myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Τετ Νοέμ 26, 2014 6:20 am
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 187 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πεθερες... και μη χειροτερα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 23, 2010 11:32 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Βγαινω απο τον ξενωνα της (οπου μας εχει ετοιμασει για τις επομενες δυο βδομαδες, που θα μεινουμε σπιτι της να της κανουμε babysitting τη γατα της οσο εκεινη παει ταξιδακι στη γερμανια στα ξαδερφια της) και πηγαινω σκουντουφλωντας απ'τη νυστα στην κουζινα να παρω ενα ποτηρι χυμο πριν πεσω τεζα για υπνο.

Στριβω στο διαδρομο και τη βλεπω, αν ειναι ποτε δυνατον,

να στεκεται πανω στη ζυγαρια της με τη βαλιτσα της στα χερια, να προσπαθει να διαβασει την ενδειξη (ποσα κιλα ζυγιζει αυτη και η βαλιτσα της).

Σταματαω, την κοιταω, με κοιταει, κατεβαινει απο τη ζυγαρια και γραφει το νουμερο σ'ενα χαρτακι και πιανει τη δευτερη βαλιτσα της και ξανανεβαινει. Την ξανακοιταω με ξανακοιταει.... Χρειαζεστε βοηθεια σε κατι? Της λεω ευγενικα (εδω στη μεγαλη βρετανια μιλας στον κοσμο σε ηπιους τονους ακομα κι οταν εχουν λαλησει εντελως και κανουν κουκου, αλλιως αν πεις ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΣΥ ΠΑΛΑΒΩΣΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ? ...προσβαλλονται).

Οχι μου λεει παιδι μου να απλως εφτιαξα τις βαλιτσες μου και τις ζυγιζω γιατι η αεροπορικη εταιρια επιτρεπει μονο 15 κιλα αποσκευες.

Ναι της λεω κι εμεις ζυγιζουμε τις βαλιτσες μας πριν πεταξουμε αλλα αν στεκεστε και η ιδια στη ζυγαρια τοτε πως ξερετε ποσο ζυγιζει η βαλιτσα?

Μα καλα χαζο εισαι παιδι μου, μου λεει η μακμαδερ, αφαιρω το δικο μου βαρος απο το συνολο και βρισκω το βαρος της βαλιτσας.

Αχ βεβαια της λεω εχετε δικιο πως δεν το σκεφτηκα.

Εβαλα μια τρεχαλα ως το σαλονι οπου εχω διπλωθει στα γελια μονη μου και χτυπιεμαι με τα μουτρα μες το μαξιλαρι του καναπε. Γιατι καταλαβες, εγω ειμαι η χαζη οχι εκεινη που ανεβαινει στη ζυγαρια μαζι με τη βαλιτσα και μετα κανει αριθμιτικες εξισωσεις αντι να ΖΥΓΙΣΕΙ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ :shock:

Ασε που εχει δυο ετσι, οχι μια.

Οποτε για να καταλαβετε ποση εξυπναδα εχει πεσει σημερα το βραδυ εδωμεσα, επαναλαμβανει τη διαδικασια του να ζυγιζεται με τη βαλιτσα στο χερι και να αφαιρει το δικο της βαρος απο την ενδειξη της ζυγαριας, δυο φορες συνολικα (μια φορα για την καθε βαλιτσα), και μετα προσθετει τα δυο υπολοιπα για να βρει το συνολικο βαρος των αποσκευων της.

:lol: :lol: :lol: :lol: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΞΩ ΒΟΗΘΕΙΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιπον εφτιαξα το χυμο μου (η ζυγαρια στο διαδρομο συνεχιζει να κανει μπιπμπιπ στις επανηλλειμενες μετρησεις) και ελπιζω να μπορεσω να περασω απο το διαδρομο να παω στο κρεββατιμου χωρις να εκραγουν τα χαχανητα μες τη μουρη της οταν περναω απο μπροστα απ τη ζυγαρια της.

Πειτε τιποτα που εχουν κανει οι δικες σας εξωφρενικο γιατι δεν αντεχω, δεν μπορει να μου εχει τυχει μονο εμενα το σα'ι'νι, ΔΕΝ μπορει.

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από AliceCullen και Κυρ Μάιος 23, 2010 11:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Πεθερες... και μη χειροτερα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 23, 2010 11:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
gepar

:lol: :lol: :lol:
Καλά φωστήρας η δικιά σου!!!
Η δικιά μου η πεθερούλα είναι πολύ καλός άνθρωπος, αλλά κι αυτή μερικές φορές τρώει κάτι κολλήματα... Θυμάμαι πριν ακόμα φτιάξουμε το σπιτάκι μας με τον καλό μου, συγκατοικούσαμε σε ένα μικρό δυαράκι όπου δεν είχαμε πλυντήριο, οπότε ο καθένας πήγαινε τα ρούχα του στη μανούλα να τα πλύνει. Την πρώτη φορά που ήρθε λοιπόν ο καλός μου με τα φρεσκοπλυμένα ρουχαλάκια είχα μείνει έτσι :shock: :shock: :shock: . Κι αυτό γιατί ήταν συσκευασμένα ως εξής : τα εσώρουχα όλα μαζί σε μία σακουλίτσα δεμένη σφιχτά, τα παντελόνια σε μία άλλη, οι μπλούζες σε μία άλλη κ.ο.κ. Και όοοολες αυτές οι σακούλες μαζί, τυλιγμένες με ένα σεντονάκι και τοποθετημένες μέσα σε μία βαλίτσα!!! Γιατί το έκανε αυτό κανείς δεν μπόρεσε να μου εξηγήσει....

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 23, 2010 11:58 pm 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Καλα gepar κι η δικια σου τελικα δικο της θεο και ιερο :lol:

Μα καλες χρυσες ειναι δε λεω, αλλα τα κουφα τα κανουν ωρες ωρες... Και λες σοβαρα τα γεραματα ειναι, η δεκαπενταετης (και βαλε) ελλειψη ειναι, η ετσι πειραγμενες στον εγκεφαλο ηταν απο παντα?

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 23, 2010 11:59 pm 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

AliceCullen έγραψε:
Βγαινω απο τον ξενωνα της (οπου μας εχει ετοιμασει για τις επομενες δυο βδομαδες, που θα μεινουμε σπιτι της να της κανουμε babysitting τη γατα της οσο εκεινη παει ταξιδακι στη γερμανια στα ξαδερφια της) και πηγαινω σκουντουφλωντας απ'τη νυστα στην κουζινα να παρω ενα ποτηρι χυμο πριν πεσω τεζα για υπνο.

Στριβω στο διαδρομο και τη βλεπω, αν ειναι ποτε δυνατον,

να στεκεται πανω στη ζυγαρια της με τη βαλιτσα της στα χερια, να προσπαθει να διαβασει την ενδειξη (ποσα κιλα ζυγιζει αυτη και η βαλιτσα της).

Σταματαω, την κοιταω, με κοιταει, κατεβαινει απο τη ζυγαρια και γραφει το νουμερο σ'ενα χαρτακι και πιανει τη δευτερη βαλιτσα της και ξανανεβαινει. Την ξανακοιταω με ξανακοιταει.... Χρειαζεστε βοηθεια σε κατι? Της λεω ευγενικα (εδω στη μεγαλη βρετανια μιλας στον κοσμο σε ηπιους τονους ακομα κι οταν εχουν λαλησει εντελως και κανουν κουκου, αλλιως αν πεις ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΣΥ ΠΑΛΑΒΩΣΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ? ...προσβαλλονται).

Οχι μου λεει παιδι μου να απλως εφτιαξα τις βαλιτσες μου και τις ζυγιζω γιατι η αεροπορικη εταιρια επιτρεπει μονο 15 κιλα αποσκευες.

Ναι της λεω κι εμεις ζυγιζουμε τις βαλιτσες μας πριν πεταξουμε αλλα αν στεκεστε και η ιδια στη ζυγαρια τοτε πως ξερετε ποσο ζυγιζει η βαλιτσα?

Μα καλα χαζο εισαι παιδι μου, μου λεει η μακμαδερ, αφαιρω το δικο μου βαρος απο το συνολο και βρισκω το βαρος της βαλιτσας.

Αχ βεβαια της λεω εχετε δικιο πως δεν το σκεφτηκα.

Εβαλα μια τρεχαλα ως το σαλονι οπου εχω διπλωθει στα γελια μονη μου και χτυπιεμαι με τα μουτρα μες το μαξιλαρι του καναπε. Γιατι καταλαβες, εγω ειμαι η χαζη οχι εκεινη που ανεβαινει στη ζυγαρια μαζι με τη βαλιτσα και μετα κανει αριθμιτικες εξισωσεις αντι να ΖΥΓΙΣΕΙ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ :shock:

Ασε που εχει δυο ετσι, οχι μια.

Οποτε για να καταλαβετε ποση εξυπναδα εχει πεσει σημερα το βραδυ εδωμεσα, επαναλαμβανει τη διαδικασια του να ζυγιζεται με τη βαλιτσα στο χερι και να αφαιρει το δικο της βαρος απο την ενδειξη της ζυγαριας, δυο φορες συνολικα (μια φορα για την καθε βαλιτσα), και μετα προσθετει τα δυο υπολοιπα για να βρει το συνολικο βαρος των αποσκευων της.

:lol: :lol: :lol: :lol: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΞΩ ΒΟΗΘΕΙΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιπον εφτιαξα το χυμο μου (η ζυγαρια στο διαδρομο συνεχιζει να κανει μπιπμπιπ στις επανηλλειμενες μετρησεις) και ελπιζω να μπορεσω να περασω απο το διαδρομο να παω στο κρεββατιμου χωρις να εκραγουν τα χαχανητα μες τη μουρη της οταν περναω απο μπροστα απ τη ζυγαρια της.

Πειτε τιποτα που εχουν κανει οι δικες σας εξωφρενικο γιατι δεν αντεχω, δεν μπορει να μου εχει τυχει μονο εμενα το σα'ι'νι, ΔΕΝ μπορει.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Παναθεμα σε βραδυατικα δεν μπορω αλλο :lol: :lol: :lol: σκασε μαρι σε λεω εχω κατουρηθει επανω μου.Θεα η πεθερα σου. :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 12:08 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι να κανω η γυναικα επρεπε να το μοιραστωμε καποιον αλλιως θα σκασω :lol:

Και του γιοκα της τι να του πεις, ιδιοφυια η μαμα σου ακου να δεις τι εκανε.... :shock: Δε λεγονται αυτα τα πραγματα γιατι αν γελουσα μες τα μουτρα του θα παρεξηγιωτανε (τωρα νομιζει οτι γελαω γενικως και αοριστως με αυτα που διαβαζω στο φορουμ :mrgreen: )

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 12:18 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

AliceCullen έγραψε:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι να κανω η γυναικα επρεπε να το μοιραστωμε καποιον αλλιως θα σκασω :lol:

Και του γιοκα της τι να του πεις, ιδιοφυια η μαμα σου ακου να δεις τι εκανε.... :shock: Δε λεγονται αυτα τα πραγματα γιατι αν γελουσα μες τα μουτρα του θα παρεξηγιωτανε (τωρα νομιζει οτι γελαω γενικως και αοριστως με αυτα που διαβαζω στο φορουμ :mrgreen: )

Κι εμενα με κοιταει ο ν με ενα υφος: Μα καλα χαζη εισαι γιατι γελας ετσι?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εμενα η πεθερα δεν εχει κανει-δεν εχω δει μαλλον ακομα-το πιο κουλο.Θα σας πω κατι που εκανε στον αρραβωνα μας.Δεν ξερω που κ πως καποια στιγμη αναβει η αδερφη μου 2 απο αυτα που βαζουν στης τουρτες με τα αστρακια ξερετε.Ε παιδια τα ειδε η πεθερα και φωναζε με γουρλωμενα ματια:Καλεεεεεεεε προσεξτε θα καειτε πωπω παναγια μου.Το ποιο γελιο ομωςηταν που ειχε γουρλωσει τα ματια της :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ακομα το θυμαμαι και γελαω.Δηλαδη στο γαμο που θελω να πεταξουμε βεγαλικα τι θα παθει??? crazy-star crazy-star

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 12:46 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Αχαχα ε κι εσυ τοσο εξελιγμενα πραγματα μπροστα στην πεθερα, σα δεν ντρεπεσαι να τρομαζεις τους σεβασμιους ηλικιωμενους της οικογενειας σου :lol: :lol: :lol:

Κοιτα μην περιμενεις μεχρι του χρονου, παρε βεγγαλικα να πετας απ'το μπαλκονι στα γεννεθλια σου να παθει κολπο :mrgreen:

Εγω αυριο τη δικια μου την εχω ικανη οταν της πει η κοπελα στο αεροδρομιο βαλτε σας παρακαλω την τσαντα σας στο μαυρο διαδρομο να ζυγιστει, να ανεβει κι η μακμαδερ μαζι ισορροπια :lol: :lol: :lol:

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 9:04 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Κριμα σημερα το πρωι εφυγε η Μακμαδερ για 2 βδομαδες και δεν εχω κανεναν πλεον να με διασκεδαζει :shock:

Αν και η γατα η Λουσυ δεν παει πισω εδω που τα λεμε, την τελευταια φορα ειχε ερθει στο σπιτι μας και πηγε να κατσει πανω στην τηλεοραση που της αρεσει συνηθως επειδη ειναι ζεστα.... ναι, μονο που η οθονη που εχουμε στο διαμερισμα ειναι πλασμα -επιπεδη-, και πηδαει το γατι απο το πατωμα εντυπωσιακα, περιμενοντας να προσγειωθει οπως παντα πανω στην τηλεοραση, και γκρεμιζεται απο πισω στο κενο που δεν ειχε τιποτα να πατησει γιατι δεν ειχε μαθει ακομα οτι οι πλασμα οθωνες δεν εχουν χωρο να καθονται οι γατες....

Τωρα καθεται διπλα μου και με κοιταει με το σπινθιροβολο βλεμμα του βοδιου καθως πινω τον καφε μου... που ξερεις, μπορει να κανει τιποτα καλο παλι σημερα να γελασουμε :lol:

(Σα δεν ντρεπομαι, κοροιδευω το ζωακι :oops: )

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 9:31 am 
Χωρίς σύνδεση
Goddess
Goddess
elsir

καλά η πεθερά σου (alice και gepar) δεν παίζονται.... δυστυχώς εμένα δεν έχει κάνει κάτι να σας πω :oops:

Εικόνα

Ούτε εγώ έκοψα το τσιγάρο ακόμη!
http://www.facebook.com/pages/wwwteleiosgamosgr/26602391148

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 9:32 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
renaki23

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Έχω σκάσει λέμε,πρέπει να με ακούει όλη η γειτονιά!!!!Και η πεθερά και η γάτα είναι σαίνια...
Εμένα το μόνο που έκανε η πεθερά μου και με έκανε να την κοιτάω έτσι :shock: ήταν μια φορά που είχε παθει ζημιά το πλυντήριο της κι έτρεχε νερά από κάτω...Άρχισα και φώναζα ελάτε να κλέισετε το πλυντήριο γρήγορααααα τρέχει νεράαααα από κατωωω.....Και γυρνάει ατάραχη η πεθερά μου και μου λέει...ε,και???και την περασμένη φορά έτσι το έκανε!!!! :lol:

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 9:44 am 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
claudine

Η Μακμάδερ τα βγάζει τα αποτελέσματα δια της ατόπου απαγωγής ρε συ άλις,κατευθείαν μην δούμε έναν άνθρωπο με γνώσεις στα μαθηματικά και τεχνικώς καταρτησμένο(όπως έλεγε και ο ζίκος)να τον κατηγορησουμε.
Εμενα η πεθερά μου δεν έκανε κάτι αστείο ή αυθόρμητο να μου μείνει αλλα η μάνα μου προχθές έκανε το εξής αμίμητο,η γυναικα 12 μηνες απο τότες που γέννησε η αδερφή μου τα δίδυμα έχει σταθεί βράχος ,είναι συνέχεια απίκο και βοηθαει.Τις προάλλες αφησε και τα 2 μωρα η αδερφή μου στην μαμα μου και πήγε να καθαρίσει και να αλλάξει χαλιά στο σπίτι μετα θα επέστρεφε στης μαμας μου και θα κοιμότανε το βράδι μαζί με τα μωρά κάτω στο σπίτι των γονιών μας.Κάποια στιγμή το βραδάκι αφου τάισαν και άλλαξαν τα μωρά θα τα έβαζαν να κοιμηθούν,τώρα ποιός ξέρει πόσο παραζαλισμένη ήταν η μάνα μου απο την κούραση κάποια στιγμή πέρνει την πιπίλα την βρέχει και πάει και την βάζει στο στόμα της αδερφής μου :shock:
Κόκκαλο η αδερφή μου
Παραζαλίστηκε που λέτε η μάνα μου και αντί να βάλει την πιπίλα στο στόμα του μωρού την έβαλε στο στόμα της μάνας του μωρού.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 9:57 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

claudine έγραψε:
Η Μακμάδερ τα βγάζει τα αποτελέσματα δια της ατόπου απαγωγής ρε συ άλις,κατευθείαν μην δούμε έναν άνθρωπο με γνώσεις στα μαθηματικά και τεχνικώς καταρτησμένο(όπως έλεγε και ο ζίκος)να τον κατηγορησουμε.
Εμενα η πεθερά μου δεν έκανε κάτι αστείο ή αυθόρμητο να μου μείνει αλλα η μάνα μου προχθές έκανε το εξής αμίμητο,η γυναικα 12 μηνες απο τότες που γέννησε η αδερφή μου τα δίδυμα έχει σταθεί βράχος ,είναι συνέχεια απίκο και βοηθαει.Τις προάλλες αφησε και τα 2 μωρα η αδερφή μου στην μαμα μου και πήγε να καθαρίσει και να αλλάξει χαλιά στο σπίτι μετα θα επέστρεφε στης μαμας μου και θα κοιμότανε το βράδι μαζί με τα μωρά κάτω στο σπίτι των γονιών μας.Κάποια στιγμή το βραδάκι αφου τάισαν και άλλαξαν τα μωρά θα τα έβαζαν να κοιμηθούν,τώρα ποιός ξέρει πόσο παραζαλισμένη ήταν η μάνα μου απο την κούραση κάποια στιγμή πέρνει την πιπίλα την βρέχει και πάει και την βάζει στο στόμα της αδερφής μου :shock:
Κόκκαλο η αδερφή μου
Παραζαλίστηκε που λέτε η μάνα μου και αντί να βάλει την πιπίλα στο στόμα του μωρού την έβαλε στο στόμα της μάνας του μωρού.

Ρε τημ αμοιρη την μανα σου ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και σενα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 10:04 am 
Χωρίς σύνδεση
Fairy
Fairy
Anta

Λοιπον το σβηνω απο δω και το μεταφερω στις γκαφες.

Τελευταία επεξεργασία από Anta και Δευτ Μάιος 24, 2010 10:11 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 10:07 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Καλα Κλωντιν δεν το συζηταω.... πηγα στο μπανιο για κατουρημα με το νευρικο γελιο που με επιασε με την πιπιλα που εβαλε η γιαγια στο στομα της μαμας των διδυμων :shock:

Τρομαξε και η γατα που χτυπιωμουνα και με κοιταει περιεργα :lol:

Ρενακι μα να σου πω, στον κοσμο τους ωρες ωρες ετσι, τελειως μιλαμε.... Την αλλη φορα θα πας και θα δεις το πλυντηριο να εχει πιασει φωτια και την πεθερα ηρεμη και κουλ να του ριχνει κουβαδες και να σου λεει, ετσι εκανε κι εχθες, ευτυχως τελειωσε την πλυση πρωτα οποτε δεν εχω παραπονο :shock:

Μερικες φορες απορω πως δεν γκρεμιζεται το σπιτι με κατι τετοιες πεθερες (μαμαδες και γατες) μονες τους μεσα να κανουν ανενξελεγκτες η καθε μια τα δικα της...

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 24, 2010 10:10 am 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Banned
AliceCullen

Anta έγραψε:
Το τσιγαρο κοριτσια το ειχα στο στομα μου. :shock: :shock: :shock: :shock:

Διορθωση-

Μερικες φορες απορω πως δεν γκρεμιζεται το σπιτι με κατι τετοιες πεθερες (μαμαδες, γατες ΚΑΙ ΑΝΤΕΣ :lol: :lol: :lol: ) μονες τους μεσα να κανουν ανενξελεγκτες η καθε μια τα δικα της...

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 187 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24