myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Δευτ Σεπ 01, 2014 8:54 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 641 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 43  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΓΑΜΟΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 19, 2014 7:16 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
stroufita

Elena999 έγραψε:
Πέρσι γυρω στα μεσα Απρίλιου την είχαν κανει. Σήμερα που μπήκα στην σελιδα τους δεν είδα να έχουν κανονίσει καμια έκθεση ακόμα. Αν πάρει κάτι το μάτι θα στείλω μήπως μπορεσειςνα ρθεις αλλά μην φανταστείς καμια τεραστια έκθεση. Στης Αθήνας πηγες?

οχι μου ειναι δυσκολο να παω αθηνα γτ μενω τωρα Κυπρο οπότε οταν εχω χρονο κατεβαινω Κρητη για να ψαξω.σιγουρα θα ειναι πολυ μεγαλη η εκθεση στην αθηνα και θα προσφερει περισσοτερες ιδεες αλλα δυστυχως...έχεις να μου προτεινεις καποια καλη κομμωτρια, αισθητικο και φωτογραφο?

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 3:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
annamaria2014

stroufita έγραψε:
annamaria2014 έγραψε:
Μελλοντικές Νυφούλες Καλημέρα!!!!!!

Μόλις μπήκα στο κλαμπ!!!! Παντρεύομαι τον Νοέμβριο του 2014 στο Ηράκλειο και το Forum για μένα είναι ένας παράδεισος!!!!

Ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα για τον γάμο (πριν απο λίγες μέρες μου έκανε πρόταση ο καλός μου..... <3 ) και με αυτά που διαβάζω αρχίζω να πιστεύω ότι έχω αργήσει.........

Για πείτε μου λοιπόν οι έμπειρες, από που να ξεκινήσω????
Εγώ έλεγα να αρχίσω με το νυφικό και το κτήμα.
Εσείς τι λέτε?

καλως ορισες αννα μαρια!!η ωρα η καλη!!εισαι πολυ γρηγορη τοτε!!μεσα σε λιγες μερες απο την προταση ετοιμαζεσαι για γαμο!εμενα με πηρε 6 μηνες να το συνηδητοποιησω και να αρχισω να ψαχνω!!ξεκινησε απο το χωρο και την εκκλησια!!πολυ βασικο!αν και Νοεμβριο που σκεφτεσαι δεν γινονται πολυ γαμοι και πιστευω δε θα δυσκολευτεις ιδιαιτερα!!αν ηταν καλοκαιρι θα σου ελεγα αγχωσου!και αμεσως μετα φυσικα για νυφικο!!εχεις καποιους χωρους υπ' οψην σου?

Γιατί να αργώ??? Αφού εδώ και καιρό το συζητούσαμε και είμαστε σίγουροι... Τώρα που έγινε και η πρόταση με την βούλα βουρ στο ψαχνί.... :-P
Έχετε κάτι να μου προτείνετε σε χώρο? Είναι η αλήθεια ότι πάντα φανταζόμουν τον γάμο μου σε εξωτερικό χώρο στην εξοχή ή δίπλα στην θάλασσα..... Αλλά τώρα που θα είμαι μέσα έχω απογοητευτεί λίγο αλλά από την άλλη δεν θέλω να τα καθυστερήσω τόσο και να πάει 2015.... Τί μουυ προτείνετε για αυτή την εποχή..... Δεν θα ήθελα κάτι που να φέρνει σε μπουζουξίδικο..... Κάτι πιο ρομαντικό φαντάζομαι....
Άααααα και κάτι ακόμα...... Ξέρει κάποια αν έχουν διαφορά οι τιμές από καλοκαίρι σε χειμώνα?

Τελευταία επεξεργασία από annamaria2014 και Τρί Φεβ 25, 2014 3:11 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 3:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
annamaria2014

Και επειδή ξεχάστηκα και εγώ, γεια χαρά σε όλες!!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 3:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
annamaria2014

Elena999 έγραψε:
και επειδη ξεχαστηκα
καλως ηρθες και η ωρα η καλη
να μην αγχωθεις για τιποτα, θα τα προλαβουμε ολα
σε ποια περιοχη εισαι?

Elena999 είμαι στο Ηράκλειο.... Θα έχω κόσμο από ολόκληρη την Κρήτη και κάποιους από Αθήνα και Θεσσαλονίκη.....

Δεν έχω και πολλούς χώρους υπ' όψην μου, ειδικά για Νοέμβριο...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 3:25 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
annamaria2014

Mov_ έγραψε:
Πόσα άτομα θα είστε;

Πολύ καλή ερώτηση!!!! Εγώ δεν θέλω να ξεπεράσω τα 400.... Αλλά γονείς και πεθερικά δεν έχουν την ίδια άποψη..... Αν τους άφηνα θα ξεπερνούσαμε τους 800.... Νομίζω μία ρεαλιστική πρόβλεψη είναι γύρω στους 500 - 600 . Δεν θέλω παραπάνω γιατί νομίζω μετά γίνετε πανηγύρι......

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 5:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
stroufita

annamaria2014 έγραψε:
Mov_ έγραψε:
Πόσα άτομα θα είστε;

Πολύ καλή ερώτηση!!!! Εγώ δεν θέλω να ξεπεράσω τα 400.... Αλλά γονείς και πεθερικά δεν έχουν την ίδια άποψη..... Αν τους άφηνα θα ξεπερνούσαμε τους 800.... Νομίζω μία ρεαλιστική πρόβλεψη είναι γύρω στους 500 - 600 . Δεν θέλω παραπάνω γιατί νομίζω μετά γίνετε πανηγύρι......

αnna-maria μου δυστυχως δεν εχω υποψην μου καποιο χωρο κοντα στη θαλασσα για το χειμωνα..και συνηθως Νοεμβριο τα παραλιακα μαγαζια κλεινουν..εκτος καποιου ειδου ταβερνας ή εστιατοριων που σκεφτομαι..πραγματικα δε μου ερχεται κανενα αλλο στο νου εκτος απο τα καθιερωμενα μεγαλα κεντρα του Ηρακλειου..τα εχεις αποκλεισει τελειως αυτα?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 9:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Her_2013

Βρε βρε, κίνηση στο θεματάκι μας! Annamaria, καλώς ήρθες! Ούτε εμένα μου έρχεται κάποιος όμορφος χώρος για χειμώνα... Το μόνο δίπλα στη θάλασσα που είναι και κλειστό είναι ο Φ ά ρ ο ς. Αλλά, έχω ξαναπεί την εμπειρία μου... Εκτός κι αν έχουν αλλάξει τα πράγματα μιας και το έχει αναλάβει το Gourmet.
Έρχομαι Ηράκλειο την Παρασκευή για 4 μέρες! Έχω ραντεβού με Μανιώρο και Καπόγλου το Σάββατο. Τί άποψη έχετε; Να δω και τον Κενδριστάσκη; Από ανθοπωλεία; Τί προτείνετε; Να κλείσω όσα μπορώ το 4ήμερο;

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 9:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
stroufita

Her_2013 έγραψε:
Βρε βρε, κίνηση στο θεματάκι μας! Annamaria, καλώς ήρθες! Ούτε εμένα μου έρχεται κάποιος όμορφος χώρος για χειμώνα... Το μόνο δίπλα στη θάλασσα που είναι και κλειστό είναι ο Φ ά ρ ο ς. Αλλά, έχω ξαναπεί την εμπειρία μου... Εκτός κι αν έχουν αλλάξει τα πράγματα μιας και το έχει αναλάβει το Gourmet.
Έρχομαι Ηράκλειο την Παρασκευή για 4 μέρες! Έχω ραντεβού με Μανιώρο και Καπόγλου το Σάββατο. Τί άποψη έχετε; Να δω και τον Κενδριστάσκη; Από ανθοπωλεία; Τί προτείνετε; Να κλείσω όσα μπορώ το 4ήμερο;

καλως τη HER...τι κανεις κοριτσακι? πως πανε οι ετοιμασιες? το Μανιω..τον θεωρω κορυφη αλλα και ο Κενδριστ..θεωρειται πολυ καλος..προτεινω να πας και απο κει μια βολτα...απο ανθοπωλεια τωρα δεν εχω να σου προτεινω καποιο καλο εκτος απο ηδη γνωστα..Αρεκα, yucca, χαναγια..δεν θυμαμαι αλλο.. σου εχουνε μεινει πολλα ακομα να κανονισεις?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 9:13 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
Elena999

χαναγ... μακρια
να κλεισεις ραντεβου στο ανοιξ..

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 9:25 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
stroufita

Elena999 έγραψε:
χαναγ... μακρια
να κλεισεις ραντεβου στο ανοιξ..

δεν ειναι καλο το χαναγ? ακουγεται πολυ παντως και ειχα την εντυπωση οτι ειναι καλο..
κοριτσια εχει παει καμια ποτε στον νεκτ..σαιτ. για χτενισμα? εχετε ακουσει κατι?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 25, 2014 11:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Her_2013

Ω! Όλες εδώ! Sorry, είχα κόσμο στο σπίτι... Stroufita, έχω ακόμα να κανονίσω όσα γράφει η υπογραφή μου! Σχεδόν όλα δηλαδή! :)
Ούτε εγώ έχω ακούσει καλά λόγια για το Χαν... Στον Σαι...δεν έχω πάει ποτέ, αλλά θεωρείται όνομα καλό.
Γεια σου, Elena!!!! Το έχω στα υπ'όψιν το Άν...

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 26, 2014 9:36 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
soudeza

καλημερα σας κοριτσαι να ρωτησω κατι τα κοριτσια που ηδη εχουν κλεισιε κομμωτρια και μακιγιαζ,στη τιμη που σας δινουν απερικλειει και βαψιμο ή χτενισμα μελων της οικογενειας?διοτι η τιμη που μου εδωσαν ειναι λιιγο τσιμπημενη και σκεφτομαι να διαπραγματευτω ,τουλαχιστον να χτενισουν και να βαψουντην πεθερα μου και ενα μελος απο την δικη μου οικογενεια!επισης θελω να μου λυσετε μια απορια,πως γινεται να ειμαι ενα πολυ οργανωτικο ατομο,να εκτυπωνω τους λογαριασμους πριν εκδοθουν,να δουλευω με ατζεντα και οσα αφορουν το γαμο να τα αφηνω στην τυχη τους??παραδειγμα:αυτην την βδομαδα θα την αφιερωναμε στην ευρεση κρεβατοκαμαρας,πηγαμε μια ωρα ,ειδαμε απο την επομενη μερα ελεγα στον καλο μου ,ε καλα τι αγχωνεσαι??φανταστειτε πως εχω μια πεθερουλα μελι,ειμαι πολυ μα πολυ τυχερη,και ηδη εχει παρει ολα τα προικια,την νυφικη στρωση,παρηγγειλε το στρωμα του κρεβατιου μας,εκλεισε τους οργανοπαιχτες που θα τραγουδησουν τον καλο μας,μας αγορασε ειδη για την κουζινα και μου παρηγγειλε και χειροποιητη μεταξωτη ρομπα με swarofski για την ωρα που θα ετοιμαζομαι...εσεις ειστε οργανωτικες στον γαμο?και δεν εννοω εκκλησια,δεξιωση ,φωτογραφο,αυτα τα κανεις νωρις για να εισαι σιγουρη..

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 26, 2014 10:56 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Her_2013

soudeza έγραψε:
καλημερα σας κοριτσαι να ρωτησω κατι τα κοριτσια που ηδη εχουν κλεισιε κομμωτρια και μακιγιαζ,στη τιμη που σας δινουν απερικλειει και βαψιμο ή χτενισμα μελων της οικογενειας?διοτι η τιμη που μου εδωσαν ειναι λιιγο τσιμπημενη και σκεφτομαι να διαπραγματευτω ,τουλαχιστον να χτενισουν και να βαψουντην πεθερα μου και ενα μελος απο την δικη μου οικογενεια!επισης θελω να μου λυσετε μια απορια,πως γινεται να ειμαι ενα πολυ οργανωτικο ατομο,να εκτυπωνω τους λογαριασμους πριν εκδοθουν,να δουλευω με ατζεντα και οσα αφορουν το γαμο να τα αφηνω στην τυχη τους??παραδειγμα:αυτην την βδομαδα θα την αφιερωναμε στην ευρεση κρεβατοκαμαρας,πηγαμε μια ωρα ,ειδαμε απο την επομενη μερα ελεγα στον καλο μου ,ε καλα τι αγχωνεσαι??φανταστειτε πως εχω μια πεθερουλα μελι,ειμαι πολυ μα πολυ τυχερη,και ηδη εχει παρει ολα τα προικια,την νυφικη στρωση,παρηγγειλε το στρωμα του κρεβατιου μας,εκλεισε τους οργανοπαιχτες που θα τραγουδησουν τον καλο μας,μας αγορασε ειδη για την κουζινα και μου παρηγγειλε και χειροποιητη μεταξωτη ρομπα με swarofski για την ωρα που θα ετοιμαζομαι...εσεις ειστε οργανωτικες στον γαμο?και δεν εννοω εκκλησια,δεξιωση ,φωτογραφο,αυτα τα κανεις νωρις για να εισαι σιγουρη..

Καλημέρα! Θύμισέ μου πότε παντρεύεσαι; Στιν Αναδ..., σωστά; Εκκλησία;
Έχει μέσα εκκλησάκι;
Εμένα θα με βάψει φίλη και έχω ζητήσει ούτως ή αλλως να κάνει και τη μαμά μου! Κομμωτή δεν έχω κλείσει ακόμα, σε φίλο κλίνω πάλι και εννοείται πάλι θα πω για τη μανούλα!
Soudeza, κι εγώ με την ατζέντα στο χέρι κυκλοφορώ και όμως, μόλις τώρα ξεκινάω τα πιο "βασικά"! Δεν ξέρω τί είναι αυτό που μας πιάνει... Ίσως εγώ νιώθω ότι υπό την πίεση του χρόνου θα είμαι πιο αποδοτική. Ενώ τις προηγούμενες βδομάδες μετέφερα από μέρα σε μέρα τις δουλειές του γάμου, αυτή τη βδομάδα, με το που καταγράφω κάτι, παίρνω και τηλέφωνο! Τί να πω...

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 26, 2014 1:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
stroufita

καλημερα κοριτσια!! soydeza χωρις να μπορω να σου πω απο προσωπικη εμπειρια, γτ δεν εχω ψαξει ακομα κομμωτρια και αισθητικο, αλλα απ οτι ακουω απο φιλες μου ήδη παντρεμενες συνηθως η κομμωτρια και η μακιγιεζ χρεωνει εχτρα το καθε ατομο ειτε ειναι μαμα είτε πεθερα ειτε οποιοσδηποτε αλλος..συμφωνω να κανεις παζαρι και να συμπεριλαβεις στην τιμή και τουλαχιστον ενα ακομα ατομο..τοσα λεφτα θα δωσεις..
Ηer βλεπω οτι εκλεισες νυφικη σουιτα..ειναι για να ντυθει εκει ο καλος σου ή για να περασετε την πρωτη νυχτα του γαμου σας?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 26, 2014 2:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Her_2013

stroufita έγραψε:
καλημερα κοριτσια!! soydeza χωρις να μπορω να σου πω απο προσωπικη εμπειρια, γτ δεν εχω ψαξει ακομα κομμωτρια και αισθητικο, αλλα απ οτι ακουω απο φιλες μου ήδη παντρεμενες συνηθως η κομμωτρια και η μακιγιεζ χρεωνει εχτρα το καθε ατομο ειτε ειναι μαμα είτε πεθερα ειτε οποιοσδηποτε αλλος..συμφωνω να κανεις παζαρι και να συμπεριλαβεις στην τιμή και τουλαχιστον ενα ακομα ατομο..τοσα λεφτα θα δωσεις..
Ηer βλεπω οτι εκλεισες νυφικη σουιτα..ειναι για να ντυθει εκει ο καλος σου ή για να περασετε την πρωτη νυχτα του γαμου σας?

Θα ντυθεί ο καλός μου εκεί και θα μείνουμε τα δύο επόμενα βράδια!

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 641 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 43  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: AndrianaAlexandros, Bing [Bot], Blue Nile, dwrap, Evataf, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kiki1982, MarLam, menia28, pinkpixie, Yahoo [Bot], zuvi

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24