myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τρί Σεπ 16, 2014 9:45 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 69 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Pronovias
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 03, 2007 3:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
cpvicky

Tha ithela ti gnomi sas gia ta nifika pronovias! Einai poli akriva? Boro na noikiaso i einai mono gia agora? :roll:

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 03, 2007 3:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
irida

Καταρχήν,καλώς ήρθες!!
Κατά δεύτερον,δε μπορώ να σου πω κάτι με σιγουριά...Απ'οτι ξέρω μπορείς να νοικιάσεις,γιατί εγώ που ενδιαφέρομαι κατά κύριο λόγο για ενοικίαση μου τον πρότειναν.Μου είπαν οτι έχει πολύ ωραία κομμάτια αλλά και ελαφρώς τσουχτερές τιμές.... :roll: Δεν έχω ψάξει ακόμη για νυφικό,αλλά θα πάω σίγουρα κι εκεί αφού άκουσα καλά λόγια..Τα άλλα κορίτσια θα σε βοηθήσουν περισσότερο... :) Καλές πρόβες!!! :D :D :D

Εικόνα

Έλενα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 03, 2007 4:03 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

O Pronovias έχει ωραια νυφικά μπορώ να πω, αν και θα τα προτεινα σε μια κοπελα από 33+. Ειναι κυρίως και ίσια γραμμή χωρις πολύ φόρτωμα πανω τους και οι τιμες ξεκινανε από 1.700 έως 15.000!!!! Πανω από 2.000 ευρώ το αγοραζεις. Δοκιμασα 2-3 σε στενη γραμμη από ταφτα και οκ ήταν σαν να φορουσα τουαλέτα περισσοτερο παρα νυφικό. Οταν εβαζα πεπλο εκει ναι, ήμουν νυφη.
Δοκιμασα και ενα με τουλινη φουστα 1700 ευρώ μου το εδειναν αλλά να σου πω σε αυτο το στυλ μου αρεσαν περισσοτερο τα νυφικα του Demetrio.

Αν σου αρεσουν τα ίσια και λιτα νυφικά πηγαινε. Αν θες κατι πιο φουντωτο και πλουσιο πήγαινε παλι γιατί ποτε δεν ξερεις, αλλά δεν θα βρεις το συγκεκριμενο στυλ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 03, 2007 8:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

vre koritsia exo kleisei ki ego rantevou ston pronovia alla apo oti mou eipe mia synadelfos pou pantrevetai se 2 mines pige ki ekeini kai ola ayta ta nyfika pou ta exei proti mouri sta periodika kai sto site tou kostizoun 9000 enoikio. an einai dynaton. epipleon symfono oti ayta moiazoun perissotero me toualetes para me nyfika.
to kako me me to diko mou somatotypo einai oti epeidi exo gymnasmenes plates parolo oti eimai adynati den mporo na pao se forma nyfikou steni, dioti tha fainetai asimetria na exo megales plates kai to kato meros tou nyfikou na einai steno. mou eipan oti prepei na koitao nyfiko pou na erxetai se grammi alfa gia na yparxei symmetria stin eikona mou kai na mi deixnei asximo.
sti sposa moda mou aresan arketa kapoia kommatia ta opoia den itan poly fortomena me krystallakia. sto dimitrio pou piga apogoitefthika me tin ennoia oti ta perissotera pou exei einai monokomata me apotelesma na einai poly baria kai poly dyskola sto perpatima.
den xero ti na kano.....exo kanonisei ta panta kai exo kollisei sto nyfiko.
mou lene na pao kai ston psaraki. exei paei kammia sas ?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 8:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

Σε ποιους αλλους οικους έχεις πάει εκτος από Demetrio που νομιζω ότι τα περισσοτερα νυφικά τωρα πια είναι φουστα-μπλουζα. Στον Ψαράκη δεν εχω παει να σου πω. Αλλά τι στυλ ψαχνεις περίπου?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 10:54 am 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
irida

A,μάλιστα...Ευτυχώς που έμαθα από εσάς αυτές τις λεπτομέρειες κορίτσια...Δεν είχα ιδέα οτι τα νυφικά των συγκεκριμένων οίκων μοιάζουν περισσότερο με τουαλέτες..Δε θα ήθελα κάτι τέτοιο γιατί δε θα βάλω πέπλο,οπότε θέλω κάτι πιο εντυπωσιακό σε νυφικό. :roll: Απλό μεν το μπούστο και χωρίς πολλά φορτώματα αλλά με πιο ιδιαίτερη φούστα...Σε φυλλάδια από sposa moda έχω δει υπέροχες φούστες!!Θα είναι από τα πρώτα που θα κοιτάξω μάλλον... :)

Εικόνα

Έλενα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 11:25 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
konstantoudakisa

Αγαπητές φίλες, η ξαδέρφη μου που πήρε νυφικό από το Pronovias την πιάσανε εντελώς κότσο... Έδωσε 4.800€ και το αγόρασε (μετά από ψυχολογικό πόλεμο που της έκαναν να το αγοράσει, αφού η ξαδέρφη μου ήθελε να το ενοικιάσει) και ήταν κλασική τουαλέτα και δεν θύμιζε τόσο νυφικό και της είπαν κιόλας αν θέλει μετά με μία μικρή μετατροπή να γίνει τουαλέτα... ’ρα να ξέρετε οτι είναι αρκετά πονηροι στο Pronovias.... Αυτά!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 11:40 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
depy

Ελενα στο demetrio που πήγα κι εγώ δεν είχε μόνο νυφικά που μοιάζουν σαν τουαλέτες πάντως. Σου δέχνουν σε ντοσιε κάποια νυφικά για να καταλάβουν το στυλ που ψάχνεις και σου δείνουν να δοκιμάσεις πάνω σε αυτό. Εγω δεν εκλεισα απο εκει αλλα μια απο της κολλητές μου που παντευτηκε προσφατα πήρε απο κει και ήταν νυφικό οχι φορεμα.
Οπότε θα σου έλεγα να πας.

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 11:45 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

Το SPOSA MODA έχει ωραια νυφικά! Δεν έιχα κλεισει ραντεβου αν και το μετανιωσα στο τελος, γιατί θεώρισα οτι ήταν πολύ φορτωμενα και με βαθια ντεκολτε τα περισσοτερα, κατί που δεν ηθελα με τιποτα και οι φουστες ηταν πολύ φουσκωτες για το σωμα μου!

Τελοσπαντων και εγώ θεωρώ ότι το νυφικό θα το φορεσεις 6-7 ωρες το πολύ και είναι κριμα να δωσεις μια περιουσια ενώ έχεις κανει περικοπες σε αλλα πιο σημαντικά και χρησιμα πραγματα. Δηλαδή να φορεσω ενα νυφικό που στοιχιζει 4000 ευρώ και να κανω το τραπεζι σε ταβερνα το θεωρώ προσωπικά βλακεια! Χωρις να θελω να μειωσω τις δεξιωσεις που γινονται σε ταβερνες προς Θεου, ο καθενας αναλογα με την τσεπη του κανει το καλυτερο δυνατο και ειναι προς τιμη του. Αλλά ακουω κατι πραγματα τελειως παραλογα.

Να ρωτησω κατι τωρα που το σκέφτηκα σχετικά με το νυφικο.
Οταν νοικιαζεις το νυφικό ποσες φορες πριν από εσενα το έχουν φορεσει? Εχετε ρωτησει? Οσο πλησιαζει ο καιρος φοβαμαι μήπως το νυφικό που εχω νοικιασει δεν θα ειναι και στην καλυτερη κατασταση. Εχω αδυνατίσει κιολας και πολύ φοβαμαι ότι θα εχω προβλημα με τα μετρα.
Μηπως είμαι λιγο υπερβολική?

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: Thanks!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 1:27 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
cpvicky

irida έγραψε:
Καταρχήν,καλώς ήρθες!!
Κατά δεύτερον,δε μπορώ να σου πω κάτι με σιγουριά...Απ'οτι ξέρω μπορείς να νοικιάσεις,γιατί εγώ που ενδιαφέρομαι κατά κύριο λόγο για ενοικίαση μου τον πρότειναν.Μου είπαν οτι έχει πολύ ωραία κομμάτια αλλά και ελαφρώς τσουχτερές τιμές.... :roll: Δεν έχω ψάξει ακόμη για νυφικό,αλλά θα πάω σίγουρα κι εκεί αφού άκουσα καλά λόγια..Τα άλλα κορίτσια θα σε βοηθήσουν περισσότερο... :) Καλές πρόβες!!! :D :D :D

thank U!!!!!We will keep in touch

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 3:06 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
irida

Μμμμμμ.....Οπότε κρατάμε στη λίστα demetrio και sposa nova....και διαγράφουμε τελείως τον pronovia..... :lol: :lol: :lol:

Εικόνα

Έλενα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 3:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
irida

tsiou-tsiou! έγραψε:
Να ρωτησω κατι τωρα που το σκέφτηκα σχετικά με το νυφικο.
Οταν νοικιαζεις το νυφικό ποσες φορες πριν από εσενα το έχουν φορεσει? Εχετε ρωτησει? Οσο πλησιαζει ο καιρος φοβαμαι μήπως το νυφικό που εχω νοικιασει δεν θα ειναι και στην καλυτερη κατασταση. Εχω αδυνατίσει κιολας και πολύ φοβαμαι ότι θα εχω προβλημα με τα μετρα.
Μηπως είμαι λιγο υπερβολική?

Αυτό σε καμία περίπτωση δε μπορείς να το ξέρεις στα σίγουρα....υποθέτω δηλαδή...Γιατί σκέψου...σιγά μη σου πουν οτι το έχουν βάλει 30 πριν από εσένα...δε χτυπάει ωραία... :roll: Για τα κιλά μην ανησυχείς,απ'οτι μου έχουν πει τελευταίες μέρες ξανακάνεις πρόβα και στο κάνουν ακριβώς στα μέτρα σου... :wink:

Εικόνα

Έλενα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 3:39 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

Αν το έχουν βαλει 30 πριν από μενα τοτε δεν θα έχει μεινει νυφικό αλλά δειγμα του!!!!
Λογικά ανα διαστήματα φτιαχνουν αλλα για καθε σχεδιο. Θέλω να πιστευω...
Με ανησυχει το γεγονος ότι ο γαμος ειναι 2 Ιουνιου και η πρωτη προβα ειναι 18 Μαίου. Πολύ φοβάμαι ότι άν κατι δεν μου αρεσει δεν θα υπαρχει ο χρόνος να το αλλαξω! Ασε που έχω ζητησει να γινουν αλλαγες στα βολαν της φουστας! Δεν ξέρω έχω αρχισει να φτιαχνω εφιαλτικά σενάρια ....
Α, και κατι αλλο, το νυφικό που φοραμε είναι το δειγμα????
Γιατί το δειγμα που και καλα εκλεισα ήταν ψιλοσχισμενο....

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 11:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
nellie

Κορίτσια έχω δοκιμάσει μέχρι σήμερα νυφικά από 14 οίκους! Σήμερα πήγα στον Δημήτριο και μου άρεσαν πολύ! Ορισμένοι σου λένε ότι θα ραφτεί πάνω σου από την αρχή γιατί αυτά που σου δείχνουν είναι τα δείγματα! Στον Κατελάνο έχει επίσης ωραία νυφικά, ωραία παπούτσια και καλές τιμές! Για ένα που μου άρεσε μου το άφηναν 1.600 αγορά! Μην πάτε στον Ψαράκη! Με τίποτα!!! Είχα ραντεβού και το ακύρωσα μετά πό αυτά που άκουσα από δύο νύφες! Πάντως από όσα έχω δει μέχρι τώρα μου αρέσουν του Δημήτριου! Έχω ακόμα ραντεβού σε άλλους 25 οίκους! Πηγαίνω σε 6-7 ραντεβού την εβδομάδα!

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 04, 2007 11:26 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
nellie

Το 2751 φόρεσα και μου άρεσε πολύ! Έμοιαζα με πριγκίπισσα παιδικού παραμυθιού! :D Σας αρέσει; http://www.demetriosbride.com/intl/inde ... ticates_07

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 69 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: adilmalik, Bing [Bot], Efik18, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Majestic-12 [Bot], Mary30300, nancy78, nena13, nyfoula, renaki23, renia123, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24