myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Οκτ 24, 2014 9:25 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 33 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Ziteite epeigontos i gnomi sas
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 11:22 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
karamelitsa

Loipon koritsia mou egina kapos kalytera apo ton pyretouli kai eipa na sas grapso ti egine sto taxidi mou stin Ellada.Katevika loipon stin mama patrida exontas kleisei rantevou se maggie sottero stin athina kai se allo gnosto sxediasti stin athina.Episis skopos mou itan na paro mia proti gevsi oson afora tous xorous pou mporo na kano ti dexiosi tou gamou sti Zakyntho.Ayta pou katafera na kano itan ta exis:na kleiso tin ekklisia kai tin ora tou gamou,30 Avgoustou stis 7 to apogevma,ekleisa to anthopoleio,ekleisa tin komotria mou gia ekeini ti mera,vrika mia kopela gia makigiaz pou nomizo oti tha exo kalo apotelesma,milisa me mia fili mou diakosmitria gia na synergastoume,kai emeina poly ikanopoiimeni apo ena magazi(me to opoio kata pasa pithanotita tha synergastoume) me mpomponieres pou mou eixe systisei palia mia kopela apo Patra(nai piga stin Patra gia liges meres),ayta ta ekana.Ayta pou itan provlimatika itan to thema tis dexiosis kai to thema ton nyfikon.
Arxika i dexiosi:yparxei megalooo provlima giati to kalokairi ta xenodoxeia einai gemata touristes oi opoioi an theleis na kaneis ti dexiosi stin pisina exoun provlima me to thema tis mousikis,ara mousiki mexri tis 12 to vrady!!!Giati kai aytoi oi xristianoi pigainoun kai vazoun ta domatia akrivos dipla apo tin pisina!!!
Ayto pou mou proteinan itan na kanoume tin ypodoxi,na kopsoume tin tourta kai na xorepsoume ton proto xoro mas exo stin pisina kai meta na mpoume sto estiatorio(ousiastika einai aithousa pollaplon xriseon)tou xenodoxeiou,pou exei air condition,exaerismo kalo kai einai gyro gyro me tzamaries tis opoies den tha tis kleisoume oles kai ta 3/4 ton trapezion tha mpoun mesa kai to 1/4 mporei na mpei stin veranta pou vriskete akrivos mprosta apo tin aithousa.Ekei den exoun provlima me tin mousiki.Oson afora to thema ton ktimaton,yparxoun men,den mou aresoun ta sygekrimena de.Perimeno na do ena tora to Pasxa pou oloi lene oti einai yperoxo.Vevaia meta gennountai alla themata opos na vro gattering sti Zakyntho!!!
Me to thema ton nyfikon:paei i kali sas karamelitsa na fygei apo Zakyntho gia na paei stin Athina gia ta rantevou kai diapistonei oti logo tou kairou den fevgei to karavi(emeina apokleismeni gia 2 meres peripou).Apotelesma?Xano ta rantevou.Savvato eixa ta rantevou kai Tetarti petousa gia Germania.I fili sas eixe nevra krosiaaaa!!!Pigaino Patra tin Kyriaki stin aderfoula mou kai kleino rantevou sta Sottero stin Patra.Itan kata ti gnomi mou agenis kai mou kovoun tin diathesi na pao.Erxetai i mama mou Patra pigainoume gia tis mpompo,ola kala kai rixno tin idea Triti proi na prospathiso na kleiso rantevou stin Athina gia Tetarti proi sta Sottero pali kai ston sxediasti.Mou dinoun rantevou tis teleytaias stigmis(petousa eytyxos to apogevma).Fevgoume Tetarti proi,ftanoume Athina i mama mou kai i aderfoula mou pane tis valitses mou sto spiti tou antra mou kai ego fevgo me allo taxi gia ta sottero.Pao ekei kai mou lene tis idies m......s ,den ta exoume ta sygekrimena montela an thelete sas ta paragelnoume kai se 3 mines elate na ta deite(oti dil.mou lene kai edo sti Germania).Ara doron adoron.Pame amesos sto allo rantevou,evgenestatoi oloi,kai vlepei i kararamelitsa sas ena yperoxo nyfiko.Timi???5000 evro.Nai,nai.Entaxei i gynaika eipe oti tha mou kopsei 500 evro.Meta apo ayto kathomaste kai skeftomaste giati parolo pou i mama mou kai o antras mou,mou eipan na to paro an to thelo,ego den ithela na doso toso lefta.Kai exoume mia fili pou einai modistra stin Athina kai mas systise mia modistra pou ftiaxnei katexoxin nyfika kai vradyna na pame se aytin,na agorasoume ta yfasmata kai na ftiaxoume to idio,etsi kai allios to sxedio itan poly aplo,i diafora itan sta yperoxa yfasmata kai tha mas erthei peripou sta misa.Episis katelixan kai symfonisan oloi oti telika to xroma pou mou paei einai to roz to poly anoixto(sxedon san aspro)para to ivouar,i to mpez kai to aspro!!!
Koritsia mou eimai ligo mperdemeni kai sas epreixa me to toso megalo keimeno.Sas parakalo thelo ti gnomi sas kai kamia protasi.Episis pos sas fainetai to roz xroma sto nyfiko?Mipos kits,mipos xazo kai mpempe???
Sas eyxaristo gia tin ypomoni sas kai sygnomi alla ithela na sas ta grapso ola gia na mporesete na mou peite kalytera ti gnomi sas.
Filakia polla se oles sas.
H karamelitsa sas

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ziteite epeigontos i gnomi sas
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 11:33 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
spirtoula

Σχετικά με το χρώμα εγω είμαι υπέρ του ροζ.. Και το δικό μου νυφικό θα είναι χρωματιστο και μάλιστα θα το ραψω... Δεν το βρίσκω καθόλου μπεμπε ούτε κιτς. Εχει να κάνει με το τι σου αρέσει εσένα... Αν νιώθεις καλά με χρώμα να το διαλλέξεις. Οχι ομως επειδή σου το λένε οι άλλοι... Λοιπόν απο οτι κατάλαβα ψάχνεις συγκεκριμένο σχέδιο... Αν στη Μαγκι Σοτερο δεν το βρεις σε καλή τιμη θα σου πρότεινα σίγουρα να το ράψεις. Ειναι πολύ καλή λύση, αρκεί να ξέρεις τη μοδίστρα και να την εμπιστεύεσαι... Ασε που θα γίνει και πάνω στο σώμα σου οπότε θα είναι ραμμένο ειδικά για σένα. Απορία: Στην Ελλάδα ποσο νωρίτερα απο το γάμο θα έρθεις?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 11:35 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
vassilia_gr

Πω πω πότε πρόλαβες και τα έκανες όλα αυτά καλέ :shock: . Μπράβο σου.
Όσον αφορά το νυφικό. Το χρώμα το βρήσκω πολύ ωραίο. Εγώ όπως έχω ξαναπεί πήγαινα για άσπρο και τελικά πήρα Ιβουάρ αλλά μου άρεσε και ένα σε ροζέ πολύ. Μου αρέσει πολύ σαν χρώμα νυφικού και θα διαλέξεις και πολύ πιο εύκολα χρώμα στολισμού.
Αφού σου πηγαίνει μην το σκέφτεσαι. Αυτό είναι το χρώμα σου. :wink:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 11:43 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tzo

κι εμένα μου αρέσει το ροζ αν σου πηγαίνει... μην το συζητάς!!!
τώρα αν είσαι σίγουρη για τη μοδίστρα οκ!!!
αλλά βρε παιδί μου το νυφικό γιατί δεν το παίρνεις από τη Γερμανία...
έχω χάσει επεισόδια???
δεν βρίσκεις εκεί με τίποτα??
5000 είναι πολλά... όντως, αλλά ο καθένας κάνει το κουμάντο του...
η αίθουσα του ξενοδοχείου μου ακούγεται super....
αυτά :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 11:51 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
liveloula

karamelitsa παντρευομαστε την ιδια μερα και ιδια ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
agap

karamelitsa μου είδα το πμ σου και σου απαντώ εδώ... :wink:
Λοιπόν για το ξενοδοχείο δεν νομίζω να έχετε πρόβλημα ίσα ίσα που αν μέσα θα έχετε κλιματισμό μπορεί να είναι και καλύτερα (μπορεί εκείνη την μέρα να έχει πολύ ζέστη και ο κλιματισμός να είναι ότι πρέπει)...εγώ ειδικά που ιδρώνω πολύ το βρίσκω φοβερή ιδέα τον κλιματισμό για καλοκαίρι...σκέψου ότι θα χορεύετε κιόλας :wink: ....
Τώρα για το νυφικό άν σου αρέσει γλυκιά μου να το πάρεις....το πολύ ανοιχτό ροζ μου αρέσει και είναι πολύ ρομαντικό (αχχχχχχχχχ μου αρέσουν τα ρομαντικά νυφικά, είμαι της ρομαντζάδας βρε παιδί μου :wink: ) οπότε να το πάρεις... τα λέφτα είναι αρκετά αλλά αν το κάνεις σε μοδίστρα τότε δεν νομίζω να σου στοιχίσει και τόσο πολύ...αν δεν έχεις μοδίστρα να σου στείλω την δικία μου (την οποία προτίμησε και η tzia και έμεινε πολύ ευχαριστημένη)...γενικά να ξέρεις ότι αν σου αρέσει κάτι τότε θα το υποστηρίξει και πολύ καλά...μην κολλάς ΠΟΥΘΕΝΑ...μια κούκλα θα είσαι..βάλε καμία φωτό αν έχεις :D .........
Φιλιά πολλά πολλά :D :D :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:25 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
karamelitsa

Vre koritsakia mou glyka ti grigores pou mou eisaste???
Liveloula mou na einai evlogimeni i mera ayti eyxomai kai stis dyo mas!!!
Tzo mou sti Germania einai pio ftina alla mou lene na mou ta feroun ta montela sto noumero mou alla desmevomai na agoraso ena apo ta dyo kai ayto xoris na ta exo dei apo konta!!!To theoro megalo risko,kai an den mou aresoun apo konta?Gi'ayto ekleisa stin Ellada sta sottero me tin elpida oti tha ta eixan na ta do apo konta kai tha ta paragelna meta apo do alla kai aytes mou eipan na mou ta feroun se 3 mines,alla tote tha einai arga na ta parageilo apo edo pou einai pio ftina.
Opote kataligoume sti modistra.To nyfiko me tis 5000 den itan sottero itan tou allou sxediasti pou piga.
Xairomai pou vriskete kali tin idea me to xenodoxeio.Me entharrynetai,giati den eixa enthousiastei,epeidi thelame na ton kanoume kalokairi to gamo gia na eimaste se exoteriko choro(vevaia tha eprepe na yparxei kai mia aithousa se periptosi pou evrexe).
Vassilia mou glykia i Zakynthos einai mikri kai ola eykola prosvasima,oi epiloges einai metrimenes,exou kai to grigoron tou pragmatos :wink:
Koritsia xexasa na anafero kai ena allo provlima.I pethera mou exei mia fili edo kai 50 xronia,o gios tis einai fotografos kai tha einai kai kalesmenoi sto gamo,apo oti katalavainete ayton tha prepei na paroume gia tis photo kai to dvd,omos ego eida douleia tou kai den mou arese katholou.Ti na kano i gynaika???Olo provlimata eimai i roufiana!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
vassilia_gr

karamelitsa μου το ξέρω οτι είναι μικρή η Ζάκυνθος, και εγώ έχω καταγωγή απο εκεί και έχω πάει άπειρες φορές. 'Ομως χρειάζεται μεγάλη αποφασιστηκότητα για να τα κλείσεις όλα με τη μια.
Τώρα για το φωτογράφο αν του πεις οτι αφού θα είναι καλεσμένος δεν θέλεις να τον βαρύνεις με τη δουλειά και θέλεις να ευχαριστηθεί το γάμο.
Αλήθεια απο πιο μέρος είσαι απο Ζάκυνθο? Και για πιο ξενοδοχείο λες ?(στείλε πμ).

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:34 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
agap

αν δεν σου αρέσει τότε να βρεις άλλον... να το εξηγήσεις στην πεθερά σου και να της πεις ότι οι φωτογραφίες μένουν για μια ζωή και θέλετε να είναι ωραίες...βάλε τον άντρα σου να βγάλει το φίδι :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:41 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
fairy26

καλημερα, καραμελιτσα!!!βασικα, εχω να πω, οτι το νησι, το επισκεφτηκαμε το καλοκαιρι και το λατρεψαμε!!!!εισαι πολυ τυχερη που θα κανεισ εκει το γαμο σου!!!λοιπον...θελεις αποκλειστικα ξενοδοχείο??γενικα, ο γαμος να ειναι σε κυριλλε κατασταση??αν οχι, μπορεισ να κανεισ τι δεξιωση σου, σε ενα beach bar, απο τα αφθονα που εχει το νησι!εμας μας ειχε αρεσει πολυ, ενα εκκλησακι διπλα στη θαλασσα, στον αγιο νικολαο, τελειο και να καναμε τη δεξιωση στο beach bar, εκει διπλα, αλλα που να ερθουν 400 ατομα στη ζακυνθο??τελοσ παντων, φλυαρω!!!! αν σου αρεσει και αυτο το ενδεχομενο, εχεις πολλεσ επιλογες!!όσο για το νυφικο,αν σου αρεσε κατι, παρε το σχεδιο και πηγαινε το στη μοδιστρα να στο ραψει, το ιδιο!!εγω ετσι εκανα..βρηκα τη φουστα, απο εναν οικο(σε περιοδικο), που μου αρεσε παρα πολυ, και το μπουστο απο εναν αλλο οικο,(παλι σε περιοδικο), και απλα της ειπα, στο μπουστο θα βαλουμε τιραντακι και μετα η φουστα θα βγει και θα μεινει ολο κοντο!!και στο χρωμα που το θελω!!!σκεψου το, εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη!!συγνωμη για το μεγαλο post!!!φιλακια

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
ZANTE

Καλώς τα τα γλυκά μου τα πατριωτάκια :) ! Καραμελίτσα, νομίζω ότι το μέσα με κλιματισμό είναι πολύ καλύτερη λύση από το έξω, τον Αύγουστο στη Ζάκυνθο, όπου η υγρασία και η ζέστη σκοτώνει! Μιλάμε ότι το μαλλάκι σου, θα γίνει άφρο, κρίμα είναι νυφούλα πράμα :lol: Αν και η τιμή σε καλύπτει, κλείστο, γιατί όχι. Για το catering που ρωτάς, δεν το αναλαμβάνει το ξενοδοχείο το ίδιο το φαγητό; Για το φωτογράφο, συμφωνώ με τις προλαλήσασες, κλείσε όποιον θεωρείς ότι είναι καλός και όχι το φίλο, αφού δεν σε καλύπτει (αν και εγώ φίλο φωτογράφο είχα κλείσει, μου είχε αρέσει όμως η δουλειά του). Το θέμα νυφικό τώρα, έτσι που το περιγράφεις, είναι ένα πακετάκι! Καλή και άγια η μοδίστρα, αλλά πότε θα κάνεις πρόβες; :roll: Θα προκάνεις:?: Αν θέλεις, πες μου ποιο είναι το ξενοδοχείο που λες να κλείσεις, να ρωτήσω τη θειά μου που είναι ιθαγενής :lol: κι έχει πάει σε πολλούς γάμους στο νησί και θα ξέρει. Α, για να δώσω στεγνά και μια άλλη χρήστρια, η ZANTE-1 είναι επίσης "ιθαγενής" και παντρεύεται στη Ζάκυνθο οπότε μπορεί να σε βοηθήσει σε διάφορα που θα χρειαστείς, υποθέτω. Φιλάκια!

Έκοψα το τσιγάρο στις 8/5/2009
Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 12:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
karamelitsa

Fairy 26 to mparaki pou les ston Ag.Nikolao einai tis theias mou kai ton aderfon tis,eimai kathe kalokairi ekei exo vgalei rizes!!!Alla gia na eimai eilikrinis den mou polyaresei gamos me ammous sta podia kai ante kai kala emena mou aresei tous ilikiomenous ti tha tous kano,pantos kalo tip!!!
Vassilia mou eixa apofasisei apo poly prin anthopoleio,ekklisia kai ta sxetika opote apla piga kai tous ekleisa(tha sou steilo kai pm)
Agapi mou sostiiiii kai ego skeftomai na rixo to mpalaki ston antra mou na koitaxei ti tha kanei me ton fotografo,alla apo oti vlepo den mporoume na to apofygoume kai eimai poly stenoxorimeni kai arxomeni gia to apotelesma,giati tha tou spaso to kefali den yparxei periptosi to exo dei ego to oneiro!!!
Zante mou,tzatzaminaki mou,oson afora to thema tou gatering anaferomouna stin periptosi pou mas kanei to ktima aytou tou filou.Sta xenodoxeia pou einai anoixta os pithana fysika kai exei chef.Tha sou steilo pm patriotaki.
Filakia polla kai an den sas kanei kopo peite kamia idea gia makigiaz me roz nyfiko kai louloudakia roz me ti?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 1:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
agap

Στην έγραψα και στο πμ θα στο γράψω και εδώ την γνώμη μου
Λοιπόν αν το νυφικό είναι σε ροζάκι θα μου άρεσε τα παπούτσια να είναι σε ασημί ή χρυσό(ανοιχτό) ή σε ιβουάρ (το άσπρο μου φαίνεται πολύ ψυχρό για το ροζ)...επίσης μπορείς να πάς σε αύτους που φτιάχνουν παπούτσια και να σου τα φτιάξουν από το ίδιο ύφασμα με το νυφικό ή να τα κάνεις ροζ αλλά ένα τόνο πιο σκούρο από το νυφικό...

Τώρα για χρώματα σίγουρα κάτι καλοκαιρινό...ένα λεμονί με ροζ ή λιλά-μωβ...ένα λαχανί με ροζ...ένα λιλά....σε κάτι τέτοιο νομίζω ότι θα ήταν ωραία...για λουλούδια ας πούμε το λιλά - μωβ θα κάνει ωράια αντίθεση και με το νυφικό σου (μια ανθοδέσμη σε τέτοιους τόνους θα είναι φοβερή ).... νομίζω το πολύ ανοιχτό λεμονί με το απαλό μωβ-λιλά θα είναι πολύ καλοκαιρίνος συνδυασμός και πρωτότυπος.... εσύ βασικά τί έχεις σκεφτεί για διακόσμηση??? αχχχχχχ μόλις είχα μια ωραία ιδέα...στα τραπέζια να κάνεις ένα στολισμό με Λεβάντες και άλλα λουλούδια....θα μυρίσει υπέροχα όλο το ξενοδοχείο....πώς σου φαίνεται η ιδέα μου... θα ψάξω να βρώ στο internet και θα σου πώ....
Περιμένω γνώμη για τις ιδέες μου(ελπίζω να σου άρεσανε)...αν δεν σου αρέσουν πες μου τι έχεις σκεφτεί και εσύ :D :D
Χμμμ εδώ θέλουμε βοήθεια Ασημίνας :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 1:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
asimina

κι εγω θα ελεγα για παπουτσια να διαλεξεις κατι σε ασημι ή χρυσο πεδιλο....οσο για τα λουλουδια ......σου εχω προτασεις αλλα εξαρταται ποσο ροζ ειναι το νυφικο.....
http://www.bridesign.com/images/flowers ... _bride.jpg
http://www.smedirectory.net/myfolder/images/16201a.JPG
http://www.lisadawn.co.uk/blog/wp-conte ... c_0054.jpg
http://junebugweddings.com/uploads/Fash ... ink3.1.jpg
http://www.daveandcharlotte.com/wp-cont ... orists.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3228/260 ... 3be24d.jpg
http://static.weddingwire.com/static/ph ... _15407.jpg
σε αυτη τη σελιδα εχει πααρα πολλες επιλογες...
http://www.weddingwire.com/shared/Weddi ... ess&page=3
προσωπικα με το ροζ μου αρεσει πολυ το ιβουαρ και το λαχανι....και μην ξεχνας η νυφικα ανθοδεσμη πρεπει να <βγαινει εξω> απο το φορεμα δλδ να μην γινονται ενα λογω χρωματος......
http://farm4.static.flickr.com/3013/260 ... 54d64a.jpg

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 03, 2009 1:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
ZANTE

Γεια σου, ρε Ασημίνα eurofighter! Είσαι Θεά!

Έκοψα το τσιγάρο στις 8/5/2009
Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 33 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: angniki, Bing [Bot], Exabot [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], meglicious, nancy78, nikki, popizaf, Stefaki, Yahoo [Bot], πεταλούδα

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24