myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Οκτ 02, 2014 12:48 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 13 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ Η' ΑΘΗΝΑ?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 25, 2006 2:23 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
vasoulka

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! :D ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΛΙΤΗ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ..Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 3Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΑ, ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ, ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Ή ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ? ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ "ΒΗΜΑ" ΑΠΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ....
ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ-ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ: ΤΗ "ΜΑΙΡΗ" ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟ...ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΣΕΙΣ?

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ...

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 25, 2006 3:33 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
BP

Καλησπέρα .. δεν ξέρω να σου πω και πολλά για πάτρα αλλά έχω να σου πω ότι όσο πιο κοντά τόσο πιο καλά. Ξεκίνα από την αγορά της πάτρας και αν δεις και απογοητεύεσε πολύ τότε πήγαινε και αθήνα.. Θα είναι δυσκολότερο για αθήνα γιατί θα χρειαστούν πολλά πέρα δώθε. Μια φίλη μου που θα παντρευτεί πάτρα υποστηρίζει επίσης ότι στην πάτρα η τιμές είναι καλύτερες από αθήνα από ότι έχει ακούσει από φίλες της που παντρεύτηκαν.Η φίλη μου δεν έχει αρχίσει τις ετοιμασίες ακόμη, όταν τις αρχίσει θα την ρωτήσω και θα σου πω. καλή τύχη και καλώς ήρθες :)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 25, 2006 6:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
red

Εσύ μένεις Ναύπακτο, Πάτρα ή Αθήνα; Αυτό είναι πολύ βασικό!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 25, 2006 7:13 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
witless

Εγώ ζω σε μια μικρή πόλη όπου και παντρεύτηκα, και έκανα όλες τις ετοιμασίες εδώ. Είχα πάντα στο νου μου ότι αν δεν έβρισκα αυτό που ήθελα θα πήγαινα Αθήνα (μια ώρα υπόθεση) αλλά δεν χρειάστηκε, μπόρεσα και βρήκα τα πάντα εδώ και σε τιμές πολύ καλές - έτσι μου είπαν παιδιά από εδώ που κάναμε τη σύγκριση! Θα έλεγα κι εγώ, για να αποφύγεις περιττά πήγαιν-έλα, ξεκίνα από το μέρος που μένεις και αν δεν είσαι ευχαριστημένη κοιτάς και αλλού!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 25, 2006 7:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
vasoulka

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΕΝΩ ΝΑΥΠΑΚΤΟ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΟΛΕΥΕΙ Η ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΒΡΩ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!!
ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΩΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ.. (ΠΙΣΤΕΥΩ!!) ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΙΘΟΥΣΑ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ,ΜΟΥΣΙΚΗ... ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 26, 2006 8:02 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
etyrod

vasoulkaaa γεια!!!!!! Η ώρα η καλή!!!

Μολίς βρήκες τον άνθρωπό σου!!! :lol: :lol:

Εγω ειμαι από Πάτρα, μένω εδω και ο γάμος μου θα γίνει στην Πάτρα! Ότι θελεις μπορω να σε βοηθησω γιατι εχω κάνει ερευνα αγορας και μπορώ να σου πώ τα πάντα!!!! Αν θελεις στείλε μου pm ή ρώτα με εδω ότι θέλεις!!!!
Περιμένω.... :)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 26, 2006 8:05 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
etyrod

[quote="vasoulka"]ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΕΝΩ ΝΑΥΠΑΚΤΟ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΟΛΕΥΕΙ Η ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΒΡΩ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!! [quote]

Για τιμές σιγουρα θα βρέις καλυτερες εδω στην Πάτρα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 26, 2006 10:39 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
nadia2909

H ώρα η καλή! Εγώ θα έλεγα σίγουρα όλα όσο πιο κοντά στο σπίτι σου γίνεται! Θα έχεις πολύ τρέξιμο έτσι κι αλλιώς για να χρειάζεται να ανεβαίνεις στην Αθήνα για πρόβες. Και σίγουρα απέφυγε ο,τιδήποτε έχει μεταφορά εξοπλισμού και προσωπικού από Αθήνα, θα πληρώσεις χωρίς λόγο πολλά περισσότερα. Είμαι σίγουρη ότι η Πάτρα θα έχει πάρα πολλά πράγματα να διαλέξεις και η etyrod θα σου τα πει όλα!! Επίσης, επειδή και εμείς στην Αθήνα, μη νομίζεις, ιδέες από Internet και περιοδικά παίρνουμε, δεν χάνεις τίποτα να βρεις 2-3 ανθρώπους στην Πάτρα που μπορούν να σου φτιάξουν αυτά που θες. Οπότε ψηφίζω Πάτρα δαγκωτό!!! καλή προετοιμασία (και ψυχραιμία!)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 30, 2006 1:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
Tinsie

Κι εγώ ψηφίζω Πάτρα. Οι τιμές και η εξυπηρέτηση θα είναι καλύτερες, άσε που θα έχεις πολύ λιγότερο τρέξιμο και βαβούρα. Τώρα με τη νέα γέφυρα είναι πολύ εύκολο να πεταχτείς από τη Ναύπακτο, μην το σκέφτεσαι καν! :)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 07, 2006 9:04 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Pelly

Καλωσόρισες vasoulka στο site και η ώρα η καλή!

Φαίνεται πως βρήκες και δεύτερο κατάλληλο άνθρωπο καθώς όπως και η Εύη έτσι κι εγώ είμαι από Πάτρα. Ο γάμος μου έγινε πριν από ένα περίπου χρόνο στην Πάτρα (18 Ιουνίου) κι έχω κάνει κι εγώ έρευνα αγοράς. Αυτό που έχω να σου πώ είναι ότι αυτά ακριβώς που θα δείς στην Αθήνα μπορείς να τα βρείς και στην Πάτρα και σε μερικές περιπτώσεις και σε καλύτερες μάλιστα τιμές. Π.χ όλες οι εταιρίες προσκλητηρίων υπάρχουν και στην Πάτρα, το ίδιο και όλοι οι μεγάλοι οίκοι νυφικών κλπ κλπ. Εγώ παρόλο που μένω Αθήνα δεν πήρα σχεδόν τίποτα από εδώ. Ή μάλλον πήρα τα προσκλητήρια (Καβαλιέρος - τα οποία τα είχα βρεί και στην Πάτρα αλλά λίγο πιο φθηνά ήταν στην Αθήνα) και τα πουγκάκια για το ρύζι. Νομίζω πως δεν αξίζει τον κόπο η απόσταση Ναύπακτος - Αθήνα γιατί και κάτι να βρείς λίγο πιο φθηνό (δε θα είναι τεράστια διαφορά) θα έχεις ξοδέψει πολύ περισσότερα στο πήγαινε - έλα.
Και για τη Mairy που λες έχει όντως πάρα πολύ ωραία νυφικά. Κι εγώ από εκεί το πήρα. Για τον Καραγεωργο δεν ξέρω γιατί δεν είχα πάει. Α και κάτι άλλο.....όταν έψαχνα μπομπονιέρες είχα δεί κάποιες στη Mairy αλλά δεν είχα ξετρελαθεί κιόλας. Άρχισα να ψάχνω και Αθήνα παράλληλα. Μια μέρα ο δρόμος με έβγαλε στο Κολωνάκι και είπα δεν ανεβαίνω στην Οptassia να ρίξω μια ματιά. Είχε λοιπόν ακριβώς τις ΙΔΙΕΣ μπομπονιέρες με τη Mairy :shock: Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο τις πη΄ρα από Πάτρα αλλά όχι από τη Mairy.
Η επιλογή είναι δική σου. Ό,τι χρειαστείς εμείς είμαστε εδώ. Η ώρα η καλή και πάλι! :)

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Φεβ 05, 2007 3:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

pelly mipos gnorizeis an times stous oikous nyfikon tis athinas einai idies me ekeinous tis patra i diaferoun ? elega na pao ston pronovia stin athina na pao kai stin patra (o mellon syzigos einai apo patra) gia na sygkrino an exoun idies times

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 06, 2007 10:19 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
etyrod

eliana_1976 έγραψε:
elega na pao ston pronovia stin athina na pao kai stin patra (o mellon syzigos einai apo patra) gia na sygkrino an exoun idies times

δεν ξέρω να σου πω για τιμες. Εκεινο που ξερω ειναι οτι στην Πάτρα δεν ειναι καθολου εξυπηρετικές οι πωλήτριες, Ειχα πάει να κοιτάξω για στεφανα και παπουτσια.....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 06, 2007 10:45 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

ki ego den exo akousei genikotera kala logia gai tin patra apo thema timon + exypiretisi

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 13 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: alat, Bing [Bot], elina1985, felicia87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, kalokairaki, MSN [Bot], pharmacy, renia123, Xrisaniou, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24