myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Απρ 25, 2014 4:42 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 188 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Νυφούλες από Σέρρες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 25, 2010 10:53 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mpompi

Αχ κοριτσάκια μου εγώ έχω πρόβλημα με την κομμώτρια τελικά! τα νεύρα μουυυυ cussingblack
Έχουμε κάνει 3 δοκιμαστικά και τα 3 χάλια! έλεος!
Δεν ξέρει τι θα πει χαλαρή μπούκλα!
Επίσης αναζητείται μακιγιέζ... γιατί στην τελική θα μακιγιαριστώ μόνη μου.
Μπορεί κάποια να μου στείλει στοιχεία από το κομμωτήριο πριβέ να δοκιμάσω κ εκεί την τύχη μου?
Δεν θέλω τίποτα περίεργο. Απλά όχι στημένο, χαλαρή μπούκλα, ανάλαφρο.
Όποια μπορεί ας στείλει ενα πμ.
ευχαριστώ

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 01, 2010 6:12 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
xrysad

mpompi να ζησετε να ειστε παντα ευτυχισμένοι και πολυ πολυ αγαπη.Περιμενω τα νεα σου

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 02, 2010 8:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mpompi

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!
Το ξέρω, το ξέρω ότι χρωστάω μια περιγραφή... :oops:
Απλά μόλις γυρίσαμε από Σέρρες και πήγα στη δουλειά cussingblack ...αν και σε 9 μερούλες φεύγουμε για γαμήλιο ταξίδι! flying
Όταν επιστρέψω όμως θα σας τα πω όλα!!!
Φιλάκια πολλά!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 27, 2010 3:43 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
sousoulitsa

Τι έχετε να πείτε για την αίθουσα GALA στις Σερρες?? Εγω είμαι μισή σερραία και ο γάμος θα γίνει στις Σερρες..

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 29, 2010 9:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
koni

Λοιπόν κορίτσια....Παντρεύτηκα 21/8 και επειδή βοηθήθηκα από το site είπα να βοηθήσω και εγώ τις επόμενες.

Βάψιμο:
Μπαδέκα Μαρία....Είναι Θεά η κοπέλα...Όταν λέω ότι με έκανε τέλεια...το εννοώ. Οι φωτογραφίες μου βγήκαν τρομερές, χάρη στο μακιγιάζ που μου έκανε. Ξέρει τί ακριβώς πρέπει να τονίσει και τί να καλύψει. Και δεν μου φάνηκε ακριβή. Αν σκεφτείτε ότι κάποιες άλλες είναι πολύ πιο ακριβές και σε βγάζουν και σαν τον καραγκιόζη!! Απλά καταπληκτική!!Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Μαλλιά :
Χάρης. Πάρα πολύ κάλος. Ένας ανάλαφρος χαλαρός σγουρός κότσος. Απλό ,λιτό και πολύ όμορφο. Πολύ καλός.

Μπομπονιέρες :
Κουφετούλι. Πολύ εξυπηρετική και αρκετά πιο φτηνή από τους υπόλοιπους του είδους της. Αυτό που αναφέρθηκε και από άλλη κοπέλα 65λ οι απλές μπομπο και στόλισμα στο σπίτι με 50ευρώ(πολλά μέτρα τούλι και φιόγκους) και στόλισμα στο τραπεζάκι στην εκκλησία. Και τα στέφανα τα πήρα από εκεί.

Νυφικό :
ΑΕΝΑΟ. Μην πάτε πουθενά αλλού. Και αν πάτε (έτσι για να ικανοποιήσετε την περιέργειά σας,γιατί μια φορά παντρευόμαστε) κατά 99,9 % θα καταλήξετε εκεί. Εξυπηρετικότατες και ευγενικότατες και το βασικότερο....ξέρουν τι να σου βάλουν για να δείξεις ως νύφη.Επίσης να πω ότι το νυφικό μου στη Σέρρες το νοίκιασα 1000 και στη Θεσ/νικη το ίδιο ακριβώς,ο ίδιος κωδικός, με τις ίδιες σφραγίδες μου το νοίκιαζαν 1700. Άλλο επαρχία παιδιά όπως και να το κάνουμε!!!!

Dj :
Πήρα κάποιον από την Αλεξανδρούπολη. Μου την είχαν δώσει όλοι αυτοί στη Σέρρες, γιατί η χαμηλότερη τιμή που μου λέγανε άρχιζε από 600 ευρώ και έφτανε στα 1000. Και για να μη βάλω μόνη μου μια playlist να παίζει τραγούδια, μια φίλη μου πρότεινε αυτόν. Έπαιξε πάρα πολύ ωραία, έκανε και πάρα πολύ κέφι. Τι άλλο θέλει κανείς!!

Τούρτα + Γλυκά :
Κοντός. Εγγύηση. Δεν λέω κάτι γι' αυτό. Όσοι είστε από Σέρρες τον γνωρίζετε.

Κανάτες, ποτήρια, δίσκοι κλπ :
Παπαϊωάννου. Πήρα απλό σχέδιο κανάτας(η όπως αλλιώς λέγετε) και μια εξάδα ωραιότατα ποτήρια και τα στόλισα με ανθάκια ώστε να μου μείνουν και για μετά το γάμο και μου βγήκε και οικονομικά.

Συγνώμη για το τεράστιο κείμενο. Ελπίζω να βοηθήσω τους επόμενους.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 17, 2011 11:51 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Roula1308

Κοριτσια χρειαζομαι την βοηθεια σας! Εκει που λεγαμε να γινει ο γαμος Σαλονικη, τελικα θα γινει Σερρες κ δεν εχω ιδεα, μενω στο εξωτερικο.
Εχετε να μου προτεινετε ομορφες αιθουσες η κτηματα για περιπου 500 ατομα;
Ευχαριστω πολυ για καθε βοηθεια!!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 20, 2011 8:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
κατια

γεια σας κοριτσια..παντρευτηκα!!!!!!!!!το εκανα και αυτο!!!!!ολα ηταν ονειρο.....ηρθαν μου στολισαν την εκκλησια απο τον θεμη τελικα και το τραπεζι το ανελαβαν απο τις μπομπονιερες.......ολοι ειχαν να λενε ....... :D :D :D μου στολισαν το τραπεζι απο τον κερατιδη μαζι με τις μπομπονιερες εκαναν φανταστικη δουλεια.....εγω παντως στο κουφετουλι που λετε τα βρηκα πολυ ακριβα τα πραγματα σε σχεση με τον κερατιδη.....ειδικα τις μπομπονιερες....και γενικα ολοι ηταν σχετικα ακριβοι....αντι να κατεβαζουν τις τιμες λογω κρισης αυτοι τις ανεβαζουν!!!!!αχ και το νυφικο μου ηταν φανταστικο....sposa moda στην τσιμησκη δεν ηξερα πιο να διαλεξω!!!!!!dj ΔΕΛΛΗΣ!!!!!Απαιχτος!!!!!!!!κανεις δεν καθοταν!!!!!! οταν βρω χρονο θα ανεβασω φωτογραφιες να δειτε!!!!!μηπως μπορει καποια να μου πει ομως πως να το κανω :?: :?: :?: :D

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 21, 2011 10:12 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mpompi

Να ζήσετε κοπέλα μου!!!
Πάντα ευτυχισμένοι!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 21, 2011 11:25 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
Roula1308

Να ζησετε Κατια!!! Ολα ακουγονται υπεροχα!
Που εγινε η δεξιωση σας; Και μεις Σερρες θα παντρευτουμε του χρονου κ ειμαι
σε αναζητηση αιθουσας η κτηματος. Αν μπορεις να μου προτεινεις κατι θα με βοηθησεις πολυ!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 06, 2012 1:43 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Narita

Κορίτσια καλη χρονια!! χρονια σας πολλα!!!
Παντρευτηκα κι εγω με τη σειρα μου...Και επειδη οταν εψαχνα κι εγω να βρω την ακρη μου τα σχολια σας μου φανηκαν πολυ χρησιμα ειπα να σας πω που κατεληξα και πως πηγαν ολα...!
Αρχικα να σας πω για το νυφικο....Πηγα σε καποια καταστηματα των Σερρων και λιγα της Θεσσ/νικης (οσα ειχα ακουσει απο αλλες κοπελες που παντρευτηκαν τον ιδιο καιρο) και τελικα κατεληξα στον οικο νυφικων "ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ" . Σε συγκριση με αλλα μαγαζια η εξυπηρετηση ηταν πολυ καλη, οι κυριες εκει ηταν πολυ κατατοπισμενες και επαγγελματιες στο θεμα του γαμου. Η τιμη του νυφικου ηταν πολυ λογικη και τα νυφικα ηταν ολα πολυ ομορφα και καινουρια (σε σχεση με αλλα μου ειδαν τα ματια μου...! icon_e_confused )
Αφου μου εφυγε αυτο το βαρος ειπα να κοιταξω για στολισμο εκκλησιας, μπομπονιερες κ.τ.λ. Πηγα στα μαγαζια που αναφερετε πιο πανω και μπορω να πω οτι αυτα που μου εδειξαν δεν ηταν και τοσο καλοφτιαγμενα και ανταξια της τιμης τους. Γι'αυτο κατελιξα να παρω ολο το γαμο απο το κατάστημα "Μουστακας" τελικα.
Οι μπομπονιερες μου αν και οικονομικες (0,45λ) ηταν υπεροχες! Ο στολισμος της εκκλησιας, το αυτοκινητο και η ανθοδεσμη ηταν απολυτα ταιρισμενα μεταξυ τους και ηταν επισης σε σχεδον μισή τιμή απο άλλα καταστήματα...!
Τα σχολια που ακουσα απο τους καλεσμενους ηταν εξαιρετικά! Οποτε και σιγουρεύτηκα οτι έκανα καλή επιλογή!
Σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια και ευχομαι και για ολες τις μελλοντικες νυφες οτι καλυτερο!!! heartsmiley

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 09, 2012 9:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
mpompi

Narita να ζήσετε! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι, όπως την ημέρα του γάμου σας!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 11, 2012 1:56 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
popi_k

Ρε κορίτσια, εμαθα σημερα οτι ενα απο τα κτηματα στη σερρες που ενδιαφερομουν για το γαμο , πωλειται. Δεν ξερω αν κανει να πω πιο. Ξερεται καποιο εσεις ? να με βοηθησεται ?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 29, 2012 9:50 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
popi_k

Ναι είχα δίκιο τελικά . Άλλαξα κτήμα τελικά κορίτσια. Βρήκα το Κτήμα Μύλος Σερρες στην Οινούσα . Δεν το ήξερα αλλά ετοίμασαν έναν νέο αίθριο χώρο καταπληκτικό!!. Πάνω από 10στρεματα με παιδότοπους bar κτλ. Έχει πισίνες σιντριβάνια χαμός!!.. Καταπληκτικό μέρος κορίτσια και πολύ καλές τιμές. Όπως το ήθελα. Καμία σχέση με ότι υπάρχει ήδη στη Σέρρες... ενθουσιάστηκα πραγματικά...το μόνο πρόβλημα είναι ότι Δεν έβρισκα την ημερομηνία που ήθελα και την άλλαξα κατά 2 εβδομάδες.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 30, 2012 5:45 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Αλεξία27

Popi_K αν ψάχνεις μακιγιάζ οικονομικό εγώ έκλεισα με 2 δοκιμαστικά μόνο 40 ευρώ.Μανικιούρ τζελ πάνω στο δικό σου νύχι με 15ευρω κ πεντικιουρ 6ευρω.Αν ενδιαφέρεσαι μου λες..Πότε με το καλό ο γάμος;

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 03, 2012 6:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
popi_k

Αλεξία27 έγραψε:
Popi_K αν ψάχνεις μακιγιάζ οικονομικό εγώ έκλεισα με 2 δοκιμαστικά μόνο 40 ευρώ.Μανικιούρ τζελ πάνω στο δικό σου νύχι με 15ευρω κ πεντικιουρ 6ευρω.Αν ενδιαφέρεσαι μου λες..Πότε με το καλό ο γάμος;

Ευχαριστώ παρα πολύ. Νυχια μακιγιας κανει μια πολυ καλη φιλη οποτε αναγκαστικα εκει, και μαλλον θα ειναι και δωρεαν ολα.(δωρακι γαμου ) , ευχαριστω παντως. ο γαμος θα γινει 29/6 στο ΜΥΛΟ . ο δικός σου ποτε ?

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 188 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], mpandouri

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24