myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Παρ Δεκ 19, 2014 4:34 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 69 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3, 4, 5  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 05, 2007 9:26 am 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
*maria*

nellie έγραψε:
Το 2751 φόρεσα και μου άρεσε πολύ! Έμοιαζα με πριγκίπισσα παιδικού παραμυθιού! :D Σας αρέσει; http://www.demetriosbride.com/intl/inde ... ticates_07

Καλημερα κοριτσια :wink:
nellie ειναι παρα πολυ ωραιο!αν επιτρεπετε ποσο σου ειπε για αυτο το νυφικο?ενοικιο η αγορα?

url=http://www.TickerFactory.com/]
Εικόνα
[/url]

Τελευταία επεξεργασία από *maria* και Σάβ Μάιος 05, 2007 10:20 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 05, 2007 9:34 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
lusibel

Όσον αφορά αυτό που ρωτήσατε για το αν το φοράνε και άλλες πριν, το μόνο που μου είπαν ότι απο την στιγμή που θα το κλείσω πρίν την δική μου ημερομηνία δεν το δίνουν σε άλλη σε καμία περίπτωση. Εγώ αυτό που διάλεξα είναι Demetrios και μου είπαν ότι σε λευκό που θα φορέσω εγώ, έχει φορεθεί άλλες δύο φορές .Τώρα δεν ξέρω αν είναι αλήθεια.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 05, 2007 10:46 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
nellie

Μετά από παζάρια μου το άφηναν 1500 ενοίκιο και 2000 αγορά. μια φίλη που παντρευόταν πέρισυ το έκλεισε από τον Ψαράκη και έδωσε λεφτά για να μην το φορέσει καμιά άλλη μέχρι το γάμο της. 15 μέρες πριν που πήγε για τις πρόβες το βρήκε ξεχειλωμένο και είχαν προσθέσει πάνω λουλούδια! ’ρα το είχαν δώσει αλλού, πριν! Έκανε μεγάλη φασαρία και όταν τους απείλησε ότι θα φέρει τα κανάλια της έδωσαν τα χρήματα που είχε δώσει πίσω!

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 05, 2007 11:04 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
desi22

oti kai na ginei min pate ston Psaraki...ton exoun dei poly psila ton amane kai milane kai kapios tha prepei na tous kalmari!!! ston pronovias ta nifika ine ok alla me baria ifasmata kai arketa zesta tha elega...protimiste i metaxoto tafta i organtina!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 06, 2007 2:30 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

nellie to 2751 einai poly oraio sti foto kai to dokimasa ki ego. stin pragmatikotita omos de mou arese dioti to touli tou xekinaei pano apo tous gofous kai deixneis etoimi na petaxeis (ego toulaxiston). to kako einai oti o dimitrios exei polla kommatia monokommata kai se dyskolevoun sto perpatima kai niotheis oti perpatas me ena varos. osa eixe fousta - mpousto de me enthousiasan idiaitera. oi foustes tou oles einai triples apo mesa kai exoun varos poly se antithesi me ti sposa moda pou perpatousa poly analafra kai se kammia periptosi den ta sygkrino me tou dimitriou. yparxoun nyfika sti sposa pou einai ligotero fortomena, ego kapou ekei kleino. Doste mou kammia gnomi. den mporo na foreso me megalo ntekolte giati exo arketo stithos kai den efarmozei kala. opote prepei na vro kati stathero.

elpizo na min to exoun foresei alles 30 prin apo mena kai mou to dosoun skismeno. ayto tha tous to exithitho prin to kleiso. to THELO KATHARO KAI OXI SKISMENO giati tha ginei xamos. tosa lefta plironoume oxi na mas koroidevoun kiolas.

nellie mono etsi mporeis na tous apeiliseis oti tha fereis ta kanalia gia na pareis piso poia ta xrimata pou exeis dosei. tous xeftiles.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 07, 2007 7:26 am 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
stavserfa

nellie έγραψε:
Το 2751 φόρεσα και μου άρεσε πολύ! Έμοιαζα με πριγκίπισσα παιδικού παραμυθιού! :D Σας αρέσει; http://www.demetriosbride.com/intl/inde ... ticates_07

Κούκλα μου ,πολυ ωραίο το νυφικό .
Αν σου πηγαίνει ,είναι το στυλ που σου αρέσει και σε κάνει να νιώθεις άνετα τότε κλείστο .

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 07, 2007 11:26 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

Βρε κοριτσια ας μην γινομαστε αφελης!!!
Σίγα μην ειμαστε οι πρωτες που φοραμε νοικιασμενο νυφικο 1η φορα!! Δεν υπαρχει περιπτωση σας λεω. Αφου εγώ η ίδια όταν πηγα στον Ζολωτα και ειδα το νυφικό που μου αρεσε να το φοραει μια κοπελα της ειπα ότι θελω να το δοκιμασω και εγω. Οταν μου το εφερε μου ειπε ότι η κοπελα το εκλεισε. Λοιπον πια πρωτη φορα και πια τριακοστή πρωτη μου λέτε. Το θέμα ειναι να το βρεις σε καλή κατασταση και να μην ειναι κουρελι. Αυτα εχουν τα νοικιασμενα νυφικά, άλλο αν δινεις μια περιουσια. Αλλά και τι να το κανεις αν το αγορασεις, να το κλεισεις σε μια ντουλαπα και να φυλαξεις για την κορη σου? Ασε που όταν τελειωσει το γλεντι, το νυφικό θα ειναι μες την βρωμα και σχισμενο. Αλλα λεφτα για επιδιορθωση...

Παντως και εγω όταν ειχα παει στον Demetrio δοκιμασα το 2763 στο site του και ηταν πολύ ωραιο, αλλά δεν μπορουσα να περπατησω από το βαρος. Ειχε τοσο τουλι από μεσα που δεν μπορουσα ουτε στην πολυθρονα να κατσω, ποσο μαλλον σε καρεκλα. Βασικά αυτος ηταν ο λογος που δεν το εκλεισα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 07, 2007 12:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Lady
Lady
irida

Σε μια φίλη μου πάλι,ενώ είχε δοκιμάσει κανονικά ένα μπούστο aslanis και αποφάσισε να το κλείσει η υπεύθυνη του μαγαζιού δεν της το έδινε(προφανώς γιατί ήταν ο "κράχτης" του μαγαζιού και το ήθελε καθαρά για βιτρίνα).Φυσικά η κοπέλα έκανε με τον άντρα της ολόκληρη φασαρία και στο τέλος της το έδωσε!Τι ήταν πάλι αυτό δηλαδή??Από τη στιγμή που το έχεις στο μαγαζί σου και το δίνεις για πρόβα πως μετά δεν της το κλείνεις και της λες ένα σωρό χαζομάρες.. :roll: Ότι να'ναι...είναι όπου θα πέσεις!!

Εικόνα

Έλενα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 07, 2007 2:11 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
depy

Μπράβο κορίτσια πολυ όμορφα φαίνονται τα νυφικά.
Αν είναι αυτό που ξάχνατε μην το σκευτεστε και πολύ. Στη βράση κολλαει το σίδερο. Να ξέρετε ότι όταν το βρείτε δυσκολα το ξεχνάτε.

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 13, 2007 5:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
eliana_1976

koritsia ego ekleisa xthes to nyfiko ston pronovias. an kai eixa akousei ta xeirotera gi aytous emeina apolyta eyxaristimeni apo tin exipiretisi. ontos ta perissotera sxedia tou einai se isia grammi ka arketa efarmosta kati pou fovomoun. telika afou piga sposa moda kai demetrios katelixa ston pronovia. exei dikio i tsiou einai gia ilikies 33+. ego eimai sta 32 ! den einai toso fortomena me krystallakia kai strasakia. einai pio arxontika. itan poly kathara kai sou edeinan symvoules gia tin epidermida kai to somatotypo kati pou de synantisa stous proigoumenous oikous kai imoun san xameni. oi times ston pronovia einai ontos arketa ipsiles alla ta yfasmata tous einai teleia. i mama einai modistra kai tis arese poly i douleia tous. emena mou arese poly ena apo ti syllogi tou 2008. trelathika molis to foresa, alla mou efyge to aima apo to prosopo otan akousa timi. 2950 euro kai mono agora. milisa me ton kalo mou kai me ta petherika kai mou eipan ok. alloste oloi tous eixan valeiorofi ta 3000 , ego den ithela me tipota na doso pano apo 2000. telika o pronovias epeidi itan metrita mou eipe oti tha mou kanei kalyteri timi kai mou to afise 2600. opote se 3 mines tha erthei ellada kai tha einai diko mou.

peite mou kammia gnomi vre koritsia.....einai to montelo Napoles apo ti syllogi tou 2008 (einai strapless kai den exei ti zivagko dantela pou emfanizei sti foto sto site. episis i kordela pou exei kato apo stithos den einai mple sto diko mou nyfiko, alla sto xroma tis perlas opos kai to nyfiko). telika na nyfika me fouskoti fousta de mou pigainan toso, oso ta stena afou anadeiknyoun to ipsos mou kai to soma mou

eyxomai oti kalytero kai gia ta dika sas nyfikoulia.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 9:10 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
Lilith

Eliana το νυφικούλη σου το είδα!
Ενα έχω να σου πω.....
Είναι Τ
Ε Λ Ε Ι Ο!!!!!
Καλοφόρετο! Να ζήσετε και η ώρα η καλή!!
Αν έχεις και το καταλληλο σώμα, πιστεύω προχώρα και κλείστο!
Είμαι και γω fun του pronovias και είχα ερωτευθεί ένα νυφικό αλλα όταν εμαθα τιμη το μισησα!! :lol: :lol:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 10:22 am 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
tsiou-tsiou!

Που το ειδατε βρε κοριτσια το νυφικό του Pronovia? Από το site του? www.pronovias.com? Δεν μου εμφανιζει τιποτα στη συλλογη του 2008.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 12:09 pm 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
konstantoudakisa

Megia to nyfiko kai kaloforeto na einai!!!!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 3:14 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
nanad

..είναι πανέμορφο! Μπράβο για την επιλογή σου!

Τα έχω ερωτευτεί τα νυφικά τους και μάλλον, προς τα εκεί βλέπω να καταλήγω κι εγώ.

Θέλω να κλείσω τα ραντεβού μου μέσα στον Ιούλιο. Μήπως μπορείτε να μου πείτε πόσο καιρό πριν, μπορώ να πάρω τηλέφωνο? Δηλαδή θα δυσκολευτώ να κλείσω ώρα για Pronovias?

Ευχαριστώ κορίτσια.

Φιλικά
Νανά

Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 15, 2007 3:46 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
nanad

...κάποια απάντηση? ...κάτι? :roll:

Φιλικά
Νανά

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 69 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση Πρ.  1, 2, 3, 4, 5  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24