myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Δευτ Δεκ 29, 2014 7:02 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 96 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορά γωνιακού καναπέ - πόσο και από πού??
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 22, 2010 7:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2011
Wedding Angels 2011
Freesia Fairy

εμεις πηραμε το σεπτεμβρη γωνιακο καναπε ΝΕΟΣΕΤ που γινεται διπλο κρεββατι κ εχει κ αποθηκευτικο χωρο στο ανακλιντρο κ τον εχουμε λατρεψει
γυρω στα 1500 ειχε βγει νομιζω γιατι ηταν κομματι της εκθεσης κ ετσι ηταν ετοιμοπαραδοτος ..καπου εκει πρεπει να παιζουν τωρα οι τμες , ακουσα για 30% εκπτωσεις
πολυ σημαντικο αυτο...οπουδηποτε αλλου ειχαν παραδοση σε 2-3 μηνες! :shock:
ενω εγω ειχα φαγωθει με το καφε αυτος ηταν γκρι καφε με νερα σ'ενα φανταστικο υφασμα σα χοντρη λινατσα που μας αρεσε παρα πολυ κ τελικα οφειλω να παραδεχτω οτι κανει ολη τη διαφορα κ ψιλοαντιθεση που χρειαζοταν ο χωρος μας μιας κ ολα τα υπολοιπα ειναι ξανθο/μελι ξυλο

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 22, 2010 8:45 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
alexia*

Firfiroula έγραψε:
Αλεξια,ελπιζω ο καναπες που κολλησες να μην ειναι casa di patsi... Η ξαδελφη μου πηρε τον δικο της απο εκει,τον πληρωσε 5000 και το σκυλομετανοιωσε.Σαν πατσαβουρι εχει γινει,ασε που καθεσαι και ενω ειναι μαλακος μολις καθισεις βρισκει ο πωπος σου στο ξυλο...

ευτυχώς όχι!δεν το ήξερα ότι έχουν τόσο χάλια ποιότητα...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 13, 2010 12:32 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
mare

Γωνιακός καναπές από LINE ART, σουέτ, απίστευτα βολικός, κομψός και μαλακός, βγαίνουν οι μαξιλάρες πλάτης και μετατρέπεται σε ανετότατο κρεβάτι ( έχω κάνει τους καλύτερους ύπνους εκεί :wink: ), σχεδόν 2 χιλιάδες ευρώ. Κάτι λιγότερο. Τον αγοράσαμε πριν 3 χρόνια περίπου.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 20, 2010 6:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
useraik

μετα απο πολυ μεγαλη ερευνα αγορας για καναπε γωνια, καναπε μπορει να μην αγορασα γιατι προεκυψαν αλλα εξοδα αλλα καταλαβα περιπου τι πρεπει να εχει ενα καλο σαλονι
-σιγουρα το βαθος του να ειναι απο 90 μεχρι 100cm
-το ιδανικο υλικο για τα μαξιλαρια πλατης ειναι ο συνδιασμος πουπουλο-καμφορελ δινει την αισθηση του πουπουλου αλλα ειναι σταθερο και δεν χανει το σχημα του
-το υφασμα ειναι προτιμοτερο να ειναι υφασμα-αλεκιαστο απο το σκετο αλεκιαστο το οποιο μοιαζει με δερμα-σουετ καπως αλλα στεκεται πολυ σκληρο. γενικα πριν διαλεξετε υφασμα κοιταξετε στο πισω μερος τις προδιαγραφες.βοηθαει πολυ να καταλαβουμε τι ακριβως μας χρεωνουν και επιπλεον οταν σε βλεπουν οτι τα κοιτας μαζευονται λιγο και δεν σου αρχιζουν τις φλυαριες και τις βλακιες για τις "μαγικες" ιδοτητες που εχει το υφασμα που θελουν να σου πλασαρουν.
-επισης στις προδιαγραφες του υφασματος να προσεξετε και την αντοχη σε τριβη γιατι ειναι κριμα μετα απο καποια χρονια να ξεθωριαζει στα σημεια που ακουμπαμε περισσοτερο
-τελικα ενας αξιοπρεπεστατος καναπες κανει απο 1800-2200

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 11:09 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
ELKOST

γειά σας κορίτσια,και γω για casa di patsi σκέφτομαι μαρέσουν πολύ τα σχεδιά του,και η ποιότητα μου φάνηκε καλή.οι τιμές σε μερικά είναι καλές σε άλλα λίγο ακριβές.μου το σύστησαν βέβαια.κι είμαστε σχεδον σίγουροι οτι εκεί θα πάμε.υπάρχει βέβαια κι ένα άλλο δίπλα ακριβώς στην παραλιακή,το vero που θέλουμε να ρίξουμε κι εκει μια ματιά.
Στο casa di patsi μας έδωσε προσφορά για καναπέ.τραπέζακι,τραπεζαρία,καρέκλες και κρεβατοκάμμαρα απο 15.000 -12.000 ευρώ.ακριβά?ξέρετε κανένα άλλο μαγαζί με έπιπλα?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 11:13 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
ELKOST

αγχώθηκα με την ποιότητα τους.αλλα μου φάνηκαν καλά.είναι με πούπουλο ,βγαίνει όλο το ύφασμα.και δε βουλιάζει.τι στο καλό.περιμένω βοήθεια

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 11:24 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
elmi

Εμείς πήραμε τα έπιπλα μας τον Μάιο από τη Neoset. Είμαστε γενικά πολύ ευχαριστημένοι. Πληρώσαμε 6500€ (δεν είχαμε να διαθέσουμε περισσότερα) για καναπέ γωνιακό - τραπεζάκι σαλονιού - τραπεζαρία με 6 καρέκλες - κρεββατοκάμαρα κομπλέ και σύνθεση για τον τοίχο στο σαλόνι. Το ύφασμα του καναπέ και του κρεββατιού είναι σούπερ. Τα έπλυνα στο πλυντήριο και δεν έπαθαν τίποτα!!! Νομίζω ότι αξίζει να ρίξεις μια ματιά.

Κορυφή
  Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 12:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Men
Men
Koutali

Εμείς παραγγείλαμε από Σιλβεστρίδη (θα παραλάβουμε σε κανένα μήνα) καναπέδες διθέσιο-τριθέσιο , σύνθεση , πολυθρόνα , τραπεζάκι σαλονιού, Η ποιότητα του μου φάνηκε καλύτερη από τους υπόλοιπους που κοιτάξαμε.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 12:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
Firfiroula

Τον δικο μου τον πηρα απο τον Παπαδατο,ειναι παρα πολυ καλος ποιοτικως!Και ολα βγαινουν και πλενονται!

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 12:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
elmi

Koutali έγραψε:
Εμείς παραγγείλαμε από Σιλβεστρίδη (θα παραλάβουμε σε κανένα μήνα) καναπέδες διθέσιο-τριθέσιο , σύνθεση , πολυθρόνα , τραπεζάκι σαλονιού, Η ποιότητα του μου φάνηκε καλύτερη από τους υπόλοιπους που κοιτάξαμε.

Tα έπιπλα του δεν συγκρίνονται. Οι γονείς μου έχουν όλα τα τους τα έπιπλα από εκεί. Μετά από 30 χρόνια είναι σαν καινούρια. Αλλά και οι τιμές... :shock:

Κορυφή
  Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 25, 2010 11:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
Elena76

Eμείς παραγγείλαμε σήμερα τον δικό μας από ελληνική βιοτεχνία, είναι 3Χ2 μέτρα γωνιακός με δυνατότητα να αποσπασθεί η γωνία του και να γίνει πουφ, 90εκ.φάρδος, με ξύλινα βέγκε πόδια και αλέκιαστο λευκό ύφασμα που βγαίνει και πλένεται, συν άλλο ένα πουφ 90Χ80, 1850 ευρώ με την έκπτωση. Μου φάνηκε πολύ καλή η σχέση ποιότητας - τιμής. Για να δούμε...

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 26, 2010 3:33 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
alexia*

ELKOST έγραψε:
γειά σας κορίτσια,και γω για casa di patsi σκέφτομαι μαρέσουν πολύ τα σχεδιά του,και η ποιότητα μου φάνηκε καλή.οι τιμές σε μερικά είναι καλές σε άλλα λίγο ακριβές.μου το σύστησαν βέβαια.κι είμαστε σχεδον σίγουροι οτι εκεί θα πάμε.υπάρχει βέβαια κι ένα άλλο δίπλα ακριβώς στην παραλιακή,το vero που θέλουμε να ρίξουμε κι εκει μια ματιά.
Στο casa di patsi μας έδωσε προσφορά για καναπέ.τραπέζακι,τραπεζαρία,καρέκλες και κρεβατοκάμμαρα απο 15.000 -12.000 ευρώ.ακριβά?ξέρετε κανένα άλλο μαγαζί με έπιπλα?

για το θέμα ποιότητα πραγματικά δεν έχω άποψη, αλλά ήθελα να σου πω ότι υπάρχριε stock της casa di patsi (νομίζω το έχω αναφέρει κ πιο πάνω) που έχει αρκετά σχέδια με πολύ καλές τιμές. Δεν ρίχνεις μια ματιά κ εκεί μήπως γλιτώσεις τίποτα;

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 27, 2010 10:44 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
ELKOST

για το θέμα ποιότητα πραγματικά δεν έχω άποψη, αλλά ήθελα να σου πω ότι υπάρχριε stock της casa di patsi (νομίζω το έχω αναφέρει κ πιο πάνω) που έχει αρκετά σχέδια με πολύ καλές τιμές. Δεν ρίχνεις μια ματιά κ εκεί μήπως γλιτώσεις τίποτα;[/quote]

το ξέρω για το stock του casa και σκέφτομαι να πάω κι εκεί.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 27, 2010 10:47 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
ELKOST

[quote="Koutali"]Εμείς παραγγείλαμε από Σιλβεστρίδη (θα παραλάβουμε σε κανένα μήνα) καναπέδες διθέσιο-τριθέσιο , σύνθεση , πολυθρόνα , τραπεζάκι σαλονιού, Η ποιότητα του μου φάνηκε καλύτερη από τους υπόλοιπους που κοιτάξαμε.[/quo\

απο τιμές τι παίζει είνια τσουχτερές?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 27, 2010 8:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Dodi

ELKOST έγραψε:
Koutali έγραψε:
Εμείς παραγγείλαμε από Σιλβεστρίδη (θα παραλάβουμε σε κανένα μήνα) καναπέδες διθέσιο-τριθέσιο , σύνθεση , πολυθρόνα , τραπεζάκι σαλονιού, Η ποιότητα του μου φάνηκε καλύτερη από τους υπόλοιπους που κοιτάξαμε.[/quo\

απο τιμές τι παίζει είνια τσουχτερές?

Ναι, είναι, αλλά αν μπορείς να τα διαθέσεις για τα βασικά κομμάτια, κάνε το, και παίρνεις τα υπόλοιπα (τραπεζάκια, κλπ) από αλλού.
Δες και στο στοκ του Casa di Patsi, έχει μερικές καλές προσφορές

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 96 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, hello kitty, hippo, little miss sunshine, Marisa1978, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24