myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Αύγ 28, 2014 7:27 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 808 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Νυφικά Οίκου Demetrios...!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 30, 2009 10:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
enamorada

Κορίτσια είπα να ανοίξω ένα topic με εμπειρίες από τον οίκο Demetrios και τα νυφικά του.

Πώς ήταν η εξυπηρέτση?

Από τιμές πως πάμε? :D

Κορίτσια περιμένω τις απόψεις σας να τις συγκεντρώσουμε εδώ για να μπορέσουμε να βοηθηθούμε όσες έχουμε ξεκινήσει το ψάξιμο...

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 30, 2009 10:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
_neraidoula_

Αχ!Μπράβο enamorada που άνοιξες αυτό το topic!Έχω δει νυφικά από το site του oίκου Demetrios και ξετρελάθηκαααα!!! :o :o :o :o Μου άρεσαν τόσο πολύ που ήθελα να τα πάρω όλα...!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Θα ήθελα λοιπόν κι εγώ να ακούσω από όλα τα κορίτσια τις επειρίες τους! :wink: :!: :!: :!: :!:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 30, 2009 10:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
SARAH

μπράβο enamorada!!παντρευτηκε μια φίλη μου το Σεπτέμβριο και έβαλε demetrios.Το νυφικό ήταν καλοραμμένο και δεν φαινόταν ψεύτικο.Από ότι μου είπε έχει μεγάλη ποικιλία και αρκετά καλές τιμές

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Re: Νυφικά Οίκου Demetrios...!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 31, 2009 9:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
EKOUR.

enamorada έγραψε:
Κορίτσια είπα να ανοίξω ένα topic με εμπειρίες από τον οίκο Demetrios και τα νυφικά του.

Πώς ήταν η εξυπηρέτση?

Από τιμές πως πάμε? :D

Κορίτσια περιμένω τις απόψεις σας να τις συγκεντρώσουμε εδώ για να μπορέσουμε να βοηθηθούμε όσες έχουμε ξεκινήσει το ψάξιμο...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΑ ΣΤΟΝ DEMETRIOOY PEIRAIA !!!! ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ !!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ!!! Η ΚΥΡΙΑ ΛΙΤΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ 15 ΑΡΙΑ ΝΥΦΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ !!!ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΑΡΚΕΤΑ . ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ 2000 ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ 1700 ΕΝΟΙΚΙΟ. ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ..... ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΕΝΑ ΝΥΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΝ PRONOVIA ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ....ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ......
Η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ PRONOVIA ...
ΑΥΤΑ ! ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ !!!! :wink:

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Νυφικά Οίκου Demetrios...!!!!!!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2009 2:26 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
kori

λοιπον εγω εχω κλεισει το νυφικο μου απο το Demetrios στη γλυφαδα πολυ πολυ εξυπηρετικοι και φιλικοι.αντιμετωπισα προβλημα και αναβληθηκε ο γαμος μου εδειξαν απολυτη κατανοηση ενδιαφερθηκαν και ρωτησαν.ζητησα τωρα απλα να ξαναδω το νυφικο μου''ειχα να το δω μηνες λογω αναβολης του γαμου''και μου εκλεισαν ραντεβου αμεσως.σε 20 μερες εχω πλεον την πρωτη μου προβα.και θα σας ενημερωσω και παλι

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 05, 2009 9:58 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tarantoula

Εnamorada μου εμεις τα εχουμε πει κ σε αλλο τοπικ αλλα γραφω κι εδω για τις υπολοιπες κοπελες.

Ειχα κλεισει 3 ραντεβου για νυφικα, το ενα σε συνοικιακο μαγαζι που απλα τυχαινε να περναω απεξω, δεν ειχε τελικα τιποτα το αξιολογο.
Το 2ο ηταν στο demetrio και το 3ο στον pronovia.
Παω λοιπον στο demetrio...η κυρια που με εξυπηρετησε απλα ΑΨΟΓΗ!!!!
Ευγενικη οσο δεν παει, τελειος επαγγελματισμος....με εξεπληξαν παρα πολυ θετικα ολες οι κοπελες!!!!
Με ρωταει τι περιπου θελω και αρχιζει να φερνει τα νυφικα....
Βαζω το πρωτο....ενθουσιαζομαι...λεω τελος αυτο ειναι!!!!!!!!!
Μου λεει περιμενε μην βιαζεσαι....
Βαζω το δευτερο....το ιδιο!!!!!!!!!!!!!!
Ειχα κολλησει....λεω ενα απο αυτα τα 2 τελος!!!!
Η γυναικα λοιπον αντι να πιαστει απο αυτο και να προσπαθησει να μου πλασαρει ενα απο αυτα που μου αρεσαν τοσο πολυ, αρχισε να μου φερνει κι αλλα....κι αλλα....κι αλλα......
Ακουραστη σας λεω!!!!!!!!!!!!!
Εγω ειχα κουραστει αυτη τιποτα!!!!!!!!!!!!
Να δουμε κι αυτο να δουμε κι εκεινο!!!!!!!!!!!!
Και στο τελος μετα απο ολα αυτα μου ξαναβαλε τα 3 πρωτα να τα θυμηθω!!!!!!!
Ολα τα νυφικα που δοκιμασα ηταν σε αριστη κατασταση!!!!!
Μου αρεσαν παρα πολυ σε ολα τους!!!!
Φανταστειτε πρεπει να δοκιμασα τουλαχιστον 10 νυφικα και δεν ειπα σε κανενα αυτο δε μαρεσει!!!!!!!!!!!
Ολα μου αρεσαν!!!!!!!!
Απλα με τα 2 πρωτα ειχα φαει κολλημα!!!!!!!!
Τελικα κλεινω ραντεβου για 2η προβα να αποφασισω...
Και στη 2η προβα μου βγαζει και αλλο ενα νυφικο που μολις ειχαν παραλαβει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγω να μη θελω να δοκιμασω κι αλλο.....
Τελικα αυτο διαλεξα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μου λεει μολις το παραλαβαμε ειπα αυτο θα το δειξω οπωσδηποτε στο παιδι (εμενα!!! :D )....
Αλλα ποια το κανει αυτο????
Ενω σε βλεπει οτι εχεις αποφασισει, οτι σιγουρα θα κλεισεις απο εκει, να μπαινει στη διαδικασια να σου δειξει κι αλλα????
Τρομερη επαγγελματιας!!!!!!!!!
Τις καλυτερες των εντυπωσεων λοιπον απο το demetrio!!!!!!!
Sorry για το τεραστιο ποστ αλλα ειμαι ενθουσιασμενη με το νυφικο!!!! :lol:

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 05, 2009 3:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

Να σας πω κ τι δικια μας εμπειρια απο δημητριο :evil: :evil: :evil:
Πριν κανενα χρονο περιπου.Κλεισαμε ραντεβου στο μαγαζι που ειναι στην ερμου.Πηγαμε εκει επειδη ειχε δει η αδερφη μου καποια νυφικα στα περιοδικα.Μας στελνουν πανω,λεμε στην πωλητρια(μεγαλη σε ηλικια οχι καμια πιτσιρικα)της δειχνουμε το πρωτο ααα αυτο δεν το εχω εδω γιατι ειναι καινουργιο,το 2 ααα κια αυτο δεν το εχω εδω γιατι ειναι καιουργιο.Για να μην σας κουραζω πολυ οτι ζητησαμε δεν το ειχε κ καποια που εδωσε να δοκιμασει η αδερφη μου 2 απ τα 3 ηταν τα ιδια σχεδια σε διαφορετικο νουμερο.Η κυρια μαλλον δεν ηθελε να πουλαει νυφικα κ ηθελε κ να σχολασει νωρις γιατι ηταν κ σαββατο.φυγαμε αρων αρων απο κει.Ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.Στο τελος ομως καταληξαμε Ζολωτα που απο εξυπηρετηση σκηζει κ απο τιμες.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 05, 2009 6:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
BettyBoop

Καλησπέρα & απο εμένα!

Η δική μου εμπειρία ήταν ως κολλητή όταν παντρευόταν η φίλη μου πριν από δυο χρόνια & είχαμε γυρίσει πάνω από 15 οίκους νυφικών. Η γενική εντύπωση που μου έμεινε, ήταν ανάλογη με την Anta και γι' αυτό και δεν καταλήξαμε να πάρουμε από εκεί το νυφικό.

Anta έγραψε:
Πηγαμε εκει επειδη ειχε δει η αδερφη μου καποια νυφικα στα περιοδικα.Μας στελνουν πανω,λεμε στην πωλητρια(μεγαλη σε ηλικια οχι καμια πιτσιρικα)της δειχνουμε το πρωτο ααα αυτο δεν το εχω εδω γιατι ειναι καινουργιο,το 2 ααα κια αυτο δεν το εχω εδω γιατι ειναι καιουργιο.
Για να μην σας κουραζω πολυ οτι ζητησαμε δεν το ειχε κ καποια που εδωσε να δοκιμασει η αδερφη μου 2 απ τα 3 ηταν τα ιδια σχεδια σε διαφορετικο νουμερο.Η κυρια μαλλον δεν ηθελε να πουλαει νυφικα κ ηθελε κ να σχολασει νωρις γιατι ηταν κ σαββατο.φυγαμε αρων αρων απο κει.Ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.

Επιπλέον, θα ήθελα να σου αναφέρω και κάποια ακόμα πραγματάκια προς διευκόλυνσή σου.
Λοιπόν:
(α) Είχαμε πάει με αφορμή κάποιο που είχε δει η φίλη μου σε περιοδικό & άλλα από το site... Με άλλα λόγια, με πολύ μεγάλες προσδοκίες. Δυστυχώς, απ ότι φαίνεται δεν έχει τίποτα από αυτά που δείχνει καθώς είτε είναι της νέας κολεξιόν & τα περιμένουν ή δεν τα φέρνει το εν λόγω κατάστημα και μάλλον οι πωλήτριες δεν γνωρίζουν καλά και τι έχει το site τους..
(β) Έχει κατάλογο που διευκολύνει πολύ, αλλά καμία σχέση με αυτά που διαφημίζουν
(γ) Τα νυφικά οφείλω να ομολογήσω, βέβαια, ότι ήταν πολύ προσεγμένα νυφικά & έχουν όλα ξεχωριστή υφασμάτινη σακούλα
(δ) Τα νυφικά στην πλειοψηφία τους ήταν λίγο μεγαλύτερα από το κανονικό & έπρεπε να φανταστείς πως θα κάθονται επάνω σου. Αν είσαι, δηλαδή, αδυνατούλα.. ε, φάε καλα να είσαι λίγο πρησμένη όταν θα πας :wink:
(ε) Η πωλήτρια ήταν με το ρολόι στο χέρι, λογικό είχαμε πάει & Σάββατο, και μπορέσαμε να δοκιμάσουμε μόλις 3 νυφικά..

Ελπίζω να σε βοήθησα λιγουλάκι! Καλή επιτυχία :wink:

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 05, 2009 9:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
Kyriaki14

Μήπως έχει σχέση με το ποιο κατάστημα αναφέρεστε; Ρωτάω επειδή αρέσουν πολύ στην αδερφή μου τα συγκεκριμένα νυφικά και θα κλείσουμε σίγουρα ραντεβού εκεί. Βασικά όταν ήθελα να κλείσω κι εγώ ραντεβού στη Γλυφάδα ήταν πολλή ευγενική η κυρία με την οποία μίλησα ενώ στην Ερμού μου βγάλανε το λάδι για να μου κλείσουνε το ραντεβού (βλέπετε είπα που να τρέχω στη Γλυφάδα). Τελικά βέβαια δεν πήγα καν γιατί είχα ήδη βρει από άλλον οίκο μέχρι τότε οπότε πήρα και το ακύρωσα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 06, 2009 8:50 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
dimaki

tarantoula έγραψε:
Εnamorada μου εμεις τα εχουμε πει κ σε αλλο τοπικ αλλα γραφω κι εδω για τις υπολοιπες κοπελες.

Ειχα κλεισει 3 ραντεβου για νυφικα, το ενα σε συνοικιακο μαγαζι που απλα τυχαινε να περναω απεξω, δεν ειχε τελικα τιποτα το αξιολογο.
Το 2ο ηταν στο demetrio και το 3ο στον pronovia.
Παω λοιπον στο demetrio...η κυρια που με εξυπηρετησε απλα ΑΨΟΓΗ!!!!
Ευγενικη οσο δεν παει, τελειος επαγγελματισμος....με εξεπληξαν παρα πολυ θετικα ολες οι κοπελες!!!!
Με ρωταει τι περιπου θελω και αρχιζει να φερνει τα νυφικα....
Βαζω το πρωτο....ενθουσιαζομαι...λεω τελος αυτο ειναι!!!!!!!!!
Μου λεει περιμενε μην βιαζεσαι....
Βαζω το δευτερο....το ιδιο!!!!!!!!!!!!!!
Ειχα κολλησει....λεω ενα απο αυτα τα 2 τελος!!!!
Η γυναικα λοιπον αντι να πιαστει απο αυτο και να προσπαθησει να μου πλασαρει ενα απο αυτα που μου αρεσαν τοσο πολυ, αρχισε να μου φερνει κι αλλα....κι αλλα....κι αλλα......
Ακουραστη σας λεω!!!!!!!!!!!!!
Εγω ειχα κουραστει αυτη τιποτα!!!!!!!!!!!!
Να δουμε κι αυτο να δουμε κι εκεινο!!!!!!!!!!!!
Και στο τελος μετα απο ολα αυτα μου ξαναβαλε τα 3 πρωτα να τα θυμηθω!!!!!!!
Ολα τα νυφικα που δοκιμασα ηταν σε αριστη κατασταση!!!!!
Μου αρεσαν παρα πολυ σε ολα τους!!!!
Φανταστειτε πρεπει να δοκιμασα τουλαχιστον 10 νυφικα και δεν ειπα σε κανενα αυτο δε μαρεσει!!!!!!!!!!!
Ολα μου αρεσαν!!!!!!!!
Απλα με τα 2 πρωτα ειχα φαει κολλημα!!!!!!!!
Τελικα κλεινω ραντεβου για 2η προβα να αποφασισω...
Και στη 2η προβα μου βγαζει και αλλο ενα νυφικο που μολις ειχαν παραλαβει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγω να μη θελω να δοκιμασω κι αλλο.....
Τελικα αυτο διαλεξα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μου λεει μολις το παραλαβαμε ειπα αυτο θα το δειξω οπωσδηποτε στο παιδι (εμενα!!! :D )....
Αλλα ποια το κανει αυτο????
Ενω σε βλεπει οτι εχεις αποφασισει, οτι σιγουρα θα κλεισεις απο εκει, να μπαινει στη διαδικασια να σου δειξει κι αλλα????
Τρομερη επαγγελματιας!!!!!!!!!
Τις καλυτερες των εντυπωσεων λοιπον απο το demetrio!!!!!!!
Sorry για το τεραστιο ποστ αλλα ειμαι ενθουσιασμενη με το νυφικο!!!! :lol:

ειχα ακριβως την ιδια εμπειρια..σιγουρα λες για την ξανθια κυρια..τεσπα ηταν αψογη, τα νυφικα σουπερ απλα τελικα πηρα απο αλλου γιατι δεν ειχε χρωματιστο νυφικο που ηθελα..αλλα εξυπηρετηση τελεια..και στον πρωτο μου γαμο ειχα κλεισει απο Δημητριο απλα στο μαγαζι του Πειραια γιατι δεν υπηρχε τησ Γλυφαδας τοτε και εμεινα εξισου ικανοποιημενη..μαλλον το μαγαζι στην Ερμου εχει το προβλημα :roll: :roll:

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 06, 2009 9:23 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tarantoula

Dimaki μου εμενα η κυρια ηταν καστανη προς μελαχρινη!!!
Να σας πω την αληθεια μου εγω δεν πηγα ζητωντας καποιο συγκεκριμενο απο περιοδικο γιατι πολυ απλα δεν ηξερα τι ηθελα!!!
Οτι ομως και αν μου εβγαλε μου αρεσε πολυ!!!
Λογω εποχης, επεσα κανω στην αλλαγη κολλεξιον, οποτε ολα τα νυφικα της νεας δεν ειχαν ακομη ερθει....γιαυτο και στην 2η προβα μου εβγαλε κατι που στην προηγουμενη δεν ειχε ερθει....
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο το μαγαζι στην ερμου...
Ισως τελικα ειναι και λιγο θεμα τυχης αυτα, που θα πεσεις....γιατι στον Ζολωτα πχ αντιστοιχα που ανεφερε η Αντα ειχα τις χειροτερες των εντυπωσεων πριν 2χρονια με μια φιλη που παντρευοταν.

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 06, 2009 10:01 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

Ξεχασα να σας πω οτι καποια στιγμη ετυχε νσ τη σηζητησω με καποια κοπελα (γιατι ναι δεν λεω κ τις καλυτερες εντυπωσεις) κ ετυχε κ με ακουσε καποια κυρια η οποια μαλλον ηξερε τον δημητριο και μου ειπε οτι επρεπε να τα πω αυτα στον υπευθυνο του καταστηματος εγω τις ειπα οτι δεν με ενδιαφερει κι απλα οτι δεν θα ξαναπαω.Βασικα ηταν το πρωτο μαγαζι που πηγαμε και απογοητευτικαμε πολυ ιδιως η αδερφη μου.
Οποτε η γνωμη μου ειναι οτι αν καποια κοπελα παει εκει κ της φερθουν ετσι καλο θα ειναι να πιασει κατευθειαν τον υπευθυνο κ να τα πει.Αντε γιατι πληρωνουμε ενα σωρο λεφτα για τα νυφικα,ε να χουμε κ τετοια εξυπηρετηση ε ΟΧΙ.Φουντωσα τωρα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 06, 2009 11:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
Miloupi

Εγω πήρα νυφικό απο το Δημήτριο στη Γλυφάδα αφού είχα γυρίσει έναν σκασμό οικους νυφικών. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη (να ειναι καλά η κ. Μαρία) είδα άπειρα νυφικά και οι τιμές εξαιρετικές! Δε θα ξεχάσω αυτό που είπε ο φωτογράφος όταν είδε το νυφικό τη μέρα του γάμου "επιτέλους ένα κομψό νυφικό και όχι τούρτα!!"

Εκτός απο τους καταλόγους που μου έφερε και είδα, μου έφερε και επιπλέον κομμάτια. Να σημειώσω πως ήταν ο ένας απο τους τρεις οίκους που είχα καταλήξει και δεν μπήκα καν στη διαδικασία να πάω στα 2 άλλα ραντεβού επειδή μαζί μου είχα το ιππικό (μαμά-θεία-πεθερά που ξέρανε απο λάδι.. σορρυ υφάσματα :lol: :lol: ) και μου είπαν τα καλύτερα λόγια για το ράψιμο και το ύφασμα. Ηταν απίστευτη η ποικιλία πραγματικα, δε βαριόντουσαν να φέρνουν νυφικά.
Νομίζω πάντως πως η κακή εμπειρία είναι θέμα καταστήματος, στη Γλυφάδα και εγώ και γνωστές μείναμε πολύ ευχαριστημένες.

Κορυφή
  Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 06, 2009 12:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
tarantoula

Miloupi έγραψε:
Εγω πήρα νυφικό απο το Δημήτριο στη Γλυφάδα αφού είχα γυρίσει έναν σκασμό οικους νυφικών. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη (να ειναι καλά η κ. Μαρία) είδα άπειρα νυφικά και οι τιμές εξαιρετικές! Δε θα ξεχάσω αυτό που είπε ο φωτογράφος όταν είδε το νυφικό τη μέρα του γάμου "επιτέλους ένα κομψό νυφικό και όχι τούρτα!!"

Εκτός απο τους καταλόγους που μου έφερε και είδα, μου έφερε και επιπλέον κομμάτια. Να σημειώσω πως ήταν ο ένας απο τους τρεις οίκους που είχα καταλήξει και δεν μπήκα καν στη διαδικασία να πάω στα 2 άλλα ραντεβού επειδή μαζί μου είχα το ιππικό (μαμά-θεία-πεθερά που ξέρανε απο λάδι.. σορρυ υφάσματα :lol: :lol: ) και μου είπαν τα καλύτερα λόγια για το ράψιμο και το ύφασμα. Ηταν απίστευτη η ποικιλία πραγματικα, δε βαριόντουσαν να φέρνουν νυφικά.
Νομίζω πάντως πως η κακή εμπειρία είναι θέμα καταστήματος, στη Γλυφάδα και εγώ και γνωστές μείναμε πολύ ευχαριστημένες.

Αυτη αυτη η κυρια Μαρια!!!!
Αυτη με εξυπηρετησε κι εμενα!!!
Ειναι Θεα η γυναικα!!!!!!!!!!!

Ασχετο Νο 1: Μιλουπακι τι κανεις???????????? Καιρο εχω να σε πετυχω!!!!!

Ασχετο Νο 2: Πρεπει να αποφασισω ΑΜΕΣΑ τι θα κανω με το νυφικο, αγορα η ενοικιο....τους ειπα σε 10 μερες και κοντευω 15....
Τι να κανω??? Οεοοοο???
200 ευρω η διαφορα....απο τη μια λεω και τι να το κανω μετα, χωρο θα μου πιανει....Συν του οτι με τα 200 παιρνω κατι αλλο, τα παπουτσια πχ
Απο την αλλη ομως να δωσω το νυφικουλι μου???
Δε ξερω....για πειτε ρε κοριτσια για βοηθηστε την κατασταση.

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 06, 2009 1:05 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

tarantoula έγραψε:
Miloupi έγραψε:

Αυτη αυτη η κυρια Μαρια!!!!
Αυτη με εξυπηρετησε κι εμενα!!!
Ειναι Θεα η γυναικα!!!!!!!!!!!

Ασχετο Νο 1: Μιλουπακι τι κανεις???????????? Καιρο εχω να σε πετυχω!!!!!

Ασχετο Νο 2: Πρεπει να αποφασισω ΑΜΕΣΑ τι θα κανω με το νυφικο, αγορα η ενοικιο....τους ειπα σε 10 μερες και κοντευω 15....
Τι να κανω??? Οεοοοο???
200 ευρω η διαφορα....απο τη μια λεω και τι να το κανω μετα, χωρο θα μου πιανει....Συν του οτι με τα 200 παιρνω κατι αλλο, τα παπουτσια πχ
Απο την αλλη ομως να δωσω το νυφικουλι μου???
Δε ξερω....για πειτε ρε κοριτσια για βοηθηστε την κατασταση.

Το ειπες και μονη σου:τι να το κανεις?και οντως με τα 200ε θα παρεις κατι αλλο.Η γνωμη η δικια μου παντως ειναι να το νοικιασεις.Κ η κουμπαρα που το αγορασε το εχει στην ντουλαπα συν οτι λερωθηκε κ δεν βγαινει με τιποτα,οποτε της ειναι παντελως αχρηστο πλεον.

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 808 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], wintergirl, xaritini, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24