myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τετ Ιούλ 23, 2014 8:26 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 172 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 19, 2009 8:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
iliobasilemma

Λοιπόν κορίτσια μου μιας και παντρευτηκα θα σας πω τι έπαθα στην συγκεκριμενη αιθουσα!Το ατομικο πιατο που ειχα οι σερβιτοροι σε αλλους το κάναν ατομικο και σε αλλους ανα 3,5 ατομα..Την τουρτα την βγάλαν οταν το 50% του κόσμου είχε φυγει..Ειχαμε κανει συμφωνια για τα λουλουδια και στον τέλος την ακυρωσε και σεν ειχε σαμπανιες..Αν θα συνιστουσα τον συγκεκριμενα σε καμια άλλη κοπέλα???
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..
Γιαυτο προσοχή! Πρέπει να βάλεις κάποιον πάνω απο το κεφάλι τους δεν γινεται αλλιως,,

Εικόνα

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 20, 2009 8:31 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Dessy

Εγώ πάλι δεν είχα κανέναν πάνω απο το κεφάλι τους και όλα πήγαν καλά! :D

Δεν σας έχω γράψει περιγραφή του γάμου γιατί απλά ήθελα να κάνω κανονικό φωτορεπορταζ και τελικά δεν έκανα τίποτα :oops:

Anyway...
Δεν μου παραπονεθηκε κανένας για το φαγητό (μόνο μια μικρή καθυστέρηση σε ένα μόνο τραπέζι)
Ούτε ιδρωμένα τυριά ούτε τίποτα :P
Και η τουρτα στην ώρα της , όλα μια χαρά

Τα μόνα αρνητικά που έχω να πω είναι ότι δεν υπήρχε κάποιος στα ποτά υποδοχής οπότε ο κόσμος δεν κατάλαβε ότι μπορούσε να πάρει και το θέμα του πάρκινγκ.
Ενώ όταν είχαμε πάει για το δοκιμαστικό γεύμα δουλεύαν όλα τα πάρκινγκ, την μέρα του γάμου (δεν θυμάμαι γιατί ακριβώς) τους έστελναν αλλού.

Για κάποιον που δεν είναι του στυλ "Αίθουσας Δεξιώσεων" και που θέλει κάτι οικονομικό και απλό, θα το σύστηνα !!!!
:D
ΥΓ:δεν είναι η ίδια αίθουσα με την Iliobasilemma, απλά της ίδιας οικογενείας :wink:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 30, 2009 12:18 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
pokahontas

iliobasilemma έγραψε:
Λοιπόν κορίτσια μου μιας και παντρευτηκα θα σας πω τι έπαθα στην συγκεκριμενη αιθουσα!Το ατομικο πιατο που ειχα οι σερβιτοροι σε αλλους το κάναν ατομικο και σε αλλους ανα 3,5 ατομα..Την τουρτα την βγάλαν οταν το 50% του κόσμου είχε φυγει..Ειχαμε κανει συμφωνια για τα λουλουδια και στον τέλος την ακυρωσε και σεν ειχε σαμπανιες..Αν θα συνιστουσα τον συγκεκριμενα σε καμια άλλη κοπέλα???
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..
Γιαυτο προσοχή! Πρέπει να βάλεις κάποιον πάνω απο το κεφάλι τους δεν γινεται αλλιως,,

:( :( Κορίτσια καλησπέρα!!!Αααααχχ iliobasilemma!!! με τρομάζεις ,με απογοητεύεις και με στεναχωρείς..δυστυχώς ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος και ενώ έχω κάνει μια μικρή έρευνα στη λεωφόρο Πάρνηθος στηρίζομαι πάρα πολύ σε όσα διαβάζω στο φορουμ για να μπορέσω να βγάλω κάποιο συμπέρασμα..εμείς καλώς ή κακώς έχουμε χαμηλό budget και ενώ από άποψη χώρου και παροχών ''ερωτεύθηκα'' την Πελοπόνησσος,από οικονομική άποψη μόνο το catering Ελληνικόν(αίθουσα Μέγαρον),ο Καβαλάρης (αίθουσα Villa) και μια αίθουσα στους Αγίους (η #####) μπορεί να με καλύψει...Στο Ελληνικόν πήγα σε γάμο το περασμένο Σάββατο για δοκιμαστικό και ενώ το σερβις ήταν πολύ καλό το φαγητό μου φάνηκε πολύ μέτριο και όλα ήταν χλιαρά αν όχι παγωμένα...στον καβαλάρη πήγα πριν απο λίγο και όντως μας έκανε μια καλή τιμή όχι με ιδαίτερα μεγάλη απόκλιση από το Ελληνικόν αλλά ακόμη δεν έχω πάει σε γάμο για να δοκιμάσουμε το φαγητό και να παρατηρήσω το σερβις...το θέμα με τα λουλούδια το συζητήσαμε(ευτυχώς είχα πάει προετοιμασμένη από όσα διαβάζω) και μας είπε ότι πρέπει να δώσουμε 300ευρώ για να μην έχουμε λουλουδού στο γάμο μας και ότι όλα θα είναι μια χαρα...κορίτσια H E L P ! ! ! ...περιμένω με αγωνία τις απόψεις σας και τα σχόλια σας και φυσικά αν έχετε εναλλακτικές λύσεις γιατί πραγματικά το θέμα αυτό είναι μεγάλος πονοκέφαλος !!!!

:roll: :roll: :roll:

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 30, 2009 8:25 am 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
asimina

χμμ κοιτα για τις αιθουσες του συγκεκριμενου εχουν ακουστει πολλα προσωπικα εχω παει 3 φορες σε τραπεζια γαμου σε αυτον...
2 φορες στο wedding palace και μια στην αιθουσα πετρινο <αν θυμαμαι καλα...> και τις 2 φορες ολα ηταν μια χαρα τα φαγητα <και στους 3 γαμους ειχαν μπριζολα ως κυριως με πατατες και ρυζι> επισης δεν παρατηρησα κανενα προβλημα στο σερβις η αληθεια ειναι οτι το θεαμα με τα λουλουδι ακαι τα καλαθια εμενα δεν μου αρεσε μουθυμισε μπουζουκια αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη....
για την πελοποννησος εχω ακουσει τα καλυτερα και την ηθελα και εγω για το γαμο μου αλλα δεν ειχε κενη ημερα......
για το ελληνικον δεν ειμαι και τοσο σιγουρη...μου ειχαν δωσει την καλυτερη οικονομικη προσφορα απο ολους αλλα δεν μου αρεσαν καθολου οι αιθουσες <μου ειχαν δειξει το μεγαρο και αλλη μια παμπαλαιη> επισης σε γαμο ξαδερφης του τεο μου πριν 2 χρονια τα φαγητα ηταν ψιλοκρυα΄η τουρτα που τους εφεραν να κοψουν ηταν πλαστικη <και φαινοταν πολυχρονισμενη γιατι ειχε κιτρινισει> και την τουρτα την εδιναν σε πλαστικα πιατακια στην εξοδο!!!!μην σε παρω και στο λαιμο μου ομως....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 30, 2009 3:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
vaia!

Καλησπέρα κορίτσια!
Έμεις κάναμε πέρυσι τον Αύγουστο το γλέντι του γάμου μας σε μια από τις αίθουσες του Καβαλάρη (στο Βυζαντινό συγκεκριμένα). Σαν χώρος ήταν ό,τι καλύτερο είχαμε δει (από αίθουσες), και αυτό μας το έλεγαν και οι καλεσμένοι μας μετά το γάμο. Από εκεί και πέρα το φαγητό ήταν όντως μέτριο (μπριζόλα με διάφορα συνοδευτικά) και η τούρτα όντως άρχισε να σερβίρεται όταν άρχισε να φεύγει ο κόσμος. Όσον αφορά στη λουλουδού, κι εμάς μας είχαν ζητήσει 300 ευρώ για να μην έρθουν καθόλου αλλά επειδή δεν μας περίσσευαν δεν τα δώσαμε και τους είπαμε οι λουλουδούδες να μην περιφέρονται ανάμεσα στα τραπέζια αλλά να είναι σε μια άκρη της πίστας (όπως και συνέβη). Μόνο που είχαμε ενημερώσει τους πάντες να μην πετάξουν λουλούδια (γιατί θεωρούμε ότι είναι πολύ κιτς, αλλά και επικίνδυνο όταν θα αρχίσει να γλιστράει ο κόσμος). Βέβαια η λουλουδού πήρε πρωτοβουλία και πέταξε ένα πανέρι στην αρχή (προφανώς για να ξεκινήσει το τζέρτζελο) και με το που έγινε αυτό είπα στον πρώτο σερβιτόρο που βρήκα διαθέσιμο να πάει να τα μαζέψει. Και εκεί έληξε το θέμα.
Συμπέρασμα: Περάσαμε τέλεια εκείνο το βράδυ (κι ας μην ήταν το φαγητό ό,τι καλύτερο έχουμε φάει). Για εμάς (και τους περισσότερους καλεσμένους μας) το φαγητό δεν είναι πρώτη προτεραιότητα. Αν κάποιος βάζει το φαγητό ως πρώτη προτεραιότητα τότε οι αίθουσες του Καβαλλάρη δεν είναι και η καλύτερη επιλογή. Αλλά όσον αφορά στη σχέση ποιότητας-τιμής είναι όντως μια πολύ καλή επιλογή.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 08, 2009 11:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
enamorada

mini25 έγραψε:
Κορίτσια λυπάμαι πολύ που θα σας απογοητεύσω αλλά δεν σας έχω και τα καλύτερα νέα. Εγώ δούλευα στον Καβαλλάρη και συγκεκριμένα σε αυτούς που έχουν το Parnis pallas, το Αρχοντικό κ.ά. Είναι 2 αδέρφια που τα έχουν. Το χρυσό ελάφι , την πισίνα και τα υπόλοιπα τα έχει ένας ξάδερφος τους. Αυτό που έχω να σας πω είναι σε όποιο της οικογένειας Καβαλλάριδων και να πάτε σαν καλεσμένες δεν πρόκειται να καταλάβετε τίποτα. Ολα θα σας φανούν καλά αλλά αν δείτε το τι γίνεται στην κουζίνα........ Ενα έχω να σας πω. Εγώ όπως και οι υπόλοιποι σερβιτόροι δουλεύαμε 15ωρο το λιγότερο. Ποτέ μα ποτέ δεν είχα φάει τίποτα εκεί μέσα.Πέρναγαν απο μπροστά μου μπριζόλες,ορεκτικά,αρνιά,σαλάτες.... και δεν τα άγγιζα. Ολο το πρωσοπικό της κουζίνας είναι ρουμάνοι και πακιστανοί. Ημουν η μόνη ελληνίδα σερβιτόρα. Αν ήθελε κάποιος απο το πρωσοπικό να φάει τούρτα(ήταν το μόνο που δε σιχαινόμασταν γιατί ερχόντουσαν απο ζαχαροπλαστείο) έπλενε ξανά μόνος του πιατάκι και κουταλάκι. Θυμάμαι οτι κατά την προετοιμασία της αίθουσας,υπήρχε ήδη ένας πακιστανός που τα έστεινε στα τραπέζια(πιάτα,ποτήρια και μαχαιροπήρουνα) και μετά περνάγαμε εμείς με πετσέτες με ξύδι και τα καθαρίζαμε ξανά. Να σας πω οτι ήδη είχαν πλυθεί σε πληντύριο πιάτων. Το τι βγάζαμε απο τα υποτιθέμενα πλυμένα δεν περιγράφεται!!!! Μαρούλια κολλημένα πάνω στα μαχαίρια και στα ποτήρια. Επίσης να σας αναφέρω οτι ο άντρας μου δουλεύει σε μια εταιρεία ως DJ τα σαββατοκύριακα και συνεργάζονται με τις περισσότερες αίθουσες στην Πάρνηθα. Οπως καταλαβαίνεται θα μπορούσαμε πολύ άνετα να εξασφαλίσουμε μια πολύ καλή τιμή για τη δεξίωση του δικού μας γάμου που είναι στις 4/7/09. Παρ'όλα αυτά επειδή ξέρουμε την κατάσταση που επικρατεί απ'την καλή κι απ' την ανάποδη δεν το σκεφτήκαμε καν.Απλά το απορρίψαμε απο την αρχή. Αυτά είχα να σας πω. Συγνώμη αν σας δυσαρέστησα αλλά να ξέρεται πως μπορείται να βρείτε καλύτερη ποιότητα στην ίδια τιμή. Αν ωστόσο θέλεται να γίνει στην Πάρνηθα σας πρωτείνω το Ελληνικόν. Εχει καλύτερη ποικιλία φαγητών , είναι πιο καθαρά, το πρωσοπικό θα είναι πιο ευγενικό απέναντι στους καλεσμένους σας απο του Καβαλλάρη και οι αίθουσες όλες διαθέτουν εξαερισμό καλό. Στον Καβαλλάρη όλες οι αίθουσες έχουν κάποια aircondition αλλά δεν λειτουργούν όλα και όσα λειτουργού δεν επαρκούν. Οποια θέλει περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα μαγαζιά της Πάρνηθας μπορώ να της δώσω. Γνωρίζω τα περισσότερα.

Θα ήθελα αν μπορείς να μου στείλεις κάποιες πληροφορίες για αίθουσες της Πάρνηθας γιατί αυτές τις μέρες πρέπει να κλείσω. Μέχρι στιγμής έχω δει το Κτήμα Ορεινό και το Carpe Diem. Έχω κλείσει να δω αύριο 9/10 τις αίθουσες Ρόδον, Εμμέλεια, Αίγλη ελληνικό και rubins. Έχεις κάποια άποψη για αυτές τις αίθουσες? Γνωρίζεις τιμές και μενού? Τι παροχές προσφέρουν?
Θα μπορούσες να μου προτείνεις κάτι άλλο?
Περιμένω με αγωνία νέα σου. Αν μπορείς στείλε μου pm με όλες τις πληροφορίες.\
Σ'ευχαριστώ. :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: kavalaris
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 08, 2009 11:28 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
enamorada

katrindr έγραψε:
kορίτσια πήγα στον Καβαλάρη στις 15-11-2008. Όποια θέλει μπορώ να της στείλω πμ. με το τί είδαν τα ματάκια μου. Μήν μας δείρουν κιόλας.

Θα ήθελα ένα pm με τις πληροφορίες που έχεις. Να μην πάω άδικα να κοιτάξω κατά 'κει. :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 09, 2009 1:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Alisafi

Enamorada και γω τα ειδα αυτα που λες,σαν χωροι ειναι υπεροχοι,και ο ιδιοκτητης του Rubins ειναι απιστευτα ευγενικος και ντοπρος,τωρα και γω για το φαγητο ψαχνω να μου πει καποιος,ειδικα για το Εμμελεια γιατι εκει λεμε να κλεισουμε!!!Μας αρεσε πιο πολυ απο ολα και ειναι πιο μεγαλο!!!Την Κυριακη θα παμε σε γαμο να δοκιμασουμε το φαγητο και μεις και θα σου πω!!!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 10, 2009 6:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
eal

Κορίτσια πριν κανα 2 εβδομάδες είχαμε πάει σε γάμο στο ξενοδοχείο του, συγκεκριμένα σε αίθουσα που ήταν δίπλα στο ξενοδοχείο την οποία δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή πως τη λένε. Το φαί ήταν απαίσιο, μέχρι και το ρύζι ήταν άβραστο! Όλα τα πιάτα ήταν γεμάτα κανένας δεν είχε φάει!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 11, 2009 9:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
enamorada

Κορίτσια εγώ στις αίθουσες του Καβαλάρη δεν έχω κοιτάξει καθόλου γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. Χώρια που ο καλός μου δούλευε εκεί πριν κάτι χρόνια και δεν μου έχει πει τα καλύτερα, τόσο όσον αφορά το φαγητό όσο και από τη συμπεριφορά των ιδιοκτητών.
Πήγα και είδα τις αίθουσες του Ελληνικόν (Αίγλη, Βίλλα, Νεφέλη, Χαγιάτι) και μια άλλη που δεν θυμάμαι το όνομά της και να πω την αλήθεια οι αίθουσες δεν μου έκαναν. Ήταν πολύ παλιές και είδα ότι είχαν πολύ προχειροδουλειά. Άσε που η κυρία που μας έδειξε τις αίθουσες έδειχνε ότι αυτό που έκανε το έκανε με βαριά καρδιά. Λες και είχε μάθει απ'έξω τα λόγια του ρόλου της και μας τα έλεγε. Αφού δεν ήθελε να την διακόψω σε τυχόν απορίες μου για να μην χάσει τον ειρμό της σκέψης της. Ήταν τραγική.
Οι μόνες αίθουσες που ήταν πραγματικά αξιόλογες και οι άνθρωποι που μας μίλησαν ήταν σωστοί επαγγελματίες και ευγενέστατοι ήταν στο Carpe Diem και στο Ρόδον.
Στο Rubins δεν κατάφερα να πάω ακόμα γιατί το τηλέφωνο που έχω βγαίνει φαξ. Αν κάποια κοπέλα έχει κάποια στοιχεία για αυτό το μαγαζί ας μου στείλει ένα pm.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 12, 2009 8:09 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Alisafi

Δεν μπορω να σου στειλω πμ,λοιπον το rubins αν θυμαμαι καλα ξεκιναει απο 33€, γενικα η τιμη του μενου εξαρταται απο το κυριως σε ολα αυτα.Εμας το μονο που δεν μας αρεσε ειναι το οτι εχει κατι κολωνες,στυλ καμαρες,που χωριζει καπως τον χωρο.Εαν δεν εχεις πανω απο 250 ατομα ειναι καλα και ο υπευθυνος ειναι πολυ καλος και ομιλιτικος!!!Παντως αν δεν εχεις βρει κανεναν,εμεις απευθυνθηκαμε σε εναν διοργανωτη,sms λεγεται η εταιρεια!!!Στα μαγαζια που λες επισης ειναι στην τιμη ο στολισμος και η τουρτα που τα υπολοιπα δεν εχουν!!!Εμεις εχθες φαγαμε στο Εμμελεια,σε γαμο,δοκιμαστικο και ηταν ολα τελεια!!!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 15, 2009 7:47 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
plori

**** Edit από b3 - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SITE ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΩΝ - ΜΕΤΑΞΥ 15 ΚΑΙ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 6 ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ - ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ *******

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 15, 2009 1:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
AxAkAxAk

κοριτσια πήγα σε γάμο στο acharnis palace και ηταν χαλια! 1)βρηκα χωμα στη σαλατα 2) η μπριζολα δεν τρωγοταν3)στο αλατοπίπερο ειχε ζαχαρη 4) μου προσφεραν την τούρτα σε πιατακι του καφε του ελληνικου 5) η ηχομονοση απο τις αιθουσες ηταν ανυπαρκτη και ακουγαμε μονο τα κλαρινα απο τον αλλο γαμο που ειχε live moysikh και οχι τα τραγουδια που εβαζε ο dj!δεν θα εκανε γαμο εκει ακομα και αν μου τα εκανε ολα τζαμπα ο τυπος !ελεος

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 17, 2009 9:37 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Alisafi

Λοιπον εμεις πηγαμε και δοκιμασαμε στο Εμμελεια το φαγητο και ηταν ολα τα λεφτα!!!Οι σερβιτοροι απιστευτα γρηγοροι και εξυπηρετικοι... Ολα τελεια!!!Ελπιζω να ειναι ετσι και την μερα του γαμου μας!!! :wink: Ειμαστε πολυ χαρουμενοι!!!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 20, 2009 10:13 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
plori

pokahontas έγραψε:
iliobasilemma έγραψε:
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..

:( :( Κορίτσια καλησπέρα!!!Αααααχχ iliobasilemma!!! με τρομάζεις ,με απογοητεύεις και με στεναχωρείς..δυστυχώς ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος και ενώ έχω κάνει μια μικρή έρευνα στη λεωφόρο Πάρνηθος στηρίζομαι πάρα πολύ σε όσα διαβάζω στο φορουμ για να μπορέσω να βγάλω κάποιο συμπέρασμα..εμείς καλώς ή κακώς έχουμε χαμηλό budget και ενώ από άποψη χώρου και παροχών ''ερωτεύθηκα'' την Πελοπόνησσος,από οικονομική άποψη μόνο το catering Ελληνικόν(αίθουσα Μέγαρον),ο Καβαλάρης (αίθουσα Villa) και μια αίθουσα στους Αγίους (η #####) μπορεί να με καλύψει...Στο Ελληνικόν πήγα σε γάμο το περασμένο Σάββατο για δοκιμαστικό και ενώ το σερβις ήταν πολύ καλό το φαγητό μου φάνηκε πολύ μέτριο και όλα ήταν χλιαρά αν όχι παγωμένα...στον καβαλάρη πήγα πριν απο λίγο και όντως μας έκανε μια καλή τιμή όχι με ιδαίτερα μεγάλη απόκλιση από το Ελληνικόν αλλά ακόμη δεν έχω πάει σε γάμο για να δοκιμάσουμε το φαγητό και να παρατηρήσω το σερβις...το θέμα με τα λουλούδια το συζητήσαμε(ευτυχώς είχα πάει προετοιμασμένη από όσα διαβάζω) και μας είπε ότι πρέπει να δώσουμε 300ευρώ για να μην έχουμε λουλουδού στο γάμο μας και ότι όλα θα είναι μια χαρα...κορίτσια H E L P ! ! ! ...περιμένω με αγωνία τις απόψεις σας και τα σχόλια σας και φυσικά αν έχετε εναλλακτικές λύσεις γιατί πραγματικά το θέμα αυτό είναι μεγάλος πονοκέφαλος !!!!

:roll: :roll: :roll:

**** Edit από b3 - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SITE ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΩΝ - ΜΕΤΑΞΥ 15 ΚΑΙ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 6 ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ - ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ *******

Κορυφή
  Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 172 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: angie14, Bing [Bot], EVRYDIKI, felicia87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], marymarymary, miss sunshine, verykoko, xaritini, zaazx

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24