myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Απρ 24, 2014 12:22 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 687 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 46  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Εντυπώσεις από επαγγελματίες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 12:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
bitsa

bitsa έγραψε:
καλησπερα κι απο μενα! ηρθε λοιπον κ η δικη μου ωρα να ευχαριστησω τους επαγγελματιες που συνεργαστηκα στον γαμο μου!!!!

1. ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ

alfawed . ο γνωστος σε ολες μας κυριουλης στο νεο κοσμο... γλυτωσα καπου 400 ευρω απο το πιο οικονομικο τυπογραφειο που ειχα βρει!του πηγα το σχεδιο κ μου το εφτιαξε οπως το ζητησα!! πολυ καλος ανθρωπος.. κ.Θωμα σας ευχαριστω!!!!!

2. ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ

Καραβερβερης!! τις ειχα ερωτευτει ευτυχως μπορεσα κ τις απεκτησα.πανεμορφες πραγματικα, αχ αυτα το ιριδιζον μωβ!! crazy-star .... ολοι ενθουσιαστηκαν κ με το τυπομενο κουφετο "παναγιωτης - μαρια , 27-08-2011 " που ειχα βαλει μεσα

3. ΝΥΦΙΚΟ

οικος νυφικων Δημητριος .. μοντελο gr180 με τροποποιησεις...του αλλαξαμε δλδ τα φωτα, απο στραπλες σε εξωπλατο με μια πλατη κοσμημα...!! κα Σοφια και κα Ζωη σας ευχαριστω που δημιουσγησατε ενα απιστευτο ,περα καθε προσσδοκιας ομορφο νυφικο ,ευχαριστω που με αντεξατε!! :lol: :lol:
Γαμπριατικο κουστουμι : Prince oliver

4. ΠΕΠΛΟ

Καραβερβερης! ονομαζεται καταρρακτης κ ομολογω να πω οτι εκλεψε τις εντυπωσεις! ενα ονειρο εγινε πραγματικοτητα με αυτο το πεπλο- θα εσκαγα !! icon_e_biggrin icon_e_biggrin

5. ΒΕΡΕΣ

Σεφερος -αργυρουπολη. αργυροχρυσοχοειο με τιμες χονδρικης.

6. ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ

s* shoes η αλλιως ο Θωμας στου ψυρρη... απιστευτος. ονειρεμενα τα μωβ παπουτσακια μου κ πολυ πιο βολικα απο οτι περιμενα τα φορεσα για πολλες ωρες!!!!! και ταχυτατος στην εξυπηρετηση, γιατι αν περιμενα απο τον κ. στο π. φαληρο ξυπολητη θα πηγαινα .

7. ΣΤΕΦΑΝΑ

Οra d'arte. εφτασα στην αποθηκη στο αιγαλεω και τα πηρα 100 ευρω πιο κατω απο οτι τα πουλαγανε οι οικοι νυφικων

8. ΚΑΡΑΦΑ-ΔΙΣΚΟΣ-ΠΟΤΗΡΙ

απο το στοκ του ζουλοβιτς στην ευαγγελιστριας.εξειρετικα οικονομικα κ ωραια πραγματα

9. ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ

απο την υπεροχη Λενα Σεπτεμβρη... εγραψε με το λιλα βιβλιαρακι της!

10. ΚΤΗΜΑ

κτημα βελλη.. μοναδικος χωροςκ ο κ. βελλης Επαγγελματιας!!! σου εξασφαλιζει την σωστη διεξαγωγη της δεξιωσης σου... ο Βασιλης ,ο συνοδος μου για το βραδυ του γαμου ,ηταν πολυ ευχαριστη εκπληξη! ο χωρος στολισμενος κ φωτισμενος ειναι μαγευτικος! ο DJ o Mιχαλης μου τα χαλασε λιγο γιατι δεν επαιξε τπτ απο τα τραγουδια που του ειχα ζητησει..κατα τ'αλλα εκανε φοβερο προγραμμα κ κρατησε μεχρι της 6 το πρωι τον κοσμο στην πιστα

11. CATERING

alfa catering.. μετατρεψανε την δεξιωση μου σε γεγονος που ακομα ολοι μιλανε γι αυτην . το φαγητο ανεπαναληπτο και γευστικα κ ποσοτικα. το στησιμο κ η παρουσιαση εδινε αλλο αερα..

12. ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ

Παντελης Μαρλαγκουτσος. ο τρελλαμενος με την τεχνη του φωτογραφoς :lol: :lol: :lol: το αγαπαει πολυ αυτο που κανει κ απο τα δειγματα που ειδα εκανε φοβερη δουλεια.

13. ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ

αχ αυτος ο στολισμος!!!! ερωτας μεγαλος!! τον μωβ-λιλα στολισμο μου τον οφειλω στον Αλεξη ,που με την πιο οικονομικη προσφορα απο ολες οσες ειχα ,μου εκανε εναν στολισμο με τιμες χονδρικης. ο ανθρωπος εχει απιστευτες ιδεες..ξεφευγει απο τα συνιθισμενα. ειμαι σιγουρη οτι θα ξανασυνεργαστουμε!

14. ΜΑΚΙΓΙΑΖ

Ολγα Ασλανιδη! και γ**** τα ατομα!! υπεροχη και σαν ανθρωπος κ στη δουλεια της... μου αρεσε πολυ το αποτελεσμα και στον αντρουλη μου επισης!!

και τελευταια κ πολυ σημαντικη....

15. ΜΑΛΛΙ

Ελενη εισαι θεα!! νομιζω οτι οι φωτογραφιες μιλανε απο μονες τους.με τοσο μακρυ μαλλι μου εκανες ενα χτενισμα που δεν με κουρασε καθολου κ τραβηξε ολα τα βλεμματα!!

ειμαι σιγουρη οτι με το catering, τον ανθοπωλη, τη μακιγιεζ κ την κομμωτρια θα ξανασυνεργαστουμε!!
σας ευχαριστω πολυυυυυυυ heartsmiley heartsmiley heartsmiley heartsmiley heartsmiley

καλησπερα και παλι μετα απο τοοοσο καιρο, αλλα επειδη οι επαγγελματιες μας εκ του αποτελεσματος κρινονται ,ηρθε η ωρα της κρισης και για τον φωτογραφο μου.
Θελω λοιπον να ευχαριστησω τον τρελλαμενο με την τεχνη του -οπως προειπα - φωτογραφο και φιλο μου πλεον - Μαρλαγκούτσο Παντελή!!!!!
η δουλεια που εκανε ξεπερασε καθε προσδοκια μου και τολμω να πω οτι ημουν απαιτητικος πελατης!
Το ψηφιακο μας αλμπουμ διακοσμει σαν πινακας τον χωρο πανω απο το τζακι μας..-τετοια δουλεια εκανε ο παντελης ωστε το αποτελεσμα να ειναι πολυ παραπανω απο ενα κοινο ψηφιακο αλμπουμ! τα χρωματα ,η ποιοτητα ..δεν εχω λογια!!! (ενα μικρο δειγμα εχω βαλει στο bb-αν και το Live εχει αλλη χαρη). εκεινο ομως που με κερδισε πιο πολυ απο ολα ειναι οτι το αλμπουμ το φτιαξαμε μαζι -πολυ σημαντικο για μενα που δεν ηθελα να αφησω τιποτα στην τυχη του!

Φιλε Παντελη ,μπαινεις κι εσυ στην λιστα των επαγγελματιων που σιγουρα θα ξανασυνεργαστω!!!!!!!!!!! heartsmiley heartsmiley heartsmiley

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από bitsa και Κυρ Σεπ 30, 2012 4:20 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 1:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2011
Wedding Angels 2011
Efie

Bitsaki με το καλό και στα βαφτίσια :) Εγω ανεφερα όλους τους επαγγελματίες τους οποίους συνεργαστήκαμε και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι εκτός από ένα :( Το ζαχαροπλαστείο Αμαρυλλίς 2 που φτιάξαμε τα γλυκακια μας για τη δεξίωση και ήταν τόοοοοοοσο νόστιμα που τα έτρωγαν όλοι 2-2. Eυχαριστούμε παιδιά για τη συνεργασία :)

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 2:51 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
JoannaM

lemonpie έγραψε:
Κορίτσια απ'οτι έμαθα εγώ μετά την εμπεριστατωμένη έρευνα πού έκανα σε παρά πολλούς χώρους είναι ότι κάποια catering προαγοράζουν σε χώρους δεξιώσεων ημερομηνίες από την προηγούμενη χρονιά.
Οπότε όποιο ζευγάρι ζητήσει κάποια ημερομηνία προαγορασμένη από κάποιο συγκεκριμένο catering είναι αναγκασμένο να έχει αυτό τo catering πού έχει προαγοράσει την ημερομηνία.
Το Κτήμα Γρέγου π.χ. κάνει έτσι αλλά και πολλοί άλλοι χώροι πού ρώτησα.

Το παραπάνω σημαίνει οτι το κτήμα σου επιβάλει το catering (ή τον οποιδήποτε άλλο συνεργάτη του) που του δίνει περισσότερη μίζα. Δηλαδή εσύ πληρώνεις π.χ €5,000 για το κτήμα και ο ιδιοκτήτης του θα πάρει παράλληλα και προμήθεια απο το catering. Άρα θα βγάλει πολύ παραπάνω απο τον γάμο σου και φυσικά το catering θα σε χρεώσει εξ αρχής παραπάνω για να βγάλει την προμηθεια που πρέπει να δώσει στο κτήμα.

Ελλάδα η χώρα των μεσαζόντων!!

Αυτός ήταν ένας απο τους λόγους που δεν κάναμε το τραπέζι σε κτήμα (αλλά σε ξενοδοχείο) και επιλέξαμε τα πάντα εμείς.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 3:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
axe

bitsa έγραψε:
bitsa έγραψε:
καλησπερα κι απο μενα! ηρθε λοιπον κ η δικη μου ωρα να ευχαριστησω τους επαγγελματιες που συνεργαστηκα στον γαμο μου!!!!

1. ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ

alfawed . ο γνωστος σε ολες μας κυριουλης στο νεο κοσμο... γλυτωσα καπου 400 ευρω απο το πιο οικονομικο τυπογραφειο που ειχα βρει!του πηγα το σχεδιο κ μου το εφτιαξε οπως το ζητησα!! πολυ καλος ανθρωπος.. κ.Θωμα σας ευχαριστω!!!!!

2. ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ

Καραβερβερης!! τις ειχα ερωτευτει ευτυχως μπορεσα κ τις απεκτησα.πανεμορφες πραγματικα, αχ αυτα το ιριδιζον μωβ!! crazy-star .... ολοι ενθουσιαστηκαν κ με το τυπομενο κουφετο "παναγιωτης - μαρια , 27-08-2011 " που ειχα βαλει μεσα

3. ΝΥΦΙΚΟ

οικος νυφικων Δημητριος .. μοντελο gr180 με τροποποιησεις...του αλλαξαμε δλδ τα φωτα, απο στραπλες σε εξωπλατο με μια πλατη κοσμημα...!! κα Σοφια και κα Ζωη σας ευχαριστω που δημιουσγησατε ενα απιστευτο ,περα καθε προσσδοκιας ομορφο νυφικο ,ευχαριστω που με αντεξατε!! :lol: :lol:

4. ΠΕΠΛΟ

Καραβερβερης! ονομαζεται καταρρακτης κ ομολογω να πω οτι εκλεψε τις εντυπωσεις! ενα ονειρο εγινε πραγματικοτητα με αυτο το πεπλο- θα εσκαγα !! icon_e_biggrin icon_e_biggrin

5. ΒΕΡΕΣ

6. ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ

s* shoes η αλλιως ο Θωμας στου ψυρρη... απιστευτος. ονειρεμενα τα μωβ παπουτσακια μου κ πολυ πιο βολικα απο οτι περιμενα τα φορεσα για πολλες ωρες!!!!! και ταχυτατος στην εξυπηρετηση, γιατι αν περιμενα απο τον κ. στο π. φαληρο ξυπολητη θα πηγαινα .

7. ΣΤΕΦΑΝΑ

Οra d'arte. εφτασα στην αποθηκη στο αιγαλεω και τα πηρα 100 ευρω πιο κατω απο οτι τα πουλαγανε οι οικοι νυφικων

8. ΚΑΡΑΦΑ-ΔΙΣΚΟΣ-ΠΟΤΗΡΙ

απο το στοκ του ζουλοβιτς στην ευαγγελιστριας.εξειρετικα οικονομικα κ ωραια πραγματα

9. ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ

10. ΚΤΗΜΑ

κτημα βελλη.. μοναδικος χωροςκ ο κ. βελλης Επαγγελματιας!!! σου εξασφαλιζει την σωστη διεξαγωγη της δεξιωσης σου... ο Βασιλης ,ο συνοδος μου για το βραδυ του γαμου ,ηταν πολυ ευχαριστη εκπληξη! ο χωρος στολισμενος κ φωτισμενος ειναι μαγευτικος! ο DJ o Mιχαλης μου τα χαλασε λιγο γιατι δεν επαιξε τπτ απο τα τραγουδια που του ειχα ζητησει..κατα τ'αλλα εκανε φοβερο προγραμμα κ κρατησε μεχρι της 6 το πρωι τον κοσμο στην πιστα

11. CATERING

alfa catering.. μετατρεψανε την δεξιωση μου σε γεγονος που ακομα ολοι μιλανε γι αυτην . το φαγητο ανεπαναληπτο και γευστικα κ ποσοτικα. το στησιμο κ η παρουσιαση εδινε αλλο αερα..

12. ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ

Παντελης Μαρλαγκουτσος. ο τρελλαμενος με την τεχνη του φωτογραφς :lol: :lol: :lol: το αγαπαει πολυ αυτο που κανει κ απο τα δειγματα που ειδα εκανε φοβερη δουλεια.

13. ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ

αχ αυτος ο στολισμος!!!! ερωτας μεγαλος!! τον μωβ-λιλα στολισμο μου τον οφειλω στον Αλεξη ,που με την πιο οικονομικη προσφορα απο ολες οσες ειχα ,μου εκανε εναν στολισμο με τιμες χονδρικης. ο ανθρωπος εχει απιστευτες ιδεες..ξεφευγει απο τα συνιθισμενα. ειμαι σιγουρη οτι θα ξανασυνεργαστουμε!

14. ΜΑΚΙΓΙΑΖ

Ολγα Ασλανιδη! και γ**** τα ατομα!! υπεροχη και σαν ανθρωπος κ στη δουλεια της... μου αρεσε πολυ το αποτελεσμα και στον αντρουλη μου επισης!!

15. ΜΑΛΛΙ

Ελενη εισαι θεα!! νομιζω οτι οι φωτογραφιες μιλανε απο μονες τους.με τοσο μακρυ μαλλι μου εκανες ενα χτενισμα που δεν με κουρασε καθολου κ τραβηξε ολα τα βλεμματα!!

ειμαι σιγουρη οτι με το catering, τον ανθοπωλη, τη μακιγιεζ κ την κομμωτρια θα ξανασυνεργαστουμε!!
σας ευχαριστω πολυυυυυυυ heartsmiley heartsmiley heartsmiley heartsmiley heartsmiley

καλησπερα και παλι μετα απο τοοοσο καιρο, αλλα επειδη οι επαγγελματιες μας εκ του αποτελεσματος κρινονται ,ηρθε η ωρα της κρισης και για τον φωτογραφο μου.
Θελω λοιπον να ευχαριστησω τον τρελλαμενο με την τεχνη του -οπως προειπα - φωτογραφο και φιλο μου πλεον - Παντελη Μαρλαγκουτσο!!!!!
η δουλεια που εκανε ξεπερασε καθε προσδοκια μου και τολμω να πω οτι ημουν απαιτητικος πελατης!
Το ψηφιακο μας αλμπουμ διακοσμει σαν πινακας τον χωρο πανω απο το τζακι μας..-τετοια δουλεια εκανε ο παντελης ωστε το αποτελεσμα να ειναι πολυ παραπανω απο ενα κοινο ψηφιακο αλμπουμ! τα χρωματα ,η ποιοτητα ..δεν εχω λογια!!! (ενα μικρο δειγμα εχω βαλει στο bb-αν και το Live εχει αλλη χαρη). εκεινο ομως που με κερδισε πιο πολυ απο ολα ειναι οτι το αλμπουμ το φτιαξαμε μαζι -πολυ σημαντικο για μενα που δεν ηθελα να αφησω τιποτα στην τυχη του!

Φιλε Παντελη ,μπαινεις κι εσυ στην λιστα των επαγγελματιων που σιγουρα θα ξανασυνεργαστω!!!!!!!!!!! heartsmiley heartsmiley heartsmiley

αχ εχω ξετρελαθει με τη δουλεια του Μαρλαγκουτσου,σε παρακαλω μπορεις να με ενημερωσεις σχετικα με τις τιμες του???????????σε ευχαριστω πολυ!!!!! heartsmiley (απο οτι καταλαβα σου αρεσει το μοβ)

Τελευταία επεξεργασία από axe και Πέμ Φεβ 16, 2012 3:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 3:24 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
axe

axe έγραψε:
bitsa έγραψε:
bitsa έγραψε:

1. ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ

2. ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ

3. ΝΥΦΙΚΟ

4. ΠΕΠΛΟ

5. ΒΕΡΕΣ

6. ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ

7. ΣΤΕΦΑΝΑ

8. ΚΑΡΑΦΑ-ΔΙΣΚΟΣ-ΠΟΤΗΡΙ

9. ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ

10. ΚΤΗΜΑ

11. CATERING

12. ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ

Παντελης Μαρλαγκουτσος. ο τρελλαμενος με την τεχνη του φωτογραφς :lol: :lol: :lol: το αγαπαει πολυ αυτο που κανει κ απο τα δειγματα που ειδα εκανε φοβερη δουλεια.

13. ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ

14. ΜΑΚΙΓΙΑΖ

15. ΜΑΛΛΙ

Θελω λοιπον να ευχαριστησω τον τρελλαμενο με την τεχνη του -οπως προειπα - φωτογραφο και φιλο μου πλεον - Παντελη Μαρλαγκουτσο!!!!!

αχ εχω ξετρελαθει με τη δουλεια του Μαρλαγκουτσου,σε παρακαλω μπορεις να με ενημερωσεις σχετικα με τις τιμες του???????????σε ευχαριστω πολυ!!!!! heartsmiley (απο οτι καταλαβα σου αρεσει το μοβ)

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 6:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
bitsa

οι τιμες του δεν διαφερουν απο οτι κυκλοφορει στην αγορα.. η δουλεια ομως θεωρω οτι διαφερει πολυ! ολα εξαρτωνται απο τι πακετο θες,μπορεις να ξεκινησεις απο χαμηλα κ να φτασεις πολυ ψηλα. εμεις ειδαμε καπου 7-8 φωτογραφους.ο μαρλαγκουτσος ηταν το πρωτο ραντεβου κ αφου παθαμε πλακα στις 3 ωρες που κατσαμε κ ειδαμε την δουλεια του ,εε μετα τα αλλα ραντεβου ηταν πολυ πιο κατωτερης ποιοτητας κ με τιμες που ζηταγανε πολλα κ δινανε λιγα.. ετσι καταληξαμε στον παντελη. αλλα παντα γουστα ειναι αυτα.αν σου αρεσει η δουλεια του τοτε αξιζει τον κοπο μια επισκεψη,θα εκπλαγεις ευχαριστα!

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 16, 2012 6:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
bitsa

Efie έγραψε:
Bitsaki με το καλό και στα βαφτίσια :) Εγω ανεφερα όλους τους επαγγελματίες τους οποίους συνεργαστήκαμε και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι εκτός από ένα :( Το ζαχαροπλαστείο Αμαρυλλίς 2 που φτιάξαμε τα γλυκακια μας για τη δεξίωση και ήταν τόοοοοοοσο νόστιμα που τα έτρωγαν όλοι 2-2. Eυχαριστούμε παιδιά για τη συνεργασία :)

εφακι μου γλυκο οτι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε για αυτους που συνεργαστηκαμε αψογα κ χρωσταμε το τελειο αποτελεσμα του γαμου μας ειναι να τους πουμε ενα ευχαριστω απο εδω. οποτε θεωρω καλα καναμε που εστω κ μετα απο καιρο τουσ θυμηθηκαμε κ αποδωσαμε τα ευσημα :D

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 17, 2012 12:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
axe

bitsa έγραψε:
οι τιμες του δεν διαφερουν απο οτι κυκλοφορει στην αγορα.. η δουλεια ομως θεωρω οτι διαφερει πολυ! ολα εξαρτωνται απο τι πακετο θες,μπορεις να ξεκινησεις απο χαμηλα κ να φτασεις πολυ ψηλα. εμεις ειδαμε καπου 7-8 φωτογραφους.ο μαρλαγκουτσος ηταν το πρωτο ραντεβου κ αφου παθαμε πλακα στις 3 ωρες που κατσαμε κ ειδαμε την δουλεια του ,εε μετα τα αλλα ραντεβου ηταν πολυ πιο κατωτερης ποιοτητας κ με τιμες που ζηταγανε πολλα κ δινανε λιγα.. ετσι καταληξαμε στον παντελη. αλλα παντα γουστα ειναι αυτα.αν σου αρεσει η δουλεια του τοτε αξιζει τον κοπο μια επισκεψη,θα εκπλαγεις ευχαριστα!

αν μπορεις μοu σ7ελνεις πμ να εχω μια ιδεα,ποσο περιποu χρεωνει???

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 17, 2012 11:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
axe

axe έγραψε:
bitsa έγραψε:

αν μπορεις μοu σ7ελνεις πμ να εχω μια ιδεα,ποσο περιποu χρεωνει???

σε εuχαρισ7ω παααρα πολu!!!! wave

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 18, 2012 2:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Morgana7

Μπορω να εχω κι εγω ενα πμ για τον φωτογραφο?

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 18, 2012 9:12 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
bitsa

Morgana7 έγραψε:
Μπορω να εχω κι εγω ενα πμ για τον φωτογραφο?

μολις σου εστειλα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 18, 2012 10:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
kostis_74

παιδια θελω,αν ξερει καμια σας,πληροφοριες για τον φωτογραφο στεφανο καραουλη.συνεργαστηκε καποια στο γαμο της η τον εχει επισκεφθει καμια σας? οποιαδηποτε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη και σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

ελπιζω να μην εκανα καμια γκαφα που ρωταω σ αυτο το θεμα!!!

Εικόνα

Οι μικρές μου δημιουργίες!

http://mathetogamo.blogspot.com

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 18, 2012 10:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2012
Wedding Angels 2012
toubanaki_s

κωσταινα παιδι μου παντρευτηκες!! ξεχασες και κανεις ακομα ερευνα απο συνηθεια; :lol:

ΕικόναMake a pregnancy ticker

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 18, 2012 10:41 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
kostis_74

χαχαχαχαχαχ ρεεεεεε δεν ειναι για μενα!!! αμεσως να με αποπαρεις εσυ:)

Εικόνα

Οι μικρές μου δημιουργίες!

http://mathetogamo.blogspot.com

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 18, 2012 10:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2012
Wedding Angels 2012
toubanaki_s

kostis_74 έγραψε:
χαχαχαχαχαχ ρεεεεεε δεν ειναι για μενα!!! αμεσως να με αποπαρεις εσυ:)

:lol: :lol:

heartsmiley heartsmiley

ΕικόναMake a pregnancy ticker

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 687 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 46  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: agvou, Bing [Bot], ele26, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, julia28, kasia, MSNbot Media, natasou, ntinaki14, psili, vasaki86, xarouli, zizi

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24