myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τρί Σεπ 23, 2014 12:41 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 11 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Γάμος ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 29, 2009 4:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Io/anna

Geia sas,

Mipos mporeite na mou dosete plirofories gia deksiosi sti Sithonia kai se oreini xalkidiki? An kserete kai times parakalo peite mou.

Protinomena meri Nikiti, Neos Marmaras, Purgadikia, Arnaia! O gamos tha ginei arxi kalokairiou ton epomeno xrono kai tha ithela na sugkentroso plirofories.

Efxaristo gia ti voitheia![/u][/b]

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 29, 2009 5:54 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
themi

Γειά σου, καλώς μας ήρθες και η ώρα η καλή! Να σου πω αλήθεια, δεν ξέρω πολλά για μαγαζιά κλπ, ίσως η Nutella μας (απο Χαλκιδική δεν είναι???) να σε κατατοπίσει καλύτερα. Πάντως εγώ έχω ζήσει 1 χρόνο στη Σάρτη Χαλκιδικής και την έχω γυρίσει όλη εκτενέστερα. Για γάμο θα έλεγα πιο ωραία τοποθεσία είναι ο Ν.Μαρμαράς.
\

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 30, 2009 12:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
anastacia

Καλη μου, δυστυχως στη Νικητη (ειμαι απο εκει) και το Μαρμαρα δεν υπαρχουν χωροι για δεξιωση. Οι ντοπιοι κανουν τους γαμους τους ειτε στο Νησι στο Σιθωνια παλλας (βρισκεται πριν την Ορμυλια προς την παραλια) ειτε στο ξενοδοχειο το παλιο Γερακινα Μπιτς στα Ψακουδια ειτε στο Ρισκο του Μαρμαρα που ειναι ομως μπουζουκτσιδικο (εχω ακουσει ομως για γαμο εκει). Αυτα τα ολιγα δυστυχως. Τωρα για Πυργαδικια και ορεινη Χαλκιδικη δεν ξερω να σου πω. Εκτος κι αν επιλεξεις καποια ταβερνα ή beach bar.
Καλη τυχη στην ευρεση χωρου!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 30, 2009 8:16 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
gioulitsa

Io/anna η ωρα η καλη!
Καθως ειμαι απο Χαλκιδικη εχω να σου προτεινω τα εξης:
Αν σας παιρνει οικονομικα υπαρχει το Porto Carras Grand resort στο Μαρμαρα (απλα τελειο, www.portocarras.com ). Δεν ξερω τι τιμες παιζουν αλλα ειναι πολυ χλιδατα!
Επισης στην Ακτη Ελιασ μετα τη Νικητη υπαρχει το ξενοδοχειο Athena Palace Village (www.athena-palace.gr), επισης δεν ξερω τιμεσ.
Ανεβαινοντασ προσ τα πανω, στον Πολυγυρο βρισκεται το κεντρο Εξι Βρυσες (δυστυχως δεν υπαρχει site) εχει ωραιο φαγητο, ειναι πολυ ομορφα κυριως Καλοκαιρι εξω και οι τιμεσ κυμαινονται από 13€ εως 20€.
Ακομη πιο πανω στο Ταξιαρχη (μεσα στο βουνο Χολομωντα) βρισκεται το κτημα Απολυμενη Πετρα (www.apolimenipetra.gr). Ειναι μια μεγαλη εκταση στην οποια βρισκονται εστιατοριο, καφετερια, πισινα, pool bar, και ενοικιαζομενα δωματια πετρινα, με τζακι. Εγω εκλεισα με 19€. Εχει πολυ ωραιο φαγητο και το περιβαλλον ειναι τελειο, ακομη και το Καλοκαιρι ομωσ εχει αρκετη δροσια...
Για Αρναια δεν γνωριζω κατι...
Ελπιζω να βοηθησα καπωσ!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 30, 2009 9:00 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
brideS

gioulitsa έγραψε:
Ακομη πιο πανω στο Ταξιαρχη (μεσα στο βουνο Χολομωντα) βρισκεται το κτημα Απολυμενη Πετρα (www.apolimenipetra.gr). Ειναι μια μεγαλη εκταση στην οποια βρισκονται εστιατοριο, καφετερια, πισινα, pool bar, και ενοικιαζομενα δωματια πετρινα, με τζακι. Εγω εκλεισα με 19?. Εχει πολυ ωραιο φαγητο και το περιβαλλον ειναι τελειο, ακομη και το Καλοκαιρι ομωσ εχει αρκετη δροσια...

Σ' αυτό που αναφέρει η gioulitsa, έχω παρεβρεθεί σε βάφτιση και πραγματικά ήταν πολύ πολύ ωραία!!!!!!!
Εκεί θα το κάνεις gioulitsa??? Μπράβο, πολύ καλή επιλογή! :D

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 30, 2009 9:10 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
gioulitsa

Ευχαριστω Brides, το μονο που με προβληματιζει ειναι το κρυο...ειχα παει μια φορα σε περιοδο καυσωνα απογευμα και χρυαζοταν ζακετα, φαντασου 30/8 βραδυ...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 30, 2009 11:12 am 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
brideS

gioulitsa έγραψε:
Ευχαριστω Brides, το μονο που με προβληματιζει ειναι το κρυο...ειχα παει μια φορα σε περιοδο καυσωνα απογευμα και χρυαζοταν ζακετα, φαντασου 30/8 βραδυ...

να πω την αλήθεια, εγώ όταν είχα πάει σε εκείνη τη βάφτιση ήταν μεσημεράκι Ιουλίου, αν θυμάμαι καλά. Και δε θυμάμαι να κρύωσα αλλά φυσικά και δεν είχε τη ζέστη της πόλης. Ναι, κι εμένα θα με προβλημάτιζε το ενδεχόμενο του κρύου... Αλλά μπορείς να ειδοποιήσεις τον κόσμο να πάρει μαζί του και κανένα ζακετάκι, σακάκι, κτλ. Ωστόσο το μέρος είναι πολύ όμορφο!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 01, 2009 2:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Io/anna

Euxaristo koritsia kai i ora i kali se oles sas! :D :D :D Gioulitsa se poia ekklisa tha kaneis esu ton gamo sou? vasika den exoume kanonisei akoma gia imeromnia kai psaxnomai genika...kapou mesa ston epomeno xrono skeftomaste kalokairaki, pantos kalutera tora na paro kamia iea para na trexo teleutaia stigmi! Den eimai apo Xalkidiki alla máresei polu san topothesia! Arnaia einai polu oraio kai to Prasino Horio. www.prasinohorio.gr, exo apei ekei se mia vaftisi kai márese polu o xoros!

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 04, 2009 8:03 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
gioulitsa

Ο γαμος θα γινει στον Πολυγυρο οπου μενουμε κιολας.
Στο πρασινο χωριο εχω παει (οχι σε γαμο/βαπτιση), δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε...βεβαια δεν ξερω πως ειναι σε γαμο...αν μπορεσεις να πας μια βολτα στην Απολυμενη Πετρα θα καταλαβεις τη διαφορα, ειναι πολυ πιο ομορφα!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 10, 2009 10:47 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Alina

Io/anna καλώς ήρθες!

Πού σκέφτεστε να κάνετε την τελετή; Πέρυσι τέτοια εποχή είχα ξεκινήσει να οργανώνω τον γάμο μου στη Σιθωνία και τελικά δεν με βόλεψαν οι εκκλησίες.

Στο Athena Palace είχα ψάξει κι εγώ. Μπορώ να πω ότι οι τιμές τους ήταν καλές (περίπου 30 ευρώ). Στο Porto Carras ήταν πολύ τσιμπημένες (στα 60 ευρώ). Εγώ είχα επίσης ρωτήσει στο Ekies resort (στα 40 ευρώ). Οι τιμές που σου αναφέρω είναι για μπουφέ και για αυτό λίγο πιο ανεβασμένες σε σχέση με καθιστό.

Αν έχεις άλλη απορία εδώ είμαστε.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Γάμος ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 13, 2010 1:15 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
anais

Καλησπέρα,
Έχει καμία υπόψη της κανένα εκκλησάκι κοντα στα Πυργαδίκια Χαλκιδικής με θέα τη θάλασσα και δέντρα??
Δεν θέλουμε τίποτα πολυκοσμικό και γκλάμουρ...
Δυστυχώς μένω εξωτερικό και δεν έχω την ευχέρεια να κοιτάξω μόνη μου...

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 11 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: AndrianaAlexandros, aneleni, anna_st, Bing [Bot], Brownie, eirinoula79, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasia, Mamounaki, mariakala, natasou, pharmacy, silkmech, sophiaminnie, Stefanie, Xrisaniou, Yahoo [Bot], πεταλούδα

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24