myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τετ Ιούλ 30, 2014 9:22 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 8 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Νυφικά Ασλάνης?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 18, 2008 4:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Elena_Stavros

Κορίτσια γεία σας,

έχετε πάει στον Ασλάνη για νυφικό; έχει ποικιλία στα σχέδια; τιμές; γράψτε μου ότι γνωρίζετε θα με βοηθούσε πολύ!

[/img]

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Νυφικά Ασλάνης?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 18, 2008 10:44 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
OLIVE

Και οι δυο οι ξαδέρφες μου αφού έψαξαν αρκετά κατέληξαν και οι δυο στον Ασλανη! Είχε, κατα τη γνωμη τους, τα πιο ωραια! Οι τιμες του δεν ειναι εξωφρενικές και ο ιδιος αν το ζητησεις μπορει να σε βοηθησει να σου πει τι σου ταιριάζει κλπ! Οι ξαδέρφες μου έμειναν πολύ ευχαριστημένες μαζί του.Όπως είπαν ηταν πολύ προσιτος και απλός!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 21, 2008 10:25 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Elena_Stavros

OLIVE σε ευχαριστώ πολύ!

Είναι αρκετά ενθαρρυντικό αυτό που μου έγραψες γιατι έχω ήδη επισκεφθεί 3 οίκους νυφικών και δεν έχω βρει κάτι να μου κάνει κλίκ! Μου άρεσαν κάποια αλλά δεν ήταν ακριβώς αυτό που φανταζόμουν. Αύριο θα πάω στον Ασλάνη και ελπίζω επιτέλους να βρω το νυφικό που θα μου ταιριάζει. Ξέρεις αν έχει κάπως αέρινα νυφικά, δηλαδή όχι πολύ βαριά σχέδια που είναι 'δύσκολα' για το καλοκαίρι;

Και πάλι σε ευχαριστώ.

Εικόνα

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από Elena_Stavros και Τρί Απρ 29, 2008 7:45 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 25, 2008 5:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
karamelitsa

Geia sou Elena.Xarika poly pou ethixes to thema ton nyfikon Aslanis.Ego pantrevomai 27-12 kai eixa skopo na pao na episkefto ton Aslani se kathe periptosi prin apofasiso.Pira tilefono,giati eimai sto exoteriko kai mou eipan oti gia Dekemvri kala einai na kleiso rantevou arxes Septemvri .Se parakalo,epeidi mexri ton Augousto tha eimai edo sto exoteriko pou meno kai epeidi esy pantrevesai noritera,alla me exei faei i periergeia,na do an einai pragmati toso omorfa apo konta san ayta pou exo dei se ekpompes,otan kaneis tin proti sou episkepsi ekei,an mporeis grapse edo tis entyposeis sou kai ti times eides.Tha mou ekanes megali xari.Alla kai opoies alles kopeles exoun apopsi gia ton sygekrimeno oiko as mas poun tis entyposeis tous.Se eyxaristo poly Elena mou kai i ora i kali!!!Tha perimeno me anypomonisia!
Karamelitsa

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Episkepsh kai entypwseis!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 29, 2008 7:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Elena_Stavros

Koritsia geia sas kai pali,eyxomai na eiste kala kai na perasate omorfa to Pasxa.

Loipon, telika episkefthka ton oiko nyfikwn tou Aslani kai eida ta e3hs: katarxhn yparxoun ekei ta nyfika pou einai gia enoikiash kai ta nyfika pou einai gia agora. Analoga me to ti endiaferei ka8e kopela koita kai ta antistoixa nyfika (ektos apo tis times mallon kai ta sxedia diaferoun). Pantws yparxei arketa megalh poikilia sxediwn kai stis dyo kathgories. Egw eida leptomerws ta nyfika pou proorizontai gia agora. Yparxoun diafora sxedia kai style (se grammh alpha, se isia grammh, pio fouskwta me diaforetika yfasmata, danteles ktl) kai apla sxedia alla kai pio varia me petroules, dantela ktl.
Epishs, oi kyries pou e3yphretoun voh8oun poly sthn epilogh tou katallhlou typou nyfikou analoga me to swmatotypo.

To poly 8etiko sto sygkekrimeno oiko einai oti epeidh ta nyfika ftiaxnontai ekei, mporei h ka8e kopela na alla3ei kapoia stoixeia sto nyfiko, gia paradeigma ta yfasmata, to xrwma, na pros8esei 'h na afairesei petroules, kordeles ktl analoga me to ti protima. Fysika, ayto exei kapoio kostos sthn timh twn nyfikwn. Egw rwthsa times gia 2-3 nyfika pou me endieferan gia agora kai kymainontan apo 3800E kai panw gia ta sygkekrimena sxedia.

Elpizw na sas voh8hsa kapws. An 8elete kapoia epipleon dieykrinish grapste mou 3ana.

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Episkepsh kai entypwseis!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 29, 2008 8:40 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
tonia1980

Elena_Stavros έγραψε:
Koritsia geia sas kai pali,eyxomai na eiste kala kai na perasate omorfa to Pasxa.

Loipon, telika episkefthka ton oiko nyfikwn tou Aslani kai eida ta e3hs: katarxhn yparxoun ekei ta nyfika pou einai gia enoikiash kai ta nyfika pou einai gia agora. Analoga me to ti endiaferei ka8e kopela koita kai ta antistoixa nyfika (ektos apo tis times mallon kai ta sxedia diaferoun). Pantws yparxei arketa megalh poikilia sxediwn kai stis dyo kathgories. Egw eida leptomerws ta nyfika pou proorizontai gia agora. Yparxoun diafora sxedia kai style (se grammh alpha, se isia grammh, pio fouskwta me diaforetika yfasmata, danteles ktl) kai apla sxedia alla kai pio varia me petroules, dantela ktl.
Epishs, oi kyries pou e3yphretoun voh8oun poly sthn epilogh tou katallhlou typou nyfikou analoga me to swmatotypo.

To poly 8etiko sto sygkekrimeno oiko einai oti epeidh ta nyfika ftiaxnontai ekei, mporei h ka8e kopela na alla3ei kapoia stoixeia sto nyfiko, gia paradeigma ta yfasmata, to xrwma, na pros8esei 'h na afairesei petroules, kordeles ktl analoga me to ti protima. Fysika, ayto exei kapoio kostos sthn timh twn nyfikwn. Egw rwthsa times gia 2-3 nyfika pou me endieferan gia agora kai kymainontan apo 3800E kai panw gia ta sygkekrimena sxedia.

Elpizw na sas voh8hsa kapws. An 8elete kapoia epipleon dieykrinish grapste mou 3ana.

Εικόνα

Εικόνα

για ενοικιαση ειδεσ?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 29, 2008 8:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Elena_Stavros

Tonia geia sou,

gia enoikiash den rwthsa, oute koita3a leptomerws ta antistoixa nyfika. Perasa omws apo thn ai8ousa me ta nyfika pou exoun gia enoikiash (einai ola kremasmena kata mhkos twn toixwn) kai einai arketa, opote prepei na yparxei ikanopoihtikh poikilia.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 03, 2008 9:14 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
KYRIAKH_

Κορίτσια γειά σας και από μένα!!!Η ώρα η καλή σε όλες!!!Εγώ παντρεύομαι 30 Αυγούστου!
Λοιπόν εδώ στο Ηράκλειο που είμαι ο οίκος νυφικών από τον οποίο διάλεξα το νυφικό μου είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος του Ασλάνη και του Τσέλιου!
Το νυφικό που διάλεξα είναι του Ασλάνη...Το μπούστο είναι πολύ πλούσιο με πετρούλες και κάνει κάτι σαν ζώνη στη μέση λεπτένωντας την μέση μου!Η φούστα είναι πιο απλή (μιας και το μπούστο είναι πολύ φορτωμένο) σε ταφτά κάνει κάτι σαν σούρες και έχει που και που διακριτικά πετραδάκια...χωρίς ουρά...το ενοικίασα λοιπόν στην τιμή των 1300 Ευρώ...και να σημειώσω ότι είναι από την φετινή collection...!!!Τώρα πάνω Αθήνα δεν γνωρίζω τιμές αλλά όντως τα καλύτερα που έχω δει είναι του Ασλάνη!!!

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 8 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: angniki, Bing [Bot], Efik18, ermina99, Exabot [Bot], felicia87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Guava, kalokairaki, kasia, menia28, minoudi, nena13, pinelopi1984, Stefaki, stylploy, zizi

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24