Χρήσιμα & Συμβουλές

Links για Αερογραμμές

Image

 

 

Για καλύτερες τιμές, προσπαθήστε να έρθετε σε επαφή με τις αερογραμμές άμεσα. Εάν έχετε καλεσμένους εκτός της πόλης σας, όπου θα πραγματοποιηθεί ο γάμος, ρωτήστε για τις ομαδικές εκπτώσεις και εάν πετάτε σε περισσότερες από μια πόλεις μέσα σε μια χώρα, ρωτήστε για τις ανταποκρίσεις των πτήσεων και για καλύτερες τιμές. Σερφάρετε στο διαδίκτυο και βρείτε τα εισιτήρια που σας ενδιαφέρουν.

 

 

 

•  Olympic Airlines (Greece), www.olympicairlines.com

{loadposition banner_con}

Aegean Airlines (Greece) www.aegeanair.com

•  Aer Lingus (Ireland),  www.aerlingus.com

•  Aeromexico, www.aeromexico.com

•  Air Canada, www.aircanada.com

•  Air France, www.airfrance.com

•  Air Jamaica www.airjamaica.com

•  Air New Zealand, www.airnz.com

•  Alaska Airlines, www.alaskaair.com

•  Alitalia (Italy), www.alitalia.com

•  All Nippon Airways (Japan), www.anasky.com

•  Aloha Airlines, www.alohaairlines.com

•  American Airlines, www.aa.com

•  America West Airlines, www.americawest.com

•  Austrian Airlines, www.aua.com

•  British Airways, www.ba.com

•  BWIA International (British West Indies),; www.bwee.com

•  Cathay Pacific, www.cathay-usa.com

•  Cayman Airways, www.caymanairways.com

•  Continental Airlines, www.continental.com

•  Delta Airlines, www.delta.com

•  El Al (Israel), www.elal.com

•  Finnair (Finland), www.finnair.com

•  Garuda Indonesia, www.garuda-indonesia.com

• Hawaiian Airlines, www.hawaiianair.com

•  Iberia (Spain), www.iberia.com

•  Iceland air, www.icelandair.com

•  Japan Airlines, www.japanair.com

•  KLM (Holland), www.klm.com

•  Lufthansa (Germany), www.lufthansa.com

•  Malaysia Airlines, www.malaysia-airlines.com

•  Mexicana, www.mexicana.com

•  Midwest Airlines, ww.midwestairlines.com

•  Northwest Airlines, www.nwa.com

•  Qantas (Australia), www.qantas.com

•  Singapore Airlines, www.singaporeair.com

•  South African Airlink, www.saaairlink.com.za

•  Southwest, www.southwest.com

•  Taca Airlines (Latin America), www.taca.com

•  TAP Air Portugal, www.tap.pt

•  Thai Airways International, www.thaiair.com

•  United Airlines, www.united.com

•  US Airways, www.usair.com

•  Varig (Brazil), 800) 468-2744; www.varig.com.br/

•  Virgin Atlantic Airways, www.virginatlantic.com

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.