myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τρί Σεπ 30, 2014 12:33 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 305 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Κουρτίνες και κουρτινόξυλα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 24, 2007 2:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

xerete pou mporo na vro kourtines kai kourtinoxyla se oxi exofrenikes times giati to pithanotero se 1,5 xrono na exoume metakomisei apo athina, opote na xreiastei na paro alles kourtines tote.

simera tha pao mia volta apo ta IKEA na rixo mia matia.

exete kammia alli protasi vre koritsia ??

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 24, 2007 9:18 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
red

Ελιάνα κι εγώ για κουρτίνες ψάχνω αυτήν την εποχή! Έχουμε προς το παρόν κάποιες πολύ απλές από το ΙΚΕΑ που τις πήραμε για προσωρινές, αλλά με τις τιμές που έχω ακούσει μας βλέπω να μένουμε πολλά χρόνια με αυτές! Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό το θέμα.

(")_(") signature to help him gain world domination

Αλεξάνδρα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 8:35 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

piga ki ego sto IKEA xthes alla de mou arese tipota apo ayta pou eixe. meta pigama praktiker kai vrikame poly oraia kourtinoxyla (xylina apo kerasia). Den itan akriva 19 euro to kathena kai eixe kai ta plaina + krikous + vides + vaseis. Pros to paron einai mia xara gia arxi. pira apo ekei kai kourtines etoimes mono gia ta ypnodomatia vevaia se xromata portokali kai ladi 32.00 euro to kommati. eixe poly pio oraia pragmata apo to IKEA. ta magazia pou poulane apoklistika kourtines + kourtinoxyla einai aplisiasta.
tora mas menei to saloni na vroume, kati se bronze psaxno. to praktiker eixe tetoia alla itan se ellipsi.
pigaine ki esy kammia volta apo kei mipos vreis kati na sou aresei

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 11:04 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
depy

Κορίτσια πολύ ωραιες κουρτίνες και καλές τιμές βρίσκεις στην λαική. Για πηγαίνεται και ρίξτε μια ματιά.

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 1:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

leo na pao kanena savvato stous rosous stin ilioupoli kai na mou tis rapsei i mama afou xerei na ftiaxnei kourtines. xero oti ekei exoun ekpliktika sxedia.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 2:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
CHRISTINA

Eliana μου,
δυστυχως τους Ρωσους τους εχουν διωξει απο την Ηλιουπολη και δεν πανε πια εκει.
Στο λεω για να μην πηγαινεις αδικα. Η Μαμα μου που ειχε κρατησει επικοινωνια με μια Ρωσιδα για κατι κοσμηματα της ειχε πει οτι τωρα ειναι στην Νεα Σμυρνη αν δεν κανω λαθος.
Σιγουρα παντως πανε στην Γλυφαδα την Πεμπτη στον δρομο δεξια απο το city plaza Γρηγοριου Λαμπρακη λεγεται.
Φιλακια
Χριστινα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 4:13 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

Ναι, στη Γλυφάδα οι Ρωσοι έχουν φοβερα πραγματα. Ειδικα σε κουρτινες, πετσετες, σεντονια δε σου λέω τιποτα. Στα ραβουν όπως θες και γενικά ειναι φοβερα. Στο πατρικό μου εχουμε βαλει κουρτινες από εκει και ειναι καταπληκτικές, οργαντινες, με κρυσταλακια, ρομα για παράθυρα κλπ. και όλοι μας ρωτανε από που τις πηραμε.

Ασε που πηρα κατι τρομερα χειροποιητα τραπεζομαντιλα ονειρο με τις πετσετουλες του κομπλε.

Αξίζει να κανεις μια βολτα. Εχει και την Τριτη στη Γλυφαδα αλλά σε αλλο δρομο. Μπορω να ρωτησω.

Στο σπιτι μας αγορασαμε από μαγαζι και μας πηγε ο κουκος αηδονι. 4000 ευρώ, το φυσαω και δεν κρυώνει....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 8:50 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
snoopy

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω μιας κι εμείς τις κουρτίνες μας τις πήραμε από τον ΧΥΤΗΡΟΓΛΟΥ και μας κόστισαν κάτι τις παραπάνω, αλλά τα αξίζαν τα λεφτά τους και με το παραπάνω :wink: ....Βέβαια έχει κουρτίνες διαφόρων τιμών και ίσως να έβρισκες κάτι που να σε καλύπτει....μια ματιά δεν βλάπτει, και ούτε έχεις να χάσεις τίποτα....

Εύη

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 19, 2008 1:26 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
stellina

Για μένα καλύτερα να πάρει κάποιος από αλλού τις κουρτίνες και από μαγαζί με είδη κιγκαλερίας τα κουρτινόξυλα. :D

Δεν είχαμε βάλει από άποψη στο σπίτι για κάνα χρόνο κουρτίνες, αλλά τελικά αποφασίσαμε ότι θα είναι πιο ζεστά με κουρτίνες και βρήκαμε κάτι καταπληκτικές minimal inox κουρτινόβεργες στο MARKANTONIS στη Βύσσης κοντά στην Αθηνάς στο Μοναστηράκι και τις παραγγείλαμε. Τις κουρτίνες αφού μετρήσαμε τα σχετικά, θα τις πάρουμε από τον Πειραιά κι ένα κατάστημα που λέγεται Βουτσάς.

Πάντως είναι πολύ δύσκολο να επιλέξεις, έχει φοβερή ποικιλία και πάνω που έχεις αποφασίσει, βρίσκεις κάτι καινούριο. η καλύτερή μου φίλη διάλεξε αντικέ κουρτινόβεργα και ηταν άλλο τελείως στυλ αλλά πολύ ωραίο επίσης.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 06, 2008 7:43 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
themi

Επαναφέρω το θέμα στην επιφάνεια! Βρήκα κάτι καταπλήκτικα μαγαζάκια στην πλατεία εμπορίου στην Θεσσαλονική με πόμολα, κουρτινόξυλα, και μπρίζες-διακόπτες σε τεράστια ποικοιλία και καλές τιμές. Είδα κάτι πόμολα και κουρτινόξυλα inox με strass... έπαθα πλάκα! τα είδε και ο καλός μου, ενθουσιάστηκε και είπαμε όταν έρθει η ώρα θα τα ψωνίσουμε απο εκεί!
Α! επίσης πήρα απο εκει και υαλότουβλα σε πολύ καλή τιμή και συστήματα για να ανοίγουν γιατί κάποια κομμάτια στους τοίχους και στην εσωτερική σκάλα τα κάναμε για διακόσμηση με υαλότουβλο.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 25, 2008 6:20 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
shanghai

Koritsia geia sas gia oses menoun athina egw pira fantastikes kourtines apo to METEOR sto xalandri ap'enanti apo to ethnos.exei kai kourtinoxula,kai pixtaria kai eidi proikos!!Exei terastia poikilia kai para polu kales times!!!!!!Kai stis raboun ekei o,ti sxedio theleis.axizei na pate!!Einai kai polu sunergasimoi.filakia!!!!!!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 25, 2008 8:43 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
vaso1982

Τελικα δεν ήμουν οι μόνη που έπαθα σοκ με τις τιμές απο τις κουρτίνες ε??

Το θέμα με εμένα έιναι ότι ο καλός μου λόγο δουλείας σε 3-4 χρόνια θα πάρει μετάθεση και στο επόμενο σπίτι μπορεί να μην κάνουν οι κουρτίνες αυτές οπότε δεν ήθελα να πληρώσω μια περιουσία και μετα να τις πετάξω σε κατάστημα που ρώτησα ήθελα 1000 ευρώ μόνο για το σαλόνι μου και τελικά απο μία φίλη που συνεργάζετε με πολλά εργοστάσια που παράγουν κουρτίνες πήρα αυτές που μου αρέσαν στο μαγαζί που είχα πάει και για όλο το σπίτι έδωσα μόνο 670 ευρώ ενώ ήθελα περίπου 2000 ευρώ.
Μια αλλη καλή λύση οπώς είπαν και τα κορίτσια είναι η λαική αγορα έχουν πολύ καλά σχέδια και τις ράβουν κι όλας ρίξε μια ματιά εκει

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ

http://vasoulaswedding.blogspot.com/

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 18, 2008 3:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
Arwen

Στο Meteor πήρα και εγώ τις κουρτίνες μου και μάλιστα από κάποια υπόλοιπα που είχαν σε μισή τιμή από ό,τι οι κανονικές που έχει εκεί.Πραγματικά έχει τεράστια ποικιλία και πολύ καλή εξυπηρέτηση.για το σαλόνι πήρα κόκινο τσαλακωτό ταφτά 22 ευρώ/μέτρο!!!!!! Και έχει κουρτίνες σε όλες τις πιθανές αποχρώσεις και υφάσματα και ποιότητες!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 18, 2008 7:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Princess
Princess
vana1

Εγώ κοριτσάκια τις κουρτίνες μου τις πήρα από την λαική, πάντα με την βοήθεια της μαμάς μου. Ψάξαμε σε πολλά καταστήματα της περιοχής μου και εκτός ότι βγαίνανε πανάκριβα (πάνω από 3000 δεδομένου ότι στο σαλόνι έχω 5 μέτρα παράθυρο+μπαλκόνοπορτα συνεχόμενα) δεν μου άρεσε ιδιαίτερα και κάποιο σχέδιο. Έτσι πήγαμε στη λαική, όσο κουφό και αν ακούγεται είχε πολύ μεγαλύτερη ποικιλία από ότι περίμενα και δυσκολεύτηκα αρκετά για να διαλέξω...... τελικά αγοράσαμε τα υφάσματα και μου τις έραψε η μαμά μου αφού πιάνουν πολύ τα χέρια της στο ράψιμο....
Κάναμε κουρτίνες για σαλονοτραπεζαρία, 2 κρεβατοκάμαρες και κουζίνα με 350 ευρώ.......
Και μέχρι τώρα δεν υπήρξε άνθρωπος που να ήρθε στο σπίτι και να μην μου είπε κάτι καλό για τις κουρτίνες μου!!! Ναι ναι είμαι και λίγο ψώνιο!!! :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 15, 2008 2:52 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
dudu

Για πειτε μου λαικες αγορες για κουρτινες στην Αθηνα που εχουν ποικιλια?

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 305 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: agvou, angie14, Bing [Bot], chrysacy, effie.k., EVRYDIKI, giadikiaroglou, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, kalokairaki, lina79, Mamounaki, maria0779, Mariannouli, spl0222022, stella_85, Xrisaniou

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24