myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Σάβ Οκτ 25, 2014 3:48 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 43 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 11:34 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
kitty81

supergirl1 KOITA K STO KTHMA ΕΡΩΦΙΛΗ..ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΕΞΥΠΕΡΕΤΕΙ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 11:42 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

kitty81 ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΕΡΩΦΙΛΗ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΥΤΗ...

ΖΑΝΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΛΥΚΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΟ ΛΥΚΑΚΗ ΜΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ CATERING...ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΑ...ΤΟ LA FOURCHETTE AΣ ΠΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΧ.45€ ΑΝΤΕ 47€ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΕΛΕΙΟΣ...

ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΡΗΞΕΙ...ΣΥΓΝΩΜΗ...
ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ...
:oops: :oops:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 11:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΗΖΩ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ...ΟΟΟΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ..ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ...

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ...ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ..ΤΟΥ ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΤΟ ACHARNIS KAI ENA ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ..

ΑΣΧΕΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΙΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΓΙΑ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΟΡΕΙΝΟ , ΚΤΗΜΑ ΜΑΡΤΙΔΗ ΚΑΙ RUBIN'S...ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΔΗΛΑΔΗ...ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙΜΕΣ, ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΧΤRA ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝ ΣΕΡΝΟΜΑΣΤΕ ΑΔΙΚΑ...ΔΕΧΟΜΕΘΑ ΚΑΙ ΡΜ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ (ΑΜΕ ΑΜΕ)...

ΘΥΜΙΖΩ ΕΩΣ 400ΑΤΟΜΑ ΜΑΧ. ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ 45€ ΑΝΤΕ 47€ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ...ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ...ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ...
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 04, 2009 11:51 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tzo

δεν ξέρω αν πήγες να δεις το ariadni αλλά σίγουρα είναι
μέσα στο budget σου.... χωράει τόσα άτομα άνετα και σαν χώρος
δεν είναι άσχημος για την τιμή του και την περιοχή...πήγαινε
δέστο... :D τώρα και το anais είναι σε αυτή την τιμή αλλά είναι λίγο
εκκεντρικό και μοντέρνο αλλά περί ορέξεως...αν σκεφτώ τίποτε άλλο
θα σου πω...και στους αμπελώνες μάρκου πήγες...έχει χώρο για
τόσα άτομα και μπορείς να το παζαρέψεις...αν όχι 45 σίγουρα μέχρι
50 και με καλό μενού μπορείς να το φτάσεις...
γενικά μία συμβουλή που μπορώ να σου πω είναι να πηγαίνεις
λίγο αποφασισμένη και να τους λες εγώ δεν θέλω να ξεπεράσω
τα ....Ευρώ...για να μην χάνεις και τον καιρό σου δηλαδή...εγώ
αυτό έκανα στις τελευταία ραντεβού και πέτυχα τρελή τιμή!!! :D
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!! :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 12:05 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΖΟ...

ΤΟ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ, ΤΟ ANAIS ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΦΕΥΓΑ...60€..ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΤΕΛΕΙΑ...ΤΩΡΑ ΟΙ ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΑΡΚΟΥ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΧΤΥΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ...

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 12:10 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tzo

αααα!!! ξέχασα να σου πω και για το πολυχώρο λώλου
στα σπάτα...μπορεί να είναι μακριά αλλά στην τελική
κοντά δεν θα βρεις χώρο δεξίωσης...έχει μια αίθουσα
που χωράει 600 !!!! άτομα...η οποία εμένα δεν μου άρεσε, αλλά
σε γενικές γραμμές είναι καλή (δεν έχει καμία κολώνα)
αλλά ο εξωτερικός του χώρος είναι άψογος...εγώ δεν μπορούσα
να το κάνω έξω γιατί μάιο μήνα θα το δαγκωναμε ολίγον τι :shock: :lol:
και είναι στο bugdet σου σίγουρα (48 Ευρώ μας είχαν πει με πολλά μέσα)
και εχει το La fourscette που νομίζω σου αρέσει...
αν θυμηθώ κάτι άλλο θα σου πω... :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 12:15 am 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
ZANTE

Τα Riverside Party Hall (συνεργάζονται με το Βάρσο), Crystal Palace και Casarma τα έχεις δει; Είναι όλα αυτά προς Ν. Κηφισιά, Αδάμες νομίζω λέγεται η περιοχή. Α, το Ελληνικόν, έχει και κτήμα, το είδες; Ήταν αρκετά καλό, καλά, όχι όπως το κτήμα Αριάδνη, αλλά αξιοπρεπέστατο κατά τα άλλα και οικονομικότατο...πολύ καλύτερο από τις αίθουσες. Το Rubins και την Εμμέλεια τα έχω δει, καλά είναι, αλλά εγώ έψαχνα για λιγότερα άτομα, οπότε, κάνε τον κόπο, πάνε στην αρχική σελίδα, κάνε μία αναζήτηση να δεις τι θα σου βγάλει για αυτούς τους χώρους και για πόσα άτομα είναι, για να μην τρέχεις τζάμπα. Κάτι άλλα κτήματα, το Θώδη π.χ. στη Βαρυμπόμπη, το Αλεξανδράτου στα όρια Μελισσίων- Κηφισσιάς τα έχεις δει; Βασικά, πες μας εν τάχει τι έχεις δει, για να σου προτείνουμε κάτι που να μην έχεις δει!

Έκοψα το τσιγάρο στις 8/5/2009
Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 1:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

καλη μου zante

σε ευχαριστω πολυ για ολα αυτα...casarma-αριαδνη-ελληνικο κτηματα ολα κλειστα και η εμμελεια κλειστη...απομενουν το ορεινο μια αιθουσα που ειναι διαθεσιμη σε ενα ξενοδοχειο...να παρω rubins και riverside...και ο καταπληκτικος Θεουλης βοηθος..!! :lol:

αν ξερει κανεις καποιες πληροφοριες για τα ανωτερω θα με διευκολυνε πολυ..

σας ευχαριστω :oops:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 2:23 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

μηπως ξερει καποιος το τηλ. του RUBINS????

ευχαριστω εκ των προτερων...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 3:01 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
kitty81

ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ 210 2448140...
ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΧΩΡΑΕΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣ.....ΣΑΝ ΧΩΡΟΣ ΚΑΛΟΣ....Η ΤΙΜΗ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ 35-45 ΑΛΛΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΙΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ Κ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ.....ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ Κ ΡΑΝΤΕΒΟΥ..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗ ΠΑΡΝΗΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11...
ΜΙΑΣ Κ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΡΟ ΧΩΡΟ????ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΠΕΛΛΟΠΗΣΟ..Κ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ...ΕΧΕΙ Κ ΜΕΣΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ....ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΗΛ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΧΑΝΜΕ ΠΑΕΙ....ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ..ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ....
Α!!!ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ ΟΡΕΙΝΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΒΑΠΤΗΣΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΩΡΟΣ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.....ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 3:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
kitty81

ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΑ ΚΤΗΜΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ (ΠΑΡΝΗΘΑ-42Ε/ΑΤΟΜΟ) ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΧΩΡΟΣ, ΚΤΗΜΑ ΡΟΥΣΟΥ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ Κ ΚΤΗΜΑ ΙΓΓΛΕΣΗ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ(2106254308).........ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 05, 2009 3:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

KITTY81 σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου...

οντως πρεπει να παμε καποια μερα αλλα δυστυχως δεν ειναι ευκολο πολλες υποχρεωσεις εχουμε και οι δυο...αλλη αυτη ειναι η πιο σημαντικη εννοειται...το ιγγλεση και του ρουσσου ειναι κλειστα...τωρα ψαχνω το χατζηδακη...ελπιζω να ειναι ανοιχτο γιατι μου φανηκε πολυ ομορφο απο τις φωτογραφιες... :lol:

το ελληνικο δεν μας χωραει (μεχρι 380 μπορει)...το rubins δεν ξερω δεν μου πολυαρεσε απο τις φωτο....μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω..
σε ευχαριστω πολυ παντως για την βοηθεια..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 06, 2009 10:17 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
supergirl1

καλημερα σε ολες και ολους...

μια συμβουλη...τι θα κανατε στην θεση μου...εχουμε κλεισει ηδη εκκλησια στην Λαμπρινη και ψαχνουμε εδω και καιρο για χωρο...εχουμε δει ουτε εγω δεν ξερω ποσα..κοινως αμετρητα...ξεκινησαμε λιγο αναποδα αλλα το καταλαβαμε στην πορεια

απο ολα αυτα μας εχει μεινει ενα πολυ ωραιο κτημα στην Παιανια κοντα σε μια εξοδο της Αττικης Οδου...και χθες ειδαμε την αιθουσα που διαθετει η Αθηναιδα...αν και την αιθουσα δεν την ειδαμε στημενη αλλα ως ξερο χωρο...{και το κτημα Μαρτιδη το ειδα απο τις φωτο αλλα ειναι πολυ μακρια για μας...(δεν εχω παει να το δω απο κοντα)} δεν ξερουμε τι να κανουμε εχουμε διλημα-τριλημα :roll:

το μεν κτημα Παιανιας πολυ ομορφο πολυ χλιδατο κοινως τελειο...αλλα τα ωραια μενου ειναι και ακριβα το πιο φθηνο μου φαινεται λιγο φτωχο (4 κρεατικα συνολο μαζι με το bbq) σαλατες 3, 1 ζυμαρικο+1 πατατες+1 κρεπες) και εχει και ενοικιο το κτημα κοινως γυρω στα 50€ ολα μαζι/ατομο

η αθηναιδα με παει κοντα στο budget μου 45€ αλλα η αιθουσα δεν με τρελανε...ισως φταει το οτι δεν ηταν στημενη...το μενου της στα ιδια κυμαινεται μονο που εχει πιο πολλα πραγματα στην υποδοχη..5 σαλατες-4 κρεατικα συνολο μαζι με το bbq..2ζυμαρικα-1 μελιτζανες με ντοματα και φετα-τα αλλα ειναι ιδια με το κτημα

αυτα σας ζαλισα μηπως ειμαι λιγο υπερβολικη!! :roll: τι να κανω βρε κοριτσια ειμαι μπερδεμενη...

περιμενω γνωμες και αποψεις δικες σας...και pm φυσικα

σας ευχαριστω

Τελευταία επεξεργασία από supergirl1 και Πέμ Νοέμ 26, 2009 4:05 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 06, 2009 10:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
ZANTE

Καλημέρα σούπερ κορίτσι! Λοιπόν, στην Αθηναϊδα έχω πάει σε χορό, όχι σε γάμο, μου άρεσε αρκετά σαν χώρος και πιστεύω ότι όταν θα το δεις στολισμένο θα είναι σίγουρα πολύ πιο ωραία. Από ότι κατάλαβα όμως το κτήμα σου άρεσε πιο πολύ. Προσφέρει ικανοποιητική προστασία όμως σε περίπτωση βροχής το κτήμα; Με τη μουσική επίσης, τι παίζει και στους δύο χώρους που σου φαίνονται επικρατέστεροι (Αθηναϊδα και κτήμα), τη χαμηλώνουν νωρίς ή όχι; Το μενού του κτήματος όπως το περιγράφεις δεν είναι φτωχό, ε, δεν θα τους παχύνουμε κιόλας τους καλεσμένους, εξάλλου ως έθνος είμαστε ζουμπουρλούδικα :lol: Όσον αφορά την απόσταση, και τα δύο είναι κάπως μακριούτσικα, αλλά:
α) το κτήμα έχει το πλεονέκτημα ότι είναι κοντά στην Αττική οδό
β) η Αθηναϊδα είναι στο Βοτανικό αν θυμάμαι καλά, όπου θα είναι λίγο πιο ζόρικη η κίνηση, αλλά από την άλλη είναι πιο κέντρο- απόκεντρο η περιοχή και πιο βολική για αυτούς που δεν θα έχουν αμάξι. Βοήθησα ή μπέρδεψα χειρότερα την κατάσταση; Πάντως, ότι και να επιλέξεις, πολύ καλό θα είναι, μην τρελλαίνεσαι, βάλε κάτω τα κουκιά (τα χρήματα), δες αν σε παίρνει το πιο ακριβό και αν πληροί όλες τις προϋποθέσεις που ζητάς και επέλεξε....Αλλά καλό είναι να αποφασίσεις γρήγορα :?

Έκοψα το τσιγάρο στις 8/5/2009
Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 06, 2009 11:49 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
kitty81

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΨΗΦΙΖΩ ΚΤΗΜΑ...Κ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΟ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ.....ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΥΕΤΡΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΝΟΥ........

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 43 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], EVRYDIKI, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, meglicious

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24