myCalendar     myBudget     myGuestlist     myFriends     myGroups     myPhotos     myVideos     myBlog     downloads     Chat
Rss Facebook Google+ Twitter Youtube

Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Μείνετε ενημερωμένοι
με Rss Feed. Τι είναι Rss;

Τώρα είναι Σάβ Νοέμ 01, 2014 1:22 pm
Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Η

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 79 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμ.
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Το ομορφοτερο ταξιδι της ζωης μας...! επαγγελματικες φωτο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 12:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Αν η ευτυχια ηταν μερα,θα ηταν Σαββατο..Αν η αγαπη ηταν αριθμος θα ηταν 18..Αν το ονειρο ηταν μηνας,θα ηταν Σεπτεμβριος..Αν ο γαμος μας ηταν ταξιδι,θα ηταν το ομορφοτερο της ζωης μας..!Με αυτα τα λογια προσκαλεσαμε ολους οσους μας αγαπανε ωστε να παραστουν στην πιο ευτυχισμενη μας στιγμη..Και ηταν προφητικα τα λογια,γιατι πραγματικα ο γαμος μας ηταν το ομορφοτερο ταξιδι!Μια φορα κι εναν καιρο λοιπον,11 μηνες πριν για την ακριβεια,οπως πολλες απο τις καινουργιες νυφουλες μας,ξεκινησαμε την αναζητηση ωστε ολα να ειναι πως τα ονειρευτηκαμε..Ο χρονος περνουσε,το τικερακι μετρουσε παντα αντιστροφα και το αγχος μεγαλωνε..Τα συναισθηματα εναλασσονταν,υπηρχαν μερες που ξυπνουσα κι εβλεπα τον αντρα μου(πλεον)να κοιμαται διπλα μου και δακρυζα απο ευτυχια που αυτος ο υπεροχος αντρας διαλεξε εμενα..Αλλες παλι ξυπνουσα με το στομαχι μου δεμενο κομπο για το πως θα ειναι η τελετη,αν ολα πανε καλα και τι θα γινει μετα!Ολες αυτες τις μερες ομως κοιμομουν με τη σκεψη οτι παντρευομαι αυτον που αγαπαω κι αυτο και μονο για μενα ειναι ευλογια!Περνουσαν οι μηνες λοιπον και φτασαμε στις τελευταιες μερες πριν το μυστηριο..Την Παρασκευη πριν το γαμο καναμε το μπατσελορ,ολοι μαζι,γιατι δεν ηθελα να γιορτασω το τελος της εργενικης ζωης ΜΟΥ,αλλα να γιορτασουμε την αρχη της κοινης ζωης ΜΑΣ!Πηραμε λοιπον τους φιλους μας και πηγαμε στα μπουζουκια και πιο συγκεκριμενα στο Ρεμο,οπου περασαμε καταπληκτικα..Η κουμπαρα μας ειχε κανονισει και πηραν μπαλονια λευκα που γραφαν πανω love for ever και τα στερεωσαν ολα στις καρεκλες..Ο γαμπρουλης μου ελαμπε και χορευε,οπως κι εγω..Κατα τις 5 φυγαμε απο το μαγαζι και γυρισαμε σπιτι για υπνο,ξεροντας πως μονο λιγες μερες μας χωριζαν απο το να γινουμε ενα και ενωπιον Θεου πλεον!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από dimitragiwrgos και Τρί Οκτ 05, 2010 10:36 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
  Προφίλ Αποστολή προσωπικού μηνύματος  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Το ομορφοτερο ταξιδι της ζωης μας...!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 12:48 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Σαββατοκυριακο πριν το γαμο το περασαμε πηγαινοντας βολτουλες και διασκεδαζοντας,χωρις να ασχοληθουμε ιδιαιτερα για να ''απεξαρτηθουμε'' για λιγο απο αυτο,να χαλαρωσουμε και να εστιασουμε στο λογο που παντρευομαστε,στην αγαπη μας δηλαδη..Δυστυχως οι τελευταιες μερες εχουν αρκετο τρεξιμο κι επειδη ειχε αρχισει να μας καταβαλλει το αγχος σκεφτηκαμε να περασουμε το Σαββατοκυριακο χωρις να σκεφτομαστε τα διαδικαστικα κι αυτο αποδειχτηκε πραγματικα σωτηριο..πολλα κοριτσια απο εδω λεγαν για το οτι φταναν στο σημειο να μαλωνουν με τους αντρες τους κι επειδη ειχε αρχισει και σε μας αυτο ειπαμε να μην το αφησουμε ετσι!Δευτερα πλεον και 5 μερες πριν το μεγαλο γεγονος,οι ετοιμασιες συνεχιζονταν και το αγχος ειχε φτασει στο ελαχιστο,αν και μερικες αδιαθεσιες με κρατουσαν σε αγωνια για το αν θα μπορεσω να σηκωθω απο το κρεββατι αλλα τα καταφερα..Και εφτασε η Τεταρτη,οπου στολισαμε το σπιτακι μας με τη βοηθεια της αγαπημενης μου κουνιαδας που μενει στο εξωτερικο και ηρθε για το γαμο μας..Ειχα παρει εκρου και χρυσο τουλι και φτιαξαμε και φιογκους,2 χρυσους και 2 εκρου..Στα κατω μπαλκονια βαλαμε εκρου τουλι με χρυσους φιογκους και στα πανω το αντιστροφο,το ποτελεσμα νομιζω βγηκε υπεροχο..ειχαμε και μουσικη για να μπαινουμε στο κλιμα καθως και τις γειτονισσες που αντι να παραπονιουνται για την ωρα(ηταν μεσημερι),τραγουδουσαν κι αυτες..

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 1:02 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Την Πεμπτη ειχαμε το κρεββατι στο σπιτι,οποτε συνεχισαμε τις δουλειες πηραμε γλυκα φρεσκα και φαγητα για το βραδυ(πιτακια,πιτσακια κλπ..),πηγαμε με την κουνιαδα μου να παρει παπουτσακια,γυρισαμε και κατευθειαν με το που τελειωσα το μπανιο ηρθε η θεια μου(κομμωτρια),να μου φτιαξει τα μαλλια..πριν ακομα τελειωσουμε αρχισε να ερχεται ο κοσμος,οποτε ξαναβαλαμε τραγουδια,εγω τελειωσα με το μαλλι κι ετρεξα να ετοιμαστω για να υποδεχτω και τον καλο μου που θα ερχοταν λιγο πριν τους υπολοιπους,μην με δει και με τα ''ρολλει'' στο κεφαλι και μετανιωσει :D !Κατα τις 7 ηρθε και ο φωτογραφος,αλλα ολοι ειχαν πεσει πανω στα πιτακια και αργησαμε να τηρησουμε το εθιμο..επιτελους κατα μαζεψαμε τις χορτατες πλεον φιλες μου και τις βαλαμε να κανουν την αγγαρεια..χεχε,εγω δεν εστρωσα φυσικα,μονο εδινα συμβουλες...2 φορες το ξεστρωσε η πεθερα μου και αλλη μια ο αντρας μου,τις ψοφησαμε τις καημενες..Στο τελος ριξαμε και χρηματα καθως και μπολικο ρυζι(ακομα μαζευω μετα απο 3 φορες που σκουπισα),και πολλα παιδακια,απο τα οποια το πρωτο ηταν αγορι :twisted: Μετα το στρωσιμο χορεψαμε,το γλεντησαμε και αποχαιρετησα το αγορακι μου γιατι θα κοιμομασταν χωριστα.Το δικο μας παρτυ βεβαια δεν τελειωσε εκει,γιατι πηρα 3 φιλες και τον αδερφο μου(εντολη του αντρουλη για ν μας προσεχει),και πηγαμε για ποτακι(εγω εφαγα και γλυκακι η pig,ειχε και ζαχαροπλαστειο το μαγαζι)..Παρασκευη ξυπνησα το πρωι και περιμενα το μωρακι μου για να κανονισουμε τις πληρωμες και τις τελευταιες συνεννοησεις(σιγα που δεν θα τον εβλεπα :D :D ).Το μεσημερι πηγαμε για φαγητο στη γιαγια και τον παππου μου,που ειχαν εκει και ολους τους συγγενεις απο Κρητη και κατα τις 3 χωρισαμε και παλι γιατι θα τον ξαναβλεπα το απογευμα αφου θα μου φερνε το νυφικουλι μουυυ!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 1:12 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
πετραδάκι

αχχχχ! αργά και βασανιστικά μας τα περιγράφεις και μας κρατάς σε αγωνίααααα! flying

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 1:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Εμεις πηγαμε σπιτι μετα και φτιαξαμε το σπιτι μεχρι τις 6 που ηρθε παλι κοσμος(συγγενεις πιο πολυ αυτη τη φορα),για να δουν το νυφικο μου και να περασουν ομορφα μαζι μας..Κατα τις 7 ηρθε κι ο γαμπρος μαζι με το νυφικο,το πεπλο,τα παπουτσακια κλπ,η μαμα μου τον αλευρωσε λιγακι για το καλο(για να φυγει το κακο και καλα),αλλα εμενα δεν μου εφτασε οποτε πηρα το υπολοιπο αλευρι και τον εκανα χαλια :roll: :twisted: Μετα απο το show πηραμε το νυφικο,το χορεψαμε και τελικα το κρεμασαμε στο πρωην δωματιο μου,οπου θα ντυνομουν νυφη την επομενη μερα..Η θεια μου κρεμασε χρηματα(εθιμο δικο τους)και βγηκαμε στο σαλονι να συνεχισουμε το χορο..η μαμακα μου εβαλε τα κλαμματα(εγω κρατηθηκα οσο μπορεσα,μονο δακρυα μου φυγαν).Κατα τις 9μισι που εφυγαν οι περισσοτεροι πηραμε τους συγγενεις που ηρθαν απο μακρια και τους βγαλαμε για φαγητο(δεν ξερω οι υπολοιπες πως καταφερατε και χασατε κιλα εκεινες τις μερες,εγω λεω παλι καλα που δεν εβαλα κιολας)!Φυγαμε κατα τις 11 και πηγα κατευθειαν για υπνο για να ειμαι ξεκουραστη την επομενη μερα..

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 1:31 pm 
Χωρίς σύνδεση
Miss
Miss
giny

...θα περιμένω και τη συνέχεια φυσικά αλλά ειλικρινά τα γράφεις πολύ ωραία! Να ζήσετε κούκλα μου!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 1:42 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Καιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...........νταραμντανταααααμ,ξημερωσε η μεγαλη μερα..Σηκωθηκα κατα τις 8 και πηγα κομμωτηριο για να κανω μια θεραπεια με αμπουλες στα μαλλακια μου που ειναι ακομα αρκετα ταλαιπωρημενα,ωστε να τα βοηθησουμε λιγο ακομα..Παραλληλα μου εκανε και το ισιωμα και χτενισε και την κουμπαρα μου..Μεχρι να τελειωσει και η κουμπαρα πηγα και αγορασα το αρωμα που θα φορουσα στο γαμο(miss dior cherrie),και την κρεμα σωματος για να κρατησει περισσοτερο..Κατα τις 11μισι τελειωσαμε και πηγαμε σπιτι,εγω επρεπε να μπω κατευθειαν για ντουζακι γιατι μετα η κομμωτρια θα ρχοταν στο σπιτι,αλλα ερχοταν συνεχεια κοσμος(ακομα και καποιοι που δεν ηρθαν στο γαμο),για να ευχηθουν και να φερουν δωρα,οποτε μπηκα την ωρα που ηρθε η κοπελα...Με περιμενε λιγο αλλα τι να κανω,να μην wave wave ?????Οποτε κατα τις 12μισι με επιασε για το χτενισμα,τελειωσαμε κατα τις 2 κι εγω μεχρι εκεινη την ωρα δεν σταματησα να τραγουδαω,να κουνιεμαι(της τα σπασα τα νευρα),και να φωναζω μονιμως τη μαμα μου που ηταν ηδη πολυ αγχωμενη,για να σπαω πλακα..γαιδουρα εε??το ξερω,αλλα ειχε πλακα..στο τελος με καταλαβε κι επιτελους ξεαγχωθηκε!Με το που τελειωσαμε το μαλλακι,το οποιο βγηκε τελειο μπορω να πω(ευχαριστω Ελενηηηη),με επιασε η Γεωργιτσα,η μακιγιεζ για να με ''παστωσει''!Εκανε λοιπον τα μαγικα της,ακουγοντας φυσικα και την αποψη μου ωστε να μην βγει κατι διαφορετικο απο αυτο που ηθελα,και μεχρι τις 4 τελειωσαμε..το αποτελεσμα ηταν εκπληκτικο,μπορει να ηταν που ελαμπα κι απο τη χαρα μου,αλλα μου αρεσε παρα πολυ..Μεχρι τις 5 που ηρθε ο φωτογραφος,χαλαρωσα με τις φιλες μου..Μεχρι που αρχισαν κατι να ψυθιριζουν και μια μια σηκωνονταν και φευγαμε χωρις να μου λενε το λογο..Καταλαβα οτι κατι ετοιμαζαν αλλα δεν μπορουσα να τους παρω λεξη..Τελικα ηρθε κι ο φωτογραφος,ξεκινησαν να με ντυνουν,η φουστα μπηκε μια χαρα,με το μπουστο ειχαμε ενα προβλημα καθως περιμενα να αδιαθετησω και ημουν πρησμενη,οποτε δεν εφαρμοζε τελειως καλα στο στηθος..τελικα μου το εσφιξαν οσο μπορουσαν και κρατησε μια χαρα,αλλα με επιασε ενα σοκ μεχρι να τα καταφερουν!Ολα ηταν ετοιμα πλεον,βγαλαμε τις καταλληλες φωτογραφιες και λιγο πριν ξεκινησαμε ηρθαν και τα οργανααα για συνοδεια!Κατεβηκαμε κατω και αρχισαμε να χορευουμε στο πλακοστρωτο(δυστυχως το στενο στο πατρικο μου ειναι στρωμενο με πλακες και λιγο ελειψε να στραμπουληξω κανα ποδι στο χορο),και τελικα ξεκινησαμε για Χορτιατη!Ο κουμπαρος στην αρχη ντρεποταν να πατησει κορνα,αλλα τελικα συνηθισε και δεν επαιρνε το χερι του..ολοι κορναραν,μας χαιρετουσαν,καναν σχολια(ακουσα ωκι ενα συλληπητηρια :lol: :lol: ),και τελικα 7 παρα 10 ειμασταν Χορτιατη,οποτε τους ειπα να στανματησουν στην ακρη να περασουν οι αλλοι και να κανουμε μια βολτα εμεις..το κορυφαιο βεβαια ηταν οτι με το που σταματησαμε εμεις,σταματησαν καμια 10ρια αυτοκινητα απο πισω μας νομιζοντας οτι παθαμε κατι..εβγαλα το χερι και τους εκανα νοημα να συνεχισουν(εκει ειδα και την κορδελιτσα που η τρελη με χαιρετουσε απο το αμαξι τους)!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 1:53 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Τελικα εφτα και δεκα φτασαμε με αρκετα κορναρισματα(ειπαμε,ο κουμπαρος ηταν να κανει την αρχη)στηνη εκκλησια..ο χρονος σταματησε,κι εγω κοιτουσα συνεχεια εξω απο το παραθυρο να δω τον αντρα μου που ηταν ενας κουκλος με το κουστουμακι του και με περιμενε..ο φωτογραφος μου εσπασε τα νευρα γιατι με εβαζε να παιρνω ποζες,εγω ηθελα μονο να παω στην αγαπη μου..Με το που μου το επετρεψαν επιτελους βγηκα,πηρα αγκαζε μπαμπα και αδερφουλη αγαπημενο και ξεκινησα..ο Γιωργος με περιμενε ακριβως στη μεση στις σκαλες,σε ενα πλατυσκαλο που εχει...οταν πηγαμε να δουμε την εκκλησια του ειπα να περιμενει πανω κι ελεγε οτι ηθελε κατω για να ναι πιο κοντα μου.Εγω ελεγα πανω πιο καλα,και τελικα εκατσε στη μεση ακριβως!Δεν προσεξα ουτε στολισμο,ουτε τιποτα,μονο το Γιωργο που μου χαμογελουσε κι ειε μια εκφραση που την εχει ακομα και τωρα οταν με κοιταει και κανει την καρδια μου να χτυπαει πιο δυνατα..εκεινη την ωρα καταλαβα οτι ειχα κανει την καλυτερη επιλογη,σκεφτηκα τη μερα που γνωριστηκαμε,το πρωτο μας φιλι,την αισθηση που ειχα οταν τον πρωτοειδα παρα το οτι δεν ηξερα καν αν θα τον ξαναδω!Εφτασα πανω,ο μπαμπακας μου του ειπε ''να μου την προσεχεις'',ο γαμπρος απαντησε''θα το κανω'' και γυρισε σε μενα,μου δωσε ενα πολυ γλυκο φιλι και μου ειπε απλα ''εισαι πολυ ομορφη''!Η τελετη περασε γρηγορα,αφου το συζητουσαμε μετα και λεγαμε μισα λογια ειπε ο πατερ και μας απαντησαν τι λετε 45 λεπτα κρατησε..στο τελος μας μιλησε με πολυ ομορφα λογια και μας συγκινησε πολυ!Και μετα ξεκινησε ο χαιρετισμος..Οσο γρηγορα περασε η τελετη,τοσο αργα περασε αυτο!Ηρθαν ατομα που δεν περιμεναμε να δουμε,αλλοι λενε για απωλειες,εμεις ειχαμε πολλους παραπανω!Κι ολοι αυτοι μας τιμησαν,ηρθαν γειτονες απο το πατρικο μου και απο το σπιτι μας,συγγενεις κοντινοι και μακρινοι,φιλοι παιδικοι,ζευγαρια που γνωρισα απο το φορουμ και ηταν κοντα μας,και γενικα ατομα που μας χαρισαν ακομα πιο μεγαλη ευτυχια!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
Sofia86

Να ζήσετε δημητούλα και πάντα να είστε ερωτευμένοι-αγαπημένοι και καλόκεφοι όπως τη μέρα του γάμου σου!!
Σου εύχομαι να συνεχίσεις να ξυπνάς δίπλα στον αντρούλη σου χαμογελώντας και χαρούμενη που είστε ο ένας στη ζωή του άλλου!
Η ζωή είναι πολύ απλή και οι όμορφες στιγμές κρυμμένες πίσω απ'τη πιο ασήμαντη λεπτομέρεια κι εσύ δείχνεις να τις απολαμβάνεις!!

Και πάλι να ζήσετε!!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Girl
Girl
γλύκα

Εύχομαι αυτή η συμαντική ημέρα...να γίνει για εσάς τους δύο η αρχή στο όνειρο που δεν θα τελειώσει ποτέ!!!Να ζήσετε!!!!!!!!!! Η περιγραφή σου είναι πραγματικά πολύ ωραία..

Η ζωή είναι σαν τη μηχανή δεν έχει όπισθεν!

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Οταν εφυγε ο κοσμος βγαλαμε φωτογραφιες στο ξωκκλησι μας,επισης πολυ καλη επιλογη,τοτε ειδα λιγο απο το στολισμο κι επαθα πλακα,ηταν ολα παραμυθενια,ακριβως οπως τα ηθελα(δυστυχως ειχαν μαζεψει το κιοσκι και δεν το ειδα,αλλα τα υπολοιπα ηταν αρκετα ετσι κι αλλιως)!Στο τελος βγαλαμε και φωτογραφιες στο σπιτι,διπλα στο τζακι μας(η αγαπημενη μου γωνια),και στην κρεββατοκαμαρα μας..Κατα τις 10 φτασαμε στο κεντρο,περιμεναμε εξω οσο επαιζε το βιντεακι μας και εγω περιμενα και τη μαμα μου να μου φερει τα παπουτσια που θα φορουσα στο χορο,αφου δεν αντεξα τοση ωρα ορθια με τα αλλα και απο το σπιτι εφυγα με ενα ζευγαρι αθλητικες μπαλαρινες με πορτοκαλι λωριδα και το κλασσικο τιγρακι(αν χορευα με αυτα θα ακουγαμε κατι σχολιααααααα)..Τελικα ηρθε η μαμα μου κλαιγοντας(παλι),αφου εβλεπε το βιντεακι με τα παιδικα μας χρονια,αλλα χωρις τα παπουτσια μου..τελικα τα εφερε ο αδερφος μου,τα φορεσα και μπηκαμε..η εισοδος ηταν με αυτο
http://www.youtube.com/watch?v=8tiPAvmy3eA και μπηκαμε χορευοντας,οχι γιατι το ειχαμε σχεδιασει,αλλα γιατι μας βγηκε ετσι..τουρτα κοψαμε με αυτο http://www.youtube.com/watch?v=sxbX-z5-QHs&ob=av3n
,ταισαμε και το ενα παρανυφακι μας που καθοταν εκει και μετα πηραμε θεση για το χορο μας,που ηταν ρουμπα(την ιδεα την κλεψαμε απο τη fofie,ειχαριστουμε πολυ φωφακι,και που ηρθατε,και για ολα) με ενα ισπανικο κομματι,του οποιου τον τιτλο δεν τον ξερω δυστυχως,αλλα το εχω κρατησει σε cd(ειναι αντιγραμμενο,γι αυτο δ3εν το ξερω)..Απο κει και περα αρχισε το παρτυ..χορεψαμε,χαιρετησαμε πολυ κοσμο,εριξα την ανθοδεσμη μου και την επιασε μια φιλη μου(αυτη που ηρθε μαζι μου οταν πηρα το νυφικο μου..)και γενικα περασαμε υπεροχα..το γλεντι τελειωσε κατα τις 5 τα ξημερωματα,φτασαμε σπιτι κατα τις 6 αφου πηγαμε πρωτα και τις φιλες μου(μην δοκιμασετε να κατσετε μπροστα με το νυφικο σε μικρο αμαξακι,δεν βολευει :mrgreen: ),και τηρησαμε το εθιμο,και μαλιστα οχι μονο μια φορα :wink: :wink: :lol: :lol:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:17 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
dimitragiwrgos

Τη Δευτερα μετα το γαμο πηγαμε για φωτογραφηση επομενης μερας,και μετα πηγαμε μεσα στην καλη χαρα για ψωνια στο σουπερ μαρκετ(ειχε ηδη παει 8παρα5 και ειμασταν στη Σαννη,οποτε δεν θα προλαβαιναμε να αλλαξουμε,οποτε το τολμησαμε,μηπως θα μας ξαναδουν?? :D Τελικα μετα που πληρωσαμε οι πωλητριες μαζευτηκαν και μας χειροκροτουσαν..Παρασκευη φυγαμε Καρπενησι,στο ξενοδοχειο που ειχαμε παει πρωτη φορα εκδρομη,και ξαναερωτευτηκαμε απο την αρχη..Αυτο που μου εμεινε απο ολη αυτην τη εμπειρια δεν ειναι ουτε το νυφικο,ουτε οι μπομπονιερες ουτε τιποτα τετοιο!Ειναι τα προσκλητηρια γιατι ειναι αυτα που εφεραν ολο αυτο τον κοσμο κοντα μας και μας εκανε ακομη πιο ευτυχισμενους,και τις στιγμες που ζησαμε..Η ζωη μας ξεκιναει τωρα και ειμαι πολυ χαρουμενη που ενωνονται με το συγκεκριμενο ανθρωπο..υγ.Ξεχασα να πω οτι στο κρεββατι αλλα και στο γαμο ηρθε μια φιλη μου που εχει ογκο στο στομα..Αυτο και μονο για μενα σημαινει αληθινα συναισθηματα..Η κοπελα δεν εκατσε πολυ,αλλα ηταν διπλα μας και μας εφερε ενα πολυ συγκινητικο δωρο που θα εχει πλεον εξεχουσα θεση στο σπιτι μας..Προσευχομαι καθε μερα να γινει καλα..Μακαρι να το καταφερει γιατι το αξιζει!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:20 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
πετραδάκι

Πολύ όμορφη η περιγραφή σου!

ΝΑ ζήσετε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι! :D

Εικόνα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Empress
Empress
mobby

αχ κοριτσάκι....τι όμορφη περιγραφή!να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι...χαίρομαι που περάσατε τέλεια και το ευχαριστηθήκατε με την ψυχή σας.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 30, 2010 2:23 pm 
Χωρίς σύνδεση
Queen
Queen
πετραδάκι

dimitragiwrgos έγραψε:
..υγ.Ξεχασα να πω οτι στο κρεββατι αλλα και στο γαμο ηρθε μια φιλη μου που εχει ογκο στο στομα..Αυτο και μονο για μενα σημαινει αληθινα συναισθηματα..Η κοπελα δεν εκατσε πολυ,αλλα ηταν διπλα μας και μας εφερε ενα πολυ συγκινητικο δωρο που θα εχει πλεον εξεχουσα θεση στο σπιτι μας..Προσευχομαι καθε μερα να γινει καλα..Μακαρι να το καταφερει γιατι το αξιζει!

Αυτή είναι πραγματική ευλογία, να έχεις τέτοιους ανθρώπους κοντά σου!

Εικόνα

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 79 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμ.

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: admin, Bing [Bot], Cocochanna, Google [Bot], Google Adsense [Bot], marymarymary, tokoritsitoumai, xaritini, Yahoo [Bot]

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Παρακαλούμε πολύ να μην διαφημίζετε υπηρεσίες και προϊόντα στα post του Forum.
Όποιο post εμπεριέχει διαφήμιση θα διαγράφεται αμέσως.
Εάν θέλετε να διαφημιστείτε στο teleiosgamos.gr παρακαλούμε επικοινωνήστε στο : sales@qwerty.gr ή τηλεφωνήστε στο 2106180171
Έδρα εταιρείας: Επταλόφου 1, Μαρούσι 151 24