myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Οκτ 24, 2014 12:39 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 11 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Ποτε ειναι εκπτωσεις??
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 12, 2009 11:00 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
gogo7

Θελω παλι την πολυτιμη βοηθεια σας !Σκεφτομαστε για Φεβρουαριο για γαμο αν ειναι ετοιμο το σπιτι αλλα σκεφτομαι να παρω επιπλα κουρτινες κλπ τωρα με τις εκπτωσεις !!ξερετε ποτε ξεκινανε κ ποτε τελειωνουν και σε ποια ειδη εχουν??και αν μπορουν να μου τα στειλουν μετα απο κανενα 2μηνο..βοηθειστε με σας παρακαλω!!γιατι σκεφτομαι οτι θα γλιτωσω πολλα χρηματα με τις εκπτωσεις..ευαχριστωωω κοριτσαρες μου!!!

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 12, 2009 12:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
amf

Οι εκπτώσεις ξεκινάνε την Τετάρτη 15-7-2009 και θα διαρκέσουν ως το τέλος Αυγούστου.Με αυτή την κρίση θα κάνουν εκπτώσεις σε όλα(τα έπιπλα πχ θα έχουν σίγουρα 20 τοις εκατο).Και εννοείται ότι θα σου τα φέρουν όποτε θέλεις εσύ.Μόνο που θα δώσεις μια μικρή ενδεικτική προκαταβολή για να κατοχυρώσεις και την έκπτωση.Εγώ με αυτόν τον τρόπο πήρα τα έπιπλα μου στις περσινές χειμερινές εκπτώσεις.Αυτάαααααααα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 12, 2009 12:17 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
gogo7

Ευχαριστω πολυ amf!!εγω που μενω ροδο λες να ειναι διαφορετικα??ετσι σκεφτομαι να κανω.. δεν ξερω τι να κανω αγχωθηκα..κ πως θα ειμαι κατοχυρομενη??υπαρχει κατι που πρεπει να ξερω? βοηθειστε με γιατι εχω αγχωθειι...

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 12, 2009 9:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
Firfiroula

Και εγω για επιπλα ψαχνω αυτο τον καιρο.Και περιμενω μεθαυριο να παω να κλεισω αυτα που μου αρεσαν,μπας και πετυχω καμια εκπτωση.Μην φανταστεις ομως οτι τα δινουν σε τιμη κοστους.Σου λενε οτι -και καλα-οι εκπτωσεις ειναι για συγκεκριμενα ειδη.Εγω στη θεση σου αν ειχα την δυνατοτητα θα πηγαινα Αθηνα για τα επιπλα.Εδω στη Ροδο ειναι μονοπωλειο.Ολοι σχεδον τα ιδια εχουν και στις ιδιες τιμες.Ασε που δεν εβρισκα και τιποτα που να μου αρεσει...Ευτυχως που βρηκα τραπεζαρια και κρεβατοκαμαρα που μου αρεσει.Στα υπολοιπα απλα θα συμβιβαστω. :(

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 12, 2009 11:20 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
amf

και εγώ πιστεύω ότι με ένα ταξιδάκι στην Αθήνα, θα ξεμπερδεύεις.εγώ πήγα στους "120" και όλα έγιναν με χαρτιά, οι προκαταβολές γραμμένες και από το Φεβρουάριο που τα παρήγγειλα, ήρθαν την προηγούμενη εβδομάδα, δώσαμε τα υπόλοιπα και τέλος.Μην αγχώνεσαι,απλά είναι.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 13, 2009 10:00 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
gogo7

Εγω αθηνα ειναι πολυ δυσκολο να παω πρωτον δεν ξερω την αγορα και δευτερον δεν μπορω να φυγω τωρα με τις δουλειες ουτε μια μερα κ μετα θα χασω τισ εκπτωσεις τον χειμωνα που μπορω..ευχαριστω που με χαλαρωνετε... εσεις τι νομιζετε να κανω?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 13, 2009 10:01 am 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
asimina

παντως το εχω ξαναπει αν μπορειτε να μην χανετε την ευκαιρεια των εκπτωσεων....εγω ειχα παρει το φλεβαρη φωτιστικα και κουρτινες 40% κατω!!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 13, 2009 11:29 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
Firfiroula

Ασιμηνα μου δυστυχως εδω η αγορα ειναι μικρη,οικονομικη κριση δεν υπαρχει και οι μαγαζατορες δεν ριχνουν ιδιαιτερα τις τιμες.Εγω τουλαχιστον δεν πετυχα μεγαλες εκπτωσεις λογω "οικονομικης κρισης".Μην σου πω οτι αυξησαν και τις τιμες για να βγαλουν τα σπασμενα...Θα δουμε τωρα στις εκπτωσεις πως θα παει...
Γωγω μην αγχωνεσαι καλε.Πας,κλεινεις τα επιπλα.δινεις προκαταβολη,σου δινουν αποδειξη και οποτε θελεις τα παραλαμβανεις.Τοσο απλα.

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 13, 2009 1:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
gogo7

κοριτσαρες μου ευχαριστω πολυυυ!!! ειστε αστεριαα!!ειναι λιγο νωρις ρε γμτ για αυγουστο αλλα δεν πειραζει να μην χασω τις εκπτωσεις! αυτο σκεφτομαι!φιρφιρουλα αν εχεις νεα για εκπτωσεις και σε ποια μαγαζια πεσ μου σε παρακαλωω να ξερω εσυ που εισαι πιο παλια..

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 13, 2009 1:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
Firfiroula

Αν δεν βιαζεσαι,εχει και τον Φεβρουαριο εκπτωσεις.Παντως στα Καλλιγαρης που ρωτησα δεν εχει.Μονο ενα 10 % κανουν. :?

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 13, 2009 2:55 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
gogo7

Firfiroula έγραψε:
Αν δεν βιαζεσαι,εχει και τον Φεβρουαριο εκπτωσεις.Παντως στα Καλλιγαρης που ρωτησα δεν εχει.Μονο ενα 10 % κανουν. :?

Φεβρουαριο μωρε ειναι πολυ αργα!γιατι πιστευω πως θα εχει τελειωσει το σπιτι για να παντρευτουμε φεβρουαριο..λες να μην κανουν καθολυ εκπτωσεις στη ροδο? ε δεν νομιζω πια..

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 11 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: angie14, angniki, Ariel2, Bing [Bot], enitron, EVRYDIKI, felicia87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, kalokairaki, kasia, marymarymary, mpoukitsa, princess_nancy_k, roz@ki, xaritini, zizi

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24