myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Πέμ Οκτ 02, 2014 12:47 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 290 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αρραβωνες...ιδεες για ενα... 'διαφορετικο' παρτυ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 30, 2010 10:50 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Προειδοποιηση-- Το τοπικ αυτο ειναι επικινδυνο. Σχιζοφρενικες ιδεες, ακραιες προτασεις και ολων των ειδων τα παραληρηματα με θεμα τη διακοσμηση του black humor παρτυ αρραβωνων μου ειναι ευπροσδεκτες, αλλα μπορει να διαταραξουν την ψυχικη ηρεμια της ανυποπτης αναγνωστριας, γι'αυτο αν δεν αντεχετε πολλα πολλα καλυτερα μην προχωρησετε...

Απο εδω και κατω, διαβαζετε με δικη σας ευθυνη!

Λοιπον ελεγα στον Ιαν τις ιδεες μας για στολισμο (λαδι, μπεζ και ιβουαρ) και μου ειπε οτι ειναι ωραιος συνδοιασμος αλλα εκεινος θα προτειμουσε το καθε τραπεζι (κρατησου μανκατ :lol: ) να εχει τα χρωματα του θεματος του.

Δηλαδη ειχαμε πει απο παλια οτι καθε τραπεζι θα ειναι και απο ενας 'κακος' των Βατμαν κομιξ, και αυτο θα δηλωθει στη διακοσμηση αφηνοντας τα χαρακτηριστικα αντικειμενα του καθε εγκληματια στο τραπεζι του. Οποτε ο Ιαν προτεινει τοκαθε τραπεζι να εχει και τα αναλογα χρωματα. Τι εννοω...

Ο πινγκουινος ειναι σκουρο μπλε και λευκο, και φοραει ψηλο καπελο, μονογυαλο, και κραταει ενα ασημενιο δελφινι. Οποτε, η μια ροτοντα μπορει πχ να εχει ως εξης--

Σκουρο μπλε τραπεζομαντηλο
Εικόνα

ισως με καποιο ριχτο απο πανω σε τετοιο στυλ

Εικόνα

Και στη μεση σε συνθεση με καποιο κερι η αλλο φωτισμο, να υπαρχει το καπελο του πιγκυοινου και το μονογυαλο και το ασημενιο δελφινι (βρηκα φωτο μονο απο το πρωτο αλλα καταλαβαινετε τι εννοω)

Εικόνα

Μετα, αλλη ροτοντα. Μια αλλη 'κακια' των Μπατμαν κομιξ ειναι η Poison Ivy,

Εικόνα

οποτε αυτο το τραπεζι θα εχει διακοσμηση με φυλλα, κλιμα και κισσο κυριως, και αποχρωσεις του πρασινου

Εικόνα

Σκεφτομουνα καποιο 'βαρυτερο' υλικο σα βελουδινο και απο πανω σα 'χυμενο' ατημελητα ενα ελαφρυτερο υφασμα σε απαλοτερο πρασινο με κερακια και φυλλα στις πτυχες?

Τραπεζι 3 ειναι το σκιαχτρο, χρωμα καφε σε οσες αποχρωσεις θελουμε, μεχρι και σκουρο μπεζ. Το σκαχτρο θα εχει μια μασκα απο λινατσα στη συνθεση στη μεση του τραπεζιου.

Τραπεζι 4 ειναι ο Two Face, ο 'διπροσωπος', τα χρωματα του ειναι μαυρο και ασπρο, εδω υπαρχουν πολλες ιδεες αφου ειναι συνηθησμενο σε γαμους αλλα θα ηθελα να βρω εναν πρωτοτυπο συνδοιασμο...

Εικόνα

Εικόνα

Κανενα δε μου αρεσει τρελα αλλα τα εβαλα για παραδειγμα.

Ο twoface κραταει παντα ενα νομισμα γιατι παιρνει αποφασεις μονο στην τυχη (κορωνα γραμματα) οποτε ειπαμε σε αυτη τη ροτοντα να εχουμε διασκορπισμενα γυρω απο οποια συνθεση με κερι υπαρχει στη μεση, σοκολατενια χρυσα νομισματα για οσους καθονται εκει! :mrgreen: :mrgreen:

Τραπεζι 5 ειναι ο riddle, το αινιγμα, τα χρωματα του ειναι μαυρο με πρασινο και το συμβολο του το ερωτηματικο :?: Δυσκολο τραπεζι.

Το δικο μας τραπεζι μπορει να ειναι ο ιδιος ο Τζοκερ, το χρωμα του ειναι μωβ, και βρηκα μια μασκα του για τη συνθεση στη μεση, αλλα ειναι μονο μια ιδεα...

Εικόνα

Επισεις υπαρχει και η Χαρλεη Κουιν, τα χρωματα της μαυρο και κοκκινο και το συμβολο της το καπελο του αρλεκινου.

Να θυμισω , σε οσες εχουν μπερδευτει τελειως, οτι με την τρελα που μας δερνει το θεμα του παρτυ αρραβωνων ειναι ο αρραβωνας των δυο μεγαλων κακων του κομιξ, του Τζοκερ και της Χαρλεη Κουιν.

Εικόνα

Στις προσκλησεις θα μιλαει και καλα ο Τζοκερ που σε προσκαλει στον αρραβωνα του στο Ασυλο Αρκαμ, στην τουρτα θα εχουμε για τοππερ αυτους τους δυο κτλ.

Εικόνα

Εικόνα

Οκ Μανκατ αυτα προς το παρον επαθα πονοκεφαλο, κανω διαλειμμα wave

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από AliceCullen και Κυρ Ιαν 31, 2010 4:52 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρραβωνες...ιδεες για ενα... 'διαφορετικο' παρτυ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 30, 2010 11:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Wedding Angels 2010
Wedding Angels 2010
mankat

Λεξοτανιλ τωραααααααααααααααααα!

Λοιπόν γουστάρω μ αρέσει πολύ....με ιντριγκάρει!!! Λοιπόν ναι είμαι μαζόχα!!!

Θέλω να μου στείλεις με mail φωτος από τον κάθε ήρωα & τα χαρακτηριστικά του να το μελετήσω...και δεν κάνω πλάκα...περιμένω...αν θες βοήθεια!

Μαρι δεν θα ερθω Σκωτία...θα σε περιποιηθώ και σενα και τον άλλον!!! :mrgreen:

Δεν έκοψα το τσιγάρο...ακόμη!

Έλα έλα εδώ οι καλές πληροφορίες....όσο όσο.....έλα έλα!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 30, 2010 11:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
renaki23

Oh my God!!!!Τι διάβασαν τα ματια μου???Αυτό είναι ολόκληρη υπερπαραγωγή και θα κατενθουσιαστούν οι φίλοι σας!!!

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 30, 2010 11:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Ax χαιρομαι τοσο πολυ που σου αρεσει!!!!

ΦΥΣΙΚΑ και θα ερθεις Σκωτια, κατ'αρχην θα τα πουμε αγγλια που θα ερθεις για το honeymoon!!!! Αλλα και στις 5μαρτιου2011 εννοειται εισαι καλεσμενη icon_e_biggrin

Λοιπον ακου.

The Penguin (Ο Πιγκουινος)

Εικόνα

Εχει παιχτει στο σινεμα απο τον ΝτανυΝτεΒιτο

Εικόνα

Κραταει μια ομπρελα, φοραει ψηλο καπελο και μονογυαλο. Η μεταλλαξη του ειναι γενετικη, δηλαδη γεννηθηκε παραμορφωμενος, αλλα τον πεταξαν μωρο στους υπονομους και μεγαλωσε με μια οικογενια πιγκουινων.

Η Poison Ivy, (δηλητηριοωδης κισσος) Συνηθως δεν φοραει τιποτα εκτως απο φυλλα κισσου στα επιμαχα σημεια :lol:

Εικόνα

Παιχτηκε στον κινηματογραφο απο την Ουμα Θερμαν

Εικόνα

Η μεταλλαξη της ηρθε ως εξης, ηταν ερευνητρια στις ζουγκλες του αμαζονιου, που δουλευε σε φαρμακευτικη εταιρια αντιπροσωποι τηςοποιας την εριξαν σε δεξαμενη με φυτικο δηλητηριο για να πεθανει- αντι γι'αυτο απεκτησε την ικανοντητα να 'ελεγχει' αναρριχωμενα και αλλα φυτα οπως ο κισσος και το κλημα, κανοντας τα επικυνδυνα οπλα στα χερια της.

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mrgreen:

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από AliceCullen και Σάβ Ιαν 30, 2010 11:41 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 30, 2010 11:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

renaki23 έγραψε:
Oh my God!!!!Τι διάβασαν τα ματια μου???Αυτό είναι ολόκληρη υπερπαραγωγή και θα κατενθουσιαστούν οι φίλοι σας!!!

:lol: :lol: :lol:

Ευχαριστω Ρενακι :wink:

Στην πραγματικοτητα ειναι πολυ απλο. Το μονο δυσκολο ηταν ναμας αφησουν απο την αιθουσα ενα εικοσαλεπτο να στησουμε τα τραπεζια μονοι μας, αλλα ευτυχως μας ειπαν οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα να παμε οποτε θελουμε! :mrgreen:

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 30, 2010 11:58 pm 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
NIKI78

icon_e_geek icon_e_geek
καλα ..μας εχεις βάλει τα γυαλια!!!!

εγω δεν εχω ιδέα πραγματικα απο αυτα...αλλά οταν τα διαβάζω μου φαινονται πολυ σουπερ ουαου!!!!! icon_e_biggrin icon_e_biggrin

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 12:04 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Two Face, ο Δυο Προσωπα

Εικόνα

Εικόνα

Παλαι ποτε εντιμος πολιτικος που πασχιζε να κανει το καλο στη διευθαρμενη πολιτεια της Γκοθαμ, μεχρι που στα χερια του παραφρωνα Τζοκερ υπεφερε καυτηριασμο της μιας μονο μεριας του προσωπου του. Απο τοτε απεκτησε μια 'κακη' πλευρα στο χαρακτηρα του, και αφηνει ολες του τις αποφασεις στην τυχη. Παιζει κορωνα γραμματα, και αναλογα με την οψη του αγαπημενου του νομισματος δρα ειτε για το καλο ειτε για το κακο σε οποια περισταση του προκυπτει.

Στην τελευταια ταινια Μπατμαν μου αρεσε πολυ!

Εικόνα

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mrgreen:

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από AliceCullen και Κυρ Ιαν 31, 2010 4:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 12:09 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

NIKI78 έγραψε:
καλα ..μας εχεις βάλει τα γυαλια!!!!

εγω δεν εχω ιδέα πραγματικα απο αυτα...αλλά οταν τα διαβάζω μου φαινονται πολυ σουπερ ουαου!!!!!

χαχα ειμαστε σινεματοβιοι και οι δυο μας γι'αυτο. Οι παλιες ταινιες μπατμαν δεμου αρεσαν ιδιαιτερως, εκτως απο τη Μισελ Φαιφερ- Κατ Γουμαν :mrgreen: αλλα την καινουρια τη βρηκα πολυ καλη. Ο αλλος εχει ψυχωση με τον Μπατμαν οποτε... καταλαβαινεις :lol:

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 12:41 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Το Σκιαχτρο, The Scarecrow

Σχιζοφρενης ψυχιατρος ο οποιος δημιουργει εφιαλτικες παραισθησεις στους ασθενεις του μεσω χημικου αεριου. Οταν επιτιθεται παντα φοραει μια φρικιαστικη μασκα σκιαχτρου, για να επιδυνωσει το παραληρημα φοβου των θυματων του αλλα και για να προστατευσει τον εαυτο του απο το αεριο, το οποιο σε μεγαλες δοσεις προκαλει θανατο απο τρομο. Το Σκιαχτρο φοραει καφε και ως γιατρος που ειναι κραταει βελονες... Στην τελευταια ταινια Μπατμαν μου αρεσε πολυ, ειδικα χωρις τη μασκα του :lol:

Εικόνα

Εικόνα

Ο Τζοκερ και η Χαρλεη Κουιν

Το εγκληματικο διδυμο :mrgreen:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από AliceCullen και Κυρ Ιαν 31, 2010 5:00 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 1:37 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Τραπεζι 1 (Ο Πιγκουινος)

Μπλε
Με κερι?
Με δυο αντικειμενα μαυρο ψηλο καπελο, ματογυαλο.
Ισως και δισκος με σοκολατακια πιγκουινακια

Εικόνα

Τραπεζι 2 (η Poison Ivy)

Πρασινο
Με φυλλα, κισσους, και ισως και λουλουδια, αλλα μαλλον ριγμενα ανακατα παρα σε βαζο...
Με κερι?
Ισως δισκος με σοκολατακια φυλλαρακια?

Εικόνα

Η μπωλακια σε σχημα φυλλωνμε τυχαια σοκολατακια?
Εικόνα

Τραπεζι 3 Two Face

Μαυρο&Ασπρο

Με κερι?
Χρυσα νομισματα σοκολατενια χυμενα τυχαια στο κεντρο της ροτοντας?

Εικόνα
(χωρις το διχτακι που εχει η φωτο φυσικα)

Η μηπως σε πουγκακια να παρουν ενα ο καθενας?

Εικόνα

Τραπεζι 4 Το Σκιαχτρο

Καφε, μπεζ, ισως ακομα και μπορντω

Με κερι?
Η μασκα του σκαχτρου απο λινατσα στη μεση
Σοκολατακια? Δεν μπορω να βρω σε αυτο το σχημα. Θα μπορουσα να τα παραγγειλω βεβαια, αλλωστε χρειαζομαι μονο 15-25 κομματια αφου οι ροτοντες ειναι για 10 ατομα.

Τραπεζι 5 (δικο μας) ο Τζοκερ

Μωβ

Με κερι?
Για κεντρικο αντικειμενο, ισως η μασκα του Τζοκερ?
Επισης συχνα κραταει χαρτια τραπουλας.
Η κατι που να εχει να κανει με εμας τους δυο αφου θα ειναι το τραπεζι που θα καθομαστε?

Σοκολατακια επισης δεν βρισκω. Βρισκω ομως μωβ σοκολατακια

Εικόνα

Και βρηκα και μωβ κουφετα!!!
Εικόνα

Θα μπορουσα επισης να παραγγειλω και 15-25 σοκολατακια στο σχημα του Τζοκερ για αυτο το τραπεζι?

Ας κοιταξουμε πρωτα αυτα τα 5 τραπεζια, και τα αλλα οταν κατασταλαξουμε σεκαποια βασικα...

Πχ, τα κερια. Θα ειναι ολα ιδια, η ξεχωριστα, στο χαρακτηρα του καθε τραπεζιου?

Και οι μπομπο. Να ειναι στο καθισμα του καθε καλεσμενου? (Θυμιζω οτι στο παρτυ δεν θα εχει φαγητο, μονο χορο, αρα δεν θα υπαρχουν σερβιτσια στις ροτοντες). Η μηπως οι μπομπο να ειναι σε δικο τους τραπεζακι και να μοιραστουν στη διαρκεια του παρτυ?

Και μια και μιλαμε για μπομπο, ειπαμε με τον Ιαν να ειναι σχετικες με το θεμα του παρτυ. Οποτε οι πιθανοτητες ειναι απειρες....

Θα μπορουσαν να ειναι στα χρωματα του Τζοκερ (μωβ σκουρο) για τους ανδρες και στα χρωματα της Χαρλεη για τις γυναικες (κοκκινο, η μαυρο με κοκκινο?)

Και τα κουφετα στα ιδια χρωματα?

Η θα μπορουσαν να ειναι ενα ουδετερο χρωμα απ'εξω για να μην το περιμενεις, πχ απλως ασπρο, αλλα μεσα τα κουφετα να ειναι κοκκινα και μωβ, συμβολιζοντας τη Χαρλεη και το Τζοκερ?

Μετα σκεφτηκα και το αλλο. Αντι για την κανονικη υφασματινη μπομπο στα χρωματα αυτα, μπορουμε να κανουμε κατι τελειως διαφορετικο, πχ,

Ποτηρακια που θα εχουν μεσα το πουγκακι με τα κουφετα, σαν κι αυτα πχ

http://www.wedding-favor-shot-glasses.c ... -glass.htm

πανω στα οποια με τα ονοματα μας θα μας τυπωσουν και ενα απο τα σκιτσα του Τζοκερ και της Χαρλεη, οποτε πανω στο ποτηρακι θα ειναι πχ αυτο

Εικόνα

Δε ρωταω αλλα προς το παρον, πειτε τι νομιζετε :mrgreen:

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από AliceCullen και Κυρ Ιαν 31, 2010 7:44 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 6:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
ZouZouGirL

Καλά μια εβδομάδα έλειψα και εσύ το έχεις προχωρήσει τρελά το θέμα κοπελιά... :lol: :lol:
Αλις, τέλειες οι ιδέες, όλες, μια προς μια... Είμαι σίγουρη πως οι φίλοι σας θα θυμούνται για πολύ καιρό το πάρτυ του Αρραβώνα σας..

Τα πιγκουινάκια, τα φύλλα και τα νομίσματα φανταστικές ιδέες... Όσο για τις μπομπο εγώ θα τις προτιμούσα στα τραπέζια τον καλεσμένων και όχι ξεχωριστά...

Έχω πάθει πλάκα.-

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 7:29 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Ναι ειδες, πηρε μπρος ο δικος μου (μετα απο 6 μηνες) και κατεγιστηκαμε σε ιδεες!

Μπομπο στα τραπεζια λες ε.... Ετσι δεν θα εχω και το αγχος να τις μοιραζω :mrgreen:

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 31, 2010 9:02 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
ZouZouGirL

Βασικά με τις μπομπο στολίζονται κιόλας τα τραπέζια και μου φαίνεται πιο ολοκληρώμενο το στήσιμο!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Φεβ 01, 2010 12:29 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
celenia

1) σορυ αλλά δεν άντεξα τόση παράνοια....εεεεε να το διαβάσω εννοώ..βλέπεις έχει περάσει και η ώρα και αύριο δουλεύω...(αν θες βρίσκω και άλλες δικαιολογίες :mrgreen: )
2) ζητώ ταπεινά συγνώμη αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν ξέρω σχεδόν κανέναν από αυτούς που αναφέρεις....
3)έχω μια υποψία...μήπως ο Ιαν μας πήρε πρέφα και θέλει να μας ξεκάνει.....για να υλοποιηθεί αυτό το σουπερ-μεγκα πρότζεκτ πρέπει να δουλεύει όλο το τιμ νυχθημερόν μέχρι τον αρραβώνα :shock: :shock: :shock: (ε, εντάξει το ξέρω υπερβάλλω αλλά μ αρέσει και νομίζω ότι ταιριάζει στο όλο κλίμα....) και μετά πότε θα προλάβουμε για τους δικούς μας γάμους οέο?????
4)ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΤΡΕΛΛΗ και ο Ιαν ΤΟ ΙΔΙΟ :lol: :lol: :lol:
πωπω έχω πολλή μελέτη μες στη βδομάδα...πώς θα σας φτάσω?
Πάντως ένα ένα για να μπορούμε να παρακολουθούμε και μεις οι αρχάριες :mrgreen:

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Φεβ 01, 2010 12:32 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
renaki23

celenia έγραψε:
1) σορυ αλλά δεν άντεξα τόση παράνοια....εεεεε να το διαβάσω εννοώ..βλέπεις έχει περάσει και η ώρα και αύριο δουλεύω...(αν θες βρίσκω και άλλες δικαιολογίες )
2) ζητώ ταπεινά συγνώμη αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν ξέρω σχεδόν κανέναν από αυτούς που αναφέρεις....
3)έχω μια υποψία...μήπως ο Ιαν μας πήρε πρέφα και θέλει να μας ξεκάνει.....για να υλοποιηθεί αυτό το σουπερ-μεγκα πρότζεκτ πρέπει να δουλεύει όλο το τιμ νυχθημερόν μέχρι τον αρραβώνα (ε, εντάξει το ξέρω υπερβάλλω αλλά μ αρέσει και νομίζω ότι ταιριάζει στο όλο κλίμα....) και μετά πότε θα προλάβουμε για τους δικούς μας γάμους οέο?????
4)ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΤΡΕΛΛΗ και ο Ιαν ΤΟ ΙΔΙΟ
πωπω έχω πολλή μελέτη μες στη βδομάδα...πώς θα σας φτάσω?
Πάντως ένα ένα για να μπορούμε να παρακολουθούμε και μεις οι αρχάριες

Μα να συμφωνώ σε όλα???? :lol:
Βέβαια στο 3 όχι και τόσο γιατί η αγαπητή μανκατ θα κατατρωπώσει όποιον δεν πιστεύει σε μας και θα μας βγάλει ασπροπρόσωπες!!!! :mrgreen:

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 290 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: alat, Bing [Bot], Exabot [Bot], feithel, felicia87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, kalokairaki, MSN [Bot], pharmacy, renia123, Xrisaniou, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24