myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Σεπ 18, 2014 6:00 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 8 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Kτήμα Nefeles...?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 14, 2008 10:38 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
marias

Kalispera se oles sas!

H wra h kali stis mellonymfes kai "vion anthosparton" stis neonymfes...!!

Tha mporouse isws kamia na mou dwsei plirofories gia to Ktima Nefeles (Koropi)?

Pantreuomai ton Iounio '09 kai skeftomai na kleisw ekei alla distazw...
Exoun diko tous catering pou to dokimasame kai meiname euxaristimenoi.

Tha ektimousa opoiadipote pliroforia exete apo diki sas empeiria sxetika me ton xwro, thn organwsi genikotera...

Exw arxisei kai kourazomai me auth thn ereuna... auto to poihmataki pou akous apo olous einai kapws ekneuristiko. Anaferoun tis times les kai milane gia fystikia kai oxi gia xrimata...

Genikotera, an exete kapoies protaseis gia anoixtous xwrous dexiwshs (budget gyrw sta 50-55€ max. gia 250 - 280 atoma) sta V. Proasteia h NA Proasteia (Mesogeia) tha htan megali 8oitheia..!

Euxaristw!
Marias

Τελευταία επεξεργασία από elsir και Σάβ Σεπ 18, 2010 8:39 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αλλαγή τίτλου από greeklish σε ελληνικούς πεζούς

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 15, 2008 8:39 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
MMAIRH

MARIA MOY H ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ2009 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΧΩΡΟ ΔΕΞΙΩΣΗΣ.ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΛΙΑΡΟΥ (**€) .ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΑΖΑΛΕΙΑ (**€) ΚΑΙ ΤΟ ΑQUADOME ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ .ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ POOL CLUB (**€).
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

Τελευταία επεξεργασία από b3 και Δευτ Σεπ 27, 2010 4:46 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Διαγραφή τιμών

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 15, 2008 1:41 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
marias

Mairi mou se euxaristw gia tis plirofories.

H wra h kalh kai oti kalytero kai se sena!!!

To ktima Liarou ti leei apo konta? Den exw paei alla sto site tous deixnei poly kalo.

An theleis steile mou pm me leptomereies (paroxes, service, catering, pws sou fanikan oi ypeufthinoi klp).

Euxaristw,
Maria

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ktima Nefeles
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 28, 2008 8:44 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
maya18

Maria mou kalhspera!
gia thn voh8eia pou zhthses sxetika me kthma, exw kleisei sto nefeles gia ton ioulio tou 09.exw tis teleioteres entypwseis gia to nefeles,eixa paei kai ws kalesmenh mias filhs mou pou pantreythke ekei kai ta eidame live ola..h kalyterh eikona kai apodeixh pou tha mporousa na eixa prokeimenou na epileksw to teleio gia ton gamo mas!eixa akousei ta kalytera kai apo allous vevaia.loipon,einai mageytika kai oneirika kai poly poly romantika(me katarraktes panemorfous,braxokhpous,fanarakia pantou ktlp`)swsta epishs organwmenos xwros,me omorfh diakosmhsh(dikh tous)kai me kataplhktiko buffet!einai xwros me idiaiterh leptomereia kai omorfia.prin kleisw gia ekei eixa paei stra perissotera kthmata prin kai to mono pou mou ekane to click htan to nefeles.apo times twra,einai logikes gia ayta pou prosferei(an kai sthn arxh nomizame oti tha htan panakriba me auta pou blepame kai akougame alla telika htan prosita arketa).remember.. oti plhrwneis,pairneis..kai den thelame na tsigouneytoume gia 4 h' 5 eyrw se kapoion fthnotero xwro kai na mas bgei ksyno meta..mia fora kanoume dexiwsh gia to gamo mas.loipon,eyxomai na se voh8hsa estw kai ligo.oti xreiasteis rwthse me!filakia!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ktima Nefeles...?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 06, 2010 9:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
roz1983

καλησπέρα!!!!!παντρεύομαι ιούνιο-ιούλιο του 2011 και είμαι σε δίλημμα....κτήμα νεφέλες ή κτήμα προμπονά?
το νεφέλες το είδαμε πρώτο και έχουμε ενθουσιαστεί...και το προμπονά είναι ωραίο και μας δίνει καλύτερη τιμή....κάθε πληροφορία δεκτή!!!!!
Ευχαριστώ!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ktima Nefeles...?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 07, 2010 8:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
blond bride

Είχα πάει να δω το ΝΕΦΕΛΕΣ, μου άρεσε σαν χώρος, αρκετά όμορφος περιποιημένος, ωστόσο με τρόμαξε το γεγονός ότι στην προσφορά έγραφε παροχή γεννήτριας, παροχή ηλεκτρολόγου δηλ σαν να είχαν θέμα με την τάση του ρεύματος, και επειδή δουλεύω κοντά στην περιοχή και ξέρω ότι η τάση του ρεύματος είναι ένα θεματάκι εκεί.
Επίσης με αποθάρρυνε το γκαζόν καθώς ήταν τελείως ακατάλληλο για τακούνια (γούστα είναι αυτά!!). Η πλάκα είναι ότι φεύγοντας μου σφήνωσε μια πέτρα ανάμεσα στο τακούνι και την σόλα :shock: ΄Πάντως αν δεν έβρισκα καλύτερη τιμή αλλού μπορεί να το σκεφτόμουν για το ΝΕΦΕΛΕΣ γιατί είχε μεγάλο συν την πολύ γλυκιά ιδιοκτήτρια. Γνώμη μου είναι αν δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή να διαλέξεις αυτό που σου κάνει καλύτερη εντύπωση οπτικά και έχει τις καλύτερες παροχές. Είναι αμαρτία για 1,2 ευρώ επιλέξεις κάτι που σου αρέσει λιγότερο
Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ktima Nefeles μαλλον 8α κλεισουμε
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 18, 2010 1:27 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
georgia_kanell

Καλησπερα σε ολους κ ολες!εμεις επειτα απο μπολικο ψαξιμο αποφασιζουμε, την εβδομαδα αυτη μαλλον, για να κλεισουμε στο κτημα Νεφελες.Λοιπον,το τεσταραμε αρκετες φορες και ενθουσιαστηκαμε απ την 1η φορα κιολας,ειμασταν και καλεσμενοι σε δεξιωση κολλητης μου στο Νεφελες και το ειδαμε ετσι και σε πληρη λειτουργια εως πρωιας..χεχε. θα σας πω απλα οτι ειναι τελειο!παραμυθενιο με τους καταρρακτες, τις ελιτσες, τους βραχοκηπους,τα φαναρακια,την πισινα,η ολη διακοσμηση δικη τους κτλπ .και το φαγητο ηταν νοστιμοτατο και πολυ ωραια (αριστοκρατικη) παρουσιαση στους μπουφεδες,πολυ προσεγμενη και ιδιαιτερη θα ελεγα. Η κοπελα που μας εχει δειξει το χωρο οσες φορες πηγαμε (αφηστε που μας ειδε και στη δεξιωση..χιχι) ειναι ευγενεστατη και νοιωσαμε εμπιστοσυνη.Τωρα για το γκαζον που ειπε μια κοπελα πριν,χμμ..δεν μου φανηκε προβλημα για το τακουνι μου,ηταν οκ μια χαρα,περπατουσα κανονικα.επισης και η τιμη που μας εδωσε ειναι πολυ καλη σε συγκριση με τιμες αλλων κτηματων και τι παρειχαν.δεν θα το τσιγκουνευτουμε για 1 η 2 η3 ευρω αφου πραγματικα αξιζει.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Kτήμα Nefeles...?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 27, 2010 4:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Moderator
Moderator
b3

Το παρόν τόπικ κλειδώνει .... γιατί πολύ απλά δεν ξέρω τι να πρωτο-διορθώσω και σε ποιον να πρωτο-κάνω παρατήρηση!

georgia_kanell έχεις και αναφορά... φαντάσου πόσο διαφημιστικό μοιάζει το ποστ σου!

maya18 επίσης... γράφτηκες τον Σεπτέμβριο του 2008, έγραψες δυο ποστ για το Νεφέλες με λατινικούς χαρακτήρες και μετά σε χάσαμε!

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 8 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24