai den yparxei s' ayto to megethos sto exoteriko!
Panw apo ola prepei o kathenas na ta exei kala me ton eayto tou kai na min epitrepei se kamia politria na tis ferete me ayto ton tropo! Toulaxiston egw ayto kanw!!! Kai mporw na pw oti to eyxaristieme kiolas otan tous tin lew se ena stravw koitagma i ena pikroxolo sxoleio!!!! :evil:
H klasiki mou ataka einai " Etsi me thelei o adroulis mou, na pianei paxakia giati sixenete tis anoxerikes adinates!!!!" :lol:
Gi' ayto kai gia to nyfiko mou piga se atomo pou na min me antimetopizei me tropo aparadekto kai na prospathei na mou poulisei fikia gia metaxotes kordeles!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:49 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
maryangela

:D :twisted: :D :twisted: :D

Αγάπες μου ... έχετε χάρη που δεν έχω βγει "ακόμα" στην γύρα ... θα δείτε τι έχει να γίνει ... θα τις στρώσω εγώ μια χαρά τις "ανορεξικές" πωλητριούλες ... και άμα μετά απο μένα κακομεταχειριστούν αφρατούλα ... να μην με λένε Μαριάντζελα ...

Εγώ δεν καταλαβαίνω απο υφάκια ... είμαι τρελή εγώ ... έχω θάρος και θράσος στις κατάλληλες δόσεις (σύμφωνα με την μαμά μου την καλή) οπότε δεν θα τις αφήσω να με μειώσουν ... θα τις τρελάνω εγώ ... παίρνοντας "εκδίκηση" για όλες μας!!!

:wink: :wink: :wink:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 23, 2008 8:48 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
kelly77

ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ Η ΜΑΡΙΑΤΖΕΛΑ!!!!!! ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΧΟΝΤΡΩΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ!!!!

ΖΗΤΩ ΤΟ ΑΡΝΙ ΖΗΤΩ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΖΗΤΩ Η ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟ!!!

ΦΑΤΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΤΕ ΜΗ ΚΟΛΛΑΤΕ... ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 23, 2008 9:13 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Miloupi

ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Δεν θα πάει χαμένη τέτοια επένδυση.... 8)

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 24, 2008 12:19 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
karamelitsa

Geia sas glykes mou nyfoules.Ego pantrevomai stis 27-12 stin Ellada,alla meno exoteriko,kai fysika eimaste synadelfoi stin lixoudia!!!Edo sto exoteriko ta pragmata einai telieos diaforetika ,kaneis den endiaferetai gia tin exoteriki emfanisi,vriskeis pio eykola neanika rouxa se megala megethi,eisai pio aneti,den se koitaei kaneis perierga.Opote erxomai stin Ellada komplexaromai me oles aytes tis anorexikes pou to paizoun omorfes epeidi mono kai mono einai adynates alla st prosopo mporei na einai skylofatses-sorry kiolas-alla den antexo to mono kritirio omorfias na einai to soma!!!Loipon kouklitses mou oi oikoi nyfikon pou exo vrei gia megala megethi einai oi exis(den kano diafimisi):ta maggie sottero,ta clairemarriages.gr,kai ta Bloom,**********den exei site gi'ayto sas egrapsa dieythinsi kai tilefono,oi dyo protoi oikoi exoun site opote tha ta vreite apo ekei.prosopiki gnomoi den mporo na exo giati oute ta exo dei apo konta oute ta exo provarei.
Na mpainete sto chat kamia fora na sizitame.Tha ta leme gia poly kairo.
Sas filo
Karamelitsa

Τελευταία επεξεργασία από b3 και Τρί Φεβ 22, 2011 2:23 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Διαγραφή τηλ & δ/νση

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 44 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: april, Bing [Bot], daskala, giadikiaroglou, Google [Bot], Google Adsense [Bot], just me_maria, kalokairaki, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24