myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τετ Απρ 16, 2014 9:31 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 25 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 02, 2008 11:22 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
jasmin

gabi έγραψε:
Εγω συνεργαστηκα με ενα γραφειο που διαφημηζεται στον τελειο γαμο και δεν εχω κανενα παραπονο. Απλα πιστευα πως ετσι θα μπορουσα να διαχειριστω καλυτερα το ποσο που ειχα στην διαθεση μου και τελικα ειχα δικαιο.
Τους εδωσα τον προυπολογισμο μου και ααυτα και χαλασα πιστευω κατα την αποψη μου με τον καλυτερο τροπο. Δεν πληρωσα υπερογκα χρηματα για τις υπηρεσίες τους. Εδωσα ενα ποσο της ταξεως των 400 ευρω για να κλεισω το γραφειο και καποια απο αυτα μου αφαιρεθηκαν απο το πακέτο μου. Αν θελεις μπορω να σου στειλω τα στοιχεια τους.

ναι, αν δεν σου κάνει κόπο στείλτα μου. Θα δοκιμάσω στην αρχή λίγο μόνη μου και αν δω ότι δεν πιάνει, τότε θα δοκιμάσω άλλη κατεύθυνση!

Εικόνα

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΜΦΕΡ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 07, 2008 4:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
meny

Κορίτσια γεια σας!
Γενικά νομίζω ότι συμφέρει να πάει κάποιος σε μια εταιρεία που κανονίζει τα πάντα εκτός αν κάποιος έχει όρεξη να ρίξει πολλή προσωπική δουλειά, σε μπουμπουνιέρες -να τις φτιάξει μόνος του- στη διακόσμηση επίσης να κάνει προσωπική δουλειά, ή στα προσκλητήρια αν έχει γνώσεις γραφιστικής. Το ίδιο βέβαια ισχύει και για τα φαγητά. Αν όμως κάποιος δεν έχει ούτε τις γνώσεις ούτε το ταλέντο, ούτε τον χρόνο, νομίζω ότι το να κλείσει όλα αυτά συμφέρει περισσότερο να το κάνει μέσω μιας εταιρείας που τα αναλαμβάνει όλα και γι' αυτό θα κάνει καλύτερες τιμές παρά να παραγγείλει αλλού τις μπουμπουνιέρες, αλλού την τούρτα, αλλού την αίθουσα, αλλού τη μουσική κι αλλού το φαί. Από την άλλη μπορεί να επιλέξει κάποιος να οργανώσει κάτι πολύ λιτό ανάμεσα σε ελάχιστα άτομα. Επειδή όμως αυτό δεν τον πολυπροτιμάμε για μια τόσο ξεχωριστή μέρα, έχω συνειδητοποιήσει ότι πρέπει να "παίξει" εταιρεία διοργάνωσης. Κάνουν και δώρα όταν τους τα αναθέσεις όλα μαζί και μπορεί κάποια π.χ. διακόσμηση ή κάποια ποτά να σου έρθουν δωρεάν.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: gia ta exoda tou gamoy
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 21, 2009 6:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
victoria11

kopelia ta eksoda tou gamou kumainontai,,,tab perissotera xrhmata einai sto trapezi...o xwros kai analogws atomwn........to xamhlotero kostos gia trapezi ksekinaei apo 25 eyrw to atomo.....nufika ksekinoun apo 800 ena metrio kai anebainoun,,,prosklhthria apo 0,50 lepta to pio aplo...mpoumpounieres apo 1,00....stolismos apo 700eyrw....fwtografoi apo 900 eyrw....beres oi aples apo 300 eyrw.........ypologise dwro koumparas...papoutsia...kommwthrio...makigiaz.....kosmhma........koustoumi gamprou.......

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 21, 2009 6:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
victoria11

kopelia ta eksoda tou gamou kumainontai,,,tab perissotera xrhmata einai sto trapezi...o xwros kai analogws atomwn........to xamhlotero kostos gia trapezi ksekinaei apo 25 eyrw to atomo.....nufika ksekinoun apo 800 ena metrio kai anebainoun,,,prosklhthria apo 0,50 lepta to pio aplo...mpoumpounieres apo 1,00....stolismos apo 700eyrw....fwtografoi apo 900 eyrw....beres oi aples apo 300 eyrw.........ypologise dwro koumparas...papoutsia...kommwthrio...makigiaz.....kosmhma........koustoumi gamprou.......

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 21, 2009 6:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
victoria11

kopelia ta eksoda tou gamou kumainontai,,,tab perissotera xrhmata einai sto trapezi...o xwros kai analogws atomwn........to xamhlotero kostos gia trapezi ksekinaei apo 25 eyrw to atomo...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 22, 2009 12:38 am 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
asimina

ναι εχει δικιο η προλαλησασα..ομως μπορεις να κοψεις απο τα προσκλητηρια και τις μπομπος..σε αυτα δεν χρειαζονται υπερβολες...
επισης καλη περιπτωση ειναι να πετυχεις τις εκπτωσεις οπου παιρνεις υπεροχα γαμπριατικα στη μιση τιμη και παπουτσια φυσικα!!!εγω ετσι γλιτωσα πανω απο 600 ευρω!!καλα δεν σου λεω για προσκλητηρια και μπομπο που στην αγορα ειχαν με 3 και 4 ευρω αντιστοιχα και εμενα μου πηγαν 1 ευρω και 0,90 αντιστοιχα!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 22, 2009 3:02 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Haroulita

Κοριτσάκια όταν πρωτοέστειλα αυτό το μήνυμα ήμουν τελείως άσχετη με το όλο θέμα και δεν είχα αρχίσει να ψάχνω.Φυσικά με άγχωνε και το οικονομικό της υπόθεσης...τελικά όμως μετά από τόσους μήνες και με σωστή έρευνα αγοράς κατόρθωσα να κλείσω πολλά πράγματα σε πολύ καλές τιμές.Κορίτσια πραγματικά θέλει πολυυυυυυυ ψάξιμο...Υπάρχουν τεράστιες αποκλίσεις στις τιμές.Μας εκμεταλλέυονται πραγματικά αλλά τους ''βοηθάει'' και το γεγονός ότι είμαστε πολλές φορές ματαιόδοξες και φιλάρεσκες..Θέλει προσοχή κορίτσια.Δεν χρειάζεται έπαρση.Ηρεμία και να κοιτάμε και το συμφέρον της τσεπούλας μας..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 22, 2009 3:03 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Haroulita

Κοριτσάκια όταν πρωτοέστειλα αυτό το μήνυμα ήμουν τελείως άσχετη με το όλο θέμα και δεν είχα αρχίσει να ψάχνω.Φυσικά με άγχωνε και το οικονομικό της υπόθεσης...τελικά όμως μετά από τόσους μήνες και με σωστή έρευνα αγοράς κατόρθωσα να κλείσω πολλά πράγματα σε πολύ καλές τιμές.Κορίτσια πραγματικά θέλει πολυυυυυυυ ψάξιμο...Υπάρχουν τεράστιες αποκλίσεις στις τιμές.Μας εκμεταλλέυονται πραγματικά αλλά τους ''βοηθάει'' και το γεγονός ότι είμαστε πολλές φορές ματαιόδοξες και φιλάρεσκες..Θέλει προσοχή κορίτσια.Δεν χρειάζεται έπαρση.Ηρεμία και να κοιτάμε και το συμφέρον της τσεπούλας μας..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 22, 2009 1:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
asimina

Haroulita έγραψε:

εχεις παααρα πολυ δικιο σε αυτο που λες!!!μιας πιανει μια μεγαλομανια ωρες ωρες......και εκει τσουπ χτυπανε τα <αχορταγα κορακια>!!
καλε σαν λιγο απο φωσκωλο δεν ακουστηκα??? :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 26, 2009 11:53 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
JOANNITA

Κορίτσια καλημέρα και από μένα....
Τα έξοδα είναι πάρα πολλά και θέλει πραγματικά πολύ τρέξιμο....
Μήπως ξέρει κάποια από σας που θα βρούμε οικονομικές μπομπονιέρες ;;;; Έχω φάει τον τόπο.....
Με βολεύει οτιδήποτε στην Αθήνα ....
Αν κάποια ξέρει ας μου στείλει pm

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 25 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: angie14, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, karmen197, linakiss, maria_p, Mary30300, MSNbot Media, Nadine74, natasaliako, renaki23, xarouli

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24