myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Οκτ 31, 2014 7:52 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 35 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: παρανυφακια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 9:39 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
FOFAKI

ηθελα να κανω μια ερωτηση σε οσες κοπελες ειχαν η θα εχουν παρανυφακια στον γαμο τους. Ποτε πηγατε τα παιδακια στον οικο για να δοκιμασουν τα φορεματακια τους?

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: παρανυφακια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 10:50 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
gianna46

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΠΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ. ΑΠΟ ΟΣΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΣΤΟΚ ΟΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΘΕΣ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΟ Η ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΠΟΛΥ ΠΑΧΟΥΛΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΟΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ. ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΣΕ ΦΩΤΙΣΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ. ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ.
ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ....!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 10:54 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
FOFAKI

ρωτησα και μου ειπαν οταν αρχισω τις προβες αλλα η μαμα του παιδιου εχει παθει τραλαλα και μου ζηταει απο τωρα να παει να δοκιμασει το παιδι και να το κλεισει για να μην του δωσουν οτι εχει μεινει. για αυτο εκανα την ερωτηση στο φορουμ και για να δω τι κανουν οι υπολοιποι οικοι και για το πως να την αντιμετωπισω χωρις να παρεξηγηθει. ειναι λιγο νευρικο ατομο.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 12:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
gianna46

FOFAKI έγραψε:
ρωτησα και μου ειπαν οταν αρχισω τις προβες αλλα η μαμα του παιδιου εχει παθει τραλαλα και μου ζηταει απο τωρα να παει να δοκιμασει το παιδι και να το κλεισει για να μην του δωσουν οτι εχει μεινει. για αυτο εκανα την ερωτηση στο φορουμ και για να δω τι κανουν οι υπολοιποι οικοι και για το πως να την αντιμετωπισω χωρις να παρεξηγηθει. ειναι λιγο νευρικο ατομο.

ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΣΥ ΠΡΟΒΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ , ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙΑ????? ΧΑ ΧΑ ΧΑ!
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕ ΗΡΕΜΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ''ΚΑΘΕ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΛΙΟΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ''.
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 1:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
asimina

λοιπον εγω οταν ξεκινησα τις διορθωτικες προβες<1 μηνα πριν το γαμο δλδ> διαλεξα και φορεμα για το παρανυφακι μου !!ναι μονη μου το διαλεξα δεν καλεσα την μαμα της μικρης να ερθει.....μονο τα μετρα της πηρα ..εξαλλου το φορεμα της μικρης το πηραμε μαζι με το νυφικο μου περιπου 10 μερες πριν το γαμο οποτε οτι αλλαγη χρειαζονταν προλαβαιναμε.....αν ακουσετε ιστοριες που μου ειπαν στο μαγαζι με τα νυφικα για τις μαμαδες των παρανυφιων θα πεθανετε στο γελιο αλλα μπορει να παθετε και κανενα εγκεφαλικο!!μια μαμα απαιτουσε το φορεμε της μικεη να ειναι ιδιο με το νυφικο!!!!μια αλλη μαμα απαιτουσε να γινει παρανυφακι η κορη της η οποια ηταν κοντα 13-14 χρονων και πιο ψηλη απο τη νυφη και ολος ο τσακωμος εγινε μεσα στο μαγαζι!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 1:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
pepoullla

και εγω ετσι εκανα...μου εβγαλαν 2 φορεματακια και διαλεξα ποιο θελω.και την εβδομαδα του γαμου πηρα τισ μικρες απο το χερι μαζι με μια ξαδερφη μου και τις πηγα για προβα.ευτυχως οι μαμαδες δεν ανακατευτηκαν και ετσι σε αυτο το θεμα δεν ειχα γκρινιες..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
FOFAKI

μια χαρα σας ζηλευω.Εγω παλι που δεν ηξερα πριν απο εξι χρονια που γεννηθηκε η μικρη αν θελω παρανυφακι οι γονεις του το ειχαν ηδη αποφασισει και τωρα τι να πω ειναι ο αδερφος του καλου μου ο μπαμπας της και αντε να βγαλεις ακρη.. καλα δε το θεμα να επιλεξω εγω το φορεματακι ουτε κατα διανοια δεν τεθηκε.. απο την μαμα.. απλα θελει να το κλεισει απο τωρα.. αυτο ειναι ρητο.. και τωρα που ρωτησα και μου ειπαν απο τον pronovias οταν ξεκινησω τις προβες δεν ξερω πως να της το πω και τι θα μου πει..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:25 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
pepoullla

FOFAKI πολυ απλα θα πεις τι σε ειπε το μαγαζι....επαγγελματιες ειναι και ξερουν την δουλεια τους ..ετσι να της πεις!!!οχουυυυυυ να εχουμε ολα τα αλλα εεε οχι να εχουμε και τις μαμαδες απο τα παρανυμφακια!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Alina

Fofaki μου θέλει λίγο θάρρος και λίγο λιγότερο θράσσος. Θα ήταν καλό να της πεις ότι θα πας για το νυφικό, για να μην γίνει και καμία παρεξήγηση, αλλά και να της πεις ευγενικά ότι θα ήθελες να πας μόνο με τη φίλη/αδερφή/μαμά σου, ώστε να είσαι συγκεντρωμένη στη διαδικασία. Και όταν πλέον αποφασίσεις το νυφικό, θα κοιτάξετε και για το παρανυφάκι.

Πραγματικά, το τελευταίο που θα ήθελες θα ήταν ένα εξάχρονο στα πόδια σου εκείνη την ώρα!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:33 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
FOFAKI

αυτο που φοβαμαι ειναι μην μου ζητηση το τηλ και αναγκαστω να το δωσω και τσακωθει. ειναι κατι που δεν θα το ηθελα καθολου..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
lamblia

fofaki συμφωνω κι εγω με τα κοριτσια, εχουμε που εχουμε τον πονο μας,εχουμε και αυτο...
στο προνοβια παντως δεν ξερω αν εχεις και παρα πολλες επιλογες σε φορεματακια.η κουμπαρα μου που παντρευτηκε φετος της βγαλανε ενα αντε δυο σχεδια για το παρανυφακι...οποτε πες τη μαμα του να μην αγχωνεται τοσο... στο τελος θα θελει να το κανει πιο ομορφο και απο την ιδια τη νυφη..ημαρτον!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:37 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
flowerdub

αν στο ζητήσει θα πεις πολύ ευγενικά οτι δεν χρειάζεται να πάρει εκείνη γιατί είναι ενα θέμα που έχεις αναλάβει εσύ και δεν υπάρχει λόγος να βιάζεται!εδω δεν βιάζεσαι εσύ τι πράγμα είναι αυτό καλέ????ουτε η νύφη να ήταν!! :lol:
γι'αυτό εγώ δεν κάνω παρανυφάκια :oops: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:40 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
ZANTE

θα της πεις κάτι πολύ ωραίο και πολύ απλό...δεν ξέρεις καν αν το κατάστημα που θα κλεισεις το νυφικό, σου δίνει και παρανυφιάτικα μαζί με την προσφορά. Αν σου δίνει, θα την πάρεις μαζί να διαλλέξει. Αν δεν σου δίνει, έχει τη δυνατότητα, αφού επιλέξεις εσύ νυφικό, να αγοράσει ή να νοικιάσει το παρανυφιάτικο. Ε, δεν θα χρεωθείς και για το παρανυφάκι!

Έκοψα το τσιγάρο στις 8/5/2009
Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Alina

Πώπω πάντως έχει ξεφύγει τρελά η φάση με τα παρανυφάκια, είναι απίστευτο πόσο πολύ κάποιες μητέρες φορτώνουν τα παιδιά τους με αυτό!

Και εγώ είχα μία τέτοια, που έχει λυσσάξει, αλλά της το ξέκοψα!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 20, 2009 4:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
FOFAKI

αυτο θα κανω θα της το πω και τελος απλα δεν θελω παρεξηγησεις για αυτο με ακουτε καπως ετσι.. θα σας πω τα νεοτερα..

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 35 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24